szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
1861-1890 z 3652
Cytat: LuthienSilr
Hej! Planuję wyjazd do pracy i szukam miłych osób, które również chcą wyjechać. Mieszkam blisko Warszawy, mam 25 lat. Obecnie jestem na etapie szukania pracy przez internet, ale jestem gotowa również jechać i szukać pracy na miejscu. Mój email: [email]
Nigdy nie wyjedziesz szukając pracy przez internet i będac w Polsce.
Większość z was tutaj piszących nie ma bladego pojęcia i wyjeździe do pracy na obczyźnie.
Najpierw poczytajcie jak to wygląda, bo śmieszne są wasze wpisy.

Nikt nigdy nie da ci pracy ani nie wynajmie pokoju jeśli nie jesteś na miejscu w UK - niech to do was dotrze.
Może jeśli jesteś wybitnym specjalistą w jakiejś dziedzinie to tak, w innym wypadku nie ma szans.
szukam bezdzietnego kawalera domatora 37-42 lat powyzej 175 cm z kraju wsi zagranicy na dobre izłe
[email]
Cytat: arabela2014
szukam bezdzietnego kawalera domatora 37-42 lat powyzej 175 cm z kraju wsi zagranicy na dobre izłe
[email] Od ponad roku tu szukasz i jeszcze nie znalazłaś. Może pisz na jakiś portal randkowy. Jest ich od groma wszędzie:)
Cytat: LuthienSilr
Hej! Planuję wyjazd do pracy i szukam miłych osób, które również chcą wyjechać. Mieszkam blisko Warszawy, mam 25 lat. Obecnie jestem na etapie szukania pracy przez internet, ale jestem gotowa również jechać i szukać pracy na miejscu. Mój email: [email]

Znajdź stronę pośrednika :"Best Connection" w Worcester i możesz aplikować przez Internet.
Poszukuje pan do pracy w firmie nadrukarskiej okolice londynu...
WIEK B/Z, ang. podstawowy praca w gronie wiekszoci polakow
praca polega na nadruku logo na art. reklamowe i pakowaniu.
mozliwosc zakwaterowania.
wiecej pod gg.5425[tel]zibix [email]
Ja chce jechać do uk. Mam auto i kilka miejsc wolnych.
Cytat: Emigrantxxx
Cytat: LuthienSilr
Hej! Planuję wyjazd do pracy i szukam miłych osób, które również chcą wyjechać. Mieszkam blisko Warszawy, mam 25 lat. Obecnie jestem na etapie szukania pracy przez internet, ale jestem gotowa również jechać i szukać pracy na miejscu. Mój email: [email]
Nigdy nie wyjedziesz szukając pracy przez internet i będac w Polsce.
Większość z was tutaj piszących nie ma bladego pojęcia i wyjeździe do pracy na obczyźnie.
Najpierw poczytajcie jak to wygląda, bo śmieszne są wasze wpisy.

Nikt nigdy nie da ci pracy ani nie wynajmie pokoju jeśli nie jesteś na miejscu w UK - niech to do was dotrze.
Może jeśli jesteś wybitnym specjalistą w jakiejś dziedzinie to tak, w innym wypadku nie ma szans.
Emigrancie nie przeczytales ze zrozumieniem ...osoba ktora cytujesz pisze wyraznie o co jej chodzi ponadto nie zgodze sie z Toba..Mozna wyjechac szukajac pracy w pl przez net. Daje to rozeznanie o ilosci pracy w danym miescie, tendencji zapotrzebowania, namiarow na agencje.Jest to jakims drogowskazem.Na podstawie takiej wiedzy plus ogarniecie pokoju na start mozna jechac w poszukiwania..
Pokoj mozesz ogarnac bedac w polsce..Zaklepac obejrzec zdjecia, umowic sie z gospodarzem na termin dostepnosci..Wiem co mowie spedzilam w UK okolo 4 lata i uwazam ze jak najbardziej jest to realne a nawet zachecalabym do tego.Im wczesniej staniecie sie sobie sterem okretem i zeglarzem tym lepiej bedzie Wam w przyszlosci
edytowany przez tulka37: 08 cze 2015
Witam. Czy jest tutaj może ktoś kto wybiera się do Liverpoolu?
Witam
mimo bardzo chorego pisania i glupot na temat użytkownika Poligon123 przez niektórych hejterów tego forum,ja sie nie przestraszyłam i zaufałam obcemu człowiekowi jakim był dla mnie wtedy Poligon123 i dzis po pelnych 2 miesiącach pobytu w Londynie nie żałuje ,a wręcz jestem dumna wraz z moim chłopakiem ze mieliśmy zaszczyt poznać taka osobe.
Dzieki niemu i tylko niemu w ciagu tygodnia poszliśmy do pracy
-ja pracuje na produkcji (rewelacji moze i nie mam bo mam 250f na tydz)
-moj chlopak na budowie ma 420f

Ale z mojej wypłaty opłacimy pokój 130 ,bilety 60 i 60zostaje nam na życie (do tej pory nie wydaliśmy na życie wiecej jak 80f na tydzien.

A chłopaka wypłatę odkładamy
Po 8 tygodniach pracy i normalnego życia dzis wysłałam 15,000 zlotych do polski .w naszym kraju byśmy 1/3 nie odłożyli przez ten okres.
Moze co dla niektórych to nie jest super kasa -ale dla nas jest .

Żałuje tylko jednego ze pol roku temu posłuchałam sie siostry mojej mamy ,zaufanej osoby z mojej bliskiej rodziny co jest 12 lat w Angli ze tu nie ma pracy ze sie nie zarobi ze to nie czasy- bzdura.
Wiec wszystkim wybierającym sie za chlebem zycze zeby ich spotkało to co nas a bedą szczęśliwi .
Hej hej!
Wynajmuję pokoje w Anglii. Jednocześnie służę pomocą w założeniu konta bankowego, załatwieniu NIN i ogarnieciu wszystkich innych problemów i problemików.

Mój facebook:
https://www.facebook.com/michalina.wlodarczyk1

e-mail:
[email]

Zainteresowanym podam kontakty do ludzi którzy u mnie mieszkają i wyślę zdjecia domów.
Nie odpowiadam na forum
(po wcześniejszym wpisie zorgorzala niepotrzebna dyskusja-jeszcze gdzieś tutaj wisi:))-zapraszam na PRIV.

Pozdrawiam!
Michalina
fucking bustards all of you :))
bAstards;)
Chodzilo mu o custards, pychota
Chce jechać do UK autem i mam kilka miejsc wolnych,kierunek Walia i zachodnia Anglia w tym kierunku mógłbym także kogoś po prostu podwieźć...
Witajcie!
Szukam kogoś chętnego na wyjazd do UK do pracy i wspólnego mieszkania. Jestem z Katowic, wyjazd planuję jak najszybciej, miejsce mi obojętne. Szukam poważnej i zdecydowanej osoby. Pracowałam w UK 9 lat temu jako opiekunka osób starszych, j. ang opanowany w stopniu komunikatywnym/dobrym.
podaję maila: [email]
Ponawiam pytanie czy jest ktoś na tym całym forum zdecydowany na wyjazd na tyle żeby na dniach się spotkać i zacząć działać w tym kierunku ? szczerze mam dosyć już rozmawiania z ludźmi którzy "nie wiem"
"może kiedyś" " a to nie teraz ""może za rok" Ludzie po co pisać że jadę na 100% JUŻ TERAZ TAAAAK ANGLIA MOJA !!! skoro ma się słuchać potem takich tekstów, Proszę tylko o kontakt OSÓB GOTOWYCH DO WYJAZDU Czy kobieta, czy facet może być nawet 60+ :P nie interesuje mnie to już ale żeby było zdecydowanie i działanie w tym zakresie mój nr 664641322 Śmiało dzwonić pisać, mam swój plan, wiem jakie miejsce, jaka praca i co pozałatwiać w jakiej kolejności , z angielskim nie mam najmniejszego problemu
Czekam pozdrawiam
Hej również szukam osób chętnych do wyjazdu za granicę :) Tylko zdecydowane osoby które chcą jechać w celach zarobkowych . kontakt email [email]
Cytat:
Pokoj mozesz ogarnac bedac w polsce.

To jeszcze Insurance i konto bankowe załóż będąc w Polsce i w sumie Królowa od razu na ciebie będzie czekać.

Cytat:
mimo bardzo chorego pisania i glupot na temat użytkownika Poligon123 przez niektórych hejterów tego forum,ja sie nie przestraszyłam i zaufałam obcemu człowiekowi jakim był dla mnie wtedy Poligon123 i dzis po pelnych 2 miesiącach pobytu w Londynie nie żałuje ,a wręcz jestem dumna wraz z moim chłopakiem ze mieliśmy zaszczyt poznać taka osobe....

Że ci się nie nudzi te fake konta zakładać stary i dalej w te bzdury brnąć.
Kto jest na tyle głupi, żeby będąc parą szukać po necie jakichś naciągaczy chcac wyjechać do UK.
Pokój za 130 w Londynie na 2 osoby? Szczury w nim biegają? Ma sufit?

Co za bajki, ale fajnie poczytać w weekend takie rzeczy:)
Z Twoich wypowiedzi wynika ze ta cala Anglia to gowno porazka....Nie wiem wiec EMIGRANCIE po jasny gwint tu sie udzielasz.. bo przeciez nie chcesz tam wyjezdzac ?!?
Z Twoich wypowiedzi wynika ze ta cala Anglia to gowno porazka....Nie wiem wiec EMIGRANCIE po jasny gwint tu sie udzielasz.. bo przeciez nie chcesz tam wyjezdzac ?!?
Cytat: tulka37
Z Twoich wypowiedzi wynika ze ta cala Anglia to gowno porazka....Nie wiem wiec EMIGRANCIE po jasny gwint tu sie udzielasz.. bo przeciez nie chcesz tam wyjezdzac ?!?

Emigrant jest w Londynie i jest ofiarą wyjazdu -bo jako jednemu z wielu nie wyszło .
To taki typ chłopaczka w rurkach ni to kobieta ni to chłop- nieudacznik życiowy .
siedzi w uk składa guziki (same czarne)do pudełek bo nic innego nie umie robic ,a ze tam przyjmowali z niedojebaniem mózgowym to go wzięli .
I teraz każdy kto chce wyjechac jest zagrożeniem -ale EMIGRANTXXX nie stresuj sie nikt do twojej fabryki z forum nie pójdzie i nie zabierze ci pracy /Ludzie z forum maja większe zdolności i ambicje jak składanie czarnych guzików .
Witam wszystkich!

Chciałabym podzielić się swoimi pozytywnymi spostrzeżeniami związanymi z moim wyjazdem do UK
aby dodać nieco odwagi wszystkim niezdecydowanym.

Otóż trochę ponad miesiąc temu wraz z narzeczonym podjęliśmy dość spontaniczną decyzję o wyjeździe.
Niestety nie mając w Anglii rodziny ani znajomych wstępnie byliśmy zmuszeni ogarnąć wszystko własnymi siłami. Na szczęście mniej więcej tydzień przed planowanym wylotem trafiliśmy przypadkiem na to forum.
Wśród różnego rodzaju wpisów i spostrzeżeń, mniej lub bardziej przydatnych, szczególną naszą uwagę przykuły posty użytkownika poligon123. Po przeczytaniu paru ciekawszych postanowiliśmy skontaktować się z nim bezpośrednio i była to prawdopodobnie decyzja, dzięki której nie wracamy właśnie teraz z podkulonymi ogonami do PL wypompowani z kasy. Pomimo początkowych wątpliwości, człowiek ten naprawdę pomógł nam odzyskać wiarę w uczciwość i bezinteresowność. Poligon 123 pomógł nam w ogarnięciu wszystkich formalności związanych z uzyskaniem NIN'u, UTR'u, kont bankowych czy egzaminu CSCS dla mojego narzeczonego. W dzień przyjazdu mieliśmy już ogarnięty pokój, narzeczony po tygodniu rozpoczął już dobrze płatną pracę w budownictwie z wszystkimi niezbędnymi papierami, ja osobiście czekałam tydzień dłużej, ale opłaciło się. Pracuję aktualnie w SPA w 5gwiazdkowym hotelu i pierwszy raz w życiu mogę z czystym sumieniem stwierdzić: "Tak, LUBIĘ swoją pracę... a do tego jeszcze nieźle płacą" ;). Oboje mamy teraz umowy bezpośrednio z pracodawcą, stabilną sytuację finansową i powoli przymierzamy się już do ogarnięcia małego mieszkanka. Wszystko to dzięki nieocenionej pomocy i wsparcia ze strony użytkownika poligon123.

Na koniec chciałabym jeszcze raz z całego serca podziękować mu za wszystko i przeprosić za początkowe braki zaufania oraz rozwiać wątpliwości wszystkich, którzy wahają się jeszcze co do przydatności i wiarygodności udzielanych przez niego wskazówek ;)

Życzę wszystkim powodzenia i odwagi do realizacji swoich celów i marzeń :)
@up wszystko spoko ale z buta dostalas robote w 5* hotelu w Londynie bez brytyjskich kwalifikacji, how?

Ps nie podkolorywujcie az tak :E..
Cytat: tulka37
Z Twoich wypowiedzi wynika ze ta cala Anglia to gowno porazka....Nie wiem wiec EMIGRANCIE po jasny gwint tu sie udzielasz.. bo przeciez nie chcesz tam wyjezdzac ?!?

A gdzie ja coś pisałem o Anglii? Ja cały czas piszę o tym oszuście i cwaniaku poligonie żerującym na biednych i naiwnych rodakach.

Nie mieszkam w Londynie i nigdy bym nie chciał. W Anglii mi wyszło, bo zarabiam dość dobrze, ale nie ma to znaczenia bo mogę napisać jak Poligon że mam 5000 funtów na miesiąc, a kto w to uwierzy to druga sprawa.

Ja tylko chce przestrzec rodaków żeby nie kontaktowali się z tym oszustem i naciągaczem, bo skończą z ręką w nocniku, albo pod mostem w Londynie. Cwaniaczek oferuje "bezinteresowną pomoc" - dobre sobie.
Do tego snob jakich mało - najgorszy typ człowieka, szczyci się tym jakim to nie jest bogatym polaczkiem na wyspach - żałosny przypadek.
Cytat: q_p
@up wszystko spoko ale z buta dostalas robote w 5* hotelu w Londynie bez brytyjskich kwalifikacji, how?

Ps nie podkolorywujcie az tak :E..

To jest fake konto poligona - on wszystkie posty chwalące swoją osobę piszę w identyczny sposób.

5 gwiazdkowy hotel w Londynie i od razu praca w spa - dobra beka.
W ogóle kto uwierzy w to, że para młodych ludzi kontaktuje się z jakimś gościem z neta żeby wyjechać do Anglii? Kto jest tak głupi?
Bezinteresowna pomoc sie skończyła okolo miesiąca temu,to zreszta tez pisałem na tym forum i ostatnimi ludźmi którym tu pomogłem była Santi92 i jeszcze Chlopak ktory przyjechał w zeszłym tygodniu
---NIE MA JUZ NIC ZA FREE---
---było przez trzy lata ale promocja sie skończyła !!!
TERAZ JAK KTOS CHCE COS MIEC MUSI TEZ COS DAC OD SIEBIE
-a jak nie to niech działa na własna reke i ja mam to gdzieś!
Czyli od miesiąca jest juz odpłatnie.
Cześć, jestem Tomek, mam 20 lat i mieszkam w pobliżu Leeds jeżeli ktoś się tutaj wybiera to chętnie pomogę ogarnąć niezbędne rzeczy, podwiozę itd.. :) Mieszkam sam więc mogę zaoferować pokój dla dziewczyny najlepiej w zbliżonym wieku. Więcej info na skype tomekzbychu95 lub [email]
Witam,

Jestem narzeczonym użytkowniczki Santi92 i nie, nie jestem żadnym fake'owym kontem poligona :D.

Drogi Emigrancie, z początku strasznie chciałem Ci pocisnąć z Twoje wieczne hate'owanie.
Ale później stwierdziłem, że jednak stanę w Twojej obronie ponieważ przypomniało mi się co samemu
myślałem na temat poligona jeszcze 1,5 miesiąca temu. Sam przekonywałem Sandrę (swoją narzeczoną)
żeby nie pakować się w coś takiego bo to na pewno jakaś ściema itd itp. Tak więc doskonale Cię rozumiem.
Ku swojemu zdziwieniu i pewnie również przez okropną niechęć do mojej "kariery zawodowej" w Polsce jednak zdecydowałem się zaufać zupełnie obcemu gościowi z forum. Fakt, było to niezbyt mądre i ryzykowne posunięcie ale jak to mówią"Kto nie ryzykuje ten szampana nie pije".

Z pracą mojej narzeczonej wcale też nie było tak łatwo i różowo, zanim dość szczęśliwie się jej trafiło musiała przebrnąć przez jeszcze 4 inne, w których naprawdę było ciężko i ledwo wytrzymywała parę dni. Z pracą dla dziewczyny jest trudniej niż dla faceta dlatego nie twierdzę, że każda jedna będzie miała tyle szczęścia. Jej akurat się udało i w dużej mierze zawdzięczamy to poligonowi. Tu podaje swojego maila jakby ktoś chciał się upewnić że nie jestem botem stworzonym przez poligona ;) [email]

Jeszcze raz życzę powodzenia wszystkim odważnym a tym, którym brakuje odwagi życzę aby nie zarażali tym innych. Pozdro!
Emigranciexxx cos to takiego poligon Ci zrobil ze trzeba ludzi przed nim przestrzegac?
Jak do tej pory slysze same zale nie tyle na niego tylko ze chate trzeba ogarniac, prace, konto, nin za dlugo, konto tez klopot, szczury odganiac i na dodatek malo placa...Moze mamusie warto zabrac ze soba skoro podstawowe sprawy sa problemem.Moze dobrze spod spodnicy sie mamusinej sie nie wyszlo.A jak z jezykiem?? Pewiem swych umiejetnosci nie szuka nanki w postaci osob trzecich i nie placze ze mu nie podano wszystkiego na tacy ....za friko.. Chyba lepiej wziac mamusie napewno bylaby mniej interesowna niz poligon..
Temat przeniesiony do archwium.
1861-1890 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia