nkjo bydgoszcz-help!!! Pare pytan... pomozcie.!.!

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 138
...i w PolAnglo też 20%:]
Dzięki Ale w taki razie jak zdobyć starego Vinca?
Z dużej liczby słówek są te kartkówki?
Tez zaczynam tam nauke, ale na wieczorowych i nie wiem co nas dokladnie czeka... :/
czy to slownictwo w starym i nowym Vincu naprawde aż tak się różni
Dzięki wielkie!! Napewno gdzieś te książki znajdę w Wawie :D

No i do ZOBACZENIA za rok=))
A i jeszcze jedno czy pisaliście o Vincu tym z FC Czy advance
Hejka wszystkim! Tak sobie czytam co tutaj piszecie i chce Wam powiedziec jedno: WYLUZUJCIE ludziki! W tym roku zaczynam ostatni(3) rok mojej przygody z koledzem i musze powiediec ze nie zaluje i nie zalowalam ani przez chwile ze tu studiowalam, moze tylko w chwilach kiedy zakuwalam slowka z gramy, ale to bylo do przejscia. Koledz bydgoski jest na prawde swietna uczelnia, a gdy jezdzimy do Poznania zdawac licencjat, zawsze wypadamy jako jedni z najlepszych jesli chodzi o inne kolegia podlegajace Poznaniowi. POZIOM?? Uwierzcie ze jest wysoki i trzeba sie mocno napracowac zeby przetrwac ale warto. na poczatku 1-go roku dziwilam sie jak to mozliwe ze z 20 osobowych grup na 3 roku zostaje czasem 5-6 osob, ale teraz juz wiem.... :] Odsiew jest straszny i zostaja najlepsi tylko, lub tez Ci ktorzy w pore ksiazki otworza. Jednak ani jednej chwili tu spedzonej n zaluje. Jest super. poza tym fakt ze to stosunkowo mała uczelnia sprawia ze wszyscy sie znaja, co tez jest fajowe bo nie ma tu anonimowych osob. I oczywiscie sa ekstra imprezy takie jak American Day, British Day czy inne, ktorych głowna atrakcja jest grzane winko:D i tradycyjne AmerIcan tudziez British pysznosci, karaoke, kupa zabawy z przewaga zabawy itd. Jest tez Drama Festival, a po nim swietne After Party na ktorym bawia sie n tylko studenci ale i wykladowcy. Poza tym spotykamy sie czesto na miescie i szalejemy do bialego rana. tak wiec glowy do gory because these are going to be the best years of your life!!! jakby co to chetnie sluze pomoca, rada, info na temat uczelni i wykladowcow, kogo sie bac a kogo nie :D Jakby co to pytajcie o Martę z III roku. pozdrawiam i do zo
hejka, przed chwilka pisalam jako Marta koledz, teraz juz zalogowana jako MAMINDA, jeszcze raz jakbyscie mieli jakies pytania chetnie odpowiem, pozdrawiam once again i do zo na uczelni
w poniedzialek o 10 jest spotkaanie, ktos wie konkretniej w jakiej sali?
i jeszcze jedno pytanie- dostalam list, ze jest o 13 rozpoczecie i wreczenie indeksow- ale wszystkim czy wybranym? bo nie chce mi sie leźć na to rozpoczęcie generalnie.
Hey! No to mam pytanie: skoro się wszyscy znacie to może wiesz jak nazywa się taki jeden nauczyciel. Jakies 170 cm (moze troszke wiecej), włoski czarne jak smoła i takie puszyste, znaczy jakies 10 cm długości... chyba anglik bo mial dziwny polski akcent:D Wiem jeszcze tylko że ma małą córeczke o imieniu Tina. Może wiesz jak sie ten kolo nazywa?? Egzaminował, ale był strasznie fajnie (mimo tego ze mnie oblal:])
Tremere z tego co piszesz domyslam się,ze chodzi tobie o Karla.. :-) Tylko on nie ma córeczki.. Pochodzi z Chicago i uczy w nkjo speakingu i historii USA. Bardzo fajny i sympatyczny facet :-)
Hejka na właśnie czy wszyscy muszą iść o 13 do LO? I czy dostawaliście jakieś listy z nkjo? Ja nic nie dostałam
czesc! ja tez zaczynam nauke w bydgoskim NKJO i mam pytanko do Was odnosnie legitymacji - dostaniemy przeciez legitymacje sluchacza, tak? w takim razie co z biletem? Chce kupic bilet miesieczny, ale sa 2 rodzaje: studencki i szkolny (jeden ma 50% drugi 48% znizki). Ktory musimy kupic jako sluchacze kolegu? Czy wiecie cos na tem temat?
Legitymacja słuchacza kolegium uprawnia do takich samych znizek jak legitymacja studencka.
Sluchajcie@! Dzis bylam za zajeciach (wieczorowe) i w sumie nic nie wiem, bo sekretariat byl zamnkniety. W poniedzialek mamy przyjsc na 10 do koledzu czy na 13 do I LO? Wiecie, chce uniknac pierdol w stylu: inauguracja roku etc :p Dajcie znac na mail jak cos wiecie. [email]
na 13 nie ma co isc do ILO!!!w zeszlym roku byl wyklad na temat wplywu niemcow w polsce czy jakos tak nudy straszne potem wreczyli indeksy tym co najlepiej zdali i to koniec :/
Dzieki, czyli olewam ILO :p
dostajemy legitymacje z napisem ze jestesmy słuchaczami ?!!!
i generalnie czy na nkjo mozna miec stypendium i od jakiego progu przyznaja tzn jaka średnia trzeba miec
Tak, otrzymujecie legitymacje słuchacza kolegium, która uprawnia do takich samych zniżek jak legitymacja studencka. Niestety w tej szkole nie mozna miec stypendium :-(
Bez stypendium??!! :(
Mówisz że to musi być Carl?? tylko dziwne że nie ma córeczki, bo na rozmowie akurat rozmawialismy o sposobach uspokajania dzieci i on powiedzial: "naprawde? musze to wyprobowac na SWOJEJ TINIE" wiec myslalam ze chodzi mu corke... ale pewnie musialam cos zle zrozumiec... dzieki wielkie! :D strasznie mnie ciekawilo kto to jest =]
Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi z piątkeim w grupie B??? Czy na hiszpański trzeba przejechać na skłodowskiej -curie?
mówili ze nie trzeba nigdy jeździc z miejsca na miejsce

mam prośbe, jak ktos ma czas to wrzućcie plan dla grupy B bo ja go jakoś debilnie spisalam
Do maturzystki 19:
Tak. Ta pani dziś na spotkaniu o tym mówiła, tzn, że się pomyliła i trzeba przejechać do drugiego budynku...
w sensie ze jednak w piatek jest jeżdzenie?
sebastianie z tego co usłyszałam jestes w grupie C
Zgadza się:) W grupie C, czyli francuski lektorat. Nie zmienia to jednak faktu, że jestem bardzo dobrym słuchaczem (i gadaczem;-). Możecie mi zaufać- pani z dzisiejszego spotkania powiedziała, że jednak trzeba będzie przewędrować z Dworcowej do Bibl. Pedagogiczej.
W razie czego- wiecie gdzie mnie znaleźć:)
...jest tylko jeden Seba na spec.ang.:D:D:D
some Jak masz na imię?
Some jak masz na imię?? Ja też jestem z grupy B
:-)
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 138