FCE lato 2006!

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 250
Ja zdaje w czerwcu w Kielcach.Jak juz beda daty to mozemy popisac terminy,moze speaking sie tak ulozy ze pytanka bedziemy pisac:) Przeciez sie powtarzaja:)rnBo listeningu z tego co slyszalam to jest az 6 wersji:/
ja sobie w domu robie testy z książki FCE tests... ale nie mam pojęcia jakie to wydawnictwo bo kserowałam tylko ją.
mam jeszcze use of english for fce, sucha gramatyka, od groma tego jest tam. tak jak robie te testy to własnie tak samo jak Wojtkowi mi wychodzi...no i się boje :(
hmm a wiecie co z ubraniem... no bo chyab nei na galowo.. ubieramy sie zwyczajnie ?? jeansy, bluzka?
Nie musi być na galowo ale powinno być schludnie, a przynajmniej czysto.

Przypomne tu historię, która podobno zdarzyła się na uniwersytecie wrocławskim ... lat temu.

Pewien student zgłosił się na egzamin u profesora, który miał zwyczaj egzaminować w swoim domu, ubrany w smoking.

Pan profesor poczęstował go kawą z ciasteczkami i przeprosił na chwilę. Wyszedł, a po ok 15 minutach wrócił ubrany we frak.

Z przebiegu egzaminu wynikało, że chłopak wyglądem starał się nadrobic braki w wiedzy.

Na koniec Pan Profesor powiedział:

W zasadzie mógłbym Panu wpisać trójczynę, ale ja tak nie lubię zapachu naftaliny, że nie zrobie tego.
Coś ostatnio kiepsko z frekfencją na tym forum. Chyba wszyscy ostro się uczą ...
Na naukę nigdy nie jest za późno!!!
I mówi Ci to osoba, która ma juz prawie 30 na karku, a angielskiego zaczela sie uczyć 18 miesięcy temu. W grudniu zdaje FCE.
Pozdrawiam.
Zerknij do działu "nauka" a zmienisz zdanie :-) Jesteśmy na forum i się uczymy :D
jak dlugo sie przygotowujecie do fce?
ja zdaję w lublinie w czerwcu:) staram sie byc dobrej mysli, dzis zrobilam reading tez na 77%... no nie wiem jakos nie jestem do konca przekonana.
Siema wszystkim, ja zdaję w czerwcu w Kielcach. Zostało mniej więcej 7 tygodni, więc sądzę, że czas najwyższy po woli brać się do nauki. Ja te testy robię średnio na 80 i wyżej procent i mam nadzieję, że 17.06 też mi tak pójdzie. Ma może ktoś testy z poprzednich lat??? Ja mam z letniej 2005 reading i gramatykę... pzdr wszystkim
a tak nawiasem, to we wrześniu będę miała 17 lat, a uczę się angielskiego od V podstawówki
zdajesz fce w czerwcu 2006 ? kiedy dokladnie macie ?
kiedy dokladnie macie ? olsztyn
hej, a skąd wy właściwie bierzecie takie próbne testy FCE żeby sobie np w domu poćwiczyć?
Trochę testów do FCE jest na stronce www.angielski.edu.pl
hey,przyszli egzaminowani;)mam 18 lat(za miech)i w sesji marcowej zdwalam FCE.myusze przyznac ze bylo nie za ciekawie,ale podobniez i tak lepiej niz w sesji zimowej gdzie poleglo sporo osob.ku zaskoczeniu wielu osob(w tym i moim)reading byl cholernie trudny ...okropnie nudny-przemysl lodziarki,baba-oficer morski i inne bezsensowne dyrdymaly.za to najprzyjemniejszy byl zdecydowanie speaking.heh,trafilam na egzaminatora rudielca,ktory byl przesympatyczny,dlatego przelamalam wewnetrzne opory i zaczelam nawijac jak nakrecona:Dogolnie mysle ze zdam.a egzamin zdawalam w Lodzi.a jak wam podobal sie egzamin w sesji marcowej??rnPS:moj nr [gg] rnPS2:to czy zdacie zalezy od tego,czy macie dobra pamiec,nerwy i zasob slownictwa.oto pare wskazowek:rn1)struktury w Use of E. sa czesto te same co w readinkurn2)na ustnym usmiechaj sie!to naprawde dziala plusoworn3)ubierz sie najlepiej w biala bluzke i marynarke/zakiet-spodniczki niekonieczniern4)wlosy lepiej rozpuszczonern5)nie zapombnij o zwrotach grzecznosciowych:good aftenoon,how do you do,goodbye albo have a nice day-examinator zauwazy ze jestes naturalny/a i traktujesz go jako czlowiekarn6)obok examinatora jest osoba 'protokulujaca' to co mowisz.do niej tez sie usmiechnij ;)rn7)jesli twoj partner w rozmowie zapomni slowka uzyj sformulowania typu:I think that you have the word:... on your mind-pozniej moze Ci sie odwdzieczyc pomoca;Drn8)jesli chodzi o nauke do egzaminu-lepiej uczyc sie prywatnie..rnGOOD LUCK!!rn8)
Nie wiem, jak dla mnie niewiele to zmienia. Niektorzy zdaja w wieku X lat, a niektorzy wczesniej. Jak kto sie czuje na siłach.rnJa zdawałem mając niewiele ponad 14 w 2001 roku.rnTeraz zdaje Mature Międzynarodową w Poznaniu. Ale to też nie jest ważne :)rnPozdrówka :)
ja zdaje w w-wie; mam pytanko - czy listening i speaking sa tego samego dnia???
Czy może ktoś już dostał jakieś powiadomienie o terminach egzaminu FCE na lato 2006, bo ja jeszcze nie i trochę jestem zaniepokojona. Zdaję w Łodzi.
hej..spokojnie...jak tez zdaje w sesji letniej i do mnie tez nie doszlypapiery...a zdaje w wawie...wlasnie wczoraj pisalam mature z angielskiego i jestem troszke podlamana wiec juz w ogole odebralo mi ochote na przygotowanie sie do FCE,no ale zobaczymy jak bedzie..3maj sie papa
skad ściągasz te testy? jesli znasz jakąś fajną stronkę to straaaaaaaasznie bym Cię prosiła zebys mi wyslala jakiegos linka na maila ok? [email] gory dzieeeki:*:*:*:*:*
Hello, ja zdaję w Szczecinie i już mam info że cała sala zdaje 4.06-speaking, 11.06. listening i wielki finał 17.06-use of English i pisanina.
mam stracha, bo czas goni a ja jeszcze nie wiem jakim sposobem się do pisania przygotować, mam problem bo zawsze byłam dobra z polskiego i nie cierpię odstawiać byle czego a np szukanie synonimów zajmuje tyle czasu że na próbnym się nie wyrobiłam. Please, somebody help me!!!!! No i jeszcze co robić jak temat będzie do bani, ja dostaję wtedy totalnej blokady i gadanie że pod wpływem stresu człowiek się mobilizuje, wcale u mnie nie działa :(
Gumcia, a skąd wiesz, że cała sala zdaje w jednym terminie? i co znaczy cała sala? wszyscy którzy zapisali się w Szczecinie zdają w tym terminie?
Kiedy dostałaś te papiery? Ja już nie mogę się doczekać, kiedy poznam te terminy, bo nie wiem jak sobie urlop planować ;-)
> konto jest ważne do 10 kwietnia

