szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 3652
Cytat: mayme
szukam chetnej osoby do wyjazdu do anglii.zabukowalam 2 pokoj 1-osobowye,1 sie zwolnil gdyz kolezanka zrezygnowala z wyjazdu.chce wyjechac w kwietniu.piszcie: [email]
Cytat: mayme
szukam chetnej osoby do wyjazdu do anglii.zabukowalam 2 pokoj 1-osobowye,1 sie zwolnil gdyz kolezanka zrezygnowala z wyjazdu.chce wyjechac w kwietniu.piszcie: [email]
hejka czy szukasz osoby do wyjadu ? mam 23 lata , karolina
hej dalej szukasz osoby do wyjazdu ? karolina 23 lata
hej, ja tez planuje wyjazd do anglii na poczatku czerwca i szukam osob do wspolnego wyjazdu. Odezwijcie sie
Witam wszystkich.
we wtorek jadę samochodem do Anglii konkretnie to hrabstwo Dorset a miasta to Poole , bournemounth,jeśli są jacyś chętni to mogę zabrać ze sobą,jadę do pracy a konkretnie to chcę coś na miejscu poszukać bo jest to łatwiejsze niż na odległość zresztą w internecie 90% ofert to lipa i oszustwo,jestem poważnym gościem więc oczekuję chętnych zdecydowanych i konkretnych,płci przeciwnej z mojej strony nic nie grozi z uwagi na fakt iż jestem facetem żonatym .
Mogę zabrać mężczyzn jak i kobiety dla mnie to bez różnicy,trasę planuję na jakieś 30-40h gdyż nie chcę się śpieszyć po prostu trzeba szczęśliwie dojechać :):)
mój mail [email]
Plan uległ zmianie,jadę nie do Doreset a do Nottingham wtorek - środa wyjazd wieczorem
Jadę ja i mój kolega z Tarnowa
Już nieaktualne komplet :((
hej ja też chce właśnie za miesiac koncze szkołe to moje gg pisac 13090740
Hej, Ja również szukam chetną osobę na wyjazd do pracy do Anglii na 3-4 miesiące (od lipca) praca w magazynie odzieżowym. Najlepiej gdy będzie to osoba z jakimś doświadczeniem, mam tu na myśli wczesniejszą pracę w UK, ja mam 20 lat, rok temu pracowałam w anglii na wakacjach. Dla chętnych podaję kontakt [gg] . Na zostawione wiadomości odpisuję w weekendy.
Paulina
hej rossa chciałabym uzyskac więcej informacji na temat tego wyjazdu. Jestem równiez zainteresowana. Razem raźniej:) jakbyś mogła napisac e-mail [email] będę bardzo wdzięczną. Pozdrawiam
rossa, również byłabym zainteresowana uzyskaniem większej ilości informacji, z góry mówię, że ewentualnie pisała by się na to jeszcze jedna osoba.. mamy 20 i 21 lat, niestety bez doświadczenia, ale szybko się uczymy, j. ang komunikatywny:) proszę o kontakt [email] pozdrawiam :)
Witam nazywam sie Marcin mam 28 lat szukam osob ktore chetnie zabiora sie ze mna do Anglii na poczatku czerwca moje [gg] mam dwa wolne miejsca
Witam wszystkich, chcialabym wyjechac do UK do pracy ale niestety nie mam z kim. Wiec pisze oto tu na forum i moze znalazlaby sie jakas zainteresowana dziewczyna? We dwie zawsze razniej, mniejsze oplaty za pokoj itp. Byłby to moj pierwszy wyjazd za granice do pracy.Interesuje mnie jakies miasto pod Londynem(poniewaz mniejsze oplaty itp.). Mam 23 lata. Jesli któraś dziewczyna byłaby zainteresowana wyjazdem bede tu wchodzic co jakis czas. Mam nadzieje ze jakas sie odezwie. Pozdrawiam O.
mój chłopak szuka pracy sezonowej w Londynie (lipiec-wrzesień), mieszkanie by miał zapewnione u przyjaciela, wiecie może na jakich stronach można znaleźć pewne ogłoszenia do pracy sezonowej lub zna jakieś dobre pośrednictwa pracy? dzięki za odpowiedź
.
edytowany przez mrs_dickinson: 16 maj 2011
Witam malami87 jestem zainteresowana wyjazdem do pracy. Mam 20 lat, jeżeli mogłabyś coś więcej o tym wyjeździe napisać byłabym wdzięczna. Pozdrawiam K
Hej, tak chcialabym wyjechac do pracy ale w ciemno bo nie mam nic nagranego. Bysmy jakos poszukaly na miejscu. Jesli jestes zainteresowana takim wyjazdem to napisz na [gg] .
Szukam chetnych do wyjazdu za granice . Pomoge znalezc prace i pokoj !!! Jade wlasnym autem na poczatku czerwca prosze pisac osoby ktore sa zdecydowane i chca pracowac za granica a nie osoby ktore zyc nie moga bez mamy i taty pisalo do mnie ok 30 osob i nie wiem po co wogole pisza !!! [gg]
UWAZAJCIE DZIEWCZYNY NA CHLOPAKA O NICKU- marcypanos- JEST Z KATOWIC ITP. NAPISAL DO MNIE Z PROPOZYCJA WYJAZDU DO UK ORAZ POMOCY NA POCZATKU ALE NIE CHODZI MU BEZINTERESOWNA POMOC. JAK NIE CHCIALAM MU WYSLAC ZDJECIA TO NAPISAL ZE OFERTA JUZ NIEAKTUALNA. CZYLI COS TU NIE GRA SKORO MU SIE TAK SZYBKO ODECHCIALO "POMAGAC" UWAZAJCIE I NIE DAJCIE SIE NABRAC!!!!
mala mi 87 nie ma zielonego pojecia o wyjezdzie ja nie jestem ojcem swietym zeby pomagac ludziom tak jestem seryjnym gwalcicielem i chcialem Cie zabrac i utopic w morzu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PORAZ KOLEJNY POWTARZAM SZUKAM LUDZI KTORZY CHCA WYJECHAC DO PRACY A NIE PISAC ZE MNA O DUPIE MARYNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I NIE ZADAWAJCIE MI GLUPICH PYTAN!!!!!!!!!!!!!
TAKICH JAK MALA MI87 !!!!!!!!!!!!!!!!!! a pozniej pisze glupoty!!!!!!!!! BO NIE MA PODANE NA TACY!!!!!!!!!
hey...ja również mogę wyjechać do pracy za granicę.... masz coś ciekawego na oku.daj znać . mam 26.lat i chęci do pracy.......................pod koniec czerwca pozdrawiam
agarulez
a gdzie ta agecja ma swoją siedzibe????
jestem chętna do pracy za granica np. przy zbiorach, tylko nie chce jechac sama.
znacie jakies sprawdzone miejsce?
Znam miejsce,mam umówionego już farmera.Również chciałbym wyjechać z kimś.
Kontakt tel. 695725370
[gg]
witam szukam chetnych osob do pracy w anglii wyjezdzam na poczatku czerwca moj numer [gg]
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia