Nowa wersja serwisu Szlifuj swój angielski - uwagi

Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 393
Przywróciliśmy możliwość łatwego drukowania zawartości serwisu (Gramatyka). Przy tytule z prawej strony widoczna jest ikonka drukowania. Kliknięcie otwiera nowe okno z treścią przyjazną do drukowania.
Witam, mam pytanie odnośnie Słówka dnia. Zauważyłam, iż w archiwum przy każdym słówku znajduje się obok wymowa. W słówkach przychodzących na maila tej wymowy nie ma. Czy była by możliwość umieszczenia i tam tej opcji?
Jeśli temat ten był już poruszany - przepraszam - nie czytałam wszystkich wpisów :) Pozdrawiam :)
Cytat: madzikalen
Witam, mam pytanie odnośnie Słówka dnia. Zauważyłam, iż w archiwum przy każdym słówku znajduje się obok wymowa. W słówkach przychodzących na maila tej wymowy nie ma. Czy była by możliwość umieszczenia i tam tej opcji?
Jeśli temat ten był już poruszany - przepraszam - nie czytałam wszystkich wpisów :) Pozdrawiam :)

W mailach także jest wymowa, niestety część programów pocztowych blokuje wyświetlanie obrazków z zewnętrznych serwerów i stąd wymowa jest niewidoczna.
Cytat: Lukar
Cytat: madzikalen
Witam, mam pytanie odnośnie Słówka dnia. Zauważyłam, iż w archiwum przy każdym słówku znajduje się obok wymowa. W słówkach przychodzących na maila tej wymowy nie ma. Czy była by możliwość umieszczenia i tam tej opcji?
Jeśli temat ten był już poruszany - przepraszam - nie czytałam wszystkich wpisów :) Pozdrawiam :)

W mailach także jest wymowa, niestety część programów pocztowych blokuje wyświetlanie obrazków z zewnętrznych serwerów i stąd wymowa jest niewidoczna.

Ok, dziękuję za odpowiedź.

A ja wrócę do tego co napisał mg: źle się "ustawiają" kody. Gdy chcę (dla przykładu) wytłuścić część zdania to mam coś takiego co widać (albo się wcina w słowo, albo obejmuje to na czym mi nie zależało).
Chyba znalazłam sposób: należy zaznaczeniem objąć spację przed i po słowie.
Spróbujemy - zaznaczam liczebniki.
To pierwsze zaznaczone słowo, to drugie zaznaczone słowo, a to trzecie zaznaczone słowo.
Już widzę, że początek i koniec kodu są przesunięte o jeden w stosunku do tego, co chciałem zaznaczyć. Mogę, oczywiście, zaznaczać spację przed słowem i kończyć zaznaczenie na przedostatgniej literze, ale nie o to chodzi...

Jeszcze chciałbym się dowiedzieć, jak wrócić do zwykłego menu w MS Office zamiast wstążki :-) (ale nie chcę instalować żadnych nakładek itp.)
Cytat: mg
Już widzę, że początek i koniec kodu są przesunięte o jeden w stosunku do tego, co chciałem zaznaczyć. Mogę, oczywiście, zaznaczać spację przed słowem i kończyć zaznaczenie na przedostatgniej literze, ale nie o to chodzi...


Masz rację. Wtedy mi się udawało, teraz nic z tego (wchodzi, jak dawniej, w środek słowa). Coś jest "pokopane".
I jeszcze jedno - robię próbę edytowania. W Operze mi się nie udaje. Przeszłam na inną przeglądarkę. Zobaczymy.

Edytuję

Udało się. Czyli coś jest nie tak pod Operą.
edytowany przez To_ja: 25 sty 2011
Cytat: To_ja
I jeszcze jedno - robię próbę edytowania. W Operze mi się nie udaje. Przeszłam na inną przeglądarkę. Zobaczymy.

Edytuję

Udało się. Czyli coś jest nie tak pod Operą.

Zrobiłam jeszcze próbę "wytłuszczania". W tej przeglądarce się udaje bez problemu. Czyli - to Opera jest skłócona z tą stroną.
Ja w Operze nie mam problemów z edytowaniem.

Nie mam.
edytowany przez mg: 25 sty 2011
Jest opcja edycji? Jakoś mi umknęła, w ogóle nie widzę jej.
Jest po prawej stronie na polu wpisu jezeli masz cursor na nim ale tylko do 10-ciu minut po napisaniu.
Sprawdzam

Aha, ten ołówek jakoś nie wpadł mi w oko. Szkoda, że tylko 10 minut, ale dobrze wiedzieć.

Dzięki za wskazówkę fui_eu ;)
edytowany przez panmork: 27 sty 2011
Jeszcze jedna uwaga re. edytowania. Nie da sie usunac calego postu. Musisz przynajmniej jeden character zostawic /lub np. kropke/
w firefox nie działa edycja a moze coś żle robię ? teraz wszedłem z opery spróbuje za chwilę

spróbowałem mam jakiś dodatek do firefoxa zainstalować żeby ta edycja działała ? Kto wie ?
edytowany przez savagerhino: 31 sty 2011
Ja operuje z E 7.0. Edycja dziala ale nie zawsze. I nie wiem od czego to zalezy.
Teraz zainstalałowałem pare dodatków do firefoxa i zobacze za chwilke czy się da..
Wyłączyłem spelling check a izainstalowałem Scribefire i nic nie idze dalej
Nie idzie dalej tzn. nie widzisz opcji czy nie dziala jak klikasz.
opcja jest i zawsze była widoczna tylko nie wchodzi jak klikam właśnie .. poszperam trochę..
poradziłem sobie no właśnie
edytowany przez savagerhino: 31 sty 2011
Jakis add-on?
nie gdzie tam, po prostu ta strona u mnie zawsze się otwiera tearz w operze
i edytuję teraz własnie .. ale chodzi mułowato gorzej niż w firefox ale podrasuję troche ta opere .. już dużo szybciej teraz chodzi
edytowany przez savagerhino: 31 sty 2011
A u mnie pod Google Chrome wszystko chodzi, a nawet biega :)
I've tried firefox, chrome and opera. At the end I waved all of them bye bye and kissed and made-up with my old friend IE 7.
Whatever works whatever works :) Though Opera is not that slow as molasses in January either . Though again, it tends to choke when you boot it up for the first time.
But it's nothing compared to what you can do with that 'pudding out' of your posting , haha
edytowany przez savagerhino: 31 sty 2011
What's your Internet speed?
25
Czy ktoś może mi pomóc i wyjaśnić jak uzyskać dostęp do "zaległych" słówek, np brakuje mi słówek w zakresie od 2605 do 2618?
Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 393

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa