Nowa wersja serwisu Szlifuj swój angielski - uwagi

Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 393
Witam.
Dzięki za wznowienie przesyłania słówek dnia. Gdzie można znaleźć stare słówka? Mam braki ok. 350 słówek. Co z wymową? Jak teraz zmienić format przesyłanych słówek, gdyż w formie tekstowej występowały u mnie błędne znaki? Czy konieczna była aż taka rewolucja, czy też moda na zmiany,
może udałoby się słówka dnia przywrócić w poprzedniej formie?
Pozdrawiam, Ewa
Ćwiczenia z gramatyki - Make a negative (Present Simple)Polecenie: Make a negative (Present Simple) - Pomimo wpisywania poprawnych odpowiedzi program traktuje je jako błędne.
Kiedy i czy w ogóle będzie dostępny system nauki słówek w nowej wersji? Dlaczego nie ma opcji śledź wątek, była bardzo przydatna? Skoro wreszcie jest już rosyjski, którego we wcześniejszej wersji CHYBA nie było może warto zastanowić się też nad dodaniem języka portugalskiego który staje się bardzo popularny, a może także japoński do którego dostęp (do materiałów dydaktycznych) jest dość ograniczony? Myślę, że to przyciągnęłoby wiele nowych osób i znacznie ułatwiłoby im naukę tych obu języków. Pozdrawiam redakcję ;_0

PS: I jeszcze jedno- dlaczego mimo iż wpisałem prawidłowy login Skype wyświetlam się jako niepodłączony kiedy jestem dostępny?
edytowany przez Baby_Killer: 01 paź 2010
Ten upierdliwie wyskakujacy button 'Cytuj' przeszkadza w czytaniu postow... Irytuje bardzo. Przeciez ten guzik moglby byc tylko klikalny, umieszczony gdzies na stale na gorze/dole/w rogu posta. A obecnie efekt jest taki, ze tekst skacze, co utrudnia czytanie.

Brak dzialajacej wyszukiwarki w dziale 'Korepetycje'.

Brak opcji 'Podglad' przed wyslaniem posta.
Jak można pobrać brakujące słówka z lekcji mailowych?
W systemie nauki słówek strony otwierają się bardzo wolno, czasem trzeba czekać na zmianę strony nawet kilka minut, co jest bardzo wkurzające. Poza tym cała ta zmiana była jak dla mnie zupełnie niepotrzebna.
mam już dość odbierania wiadomości ze słówkami a nie mogę napisać do redakcji zaraz się zdenerwuje
Jak szlifowac angielski na tej stronie, majac podstawowe wiadomosci angielskiego
Moglibyscie zamiescic cwiczenia angielskiego rowniez dla poczatkujacych...
UWAGA! Trzy tygodnie temu zgłaszałem błędy w ćwiczeniach z gramatyki. Czy admin tej strony jest takim leniem, czy kompletnym ignorantem, że w tej sprawie nie zostało zrobione nic? Po co umieszcza Pan ćwiczenia na stronie, skoro roją się one od błędów. Czy Pan nie rozumie, że osobie która przez te ćwiczenia nauczy się błędów, ciężko będzie je wykorzenić? Ja nie mówię teraz o teorii, tylko konkretnie o ćwiczeniach z gramatyki. Przecież podałem nawet konkretne fragmenty, gdzie są błędy i na co Pan czeka? Już lepiej by zamknąć dział ćwiczenia, a nie uczyć ludzi z błędami.
>>>UWAGA! Trzy tygodnie temu zgłaszałem błędy w ćwiczeniach z gramatyki. Czy admin tej strony jest takim leniem, czy kompletnym ignorantem, że w tej sprawie nie zostało zrobione nic?

...Jeszcze raz tak zaczniesz pisac, to zglosze wszystkie twoje posty do usuniecia.
Admin niestety ma wazniejsze sprawy na glowie. Pracuje nad MOIM problemem. Jak moj problem bedzie zalatwiony, wtedy moze wezmie sie za twoj.

Ale najpierw moj kochany, naucz sie jak sie normalny czlowiek ma odzywac do ludzi.

Tzn jak będe pisał? Nikogo nie obrażam, wyrażam konstruktywną krytykę. Skoro Admin nie ma czasu by naprawić błędy w ćwiczeniach, to niech chociaż napisze przy nich, że są one niewiarygodne, nieaktualne...lub w ogóle je skasuje. Jak przygotuje je należycie to wprowadzi z powrotem, a nie takie fuszerki. W takim formacie jak jest teraz, przynoszą więcej szkody niż pożytku. Sprawa nie rozchodzi się o jakąś pojedynczą literówkę, tylko o całą listę błędów merytorycznych. Poprawienie tego leży w interesie wszystkich.
Czy do nauki słówek wróca te zestawy które sporządzalismy sami????????
Widzę że ćwiczenia zostały poprawione. Dziękuje serdecznie i przepraszam jeśli ktoś poczuł się urażony. Nie to było moim celem.
PS: Może ktoś zarzuci że się czepiam, ale wg mnie przed nazwiskiem osoby stosujemy przedimek zerowy, a tymczasem ostatnie ćwiczenie z przyimków nadal ,,uczy,, - Do you know a Smith?
Pozdrawiam
Czy można samemu planować kolejność zestawów? mam problem z tym, gdyż dodając kilka zestawów słówka są automatycznie przydzielane na poszczególne dni i coś co muszę umieć w przeciągu kilku najbliższych dni jest zapisane w kalendarzu gdzieś kilka tygodni później. można to zmienić?
A co się stało z ćwiczeniami do FCE i CAE ? A gdzie idiomy ???
A co się stało z ćwiczeniami do FCE i CAE? A gdzie są idiomy???
czy można by zwiększyć limit wyrażeń na dzień w nauce słówek do 200?
A gdzie się [podziały ćwiczenia do CAE i FCE? Gdzie idiomy?
I'd like to thank the administration for because adding a strike command to the group of edit options.
a czy nie można powrócić do starej formy?tej wiele brakuje
dlaczego teraz nie ma już opisu czasów po polsku?? tzn: używa się wtedy i wtedy itd
Cytat: ewelina2254
dlaczego teraz nie ma już opisu czasów po polsku?? tzn: używa się wtedy i wtedy itd

ale masz cwiczenia, ktore mozesz zrobic. A takie opisy to powinny byc w kazdej polskiej ksiazce.
Ale to przeciez takie latwe jest, ze ho ho ;-)
czas terazniejszy - jak mowimy o teraz
przeszly - jak o wczoraj
przyszly jak o jutro
Czy była by taka możliwość żeby do słówek dodać chociaż transkrypcję wymowy?
Cytat: ewelina2254
dlaczego teraz nie ma już opisu czasów po polsku?? tzn: używa się wtedy i wtedy itd

wszystko jest

https://www.ang.pl/nauka/gramatyka/czasy_angielskie/present_continuous/wstep
Mam drobne pytanie - czy jest jeszcze możliwość zapisania się na usługę "Word of the Day" ? Pamiętam, że w starszej wersji serwisu była - później wypisałem się, a teraz w nowym układzie działów nie za bardzo mogę się połapać. Jeśli nadal można się zapisać - to pytanie brzmi - Gdzie? Jakiś bezpośredni link mile widziany, pozdrawiam
Witam wszystkich,
Nie wiem czy mi się wydaje czy w nowej wersji strony nie ma już możliwości nauki słownictwa z zestawów, których na poprzedniej stronie było od zatrzęsienia... Błagam niech ktoś powie, czy ja nie mogę ich znaleźć czy rzeczywiście ich już nie ma. Jeżeli tak to wielka szkoda bo naprawdę świetnie się z nich uczyło i był taki bogaty zasób ... Dla mnie to był jeden z największych walorów tej strony!
Pozdrawiam!
ten wasz system nauki słówek jest po prostu genialny. bez was bym się tylu słów tak szybko nie nauczyła ;D

ps. można by zwiększyć limit dziennych wyrażeń do 200?
Mnie również BARDZO interesuje możliwość zapisania się na wysyłkę słówek i idiomów dnia! Gdzie to jest????
Cytat: casuarina
Mnie również BARDZO interesuje możliwość zapisania się na wysyłkę słówek i idiomów dnia! Gdzie to jest????

Nie ma, a stare linki nie działają. :< Redakcjo! do roboty!
Jest jakiś błąd w systemie nauki słówek. Choć jestem zalogowana ciągle mnie z tamtąd wyrzuca i pisze : Musisz być zalogowany. A PRZECIEZ JESTEM!!
Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 393

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa