szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 3652
tez jestem z krakowa
Cześć nazywam się Karolina , mam 25 lat, planuje wyjechać do Anglii na początku listopada ( czyli jak najszybciej ). Nie chcę jednak wyjeżdżać sama - wolałabym z koleżanką. Tylko koleżanką zwariowaną pozytywie, bezkonfliktową :) Fajnie byłoby się spotkać przed wyjazdem - jestem z okolic Trójmiasta. Interesują mnie okolice Birmingham bo tu znalazłam aktualne oferty pracy. Jeśli macie coś ciekawego na oku i chcecie wyjechać w ciągu 2 najbliższych tygodni piszcie na forum bądź na [email] pozdrawiam :)
edytowany przez karollajjna_biedrona: 26 paź 2011
Hey...w tym roku kończę studia i poważnie myślę o wyjeździe do Anglii...w sumie pojadę tam tak czy owak. Może ktoś również planuje wyjazd w czerwcu 2012. Wiem, że to trochę czasu, ale powoli zaczynam odkładać kasę, bo nie chciałabym pozostać w niezręcznej sytuacji tam. Chciałabym znaleźć kogoś w podobnym wieku, z kim mogłabym się wcześniej spotkać. :) Ewa
[email] - mój email - jeśli ktoś ma ochote porozmawiać na ten temat :P
Witam. Mam na imię Mateusz. Jestem z woj. Śląskiego. Kończę klasę maturalną i w lipcu/sierpniu chcę wyjechać do Anglii na stałe wraz ze swoją kobietą. Osoby które, też mają podobne plany, proszę o kontakt na nr. [gg] . Jeżeli ktokolwiek posiada jakiekolwiek informację w jakie rejony najlepiej wyjechać, gdzie szukać mieszkania, gdzie szukać pracy również proszę o kontakt.
Witam. Mam na imię Tomek. Jestem z woj. śląskiego. Mam 21 lat i planuję wyjazd do Anglii. Wyjazd do miasta Witham ponieważ mieszka tam od dwóch lat dobry znajomy i na początku by nam pomógł. Szukam partnera lub partnerki (najlepiej w wieku zbliżonym do mojego) która chciałaby wynająć ze mną mieszkanie (dwa pokoje, łazienka, kuchnia) które przed wylotem załatwiłby znajomy. Koszt takiego wynajęcia na miesiąc to około 200 funtów (na głowę), zarobki w granicy 220-280 funtów tygodniowo. Czekam na maile: [email]
Cześć wszystkim!
Mam na imię Michalina (dla znajomych Miśka). W styczniu skończę 23 lata i na początku roku chciałabym wyjechać do Anglii w celu znalezienia pracy i przede wszystkim podszlifowania języka. Mam Rodzinę na obrzeżach Londynu, jednak chciałabym móc nie skorzystać z ich pomocy i się usamodzielnić. Dlatego też poszukuję osób mniej więcej w moim wieku, otwartych na nowe przygody, odważnych i pewnych swoich decyzji, którzy zaryzykowaliby zamieszkać ze mną pod jednym dachem. Na chwilę obecną nie mam żadnych namiarów, jednak wiedząc na czym stoję gotowa jestem rzucić wszystko by spełnić swe marzenia! Jestem osobą otwartą, towarzyską, lubiącą ryzyko, dlatego też zamierzam wybrać się do Wielkiej Brytanii w celach przede wszystkim zarobkowych. Dlatego jeśli jest ktoś pewien na 100% swego wyjazdu do Anglii i nadal poszukuje współlokatorki bardzo, bardzo proszę o kontakt: [email]

Pozdrawiam wszystkich cieplutko!

PS. Potrafię gotować! :D
hej :) a ja szukam koleżanki z Dolnego Śląska :) mam 27 lat i chciałabym wyjechać na początku roku najlepiej do Brighton. Jakby ktoś miał ochotę się bliżej poznać proszę o maila [email] :) pozdrawiam!
Czesc wszystkim :)
Mnie też interesuje praca za granicą lecz niestety nie znam języka :( i nie wiem czy wogóle coś znajdę mam tylko doświadczenie w ochronie 7-letnie i nic pozatym... No ale jakby ktoś miał coś na oku sprawdzonego oczywiście to ja chętnie wyjadę z początkiem roku :) [email]

Pozdrawiam
Cześć . Mam na imie Konrad jestem z woj zachodniopomorskiego. Mam 21 lat i jestem gotów wyjechac za granice w celach zarobkowych nawet jutro :) Mam własne auto i prawo jazdy wiec istnieje mozliwośc pojechania własnie autem. Narazie nie mam zadnej konkretnej pracy na myśli wiem jedynie ze chcialbym sprawe pracy zalatwic bez zadnych agencji pracy ktore proponuja prace za 800€ z czego 200€ idzie na mieszkanie (bo taka oferte juz mialem) kontakt [email]
Witam.

Szukam partnera/partnerki na wyjazd do Anglii. Wylot na początku stycznia (koło 13 stycznia). Najlepiej jak by osoba była mniej więcej moim rówieśnikiem (20lat). Wylot z lotniska w Katowicach więc osoba musi być z woj. Slaskiego chyba że sobie załatwi transport na lotnisko. Wiecej informacji pod adresem emial : [email]
edytowany przez tomo111: 27 lis 2011
cześć wszystkim :-)
szukam kogoś do wyjazdu za granicę do pracy.. miejsce docelowe jest mi obojętne (Anglia lub Irlandia) mam 20 lat i jestem otwartą dziewczyną. najwcześniej mogę wyjechać za miesiąc. więcej pod: [email]
to tylko ja widzę taka stara, której Anglii się zachciało ;)
niemartw sie ja jestem jeszcze starsza ;)
jak widać nie tylko Wy takie stare :P ja mam 33 lata :)
Witam.
Będę jechał w styczniu w poszukiwaniu pracy autem przez Kent,może mi ktoś podpowiedzieć gdzie można uderzyć, jakieś agencje, strony internetowe i w jakich miastach jej szukać,branża poprzez magazyn,wózki widłowe do kierowcy.[gg] lub mail [email]
Witam, ja też szukam osoby chętnej na wyjazd do pracy w Anglii. Może być też inny kraj np. Niemcy czy Norwegia tylko w tym przypadku gorzej z językiem. Mam 26 lat i jestem z Łodzi. Jeżeli ktoś ma ofertę na oku ale boi się jechać samemu to czekam na kontakt :) [email]
Oczywiście sama też się rozglądam po serwisach internetowych więc jeśli coś by się trafiło to chętnie się podzielę informacją.
Mój angielski jest raczej słaby, ale nie najgorszy. Skończyłam studia mgr, kierunek chemia i jak na razie pracuję w sklepie obuwniczym... masakra :/ Pozdrawiam wszystkich zagubionych i rozczarowanych!!!
Hello, też sie przymierzam do wyjazdu - najchętniej pod koniec stycznia lub na początku lutego. Mój angielski jest na dobrym poziomie ;) Ogółem mam 23lata i pochodzę z Łodzi, nie tak dawno uzyskalam tytuł licencjata - jednak z jakąkolwiek robotą ciężko...już nawet nie mowie o pracy w zawodzie ;/ Mam trochę mało kasy na start i szukam mozliwości podzielania z kims początątkowych kosztów (mieszkanie). Byłby to mój pierwszy wyjazd do Anglii. Jednak nie pierwszy za granicę ;) Kontakt do mnie: [email] (tak, prawdziwy ;) )
Witam wszystkich,
Również planuje wyjazd za granice w poszukiwaniu pracy, jak wiadomo z innymi raźniej dlatego jeżeli ktoś ma na oku jakąś prace, jestem chętny :) póki co staram się szukać również sam :]
Interesuje mnie głównie termin od 8 maja, do końca wakacji, bądź na dłuższy czas, a może i nawet na stałe. (W gre wchodzi również początek stycznia/lutego do kwietnia i później o ile będzie taka możliwość powrót w maju)

Jeżeli chodzi o kraj jest mi to w sumie obojętne aczkolwiek głównie nastawiony jestem na kraje typu Anglia,Irlandia,Szkocja, kraje skandynawskie.
Mój angielski jest na poziomie dobrym. Mam 20 lat i pochodzę z okolic Rzeszowa.
Mój nr [gg]
Email: [email]
Proszę Pisać może razem coś wymyślimy :)
Pozdrawiam.
Witam ja 25 lat poszukuje pracy przy kostce brukowej lub jako stolarz pracuje uczciwie mój nr tel to 511545419 Pozdrawiam Kamil
Witam :)
Również planuję wyjazd zagranice. Chodziłoby mi przede wszystkim o Anglię, bądź też Holandię :) Chciałabym wyjechać na początku lutego. Jeśli byłby ktoś zainteresowany wspólnym wyjazdem, proszę o kontakt [email]
Pozdrawiam :))
Witam,
Jestem z Łodzi, mam 25 lat, wykształcenie wyższe (licencjat ochrony zdrowia), angielski komunikatywny, prawo jazdy.
W niedalekiej przyszłości planuję wyjazd do UK na dłuższy okres czasu (2-3 lata... może na stałe). Aktualnie odkładam pieniądze na ten cel. Poszukuję osoby, która ma podobne plany i mogłaby ze mną wynajmować tam mieszkanie.
Proszę o kontakt tylko osobę odpowiedzialną, spokojną, kulturalną, najlepiej z Łodzi lub okolic.
Mój e-mail: [email]
Witam

Szukam normalnej,wyluzowanej ale myślącej i odpowiedzialnej koleżanki ( nie przeszkadzaja mi nałogi) na wyjazd do UK do pracy ale na dłuższy okres (może na stałe) . Jestem z okolic Wrocławia. Mam 20 lat. Fajnie by było gdyby miała troche pojęcie o UK gdzie najlepiej pojechać.chciałabym wyjechac na przelomie maj/czerwiec . kontakt email [email] [gg]
Witam All
Szukam "zdesperowanej" osoby która tak jak Ja w najbliższym czasie planuje wyjechać do UK.
Chodzi o podzielenie się kosztami mieszkania. Myślałem o Londynie choć nie jest to ostateczna decyzja. Czekam na kontakt. Mariusz-Poznań
Cytat: Mariozz
Witam All
Szukam "zdesperowanej" osoby która tak jak Ja w najbliższym czasie planuje wyjechać do UK.
Chodzi o podzielenie się kosztami mieszkania. Myślałem o Londynie choć nie jest to ostateczna decyzja. Czekam na kontakt. Mariusz-Poznań
Hey Mariozz.
Ja tez zamierzam wyjechac,jak chcesz pogadac to moje [gg]
Witam;], poszukuje osoby która jest gotowa całkowicie odmienić swoje życie , i wyjechać za granicę Anglia,Holandia lub Irlandia.Język angielski komunikatywny na luzie.Szukam osoby podobnej do mojego charakteru czyli nie poddającej się , konkretnej i oczywiście pozytywnej uśmiechniętej;]Szukam osoby z którą bym mógł dzielić na początek jakieś wynajęte mieszkanie i opłacać to wszystko razem bo w grupie Siła i co dwie głowy to nie jedna ;]
Osoby która też posiada trochę złotej rączki ;] Potrafię robić praktycznie wszystko co facet i kobieta oprócz gotowanie bo ja bardziej lubię eksperymentować;] Więcej na priv.
Pozdrawiam Piotr ,21 lat ;] email: [email]
Jak i wszyscy ... chce wyjechać , byle gdzie aby była dobrze płatna praca :) , dośc mam tego syfu w PL chce wyjechac na stałe. Mam 22 lata, na imie mam Ola i poszukuję koleżanki, która chciała by tak jaK JA wyjechać. Nie chcę jechać w ciemno. Angielski znam na posiomie średnim... wiecej info [email] Pozdrawiam i życzę abyście wyjechali tam gdzie chcecie
Witam. Zdegustowany tutejszym rynkiem pracy od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem wyjazdu
do pracy za granicę- Anglia, Irlandia, Skandynawia- gdziekolwiek. Jestem na bieżąco z
ogłoszeniami i myślę że jak tylko są chęci to pracę się znajdzie. W grupie raźniej toteż
szukam osoby / osób które chętnie wyjechałyby za pracą. Jestem Piotrek, mam 27 lat, mieszkam
nieopodal Krakowa. W razie zainteresowania piszcie- pogadamy, spotkamy się przy kawie i
wspólnie coś wymyślimy. [email]
Hej! Szukam osoby (najlepiej dziewczyny) z Dolnego Śląska do wspólnego wyjazdu do Anglii w poszukiwaniu pracy oraz w moim przypadku do szlifowania języka. Planuję wyjechać w najbliższych miesiącach. Zainteresowane osoby proszę o kontakt [email]
Pozdrawiam :)
Szukam kompana/kompanki do wyjazdu na okres wakacji (lipiec, sierpień) do jakiegokolwiek anglojęzycznego państwa , byle znaleźć prace i zakwaterowanie. Język znam w stopniu średnio zaawansowanym i ciągle sie szkole . Jestem osobą spokojną z wysoką kulturą i szacunkiem dla drugiego człowieka . Jakbyś był była zainteresowana to pisz nr [gg] Grzesiek , Kraków
Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia