options/flame employment

Temat przeniesiony do archwium.
931-960 z 1311
a Ty daneil gdzie masz przydzial do pracy i mieszkania wiesz cos na ten temat??
Zobaczymy;)3 tygodnie temu skończyłem kontrakt w San Trope
Wiem tyle jeżeli kwatera nie bedzie odpowiadała...to bendziemy mieli prawo wyboru innych..nie ma co się spinać zobaczymy wszystko na miejscu;)
Cytat: daniel230777
Wiem tyle jeżeli kwatera nie bedzie odpowiadała...to bendziemy mieli prawo wyboru innych..nie ma co się spinać zobaczymy wszystko na miejscu;)

Z tym wyborem to nie tak do konca, grupy sa juz podzielone i pogrupowane osobami -> pytali z kim chciecie mieszkac etc? Jak tak to juz zadnych zmian nie przyjmą...
Nie pytali się o nic takiego......a jade nie pierwszy raz zagranice....Pewnie to będzie tak że.....to wszystko ustalimy między sobo;)...a ty jak miałeś na spotkaniu
Ci co razem jadę, znajomi, rodzina, pary ... będą mieszkać razem jak było umówione, a reszta losowo czy jakoś inaczej już będzie przez firme rozplanowane, bo muszą prędzej przygotować kontrakty, więc raczej nie będzie żadnego dobierania się w autokarze czy tam na miejscu, no dajcie spokój ...
A po wpisie wnioskuje że tam już pracujesz;)
nie, nie pracuje, pierwszy raz jadę, no ale umiem słuchać ludzi od FLAME ;)
;)ja też i dlatego wyciągam wnioski
A kto z was ma wyjazd 7..o 3 rano?
Ja pracowalem przez Flame/Solsbury Solution teraz pracuje dla NEXT i wiem jak mialo byc, a jak wyszlo w praniu...
Dokladnie tak jak pisze.. LittleMan92 -> wszystko jest z gory ustalone przed przyjazdem, przeciez nie bedziecie czekali 2 dni w autokarze jak zalatwia mieszkania -> Chyba logiczne ze musi byc wszystko przed czasem...

PS. Ciekawe ile wam dadzą czasu na załatwienie NINo tym co nie maja :)
SKAM: możesz powiedzieć coś bliżej o pracy, (przez Flame i przez Next),
Skam - tez jestem ciekawy. Ogolnie jestes zadowolony? Jakie warunki mieszkaniowe? Z góry dzieki za informacje: )
Zalezy gdzie bedziecie mieszkać.... Bradford nie wiem
South Elmsall raczej tam nic nie ma takiego
South Kirkby WF9 3NL (WF9 3LX) -> flaty takie sobie etc, brak neta, ale ujdzie, zalezy ktory flat :P

Co do pracy... Na poczatku bedzie ciezko przyzwyczaic sie do zmian 12h -> strasznie bola nogi od stania -> praca non stop na stojaco, trzeba sie niezle nachodzic...
A ogolnie zalezy gdzie sie jest:
1. Picking -> masakra jak dla mnie -> niektorzy lubia.
2. Packing -> niezle jazdy sa jak sie nie wyrabia i zaczyna cie zasypywac towar -> batch ma max 54 paczki (jak A, B to 54x2) -> trzeba sie ruszacz dosyc szybko szczegolnie podczas wyprzedarzy...
(ogolnie na packingu sa niezle jazdy;] ).
Elm Drive -> Po zmianach malo miejsca etc trzeba uwazac na haki
Elm Way -> lepiej, ale to teren tylko w 90% dla praconilow NEXTa, nie dla agnecji... Ale w święta może być różnie.

Przerwy co 2h przerwa 10min (lacznie z dojsciem na przerwe) co w praktyce oznacza przerwe 5 min ;). Jedna przerwa 30 min zeby cos zjesc etc (nieplatna) -> pracuje sie 8.5h płacza za 8h

Porowniania do nexta -> agencja leci w uja z bonusami dosyc czesto..

Co jeszcze, jak wiadomo wszystko wyjdzie w praniu... Jeszcze zabawa w zalozenie konta w banku (ale to raczej bedzie ktos z banku na spotkaniu to wam w tym pomoga)
Ale generalnie to zarobi się coś
Pewnie... jak bedziecie mieli nagodziny to po 400-600Ł/tydzien mozna wyciagac.. (-chata, -zarcie, -piwko po pracy, -inne) Jak ktos nie bedzie chcial to zostanie na bazowej stawce etc.
Wiadomo - na wakacje tam nikt nie jedzie , tylko do roboty. Jak w mieszkaniu będzie cicho i czysto to będę happy :) Dzięki za informacje.
Pytanko do Skam: Jakie są realne szanse na podpisanie kontraktu po tych 3 miesiącach z Next'em ? ;)
Jade z tobą ale pracowałem na magazynach...to mało kto ma szanse na full time....zależy jak kto wchodzi głeboko;)
ps.........a żebyś zarobił takie stawki.....to musisz robić od pn do niedzielii wyciągniesz góra 400
Cytat: aga8432
Pytanko do Skam: Jakie są realne szanse na podpisanie kontraktu po tych 3 miesiącach z Next'em ? ;)

dla was nikle ze wzgledu... bo macie kontrakty na busy swiateczne ;]
To chociarz sprostowałeś;)

Witam wszystkich. Jadę 6.12 z Poznania o 7 rano. Jeżeli jest ktoś kto też jedzie z Poznania ale ma kłopoty z dojazdem tak rano to zapraszam do kontaktu ze mną bo mam zarezerwowany pokój w hotelu koło dworca na noc z 5 na 6 grudzień i jest to pokój dwuosobowy twin z dwoma łóżkami.
A ciekawe jak będzie na night shift...bo jak wiem stawki są inne
ps i mam inne pytanie miał być autobus dla całej grupy?a jak to jest normalny bilet....w autobusie rejsowym...to mnie wprowadził ktoś w błąd
Cytat: daniel230777
A ciekawe jak będzie na night shift...bo jak wiem stawki są inne

Tak stawka nocna bedzie wg Flame... 6,50-6,80p/h nie powala :P nie powiem czemu :P
widze że troche ogarnięty jesteś;)
A u ciebie sporo nowych osób robi z Flame
.....ps stawka też zależy od wieku;)
Ludzie dajcie trochę nadziei, bo coraz mniej chcę mi się jechać: )
Temat przeniesiony do archwium.
931-960 z 1311

« 

Pomoc językowa

 »

English only