Nowa metoda nauki słówek

Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 343
Proszę o przesłanie mi zestawu na poziom początkujący i średnio zaawansowny,z gory dziekuje [email]
jak można to ja też poproszę [email] pozion początkujący
Prosiłbym o zestaw FCE.Dziękuję z góry.
[email]
Jestem zainteresowana. Proszę o przesłanie materiałów.
poziom podstawowy [email]
Jestem zainteresowany nauką słówek wg. nowej metody. Mój poziom to początkujący.
Mój e-mail [email]

Pozdrawiam Roman K
[email] poziom tak w okolicach matury :)
Proszę o zestawy dla CEA.Dzięki.
[email]
Witam, jestem zainteresowana ta metodą nauki słówek , proszę o zestaw dla początkujących na mail [email] dziękuję
Też chcę spróbować.pola55@onet pl
Jestem zainteresowana ta metodą. Proszę o przesłanie materiałów.
E-mail: [email]
Poziom: uczestniczę w kursie przygotowującym do CAE (ale jeszcze daleka droga do niego). Maturę próbną rozszerzoną napisałam na 73%.
Zestaw na poziomie matury rozszerzonej .Dziękuję [email]
Witam, jestem zainteresowana twoją metodą nauki słówek, jeśli można proszę o zestaw dla początkujących na mail [email] dziękuję
Proszę o ćwiczenia na [email]
proszę o przysłanie zestawu słówek dla początkujących Mój mail: [email]
[email] bym poprosil jesli mozna :)
Czesc,
ja tez chetnie wyprobuje ten nowy sposob. Mialam juz kontakt z j. angielskim, ale niczego juz nie pamietam. Wiec jesli jeszcze mozna, to prosze o zestaw dla poczatkujacych :-) dziekuje serdecznie! [email]
Proszę o zestawy na CAE.Dzięki.
[email]
basiache a cóż to za cudowna metoda której do tej pory nikt nie wymyslił. To pewnie z tych rewelacyjnych metod angielski w 30 dni. Jak dla mnie jest tu coś nie tak)))
Hmm...Nie przypominam sobie żebym obiecywała jakieś cuda...Metoda jak każda inna.Jednym się podoba a drugim nie.Ja jednak cenię te osoby które wyrażają swoją opinie,nawet tą negatywną ,dobiero po zapoznaniu się z materiałami które opracowaliśmy.To wzsystko co mam na ten temat do powiedzenia.Pozdrawiam.
prosze o zestawik dla INTERMEDIATE :) [email]
dzieks pzdr
poproszę o słówka na najwyższym poziomie, ale jeśli można to mogą być także niższe, ponieważ chciałem pokazać tą metodę młodszym braciom. moj email [email] Pozdrawiam!
Mogę przetestować Wasz nowy system nauki, dowolny poziom , a najlepiej kilka zestawów, różne poziomy, a co z fonetyką ? Wkuwanie słów to nie wszystko, ważny jest również dźwięk....
[email] Pozdrawiam....
Mogę przetestować Wasz nowy system nauki, dowolny poziom , a najlepiej kilka zestawów, różne poziomy, a co z fonetyką ? Wkuwanie słów to nie wszystko, ważny jest również dźwięk....
[email] Pozdrawiam....
jestem zainteresowana...:)
[email]
poziom..moze troche lepszy niż podstawowy ale jeszcze nie zaawansowany :)
prosze o zestaw, poziom troche wyższy niż podstawowy. Pozdrawiam:) [email]
proszę o zestaw na poziomie intermediate. [email]
Do On23a:Brakuje ci fonetyki?To sobie nagraj swój głos palancie jeden.
Tylko uwazaj żeby ci się mózdrzek nie zslasował od słuchania tego baraniego głosu.Ludzie,trochę więcej szacunku dla czyjejś pracy.Sam jestem nauczycielem ang. więc wyobrażam sobie jaką pracę trzeba włożyć w opracowanie takich ćwiczeń.Czy są użyteczne?Jak najbardziej.Przetestowałem je z ciekawości ze swoimi uczniami -musiałem czasami to zrobić 'na siłę'-i byłem pozytywnie zaskoczony.Basiache-gratuluje.Co do osób które chcą przetestować tą metodę-jest dobra, szczególnie dla osób które już rozumieją jak ktoś mówi do nich po ang. ,
ale jak przychodzi do odpowiedzi to co chwile się pytają:"A jak się mówi "muszę
się odświerzyć'?"(to tylko taki przykład).Ale jeżeli ktoś szuka tutaj rozwiązania wszystkich problemów językowych to mam wiadomość-taka metoda nie istnieje.Jak czasami czytam że ktoś chce zeby było "łatwo i przyjemnie" to chyba tu mowa o drapaniu sie po jajach.Bo nauka języka wymaga czasu i samodzielnej pracy.Pozdrawiam.
na pytanie:
"a co z fonetyką ?"

nauczyciel angielskiego odpowiada, używając słow:
"palancie jeden" oraz "baraniego głosu"

Pogratulować takiego nauczyciela.


błędy ortograficzne w języku polskim przemilczę.
Jestem Polakiem ale w Polsce mieszkam dopiero od 2 lat .To tyle jeżeli chodzi o ortografie.Jeżeli chodzi o reszte -to poniosło mnie.Mam już dość osób które albo zrzucają całkowitą odpowiedzialność za postępy na nauczyciela albo ciągle szukają złotej metody,zamiast po prostu wziąć się do roboty.Nauczałem już w wielu krajach ale dopiero tutaj spotykam się z takim nastawieniem do nauki.Wracam do Japoni (za 2 miesiące).Do mg:nie będę wdawał z tobą w dyskusję.Wiem ze potrafisz godzinami siedziec na tym forum but I have a life,you know.See ya.
Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 343