FCE lato 2006!

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 250
poprzednia |
Do tego jeszcze baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo długo, ale moze juz ktos z Was zdecydował sie ze bedzie wtedy zdawał? Wpisujcie tez miasta!
Ja bede zdawał w Olsztynie!
Mam zamiar zdawac FCE w czerwcu 2006. Chodze na kurs przygotowawczy, ale idzie mi kiepsko (rozwiazuje jakie 50% cwiczen). Brakuje mi chyba wiary we wlasne sily? Co mam robic? Jak sie zmotywowac?
ja tez lato 2006:D stolyca:D
ja moze ale nie wiem jeszcze rzeszów :)
krakow:)
zdaję maj-czerwiec w Rzeszowie, pozdro dla wszystkich
JA zdaje w czerwcu, miasto- Perth, Scotland
a jak wpisze to co komu to pomoze? :P) cork - irlandia
ja zdaję w czerwcu:)) Ostrołęka
zdaję w czerwcu-szczecin:)
Prawdopodobnie zdaję w czerwcu - Olsztyn. Prawdopodobnie bo już byłam zdecydowana, a teraz mam chwilę zwątpienia, a przygotowuję się sama, więc mogę się sprawdzić tylko w readingu i use of English.

Napiszcie na ile mniej więcej w tej chwili rozwiązujecie poszczególne części? Ostatnio reading zrobiłam na 77%, ale Use of English tylko na 61 - 65% :( Dzisiaj zrobię jakiś teścik i podam wyniki.
Zrobiłam też z ciekawości jeden test do CAE i reading napisałam tylko na 42%.

Na ile mniej więcej powinno się teraz robić FCE, żeby się nie martwić o co czy zdążę się przygotować? Wiem, że najlepiej jak najwięcej ale ile jest tak optymalnie, żeby zdążyć do czerwca?
Kolejny FCE reading na 68% :|
Chciałabym zdawać FCE, ale to juz chyba na jesienni tego roku;p Powiedziecie mi ile macie mniej wiecej lat gdy zdajecie??:> Jestem ciekawa czy tylko ja z tym tak długo zwlekam;p
Nie wiem ile Ty masz lat ale jak napiszę ile ja mam to zobaczysz, że nie tylko Ty długo zwlekasz. Niedawno skończyłam 24 a jestem pewna, że zdałabym FCE gdybym zdawała go wtedy kiedy maturę. Nie podchodziłam wtedy bo uważałam, że muszę się skupić tylko na maturze a w rzeczywistości nie zrobiłoby mi to róznicy bo mi tak uczyłam się anglika. Później przez pewną porażkę się zniechęciłam i dopiero po kilku latach (ponad rok temu) znowu zaczęłam się uczyć. Taka przerwa niestety bardzo szkodzi, ale wydaje mi się, że już chyba jestem na podobnym poziomie, albo trochę mi jeszcze brakuje. Na studiach odwlekałam FCE bo pokrywałoby mi się z sesją ale w tym roku akurat miałam mało egzaminów, więc mogłam to zrobić. A teraz w czerwcu mam obronę i znowu zastanawiam się czy po raz kolejny nie przesunąć terminu na zimę. Do wtorku muszę podjąć decyzję.
Ale napisz może na ile procent teraz robisz poszczególne części?
ja mam 17 (prawie 18) lat i teraz właśnie mam egazminy
NO MARTUNIA - dobrze sie w końcu przemogłaś
Nie martw się masz ogromną wiedzę, przecież poprawiałas mnie - tego który zrobił CAE fuksem, mógłbym się wiele od CIebie nauczyć - nie przejmuj się ZDASZ NA PEWNO - i nie truj się testami tylko spróbuj poszukać testów które rozwijają logiczne myślenie po angielsku - im więcej tego zrobisz tym szybciej zaczniesz kojarzyć kolokacje, słownictwo i nawet gramatyke - ja chociaz mam zaległości w gramm robiłem mnóstwo tego typu testów i zdałem
Podaj maila - to CI prześlę kilka
Pozdrawiam!!! wszystkich którzy się podjeli FCE - i gratuluje to juz poława sukcesu druga połwa zależy od błyskotliwości umysłu:DD
Best of Luck !!!
"który zrobił CAE fuksem" - ja tego nie powiedziałam. Tylko się dziwiłam bo zdarzało się już parę razy, że ktoś z CAE robił błędy z takiego zakresu, który wydawał mi się podstawowy na jakikolwiek certyfikat :>

Mój mail to [email] i byłabym wdzięczna za jakiekolwiek pomoce ;)
mógłbyś i mi przesłać te materiały co rozwijają logiczne myślenie? chciałbym zobaczyć jak mniej więcej wyglądają
[email]
Mmmm ja tez zdaje w czerwcu w stolycy=] Ale mimo tego ze nie idzie mi tak calkiem super jestem optymistka i wiem ze zdam:D pozdro
Tak całkiem super czyli jak? :> Ja się nastawiłam na razie dobrze i mam nadzieję, że tak zostanie ;) Jutro idę się zapisać.
Merix - usmialam sie zgłosic do Ciebie z prosba o pomoc ,a raczej o przesłanie mi tych materiałow stymulujacych logiczne myslenie i tak istotne kolokacje ;) Zdje w czerwcu Fce ale zupelnie nie jestem przekonana, generalnie padłam na probnym - owszem zdałam ale tylko na 65 % porazka, ale ciezko mi bylo pogodzic nauke do mock'a z sesja :(. Zdaje w Bydgoszczy... chyba ze zabraknie mi siły lub wiary - choc nie lezy to w mojej naturze, bo człowiek jest zdolny do wielu rzeczy najwazniejsze to upo i wytrwałosc w dazeniu... ok tu jest mój mail : [email] Bede ogromnie wdzieczna!Pozdrawiam Serdecznie!
Uff, już się bałam, że tak mało czasu a na szczęście część ustna i listening jest w następny weekend po części pisemnej ;) 17 czerwca pisemny a reszta w weekend 23 - 25 czerwca.
ja mam taka prośbę.... czy mógłby mi ktos wysłać te materiały stymulujące logicze myślenie? bo ja mam niestety z tym problem. prosze .. ;) moj email: [email]
ja zdaje w Bydgoszczy ... mam 29 lat :). Korzystacie z SuperMemo?
macie jakies przykładowe opowiastki o sobie , rodzinie, miescie itd., powymienaimy sie?
Już Ci wysłałam maila ;)
Jeszcze nie mam ale pewnie w najbliższym czasie przygotuję. Możecie podać jak najwięcej tematów, na które na pewno będzie się rozmawiać? Np. te podane wyżej.
czytam te wasze wpisy i przyypominam sobie swoj egzamin z FCE,ktory oblalam. Zdawalam w sesji zimowej. Wydawalo mi sie,ze jestemm dobrze przygotowana, najlepiej mi szel reading i use of english,a najgorzej listening. Gdy otrzymalam wyniki nie moglam uwierzyc, lisening excepctional a reading worse,mialam chwile zalamania,ale znowu zapislam sie na kurs przygotowujacy i zaczynam wszystko od nowa,bedzie ciezko,ale mam nadzieje,ze sie uda. Podchodze w grudniu,stwierdzilam po ostatnich wydarzeniach,ze nie ma co sie spieszyc, jak macie jakies testy na "myslenie":) to z mila chcecia je [email]
Mam 16 lat Warszawa mail [email]
kto mi wysle te materialy stymulujace? prosze ... :)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 250
poprzednia |

 »

Praca za granicą