Nie mam już gdzie tego umieścić bo mi konto już dawno wygasło, więc nie piszcie.
Przypominam, że to już nieaktualne. Nie piszcie bo nie mam gdzie tego umieścić, a co chwilę ktoś mnie o to prosi mailowo.
Ja juz moje statement dostalam 2 tygodnie temu, na dodatek z bledem w dacie urodzenia (na szczescie od razu w British Council poprawili jak sie zglosilam). I za dwa tygodnie - 21 maja zdaje speaking, wiec srednio wesolo, ale bede miala szybciej z glowy :) Na szczescie mieszkam w Krakowie i nie mam problemow z dojazdami i szukaniem miejsca. Zdaje albo na Ryneczku albo blisko centrum wiece jest milo. Poza tym stres jak nie wiem, ale po ustnych egzaminach z francuskiego przynajmniej wiem jak to jest. I mam dobra rade dla kazdego na speaking: jak nie wiecie co mowic na temat obrazkow czy nie znacie sensownej odpowiedzi na pytanie, mowcie cokolwiek, najgorsze jest milczenie. Poza tym usmiech, usmiech i jeszcze raz usmiech - to naprawde dziala :)
hm uśmiech hm uśmiech. to też może być niekoniecznie pozytywnie odebrane.... :/
jak myślicie, czy powinnam się niepokoić, że jeszcze papierów nie dostałam na temat dat egzaminów???
nie:D
poczekaj jeszcze tydzień i powinny dojść
Ohoho, wtedy się dopiero nerwy zaczną ;-) Mimo że znam terminy to jak dostanę powiadomienie to się zacznie odliczanie.
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 250

 »

Praca za granicą