rozszerzony jak poszlo? ;D

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 151
poprzednia |
jak poszlo? ;D temat rozprawki bardzo przyjemny
a ja jak zwykle zwalilam parafrazy xD
no właśnie! jak komu poszło? Ja jestem raczej zadowolona. No 100% nie będzie lol, ale najgorzej nie będzie...
Ja troche pokreslilem rozprawke na czysto bo mialem o duzo za duzo slow : / teraz jakies 270-280 zostalo, myslicie ze duzo mi utną ?
a ja 2 min temu uswiadomilam sobie ze w rozprawce pisalam skrotami- don't idt XD i jak jeszcze liczylam je to liczylam podwojnie, a wiecie dlaczego zapomnialam bo sie naczytalam wczoraj na ang.pl i innych komentarzy w stylu: jak licza xD

duzo punktow mi za to odejma? wiem ze mam 4 skroty
ja skreslilam 4 linijki a za to odejmuja punkty? :O:O:O
jak sie zmiescisz do 275 i nie bedziesz mial /e bledow w kompozycji czy costakiego, to nie odejma ci pukntow. jesli nie przekroczyles 275slow!.
a jak dla mnie, to spoko. tylko mam watpliwosci do np. ostatniego przykladu z zad. 9 : despite/regardless/thanks to/according to ? co zaznaczyliscie?? i pierwsze ze slowotworstwa od slowa (Cautious) ??
no i żebym Was nie skłamała...moja nauczycielka mówiła że jesli chodzi o ilość słów to może ona odbiegać od skrajnych granic o....chyba 10% i nie ucinają wtedy punktów jeszcze
ja zaznaczylem despite, ale to byl troche strzał...
Despite, bo jest regardless of
Ja miałem 248 chyba i na wszelki wypadek skreślałem jakieś zbędne słowa przed końcem :P Wolę się mieścić w tej granicy to chociaż kompozycją nadrobię.

Też zaznaczyłem despite, ale strzelałem. Ogólnie nie było źle.
A jakie inne odpowiedzi w tym zadaniu?
Nie może wogóle być przekroczony limit, tak jest w stadardach oceniania. Jeżeli przekroczysz do 10 % to odejmują 1 pkt za kompozycje, a jeżeli ponad 10 % to za kompozycję 0 pkt a wiecie jak są brane pod uwagę literówki? jako jeden błąd?
Gówno prawda, a tolerancja 10% ?
i 0 to sie dostaje jak 300 przekroczysz...
A jakie macie odpowiedzi w pierwszym zadaniu true/false??
Ja mam FFTFF, a listening o tej babce .. pamietacie jakies odpowiedzi?
F F T T F
1. ....... televised expedition
2. to z wodą dałam
3. D
4. B
5. A
ludziska, nie zaznaczyłam kółkiem, który temat wybieram! jak myślicie, czy moje opowiadanie będzie w ogóle sprawdzane? liczę na dobre serce egzaminatora, bo w końcu są oni nastawieni na naszą korzyść... :(
Ja też :D a jak powinno być po under no circumstances? Would I dare czy would not I dare?
ja zrobiłam ten sam błąd ale kobieta z komisji mnie pocieszyła i mówi że masa ludzi zapomina więc raczej to nie tragedia.
>Gówno prawda, a tolerancja 10% ?

A propos tolerancji: nie tolerujemy na forum takich odzywek.

Tolerancja 10% oznacza, ze jesli PRZEKROCZYSZ 250 slow, ale o mniej niz 10%, to zabieraja tylko 1 punkt.
would I dare
would I dare, bo w 'under no circumstances' jest już przeczenie :)
myślę że powinni zaliczyć. Jak sama powiedziałaś - wszystko zależy od egzaminatora;) Ja w true-false dałam FFTTF. A pamiętacie jakieś odpowiedzi w tym tekscie o teabag? Szczególnie chodzi mi o odpowiedz dlaczego się kłócili o pieniądze. ja dałam że to dlatego że dzieci są na ich utrzymaniu, a wy?
>Ja też :D a jak powinno być po under no circumstances? Would I dare
>czy would not I dare?

Under no circumstanes did/do/would I dare...
Ech, czyli myślałam dobrze ale zmieniłam na źle-.- a 3 listening? Też dałam televised exp. i to z wodą i w ostatnim A. Ale 3 i 4 nie pamiętam..
A drugi listening:D?
3 - to było pytanie z peterem
4 - dlaczego się im akcja opóźniła

co do drugiego listeningu to pamiętam że to ze średniowiecznymi nowymi gatunkami nie pasowało nigdzie, a ostatnia odpowiedź była z tym obrazem znalezionym na śmieciach
aaaa!!! jak moglam sie naciąć na to would I dare ale tak ogolnie to trzeba przyznac ze sluchanie bylo banalne:)
też
a w ostatnim zadaniu powinno być predict czy anticipate weather? mi pasowały obydawa i w końcu całam predict ale nie wiem.. a Wy?
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 151
poprzednia |