Już naprawdę nie wiem co wybrać...

31-60 z 396
Cytat: tymor
Co do koerpetycji to raczej nie

Oczywiście nie można spłasczać sprawy, ale szkoła językowa ma nadzór, natomiast korepetycje udzielane są bez żadnej kontroli merytorycznej
Nadzór to dzisaiaj standard
Ze mną jest tak, kilka szkół językowch jest dobrych w Warszawie. Polcam Linguanowa, dobre kompaktowe kursy, polecam także English For You za metodę dualną , rzeczywiście kursy prowadzone przez zarówno przez polskiego lektora i Nativa bardzo poprawiają znajomoś języka, szczególnie w mówieniu. Dobre słowo mogę napisać o Angloschool, szkoła z długim rodowodem . Anna Hawlik zdecydowanie dobra lektorka w tej szkole

Cytat: koki22
Nadzór to dzisaiaj standard

W mniejszych szkołach nie zawsze
Jeżeli jest mała szkoła często sam prowadząc jest właścicielem wiec raczej mu zależy
Ogólnie mniejsze szkoły oszczędzają na czym się da
Cytat: karny
Ze mną jest tak, kilka szkół językowch jest dobrych w Warszawie. Polcam Linguanowa, dobre kompaktowe kursy, polecam także English For You za metodę dualną , rzeczywiście kursy prowadzone przez zarówno przez polskiego lektora i Nativa bardzo poprawiają znajomoś języka, szczególnie w mówieniu. Dobre słowo mogę napisać o Angloschool, szkoła z długim rodowodem . Anna Hawlik zdecydowanie dobra lektorka w tej szkole

Wydaje się, ze w dzisiejszych czasach nie mają przyszłości kursy oparte jedynie na robieniu ćwiczonek i teretycznej znjomości angielskiego, metody w których zajecia prowadzone są z osobami pochodzącymi z krajów anglojęzycznych mogą przynieść dobre efekty, gdyż zmuszeni jesteśmy do mówienia. Fajnie jescze dodatkowo wykupić sobie jakiś pakiet internetowy, gdyż połączenie różnych metod może być skuteczne.
Intrnet rzeczywiście moze byc pomocny
Wybór szkoły językowej powinniśmy rozopcząć od zorientownia się jak długo jest ranku, według mnie to podstawowy aspekt w tym temacie, im szkoła starsza tym lepsza, trochę jak z winem. Dobrze jeżeli na stronie internetowej ma umieszczone referencje, zarówno osób prywatnych jak również firm, dzięki temu możemy zakładać , ze taka firma jest godna zaufania. Według mnie dobrze jeżeli specjalizuje się w jednym konkretnym języku. Specjalizacja to dzisiaj podstawowa sprawa. Bycie dobrym od wszystkiego stało się czymś z przeszłości. W tej kwestii mogą być oczywiście odmienne zdania, ale takie jest życie
Cytat: 11jussi22
Wybór szkoły językowej powinniśmy rozopcząć od zorientownia się jak długo jest ranku, według mnie to podstawowy aspekt w tym temacie, im szkoła starsza tym lepsza, trochę jak z winem. Dobrze jeżeli na stronie internetowej ma umieszczone referencje, zarówno osób prywatnych jak również firm, dzięki temu możemy zakładać , ze taka firma jest godna zaufania. Według mnie dobrze jeżeli specjalizuje się w jednym konkretnym języku. Specjalizacja to dzisiaj podstawowa sprawa. Bycie dobrym od wszystkiego stało się czymś z przeszłości. W tej kwestii mogą być oczywiście odmienne zdania, ale takie jest życie

Oczywiście,że tak choć czasami nowopostałe placówki prowadzone są bardzo energicznie
Jeżeli jesteś z Krakowa lub okolic, to polecam Lincoln.
Bardzo dobry dojazd, bo siedzibę mają w centrum.

Ne spotkałam się z negatywnymi opiniami na ich temat a i sama po dwóch latach nauki, nie mogłabym takiej nigdy wystawić.

Wspaniali lektorzy!
Reczywiście trochę się słyszy o krakowskim Lincolnie, raczej poztywnie, mniej negatywnie
Cytat: pafcio11
Jescze był kiedyś Metropolitan na Niepodległości, miałem tam super kurs do matury

Szkoła niestety się zamknęła kilka lat temu, była podobno niezła
Ja to jest, że czasami zamykają się dobre szkoły ???, moze zbyt wysokie ceny
edytowany przez etgohome: 08 sie 2012
Cytat: etgohome
Ja to jest, że czasami zamykają się dobre szkoły ???, moze zbyt wysokie ceny

Może przerost formy nad treścią
... i jescze przeinwestowanie
Niestety szkoły muszą iść z duchem czasu oferując np tablice interaktywne, gdyż należy w procesie edukacji uwzględnić wszystkie istniejące metody nauki języków obcych. Choć dla mnie ma to mniejsze znaczenie, ale dla młodych ludzi może być to dodatkowy element w procesie edukacji
Oczywiście, ze szkoły muszą czymś troszkę kusić i pokazywać, ze są lepsze od konkrencji, dlatego też instalują np. tablice interaktywne
Tablice, tablice, lektor i tylko dobry lektor
jasne, że jest kilka spoko szkół, wiele też zależy od szczęścia..ja akurat trafiłem na rzeczowych, ale i ludzkich lektorów w speak up
Co to znaczy rzeczowy lektor ???
Przygotowany, opoanowany, wyrozumiały, wymagający
Cytat: summma
Przygotowany, opoanowany, wyrozumiały, wymagający

Czyli lektor idealny, dodajmy jescze doświadczony, pełen pasji, chętny do pomocy, bardzo cierpliwy


Zdecydowanie poprawianie sprawności komunikacji jest najtrudniejsze, najlepiej to dodtakowo miec jakiegoś anglojęzycznego kumpla
edytowany przez kanaka11: 18 wrz 2012
Cytat: karny
Ze mną jest tak, kilka szkół językowch jest dobrych w Warszawie. Polcam Linguanowa, dobre kompaktowe kursy, polecam także English For You za metodę dualną , rzeczywiście kursy prowadzone przez zarówno przez polskiego lektora i Nativa bardzo poprawiają znajomoś języka, szczególnie w mówieniu. Dobre słowo mogę napisać o Angloschool, szkoła z długim rodowodem . Anna Hawlik zdecydowanie dobra lektorka w tej szkole

Z tej grupki rzeczywiście potwierdzam to co napisano o English For You.
Kursy dobrze prowadzone, w większości dobrzy Nativi, których zadaniem jest kontynuacja materiału wprowadzone przez polskiego lektora w konwersacjach.
Osoby zagubione w komunikacji mają trochę szanse przełamć opory w mówieniu. Zawsze jest jakiś czas na przygotowanie się do zajęć z Nativem. Według mnie czadowych mają Nativów z USA.
Można ich także poznać nie tylko podczas kursu, ale także w czasie warsztatów w klubie English For You.
Linguanova chyba teraz specjalizuje się w języku dla firm, koleżanka miała organizowany kurs w firmie, nie narzekała.

Cytat: takami
Jeżeli jesteś z Krakowa lub okolic, to polecam Lincoln.
Bardzo dobry dojazd, bo siedzibę mają w centrum.

Ne spotkałam się z negatywnymi opiniami na ich temat a i sama po dwóch latach nauki, nie mogłabym takiej nigdy wystawić.

Wspaniali lektorzy!

Generalnie, która szkoła w Krakowie ma nalepsze notowania, mieszka tam siostra
W Krakowie, może rzeczywiście Accent, coś obiło mi sie o uszy
edytowany przez Wilderness: 20 wrz 2012
Cytat: Wilderness
W Krakowie, może rzeczywiście Accent, coś obiło mi sie o uszy

Jeszcze są molochy językowe...
Proszę określ co to jest dla ciebie moloch językowy
Cytat: summma
Proszę określ co to jest dla ciebie moloch językowy

Moloch to inaczej supermarket językowy
31-60 z 396

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie