PORÓWNAJMY ODPOWIEDZI!mam moje wszystkie

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 164
też mam :"in spit of having" trained very hard....
napewno przy : feel well-- był contiunous?
hmm...overtake,conducted,across i jak cos sobie przypomne to napisze:)
likely,convienience...:)
rany, ja też tak mam, oby....
COME UP as no surprise i juz nie pamietam:)
kto pamięta jakie były tematy set books ? czy ktoś to wogóle pisał??
hmm nie chce podwazac twoich umiejetnoscie jezykowych ,nie pisalem tego FCE i nie wiem jak tam bylo dokladnie z tym feel lecz z tego co wiem jest to czasownik ktorego nie uzywa sie raczej w formie ciaglej(-ing) feeling to jako uczucie ale jak uwazasz:)pzdr
co wom bede duzo godol, to fce zajebiscie trudne bylo, jesli chodzi o reading, niczego w sumie nie jestem pewien, no ale writing i uoe to w sumie banal :) ogolnie pozytywnie jestem nastawiony co do wynikow ale zbytnio zapeszac nie chce :) PEACE
Kto pisal composition? Trzeba bylo napisac wlasna opinie czy koniecznie bronic tych malych sklepikow?
1).in spite they trained
2).he was the one who handed . chyba moze byc, kontekst prawie ten sam.
3).didn't feel wel
4).was sleeping the whole time of the journey
5).i wish i had been
6).have hardly done a homework
7).is a lot smaller than
8).we have run out of paper
9). is any way of solution
10).since i last saw
wyraznie bylo napisane : przedstaw swoje zdanie
Z zestawow ksiazek bylo dlaczego jedne relationships sa zawsze wazniejsze od innych i drugie opisac rzecz ktora nie moglaby wydarzyc sie naprawde( z ktorejs z ksiazek).
na pewno był continuous w 1 zdaniu, więc trzeba było zostawić
5)
scientists, untouchable, destruction, protection, freedom, growth, religious, heavily, happily, inhabitants
3)
a)in spite of having
b)the only student who handed
c)wish I had gone
d)since I last saw
e)is a lot smaller than
f)are run out of"
g)was not feeling well enough
h)was sleeping whole of the journey - to jest na pewno źle
i)have hardly done any homework

1) 15 - come,
tyle pamiętam
sorry, HAVE run out of
na pewno scientists i to na dodatek trzeba było napisać z dużej litery, bo to był początek zdania, czyli Scientists
hehe, ja też mam in spite of having. 3 minuto przed końcem policzyłam słowa i wyszło mi 6 więc zmieniłam!
a ja w ogóle ma tylko dwie linijki dobrze, a wszędzie indziej błędy, hmmm, ciekawe, czy może tak być?
ja pamiętam: conducted, likely, come up, among, option?. A co wybraliście w (youths/ youngsters/ junoirs/ coś tam jeszcze) ?
ludzie zlitujcie się , jakie były tematy set books ? czy naprawdę nikt tego nie czutał?
5) ja też mam untouchable ale jak teraz myślę to tam teraz powinno być chyba untouched. untouchable to - nietykalny a te tereny nie byly nietykalne tylko jak do tej pory nie tkniete przez ludzi...untouched.
3) in spite of having - i tak bedzie na pewno....śmieszą mnie odp. typu: "in spite they trained"...ludzie i wy idziecie na FCE ??
f) tak...have run out of...
g) chyba jednak będzie tak jak ktoś powiedział - didnt feel well enough...a co do czasu w pierwszym zdaniu (bo ktoś się pytał) to na 100% było ono w past continuous ale czasownikiem w gerund nie bylo FEEL , nie pamietam co :/
h) was sleeping whole the journey- tak, na pewno źle
ja mam: was sleeping the whole time of journey ale nie wiem czy to jest dobrze
i)"have hardly done any homework" - BZDURA ! na bank będzie: have done hardly any homework...przecież to był banał !!

---->nika1
czytamy ale ja np. nie wiem o co Ci chodzi z tymi set books

--------->ania-gdy
2).he was the one who handed - teoretycznie to to samo ale jak masz w zdaniu students to musialas go uzyc w tym drugim zdaniu też. Za to przecież zawsze leciały punkty jak mnie uczono w Alma Mater.

--------->Alf123
"Dlaczego wszyscy wpisali heavily? Ja wpisałem heavier. Nie rozumiem..."
BO tam trzeba było wstawić przysłówek !!! Boshe.....poziom FCE tak ? LOL
Było wyraźnie napisane zdanie coś mniej więcej w stylu: They are ....forested. heavily :]]

-------->madzia(ek86)
stientists - napewno bo oni "were"...coś tam.. , tak naprwadę to było ARE :)
Ale scientist na pewno będzie....
cztalem te set books ale nie pamietam tylko daltego ze nie znalem zadnej z ksiazek :( A co do reszty odpowiedzi to nie chce mi sie pisac. Mam podobnie jak wiekszosc...
czesc
reading -niby mam wszystko, ale to byl dla mnie koszmar
zazwyczaj reading szedl mi najlepiej a tu po prostu klapa
niestety nie pamietam na tyle aby dac odpowiedz, a,d,c...

writing psozedl mi ok...tak mysle...pisalam w drugiej czesci composition...o supermarketach i local shops

use of english o dziwo nie byl najgorszy

tez mam jak tu ktos pisal:

"...miałem -sleeping the whole time OF the journey.
" done hardly any homework.
"wasn't feeling well enough".
"only one who handed" - zapomniałeś dodać: "THE only..."

w part5...wszystko mam ok..oprocz jednego
po prostu mnie zacmilo...znam to slowo, ale mialam na koncu jezyka i za cholere nie moglam wypluc ;(( a wiec nie wiedzialam raptem jak sie tworzy rzeczownik od slowka grow...oczywiscie oddajac answers...mnie oswiecilo ale bylo za pozno

wogole juz na use of english ledwie myslalam z wykonczenia
dla mnie to za dlugo zwlaszcza ze musialam wstac przed 6 i telepac sie przeszlo godzine autobusem, potem szukac miejskich polaczen tfuuuuu
Gościu, wymądrzasz sie a piszesz takie same pierdoły tylko odwracasz kota ogonem...
tez mam untouched
i run out of...;)
ale taz mam heavily...
Ja mam in spite of that he... trained
oki Sajmon, ale do jednego mam zastrzezenie. Ja mam tak: We have hardly done homework i cos tam. I jestem pewna , ze jest dobrze. W slowniku jest : We had hardly collected the papers. Takze..... chyba, ze jak jest any to sie cosik zmienia.
a ja mam duzo zle... wiec raczej na pozytywny wynik nie mam co liczyc, niestety...
właśnie, wymądrzasz się. sam nie jeteś pewien, więc "z czym ty idziesz na FCE ?"

A co do reszty postow, to wiekszość mi się zgadza, życzę wszystkim powodzenia. Ale najważniejsze, że już po :)
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 164

« 

FCE - sesja zimowa 2004

 »

FCE - sesja zimowa 2004