FCE lato 2006!

Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 250
to aj etz chce tez chce xD [email] chociaz myslenei to aj mm dobre tylko ajk sie zestresuje to bedzie xD
Powodzenia dla wszystkich, co zdają jutro!!! Ja sama mam za tydzień /27.05/ speaking, 11.06 listening i jak większość-17.06 resztę. Mam nadzieję, że ci, którzy jutro zdają podzielą się z nami jak było i dadzą wskazówki. Tak czy inaczej-trzymam kciuki!!!
hej ja mam terminy 3,10 i 17 czerwca. czego się najbardziej boicie??
powodzenia jutro, pamiętajcie nie stresujcie się, to trwa tylko 14 minut :P
tylko 14 minut? chyba aż! maskra.. zdaję jutro w Krakowie X_x i nie jestem pewna jak mi pójdziespeaking.. chyba tragicznie..
ale o ktorej o ktorej? ja o 14. oo grrr.. [email] jak coś ; ) aaa.. mam nadzieje ze nei bedzie to moje jedno z gorszyh 14 minut w zyciu xDdd cross your fingers please ! : )
hej, ja tez jutro zdaje w krakowie speaking. uczyłas sie sama czy chodziłas na kurs? życze powodzenia:)
I jak poszło? Mam nadzieję, że łatwo i że zaraz podzielisz się tematami ;-)
hej kiedy zdajesz?
hej aj tez rzeszow :D:D:D
czesc!czy moglabys mi napisac po listeningu co mniej wiecej bylo.Ja zdaje 8.06 a reszte mam jak Ty.Czy dostalas te materialy na logiczne myslenie,jesli tak to prosze przeslij mi je.Serdecznie dziekuje i trzymam kciuki.Ja pietra mam strasznego.

aga
hejka mam rposbe podzielcie sie cio bylo na spekaingu i listeningu 570089
Hej :)
ja tez mam speaking 4 i listening 11 czerwca :)

o której masz speaking?? ja 9 45
Kilka osób prosiło mnie mailowo o tego ebooka od merixa. Wrzuciłam je spakowane na adres www.martunia.boo.pl/ebooks/brainstormers.rar
Konto jest aktywne jeszcze przez 33 dni.
ja zdaje w bialymstoku:) za 2tyg mam juz speaking&listening a za 3 reszte.. bede wdzieczna jak mi ktos wysle jakies fajne materialki te na logike albo cos:) aa! i napiszcie co bylo teraz i jak poszlo? strasznie sie boje:o:P z gory thx i wielki buziak;):*rn moj meil:rn [email]
hej ludzie! jestem juz po speakingu, nie byl trudny, ale chyba i tak zawalilam...
Agatkaem a jakie miałaś obrazki?
Hej, piszcie mi na gg (8708893) tematy ze speakingu , ktore mieliscie na tescie, jesli juz go zdawaliscie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja mam speaking 10. 06 i NIE CHCE zeby ten dzien nadchodzil!!!!
Tak na prawde, to wszystko zalezy od szczescia, czy temat podpasuje, itp:/
> bede wdzieczna jak mi ktos wysle jakies fajne materialki te na logike albo cos:)

Przecież przed Twoim postem podałam adres do tych materiałów.
wlasnie co mialas na speakingu??, ja juz jutro zdaje :(, o 9.00 mam byc w british council w wawie, jak bylo??rnrnmoj mail : [email]
Ja też jutro zdaję. też o 9.00, tyle że w Rzeszowie i powoli zaczyna to do mnie docierać ... i zaczynam się bać. People, keep your fingers crossed!!!:-)
obrazki mialam takie: do porownania srodki transportu: siedzi jakis koles w limuzynie, a na drugim ludzie na perinie stoja i wsiadaja do pociagu. Z kolezanką musialam rozmawiac, jakie dwa sportu sposrod: tenisa, karate, gimnastyki, plywania, aerobiku, wspinaczki wybralybysmy do nowo powstalego centrum sportowego. nawet nie wiecie, jak sie ciesze, ze juz po wszystkim. POWODZENIA!!! 3mam za was kciuki.
juz gadałem i wydaje sie prosty:), mialem o 9.00

tak a propo nie ma sie co denerwowac szybko mija i w gruncie rzeczy jest przyjemnie.
ps. sam sie denerwowalem jak cholera ;)

jak ktos chce wiedziec co bylo niech pisze [email] gg. 6456357
ja tez juz po speakingu:) dzis w poludnie:) generalnie dobrze ale byl maly problem bo nie doszlismy do zadnego wniosku w part 3 bo nam zabraklo czasu:( wymienialismy wady i zalety ale nic nie wybralismy:(
ps wiem ze pisze to juz wszedzie:P no ale moze ktos odpowie:)
to tak samo jak ja :) też w 3 nie zdążyliśmy
no wlasnie:( zlikwidowac part 3:P
ale wiecie co tu chodzi o dyskusje, kooperowanie więc nie powinno się nic stać jeżeli nie doszliście do żadnego wniosku :) przynajmniej mi tak mowiono.
a tak w ogóle to ja tez pisałem w południe, więc może razem byliśmy :D
ustny 28.05.06 - do porownania ludzie przed komputerami rozmawiający przez telefony;drugi obrazek młodziez na boisku szkolnym rozmawiajaca przez komorki.
mike0000=> moze faktycznie razem bylismy:P
ewa2006=> mialam identyczne obrazki:D i jeszcze pytanie czemu uzywaja telefonow nie??:)
Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 250

 »

Praca za granicą