FCE sesja zimowa -są wyniki!!!!

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 80
z Warszawy raczej nie ma =/ niestety ... jeszcze troche trzeba poczekac :) PZDR.
Ludzie, nie wierzę! Zdałam na A...
bravvo!
ciekawe kiedy warszawa................
mam nadzieje ze moze jutro albo pojutrze. Dzwonilam do British Council i powiedzieli ze juz zaczeli wprowadzac. troche potrwa ale do konca tygodnia juz na 100-we. 3mam kciuki za reszta no i za siebie :):)
ZDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
NNNNNNNNNNNNAAAAAAAAAAAAAAAAAA B!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hej wiecie w Wawie to chyba jest inaczej jak macie np numer 5 to wpiscie 1005 i to chyba jest wasz wynik.... !?
Ale jazda ludzie zdałam na A !!! Sama nie mogłam uwieżyć !!! Gratuluje wszystkim wyników !!!
TAK A A A !!!! ZDALAM NA AAAA!!!! JEJU JAK JA SIE CIESZEEEEEEEEE !!!!!!!!!!!
Jak to mozliwe, ze tylko w Wawie nie ma wynikow?? Tu chyba powinni najpierw wpisac... Boze co za stres!!!! Gratuluje wszystkim, ktorzy zdali, a tym, ktorym sie nie udalo zycze powodzenia w nastepnej sesji i nie zalamywania sie. Pozdrawiam
sa juz wyniki w wawie!!! bo ja zdawalam w wawie i juz sprwdzilam! A, jejku az sie poplakalam.. :P
a jak numer wpisywalas i w ktorym terminie pisalas ? jaki mialas numer jesli mozna wiedziec?? prosze powiedz bo to wazne
mialam 147*, zatajona ostatnioa cyfra :P i wszystkie w poblizu numery tez maja juz wyniki
pisalas w pierwszym terminie?? tzn. 10-tego??
Możliwe jest, że w Warszawie zamias 000x trzeba wpisywać 100x. Bo było cos ok.600 osób a wyniki są do ok. 1600. Jejciu, żeby tak było!!!!
I wyniki są od 1001 do 1598 bodajże. Więc wygląda na to, ze faktycznie zamiast 0001 trzeba wpisywać 1001.
śliczne A! Gratulacje dla pozostalych i wytrwałosci tym, którym nie wyszło
nie, chyba jednak nie. bo ci co pisali 13-go mieli numery od 1- 150 okolo, wiec jezeli kolezanka wyzej pisze,ze miala 1470 np. to to nie sa wyniki dla kogos kto mial numer ponizej 100
Ale to dziwne. Te numery od 1000. Kobieta pilnujaca na egzaminie mówiła mi, że w Warszawie zdaje ok. 600 osób.
kurcze az sie trzese jestem w szoku, marzylam o C, a mam A!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (żeby to tylko nie byla pomylka...) chyba sie posikam ze szczescia...:)
WSZYSTKIM MAJąCYM JAKIEKOLWIEK PYTANIA DOT. WYNIKóW W INTERNECIE POLECAM ZAPYTANIAN NA FORUM BC
http://www.britishcouncil.pl/forum/

pozdrawiam
Ja mam B, a bałam sie porażki :) STrrrrrrrrrrrrASZNIE się cieszę!!
Masz CCCCCC gratulacje
DLA śCISłOśCI:
WYPOWIEDź ADMINISTRATORA Z BC
http://www.britishcouncil.pl/forum/

Drodzy Państwo numer kandydata należy zawsze wpisywać w formacie czterocyfrowym. Czyli w przypadku FCE z zerem na początku. Przepraszam, że nie zostało to jasno określone w bazie.

Wszystkie wyniki są już dostepne.

pozdrawiam :)
hej trzeba wpisac 0i numer, po prostu przed numerem daj zero...pozdrawiam papa
zdalam na A i dalej nie moge w to uwierzyc jestem EXTREMELY HAPPY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam wszystkich :D
mam C i jestem ekstra suuuuuuuuuuper szczesliwa !!!!!!!!!! :):):):)
Ja też mam C !!!!!!ale jakoś nie chce mi się wierzyć że mam Z tak sławnego egzaminu jak FCE C!!!!!!!!!! Ciekawy jestem kiedy przyślą list z wynikami !?
wyniki są tylko trzeba przed swoim numerem (jeżeli jest 3-cyfrowy) wpisać 0. np. 0225. Życzę powodzenia! Ja zdałam! Ale radość! :):):)
ja tez mam C, o ile dobrze zapamietalem numer :P
gratuluje wszystkim, zwlaszcza z Wroclawia
Ludzie zdałam na C !! Ja taka sobie o laska zpodkarpacie Yea.. :D :)


EJ JEST TU MOZE LASKA Z KRAKOWA ktora zdawałą ze mna ?? !! Chyba numer 21 albo 19 !! :) Jak jestes to sie odezwiojj moje [gg] :D

Albo BeatKa !! :D
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 80