FCE lato 2006!

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 250
mogę dostać tesh cokolwiek do nauki?? Zdaje maj-czerwiec Przydałby się tamte testy na "myslenie" no i wogóle jakiekolwiek materiały plisss mam 15,5 lat mail: [email]
Hejka.
Mam 26 lat. Również zdaję FCE w sesji letniej. Wczoraj się zapisałam. Zdaję w Rzeszowie. Mam pytanie, do tych co zdają w Rzeszowie, czy Was też przy zapisach pytali, czy uczyliście się w Promarze? Czy to ma jakiś wpływ później na część ustną egzaminu?
Tak, ja korzystam z supermemo i mysle ze jest nawet niezle do nauki slowek, a egzamin mam nadzieje zdac w czerwcu. Co ma byc to bedzie ;)
kurcze, Ty sie martwisz :D ja jeden dzien przed egzaminem pisałam use of english na 65% :P
W czerwcu - Poznań (nikt się do Poznania nie wybiera?).
Witam,
Też bardzo bym prosiła o te materiały na myślenie. W rewanżu wyślę materiały i testy do fce, które już udało mi się zgromadzić. Serdecznie pozdrawiam,
[email]
No ja tez zdaje w czerwcu FCE, w Bydgoszczy. Rozwiazuje caly czas tetsy, ale wypadaja one roznie-raz lepiej, a raz gorzej. Sama nie wiem jakiego wyniku sie spodziewac, ale mysle ze nie bedzie tak zle :-) Pozdrawiam!
Bardzo bym prosiła o przesłanie mi tych testów rozwijających logiczne myślenie. Z góry dziękuję. Mój adres [email]
Czy ja tez moglabym prosic o jakies materialy? Moj adres : [email]
ja zdaje w czerwcu w stolicy :D ech, zapisalam sie i teraz mi tak glupio jak juz klamka zapadla i nie ma odwrotu :P pozdrawiam :)
>Napiszcie na ile mniej więcej w tej chwili rozwiązujecie poszczególne części? >Ostatnio reading zrobiłam na 77%

z takimi wynikami radze gleboko zastanowic sie nad zdawaniem fce ja zdawalem teraz w marcu , readingi robilem z practice tests for fce , z 3 czesci i nigdy nie zeszlem ponizej 90% a na egzaminie jedna czesc musialem cala strzelac (part 3)
;/ moim zdaniem albo testy przygotowujaca sa za latwe albo te egzaminy sa coraz trudniejsze dodam ze sa byly to czesci I-III z lat 96-98
Siemanko!!! Ludziska ja mam takie pytanko.. bo ja mam zamiar zdać FCE , ale nei wiem czy sa jakieś specjalne wymogi , co do ubioru.... trzeba załozyc biała bluzkę??? czy jak kto chce??? Bo ja kurde nei wiem.... ;/
WSPOMÓŻCIE..... ;)
mONI
hejka, ja zdaję w czerwcu w Poznaniu i... jak narazie kiepsko się widzę :(
zdaje w czerwcu w Warszawie (tzn tam składalam zapisy) a co do lat to za miesiac bede miala 16. troche obaw mam co do egzaminu. Use of english i reading idzie najgorzej. z reguly na C ale zdarza sie ze jest ponizej 60%. oby mi sie powiodlo...
"Ostatnio reading zrobiłam na 77%"

"z takimi wynikami radze gleboko zastanowic sie nad zdawaniem fce"

Wiesz co? Takie rady to ty sobie możesz wsadzić wiesz gdzie, tym bardziej że pisałam w tamtym poście, że następnego dnia idę się zapisać. To, że ty nie jesteś zadowolony z tego jak ci poszło, nie oznacza, że innym pójdzie kiepsko, więc zastanów się następnym razem zanim palniesz podobną głupotę.
niemialek, jak sama nazwa mówi nic nie umie
Chcesz to CIę zgaszę człowieku, ja nierobiłem żadnych pier..testów i wiesz co lam..e zdałem na A:D
WIęc wsadź swoje uwgi w dupę:DD
I nieovbrażaj kobiet (ogólnie osób) bo są nie dośc że mądrzejsze to i wrażliwsze na twoje beznadziejne docinkim jak ja nie lubię takich bałwanów co to sie chwalą że nie schodzą poniżej 90 a potem lipa (teścik niezdany)
SKromnośc stary to cnota której nie masz!!!
Pozdrawiam!!
Ja tez za (niecaly) miesiac koncze 16 ;) I zdaje w Czerwcu - w Krakowie. Coprawda probnego FCE nie zdalam ale... moze jakos to bedzie, cuda sie zdarzają! Bardzo bylabym wdzieczna za jakies testy przykladowe itd. wyslane na moj e-mail: [email] .
Pozdrawiam! :)
a co to jest supermemo? i jak to działa?
Cze!
Duzo entuzjazmu jest w tobie!! Aż chce sie przystapic do egzaminu!!! Ja zdaje na jesien bo teraz nie mam jak-zapozno dowiedzialam sie oterminie wplaty. Mam prosbe czy moglbys przeslac mi jakies materialy na skrzynke:testy, adresy stron internetowych itp.? Naprawde bede wdzieczna=)
podaje maila [email]
Bardzo dziekuje:)
Ja też poproszę o te testy :) [email]
Ogólnie narzuconych wymogów pewnie nie ma, ale wypada na każdego rodzaju egzamin przyjść na galowo. Ja już ich miałam tyle, że się przyzwyczaiłam i lubię się elegancko ubrać jak jest taka okazja.
chyba mnie nie zrozumialas wiec powtorze jeszcze raz chodzilo mi o to ze dobrym pomyslem na przygotowanie sie do readingu fce jest robienie tesow do advance bo robiac, nawet bardzo dobrze testy do fce, mozesz sie na egzaminie niemilo rozczarowac

tekst merixa pozostawiam bez komentarza
Wybacz, ale potrafię czytać ze zrozumieniem i w tekście "z takimi wynikami radze gleboko zastanowic sie nad zdawaniem fce" nie ma nic o tym, że zamiast robić testy do FCE, powinnam się uczyć do CAE. PS. Uczę się z książki do CAE.
Myślę, że nie ma sensu ciągnąć dalej tego tematu, bo jasno stwierdziłeś o co ci chodzi i nie masz się co teraz tłumaczyć.
a o co mi chodzi?
Nio ja tez zdaje w sesji letniej- zdaje ktoś w Białymstoku?
Przygotowujecie się samodzielnie, na korepetycjach czy zapisaliście się na kursy do szkół językowych? Ja na razie przygotowuję się sama.
hej!Martunia_82 moglabym Cie prosic o przeslanie materialow dot.FCE na moj adres [email] z gory dziekuje pa
Zdaje ktoś w Rzeszowie?
Czy moge Cię Merix prosic o te testy stymulujące logiczne myślenie? ALBO KOGOś KTO JUZ JE MA? Byłabym ogromnie wdzięczna..z Góry dziękuję!

Mój mail to: [email]
Ja też zdaję w sesji letniej - w Katowicach:)
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 250

 »

Praca za granicą