Nowa wersja serwisu Szlifuj swój angielski - uwagi

Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 393
Cytat: olusia1094
Jest jakiś błąd w systemie nauki słówek. Choć jestem zalogowana ciągle mnie z tamtąd wyrzuca i pisze : Musisz być zalogowany. A PRZECIEZ JESTEM!!

Napisz do Pana Lukasza - bo moze cos byc nie tak z twoim systemem.
Mam ten sam problem. Co robić? Czy Pan Łukasz faktycznie cos wie na ten temat?:)
Cytat: pepegat
Mam ten sam problem. Co robić? Czy Pan Łukasz faktycznie cos wie na ten temat?:)

Ja mialam ten sam problem i po 3 tyg sama znalazlam co to bylo. Napisz do Pana Lukasza do redakcji, on wtedy moze zasugerowac co to jest.
Przywróćcie słówko dnia! To była super atrakcja z rana do kawy ;)
Zadaj pytanie na:
ang.pl/group/praca-za-granica
mialo byc:
https://www.ang.pl/group/praca-za-granica
joł alll ! gdzie słownik on-line ?
Na szubienicy "wisi" 5 poziomow trudnosci, ale pod #5tym nic nie ma. Czy to jest blad portalu?
Dlaczego na ten portal trzeba sie ciagle logowac? Napisalem spory post i nacisnalem Dodaj wpis i dostalem Nie mozna zakonczyc żądania. Po kliknieciu Sprobuj znowu strona logowania wyskoczyla a w miedzyczasie moj wpis wcięło.
This really sucks!!!
edytowany przez fui_eu: 25 paź 2010
fui, jakiego Ty rodzaju w końcu jestes, żeńskiego czy męskiego? Cos nam tu sciemniasz, obojniaku!

Ja już teraz kopiuję zanim wysle, tak na wszelki wypadek. Jak mi zginie, to potem tylko paste robię. Polecam :)
Kopiowanie i wklejanie sounds like a good idea but I don't always remember it nor should it be expected of us, users.
As far as my gender is concerned the answer is in my profile. Why is it an issue though?
ja bardzo przepraszam że się wtrącam, ale kiedy sie do jasnej ciasnej skonczą te problemy z nauka slowek? stronka mi wczoraj nie dzialala, po bardzo częstych probach odswiezania strony w koncu zaskoczyla, ale chodzila bardzo powoli i nie szlo sie uczyc. dzisiaj - przerwa techniczna.
a ja mam naprawde malo czasu zeby wkuc te slowka. prosze was, zrobcie cos z tym.
Wczoraj byla przerwa techniczna - tak ze nie wszystko dzialalo.
Cytat: terri
Wczoraj byla przerwa techniczna - tak ze nie wszystko dzialalo.

dzisiaj tez jest. ktos wie jak dlugo ona potrwa?
Od wczorajszej przerwy technicznej nie można korzystać z serwisu z powodu bardzo wolno otwierających się stron, poza tym nie mogę się wylogować.
Pisałam już w tej sprawie na maila, ale nie otrzymałam jeszcze odpowiedzi. Wpłaciłam kilkadziesiąt zł na kampanie w AdSystem, do której nie mogę się dostać, bo zapomniałam hasła. Hasła nie mogę odzyskać, bo formularz jego odzyskiwania albo nie działa, albo działa z dużym opóźnieniem.

Z kwestii technicznych:
- linki w stopce prowadzą do podstron, na których się aktualnie znajduję - w tym przypadku do ang.pl/forum/oddo-redakcji/200074/page/6">https://www.ang.pl/forum/oddo-redakcji/200074/page/6 - zamiast każda do swojego odpowiednika;
- brakuje 301 z niektórych podstron, np. ang.pl/testyfce.html">https://www.ang.pl/testyfce.html i ang.pl/egzaminy.html">https://www.ang.pl/egzaminy.html

Mam też pytanie, bo zaciekawił mnie ten wpis http://maps.google.pl/maps/place?hl=pl&num=10&lr=lang_pl&um=1&ie=UTF-8&q=J%C4%99zyk+angielski&fb=1&gl=pl&hq=J%C4%99zyk+angielski&hnear=Olsztyn&cid=2154999[tel]&ei=6NXKTMf1NdCLswasueSnAQ&sa=X&oi=local_result&ct=placepage-link&resnum=1&ved=0CDoQ4gkwAA Czy na pewno są to prawidłowe dane czy może system błędnie zaciągnął je z wpisu jednej ze szkół w bazie ang.pl?

W serwisie jest bardzo, ale to bardzo dużo błędów i tu proponowałabym zlecić zespołowi specjalistów przetestowanie całości.
edytowany przez Lexy82: 29 paź 2010
Czy właściciel serwisu mógłby napisać ile to wszystko mniejwięcej ma jeszcze potrwać? Ja rozumiem że błędy i trzeba to wszystko ponaprawiać, a czasu brak, ale już mnie to zaczyna lekko denerwować...
Cytat: kretka13
ale już mnie to zaczyna lekko denerwować...

breathe in....breathe out....breathe in....breathe out

<hugging kretka13>
dodałam komentarz do artykułu, ale nie widać go na stronie; uleciał w przestrzeń czy jest tak długo 'przetrawiany'? ;)
bardzo irytująca jest koniecznośc logowania się codziennie, a nawet kilka razy dziennie, jeżeli wyłączam komputer, a potem go włączam.
.
edytowany przez xnaatt: 06 lis 2010
Cytat: mg
bardzo irytująca jest koniecznośc logowania się codziennie, a nawet kilka razy dziennie

Mg, śmiem przypuszczać, że spowodowałeś, iż Lukas znowu coś pogrzebał w ustawieniach. U mnie Opera nie da mi wejść na tę stronę. Chyba się na Ciebie zdenerwuję.
Mam sprawdzić, czy autologowanie już działa. Sprawdzę jutro, bo na razie nie mam powodu, by wyłączyć komputer.
Nie mam problemów z wejściem na stronę - może pojawią się jutro.
Cytat: mg
Nie mam problemów z wejściem na stronę - może pojawią się jutro.

A ja się pożaliłam tutaj i też już nie mam problemu. Trzeba było to zrobić wcześniej.
Dzisiaj rano musiałem się zalogować ponownie.
Cytat: mg
Dzisiaj rano musiałem się zalogować ponownie.

A u mnie jeszcze gorzej: wrócił dawny problem. Biała strona na Operze. Dopiero, gdy się zaloguję na innej przeglądarce, Opera mi pozwala wejść na tę stronę.
Czyli autologowanie wciąż nie tylko, że nie działa, ale do tego blokuje prawidłowe działanie Opery.
Cytat: To_ja
A u mnie jeszcze gorzej: wrócił dawny problem. Biała strona na Operze. Dopiero, gdy się zaloguję na innej przeglądarce, Opera mi pozwala wejść na tę stronę.
Czyli autologowanie wciąż nie tylko, że nie działa, ale do tego blokuje prawidłowe działanie Opery.

sprawdź teraz, też dostałem białą stronę i zdaje się, że wyeliminowałem problem - dajcie znać
Wszedłem na forum po kilkugodzinnym uśpieniu komputera - i nie muszę się ponownie logować.
Cytat: Lukar
sprawdź teraz, też dostałem białą stronę i zdaje się, że wyeliminowałem problem - dajcie znać

Chyba Ci się udało. Dzięki.
Dzisiaj też nie muszę się logować (komputer przez noc uśpiony).
Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 393

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa