PORÓWNAJMY ODPOWIEDZI!mam moje wszystkie

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 164
poprzednia |
reading:
part1: FAEHBGC
part2: DBDADBD
part3: AEDHBGF
part4: CGDADBGCDCDFAF

use of english:
part1: ABDCCADBABAABBA
part2: which,in,for,have,this,them,the,their,while,were,up,in,caused,was,in
part3: only one who handed,wish i had gone,done hardly no homework,i have last seen,is any way of,asleep on the whole,have run out of,is a lot smaller than,didn't feel well enough,in spite of fact they;
part4: done,over,more,type,v,v,besides,succeed,up,v,v,also,that,been,of

mam nadzieje,ze za duzo bledow nie mam!!!piszcie czy macie mniej wiecej tak samo:)pozdro
elo!
pisalam w Wawie, spisalam część moich odpowiedzi, oto one:
reading:
part 1: FEAHBGC
part 2: CBDCBAB
part 4: CGDAEBGFDCDEEC

USE OF ENGLISH:

part 1: ACDCCADBDDCBCBA
BŁĘDY: done,>,by,type,>,>,besides,suc
ceeded,up,doing,a,>,that,bee
n,of


to co pamiętam z ostatniej części use of English: happily, heavily,freedom,untouched,dest
ruction,inhabitant,scientist
s


Więcej grzechów nie pamiętam ;)
Jak ktos spisał odpowiedzi to niech przyśle, jestem bardzo ciekawa!
uważam ze part 4 w readingu bylo z tego wszystkiego najtrudniejsze
aha no i jeszcze part5:
ihnabitant,happily,untouched,religious,freedom,heavily,scientificaly,growth,destruction,protection

pewnie duzo bledow w pisowni,walic to:)
wiesz Mikej, po twoich odpowiedziach to troche sie przyłamałam, bo jeśli masz dpbrze to nie poszło mi tak jak sądziłam
Pozdrawiam!!!
Hej mupet:)ja po Twoich tez sie przylamalem...ktores z nas bedzie sie cieszylo bardziej:)
a ja mam w 5 scientists, untouchable, destruction, protection, freedom, growth, religious, heavily, happily,
ja tez mam religious, groth i protection
Word formation mam tak samo ale co do Twoich zdań to mam spore zastrzeżenia. Np. zdanie...:asleep on the whole...a potem było OF itd... chyba z deczka nie pasuje :] Ja miałem sleeping the whole time OF the journey.
"done hardly no homework" - jak już to done hardly any homework.
"didn't feel well enough" - tam był past continous. czasów się nie zmienia - "wasn't feeling well enough".
"only one who handed" - zapomniałeś dodać: "THE only..."

Resztę mam mniej więcej tak samo a readingu nie pamiętam na tyle żeby podać literki.
scientists (a nie scietist ani scietificośtam), growing (chyba),
Hehehe, ja mam wszystko dobrze poza tym wasn't coś tam + ing.. tzn nie jestem tego pewna bo nie pamiętam:]
Hehehe, ja mam wszystko dobrze poza tym wasn't coś tam + ing.. tzn nie jestem tego pewna bo nie pamiętam:]
Nie growing tylko growth. A ja tam niestety inhabitation :(
no co Ty! z grow trzeba bylo utworzyc rzeczownik przeciez...czyli growth,bo oni osiagneli ten growth,a od science,bylo zdanie: "____,hovewer oni są narazeni na cos tam" wiec tam pasuje "z naukowego punktu widzenia,czyli scientifically
moze i czegos tam pozapominalem to...oby nie za wiele:)
Hm... ja myslę, że scientists...
nie wiem juz sam...w kazdym razie zycze wam wszystkim powodzenia:) i sobie kurde tez!!
Mnie nieposzło za dobrze,ba, powiedziałabym, że fatalnie. Reading zawaliłam, use of english to sie okaże. No i wcześniej speaking wydaje mi się ,że tez nie poszedł rewelacyjnie.
Chyba musze przymierzyć się do nowego terminu i zacząć ciułać pieniądze. Wrrrr. Ich szkoda mi najbardziej.
Please, czy ktos jeszcze spisał literki?
Z tego co pamietam to naukowcy o cos sie martwili, czy cos tam twierdzili...wiec scientists...(?)
ja mam to samo
Rany ! no nie bądzcie tacy samolubni, odpowiedzcie w końcu czy mieliście podział na zestawy czy nie bo zwariuję jak nic!!! no i ile pytań jest na temat set books 1 czy 2 ? no i jakie były tematy writingu !!! czy prosze o tak wiele??
Z tego co pamietam, to na pewno scientists, bo pozniej bylo, ze to oni uwazaja, iz sa zagrozone niedzwiedzie... i na pewno growth, ale ja z tego wszystkiego zapomnialam ze to rzeczownik od grow :(.
W parafrazach mam bodajze "asleep for the whole _time_" bo pozniej bylo of.
Nie wiem tylko jaka jest poprawna odp do tego z solution, "there is the way of"? (zapewne zamiast the jest any :( ).
Nie moze chyba byc "in spite of fact they", bo jest zawsze in spite of the fact, a wtedy wyszloby za duzo slow. Kojarzylo mi sie cos, ze moze byc "in spite of them" ale nie wiem :).
A wykreslanie slow mam chyba podobnie :))).
he he co za lamus
Dlaczego wszyscy wpisali heavily? Ja wpisałem heavier. Nie rozumiem...
Co do Part 4 (wywalanie zbędnych słów) to pamiętam tyle, że nie było obok siebie dwóch "ticków", a to akurat wydawało mi się, że mam dobrze... Ale mogę się mylić :P.
Ja też nie miałam 2 v obok siebie.
Hej Mikej,a pamietasz moze w Use of English w part 1 jakie to były odp? Nie chodzu mi o literki ale o słowka...jesli pamietasz to napisz:)
ja mam : there " is any way in" (??)
stientists - napewno bo oni "were"...coś tam...
"the only student who handed"
"wish I had gone"
"since I last saw "
"is lot smaller than'
'are run out of"
ja mam tam "in spite of having" tez sie zastanawiałam na the fact ale nie moze byc ...
use, Part 4.
down, with, type, more- nie pamiętam koleności- ale po : take over with parent's biussnes.. bez with!!
i to zd: last up to four years... at least... i wziełąm to "at"
też mam After-> doing
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 164
poprzednia |

« 

FCE - sesja zimowa 2004

 »

FCE - sesja zimowa 2004