Nowa metoda nauki słówek

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 343
poprzednia |
Postanowiłam jeszcze raz zamieścicie ten sam post bo ten poprzedni zrobił się trochę za długi i mało czytelny.
„Szukam chętnych do przetestowania nowej metody nauki słówek po angielsku który opracowaliśmy razem z moim mężem który pochodzi z Australii(oboje jesteśmy nauczycielami angielskiego).
Szczególnie mi chodzi mi o osoby które mają dość wkuwania słówek
Prześlij na mój e-mail twój stopień zaawansowania a ja wyślę ci zestaw ćwiczeń pozwalających opanowanie słownictwa w jak najkrótszym czasie.W zamian oczekuje tylko waszej opinii . [email]
Żeby oszczedzić czas osobom o wyższym poziomie, o to przykładowe słownictwo które jest zawarte w ćwiczeniach.jeżeli potrafisz przetłumaczyć to na język angielski(bo mowa tutaj o wiedzy 'aktywnej'słówek[umiejętności użycia ich w czasie konwersacji] a nie pasywnej[ ich rozumieniu]) to znaczy że twój poziom jest za wysoki.
kałuża- wysadzić(bombę)- dłoń- kaloryfer- wyż demograficzny- nieznośny-
wytrzeć- kropla- kwas-pióra-porozrzucane-jadowity-twierdzić-dąb-zakażenie-
rozpieszczać-stan cywilny-zaniedbywać-zarazki-bezsilny-brać udział-przytulny-
tymczasowa(np.praca)-zrzędzić-zmarszczki-zauroczenie-grozić-dojrzały(owoce
,warzywa)-przeczucie-rozdarty-połykać-odszkodowanie-goły.
P.S.Dziękuje wszystkim za wasze opinie(za te negatywne też).
Do wszystkich osób które czekają na nowe zestawy-przoszę was o cierpliwość-ostatnio miałam duże problemy z internetem.
Nowa metoda nauki słówek po angielsku
Miałabym problemy z przetłumaczeniem tych słówek...A myślałam że jestem dobra..Proszę coś na tym poziomie. [email]
Miałabym problemy z przetłumaczeniem tych słówek...A myślałam że jestem dobra..Proszę coś na tym poziomie. [email]
Muszę przyznać że byłam bardzo sceptyczna po zobaczeniu tych ćwiczeń.Może to trochę monotonne ale nie da się zaprzeczyć-daje rezultaty.Czekam na resztę i gratuluje pomysłu.
wobec tego ponawiam prosbe o przysłanie mi materialu,jestem na poziomie elementary...czyli prawie podstawowym.
[email]
z gory dziekuje.
sredniozaawansowany [email]
Witam, jestem zainteresowana tym sposobem naukisłówek , proszę o przesłanie materiałów na mail [email]
z góry dziękuję
sorry jeszcze raz jestem na poziomie podstawowym
Witam:o)
Jestem zainteresowany kolejną metodą nauki angielskiego,mam nadzieję,że w końcu owocną:o) Proszę o zestaw na w/w poziomie.
[email]
jestem zainteresowana:) [email] przosze o metodę:)
poziom podsatwowy zapomiałam dodać:) 14 lat
poziom podsatwowy zapomiałam dodać:) 14 lat
Dla mnie proszę o zestaw na poziomie intermediate.
Prosze o zestaw FCE [email]
Zapomniałam podać swój e-mail: [email]
hej, chętnie sprawdzę ten nowy pomysł ;)

[email]
Jestem zainteresowana, proszę o przesłanie zestawu dla poczatkujących, uczyłam się przez 4 lata w liceum, ale to było dawno. [email]
Witam prosze o zestaw - jestem na stopniu średnim- raczej średnim.
pozdrawiam Robert
jeszcze raz podaję e`mail [email]
Metoda prosta aż się człowiek dziwi że ktoś wcześniej na to nie wpadł.Czekam na dalszy [email]
Dla mnie prosze na CAE. [email]
hej:) ja poprosze na [email] i poziom intermediate i fce jesli mozna;)
w tym roku mam mature wiec przyda sie wszelka pomoc...;]
[email]
Jestem na poziomie podstawowym prosze o przeslanie mi materialu na adres [email] Wielkie dzieki!!!
Też jestem [email]
Chętnie skorzystałbym z tej metody.
e-mail: [email]
poziom pre FC
Jak dobrze, że takie coś istnieje. Z niemieckiego musze po 300 słówek na tydzien sie nauczyć. znacznie mniej mam z ang.ale jasne ze skorzystam z Państwa oferty. prosze wysłac zestaw na [email] dzieks
ja również z chęcią zobaczę co to za metoda i z pewnością napiszę swoje zdanie
mój poziom to intermediate
[email]
[email] poziom sredni
[email] poziom średni z gory dizękuje :)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 343
poprzednia |