Nowa wersja serwisu Szlifuj swój angielski - uwagi

Temat przeniesiony do archwium.
271-300 z 393
Udostępniamy nową funkcjonalność w naszym serwisie - możliwość założenia własnego forum na interesujący Cię temat związany z szeroko pojętą nauką języka.

Zobacz szczegóły:
https://www.ang.pl/groups/nowa

Czekamy na uwagi.
Witam,
Od 2 dni nie otwiera się podstrona 'system nauki słówek'. O co chodzi?
POdlaczam sie pod pytanie.
Witam, system nie wpuszcza mnie do katalogu nauka słówek a jeszcze dwa dnie temu z niego korzystałam!!!
Co sie dzieje ze systemem nauki slowek? To tylko chwilowe problemy?
to samo :)
systemu nauki słówek nie działa!
no właśnie, nie działa system nauki słówek ! why ?
Mi też nie działa system nauki słówek :(
Mam nadzieję, że to tylko chwilowa usterka, bo nie wyobrażam sobie dalszej egzystencji bez tego systemu :P
U mnie też nie działa SNS. Kiedy będzie dostęp???
tez mi nie dziala:(
Witam,
system nauki słówek przekierowuje mnie od wczoraj na stronę która wyrzuca błąd Apache:
Szczegóły błędu:
[Error : Błąd]

[403] Forbidden : Dostęp zabroniony
English You don't have permission to access /nauka_slowek.php?zaloguj=on3imar0o8h2yjwc2pbc on this server.

Polish Zapytanie odrzucone przez serwer. Nie masz dostępu do /nauka_slowek.php?zaloguj=on3imar0o8h2yjwc2pbc na tym serwerze.
To samo jak powyżej system nauki słowek nie działa !
Kurcze nie działa system nauki słowek :/ ktoś wie kiedy będzie reanimowany ?
co sie dzieje z SNS ? czy wie kots co sie dzieje i kiedy dostepny bedzie ??
Słówka zniknęły i Admin także, czyli ktoś nie zapłacił za serwer.
SYSTEM NAUKI SŁÓWEK!!!!! -liczę na szybki powrót
Czy nie można zrobić takiej funkcjonalności oprócz typowego planu nauki zestawów,tj.dodać możliwość szybkiego sprawdzenia umiejetności danego zestawu poza kolejką.Byłoby to przydatne wówczas gdy mam powtórzyć określony zakres tematyczny np na test.
Jak moge tu umiescic swoj wpis w forumie gdzie wszyscy takze umieszczaja swoje tematy ?
czy jest gdzies na stronie wymowa słowek.? jestem nowa i sie nie orietuje za bardzo?/
witam :) mam taką małą propozycję, czy byłaby szansa dopisywania przy nowych słówkach fonetycznej wymowy - dla początkujących byłoby to duże ułatwienie....
:)
What about the function 'edit' in this script? Where is it, if at all?
Opcja EDIT /wraz z CYTUJ i FLAG/ pojawia sie jak najedziesz kursorem na swoj wlasny wpis i funkcjonuje tylko do 10 minut po jego dodaniu.
Cytat: fui_eu
Opcja EDIT /wraz z CYTUJ i FLAG/ pojawia sie jak najedziesz kursorem na swoj wlasny wpis i funkcjonuje tylko do 10 minut po jego dodaniu.

To znaczy, iż po np. godzinie mogę poprawić swój błąd i przedstawic to w kolejnym poście. Czy tak? Jeśli tak, to wyglądałoby to jak spam, tzn. dwa niemal podobne posty w tym samym wątku.
Cytat: thenew1
To znaczy, iż po np. godzinie mogę poprawić swój błąd i przedstawic to w kolejnym poście.

nie po godzinie, ani nawet po 10 minutach - ale tylko i wylacznie w ciagu 10 minut od przeslania nowego wpisu na forum
Witam
własnie dla nauki własnych zestawów tutaj się logowałam, a tu klops...
czy jest/ będzie taka możliwość??
będe wdzięczna za odpowiedź
Istnieje problem z:
1) ustalaniem nowego hasła (po zapomnieniu i otrzymaniu linka aktywujacego), tzn. nie chce ustalić tego nowego hasła, prawdopodobnie brakuje informacji o wymaganiach co do hasła.
2) po ustanowieniu nowego hasła nie mogłem sie na nie zalogować używając loginu (kilka prób), udało sie od razu przy użyciu adresu email.
1. Przechodząc na forum i chcac dodać wpis, muszę sie ponownie logować... (bez sensu)
2. Brak możliwości zmiany hasła w serwisie... (uuu)
Cytat: krzychol
1. Przechodząc na forum i chcac dodać wpis, muszę sie ponownie logować... (bez sensu)

Hej
Mnie to się nie zdarza. Może to przeglądarka ma problem z cookies?
Cytat: krzychol
1. Przechodząc na forum i chcac dodać wpis, muszę sie ponownie logować... (bez sensu)
Jezeli uzywasz IE, otworz bez tzw add-ons.
edytowany przez fui_eu: 08 gru 2011
Temat przeniesiony do archwium.
271-300 z 393

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa