Nowa metoda nauki słówek

Temat przeniesiony do archwium.
271-300 z 343
Poproszę o zestaw na poziomie średniozaawansowany.mój adres to [email]
sb, gimme spambot pls :|


CZY SA TU JACYS MODZI?
Witam. Mam 14 lat i chodze do 1-szej klasy gimnazjum. Mój nauczyciel angielskiego jest bardzo wymagający i nie radze sobie z tyloma słowkami które musze dzien w dzień wkówac. Bardzo prosze o przesłanie nowej metody nauczania tych słowek która została powiżej opisana. mówj e-mali to: [email] z góry dziękuje.
Bardzo prosze o przesłanie metody nauki słowek - poziom podstawowy. Z góry dziękuje
witam, rowniez chetnie skorzystam z tej nowej metody, czesc slowek przetlumaczylam ale mialam pewne problemy, jestem na poziomie upper intermediate
zapomnialam podac email: [email] z gory dzieki
hej :) ja wlasnie zaczynam sie uczyc angielskiego wogole nic nie czaje wiec bardzo bym prosila o Twoja pomoc :) z gory dziekuje [email]
ja tez poproszę ! :) z góry dziękuję. moj email: [email]
Chciałbym otrzymać od Państwa materiały z nową metodą. Poziom Podstawowy. Z góry dziękuje
Jeszcze mój adres: [email]
Ja również proszę o zestaw dla poziomu bardzo początkującego. Szczerze mówiąc to uczę się 10 miesięcy i mam duże problemy z nauką języka, a głównie z przyswajaniem słówek i nauką gramatyki.
Mój adres: [email]
Proszę zestaw dla średniozaawansownych.
[email]
a ja bym prosiła o zestaw dla początkujących :) Mój adres: [email]
Jestem zainteresowana przetestowaniem Państwa nowej metody. Jestem na poziomie średnio zaawansowanym. [email]
Ja też chętnie skorzystałabym z tej metody. Jakiś czas temu zdałam FCE, ale może przydało by się powtórzyć tą wiedzę więc proszę o słówka z tego poziomu i gdyby było to możliwe jakieś słówka z poziomu advanced. Dziękuję. [email]
miałabym troszke problemów z przetłumaczeniem tych słowke, poprosze o jakis zestaw na tym poziomie. pozdrawiam i z góry dziekuje
mój e-mail [email]
Witam!! Bardzo bym chciala przetestowac ta metode!! Moj poziom jest podstawowy.
prosze o przeslanie slowek na email [email] pozdrawiam serdecznie!!!
Sredniozaawansowany [email] Dzięki. Pozdrawiam
witam;jestem zainteresowana,poziom intermediate- mój adres: [email]
rozpoczęłam naukę języka angielskiego. jestem zainteresowana nową metoda szybkiej nauki słówek. Prosze o kontakt
Rowniez jestem zainteresowany, poprosze o wszystkie poziomy. Moja zona dopiero zaczyna przygode z angielskim ja oceniam sie na itermediate
Jeżeli to jeszcze aktualne to proszę o kontakt -mój poziom jest bardzo podstawowy
Moglibyście napisać, czy basiache odpisuje na maile? Z tego co pamiętam, miała powstać specjalna strona z tymi materiałami.
Ja się dopisuję do prośby - mnie nie odpisała na dwa maile, a jestem bardzo ciekawy metody!
Witam, poszukuję programu który po uruchomieniu wyświetla gdzieś na pulpicie codzienni po kilka nowych słówek z tłumaczeniem, najlepiej z opcją next jeżeli dane słówko już znam. Proszę o odpowiedz na forum lub na maila [email] Z góry dziękuję
Chyba chodzi o tę stronę:

www.carlsmethod.pl
Proszę o metodę na poziomie podstawowym Mój email [email] Pozdrawiam
Proszę również o umożliwienie wypróbowania metody nauki słówek. Mój poziom, podstawowy. [email] -Pozdrawiam-
Dzięki za linka :)
no właśnie dzięki, wreszcie będę mogla zaspokoić ciekawość
Temat przeniesiony do archwium.
271-300 z 343