FCE lato 2006!

Temat przeniesiony do archwium.
241-250 z 250
| następna
a jesli nie zdam calego egzaminu to czy bede miala mozliwosc poprawy za mniesze pieniadza niz oplata za wlasciwy egzamin? czy istniee w ogole poprawa FCE? ;p
hej. też zdaje FCE w Poznaniu, 11 mam speaking, reszta 17 i 18.06. Daj znac jesli mozesz co było ma speakingu. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
Moj mail - [email] Prosze o konkakt osoby, które zdają FCE w Poznaniu=)
nie łam się mnie też nie wychodzi ale podjełam się egzaminu FCE. Głowa do góry będzie dobrze. Ja zdaję listening 11 06. 06. Pozdrawiam
nie spotkałam jeszcze osoby która doradziłaby mi przeczytanie lektury.
nie można pisać na podstawie dowolnej książki, to byłoby zbyt łatwe.
myślę, że jakiś temat z pozostałych na pewno podpasuje, mają one podobne działy słownictwa jak np. do speakingu więc można wykorzystać ładne wyrażenia.
Pierwsza częśc to bezkompromisowo list, pozostałe to do wyboru, najczęsciej : list formalny( często podanie o pracę), list nieformany, artykuł, raport, rozprawka.
Co do story... No nie wiem, ale moje zdanie jest takie, że nie ma sensu się za to brać. Trzeba wymyśleć wątek, bieg akcji, należy pamiętać o rosnącym napięciu no i oczywiście intrygujące zakończenie.
Za dużo myślenia ;) no i ciężko się popisać bogatym słownictwem.
Ale to tylko moje zdanie.
pozdrawiam
Mozesz zdawac ponoc ile razy chcesz. Na speaking sie nic nie uczylam bo gadam caly czas po angielsku a bylo duzo pytan o jedzeniu pogodzie itp. w innych krajach. I obrazki na jednym rodzina w domu na 2 rodzina nad rzeka. Potem z moja kolezanka Hiszpanka ktora studiuje w Anglii, a ma fatalny Angielski uwierzcie mi, mialysmy wybrac z obrazka co jest najwazniejsze dla rodziny ktora przyjezdza do innego kraju bylo leisure center, medical center, shopping center, school, bus station, accommodation, musialysmy dyskutowac. To tyle.
Panie angielki z cambrige sluchaly lamanego angielskiego.

Pisemny we wtorek 13 nie wiem co bedzie dajcie znac co mialyscie.
poprawa??!! tak, w następnej sesji...
Trochę dziwne, jeszcze nie pisałaś/eś decydujących części, a już zadajesz takie pytania...
Ja gadane mam dzis o 9.30 WWArnkicha:/
Witam!
Zdawałam dzisiaj rano w Warszawie , czyli 10 czerwca. Egzamin był nawet przyjemny, egzaminujące babki również.
1. Po przedstawieniu sie, mialam powiedziec gdzie mieszkam i dlaczego lubie to miejsce.
2. Pozniej zapytała mnie jaki region Polski chciałabym zwiedzic bardziej, pojechac itd... i dlaczego
3. Pozniej pokazala obrazki: na jednym sportowy gip jechal po piastu, pustyni-na drugim trzech mezczyzn idacych w gorach gdzies wysoko najprawdopodobniej wspinajacych sie(mialam powiedziec jakich umiejetnosci to wymaga).
4. Nastepnie po krotce skomentowac obrazki partnerki i co bym wybrala(to byly dwie plaze:jedna bardzo zaludniona, a z tylu jakies miasto turystyczne, druga plaza byla prawie pusta z mala iloscia plazowiczow a na morzu pływało mnostwo żaglówe).
5. W dyskusji mialysmy obrazki ludzi robiacych zakupy, dziadkow jedzacych obiad na powietrzu, mlodziez w gorach ze snowbordami, dzieci bawiace sie i otwierajace prezenty na jakims przyjeciu, trzy dziewczyny:jedna placze a dwie ja pocieszaja. Pytanie brzmialo: w ktorych sytuacjach przyjazn jest najbardziej potrzebna i posiadanie przyjaciół)
6. Kolejne pytanie to jakich masz przyjaciół podobnych do siebie a jakich róznych
7. Partnerka miala powiedziec jakby utrzymywała przyjażź na odległość jakby wyjechała daleko do innego miasta.
8. Kolejne pytanie to czy sa sytuacje kiedy lubie byc sama i kiedy.

Mniej wiecej to tyle reszty nie pamietam. Egzamin jest przyjemny wiec nie ma sie co stresowac!!!:)
POWODZENIA:)!!!
będę wdzięczna jeśli i mnie to prześlesz.
dzięki
Temat przeniesiony do archwium.
241-250 z 250
| następna

 »

Praca za granicą