Nowa wersja serwisu Szlifuj swój angielski - uwagi

Temat przeniesiony do archwium.
241-270 z 393
Czy byłaby możliwość wprowadzenia opcji umożliwiającej wydrukowanie strony ze słówkami (slangiem, phrasal verbs) tak jak to jest w dziale gramatyka? Dla mnie byłoby to ogromne ułatwienie gdyż sporą część dnia spędzam w pociągu i zabranie ze sobą zestawu słówek bardzo pomogłoby mi w nauce.
Jak wchodzę w zakładkę: Części mowy-> Czasowniki->Czasowniki modalne albo Czasowniki z formami -ing -to lub inne, klikam i tam wyskakuje mi okno że "nie mogę zakończyć żądania"
Czy to coś z moją przeglądarka nie tak , czy coś na tej stronce się pierniczy??
U mnie tez tak jest.
Czy można wprowadzić opcję przeszukiwania archiwum słówek dnia w sposób ciągły lub poprzez wpis
konkretnego numeru i kliknięcie? To znakomicie ułatwiłoby wgląd w zaległe pozycje.
Podczas dodawania ogłoszenia "język za język" niezależnie od tego, jaki poziom znajomości języka wybiorę, na gotowym ogłoszeniu i tak pojawia się "zaawansowany".
Czy mozliwosc wydrukowania "slownictwa" zostanie przywrocona tak jak w dziale "gramatyki"?
Is it me or "szlifuj" was out of commision for about an hour?
ur right apparently
Cool. I thought my comp was on the blink.
czy można gdzieś znaleźć jak się wymawia słówka??? była bym wdzięczna bo dopiero jestem początkująca :D
zrobiłam ćwiczenie gramatyczne z czasu Simple Past-Make a negative ,po sprawdzeniu okazało się ,że moje odp. są błędne chociaż były identyczne jak wyświetlane przez komputer. :D
Dodano opcję obserwowania wybranych wątków na forum:

https://www.ang.pl/groups/obserwowane
brakuje w dziale nauka czasów /budowa takiego schematu jaki był w poprzedniej wersji strony np past simple->budowa ( i ten schemat w tej zakładce) os+czas IIforma/ed albo present countinious os+ be+czas+ing te schematy ułatwiały zrozumienie budowy czasu i przyspieszały naukę
W trakcie nauki słówek dobrze by było aby można było wrócić ponownie do zaznaczonych do nauki zbiorów.Jeżeli zaznaczę wszystkie słówka"umiem" nie ma już powrotu do nauki z tego zbioru.Czy można to zmienić?
jak uczysz się któregoś działu i nauczysz się wszystkich słówek (wszystkie zaznaczysz "umiem") to można do tego wrócić, wyświetla się w kalendarzu "szybka powtórka" i wtedy możesz sobie powtórzyć nauczone słówka. o to chodzi? :)
Jak usunąć konto ???????????????
Dlaczego od pewnego czasu opcja cytowania /ta w automagicznym okienku przy wpisie/ nie funkcjonuje?
Hello, is somebody minding the shop?
Jest w ogóle taka możliwość żeby usunąć swoje konto? Nie widzę nigdzie takiego odnośnika. Przydałaby się taka opcja... W takim razie co muszę zrobić, by je usunąć? ;)
Co wlasciwie chcesz usunac? Zalozylas jeden watek i znamy twoj nick. Nie usuna twoich wpisow bo straci sie ciaglosc.
jak usunąć konto?
dodana została możliwość podglądu wpisu przed opublikowaniem
Oh, i cytowanie wrocilo po prawie dwoch miesiacach.
Cytat: fui_eu
Oh

That was English
And I am fussy?
limit ćwiczeń się wyczerpuje, czy będa nowe dodawane ..
zmieniliśmy dziś format pokazywania ostatnich wpisów na forum - w ten sposób powinno być bardziej przejrzyście i nawet dużo nowych wpisów w jednym temacie nie wpłynie na przejrzystość podstrony.

czekamy na Wasze uwagi
Panie Lukaszu,
Strona wyglada 100 razy lepiej, bo ten sam temat sie nie powtarza, a zainteresowani ktorymkolwiek tematem moga sobie przeczytac wszystkie posty.
Po długiej nieobecności poszukiwałem idiomu: "put things in perspective" i po wpisaniu wyskakują mi tylko czyjeś komentarze. Trochę irytujące bo przecież to strona do nauki języka...
Obecny wygląd strony dużo gorszy niż poprzednio !
To chyba odpowiedni temat. Ponieważ zaglądnąłem dziś do działu "Rozmawiaj po angielsku przez Gadu-Gadu i Skype!" czy nie byłoby lepiej gdyby ogłoszenia sortowały się, oczywiśnie nie w czasie rzeczywistym, ale przynajmniej przy przeładowaniu strony, w taki sposób że osoby dostępne na gg/skype byłby na początku, bo ogłoszeń jest juz parenaście stron.
Temat przeniesiony do archwium.
241-270 z 393

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa