rozszerzony jak poszlo? ;D

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 151
też
a w ostatnim zadaniu powinno być predict czy anticipate weather? mi pasowały obydawa i w końcu całam predict ale nie wiem.. a Wy?
ja też dałam predict, ale nie jestem pewna.. A w słowotwórstwie jak macie?
Pamieta ktos przeksztalcenia If only... jak to szlo? i pozostale :) jak zmieniliscie CAUTIOUS , i w osttnim jest Announcment czy AnnouncEment ?
cautiously
warnings
healthier
nie pamiętam co to było
announcement
Predict :) - trzeba bylo numb3rs ogladac - We all use math every day to predict weather (...)

cautiously
warnings
healthier
announcement
ostatniego nie pamietam
z tym czytaniu o tej parze , w pierwszym dalam ze odmawiaja sobe wczasow bo dziecko ma klopoty z nauka , potem ze podziekowala ze chciala byc grzeczna,potem ze klocil sie bo dzieci nie sa finansowo niezalezne,potem ze klotna wybuchla bo on ja zdenerwowal ze zwracal jej uwage a na koniec to z tym ze albo ona albo on cos tam z bólem. tylko nie wiem ile z tych odp jest dobrych...
w 4 było 'able' -> enable?
E
hadn't invited
if only he had not invited

cautiously
announcEment
Pakk, jak masz zadania ze słuchu?
o, tak, tak właśnie, enable :)
sluchanie dosc latwe, moim zdaniem oprocz ostatniego, ktore bylo za szybko czytane.
wszystkie ;)
ja dalam INCAUTIOUSLY bo mi bardziej pasowalo do tego kontekstu i oczywicie ANNOUNCEMENT.
sluchanie:
FFTTF
CEDFA
DABCC

czytanie:
CDBAB
DAFC
ACDDBA
no to dobrze mam :)
bo anticipate to raczej można klimat, tak w 'inconvenient truth' było
Ja się strasznie zdenerwowałam i straciłam głowe na słuchu:(
a jakie 2 zdania wam nie pasowaly w tym dopieraniu zdan do tekstu??? mi te o oleju, ktory costm jak sie pali, i te o zakazie uzywania wody w niektorych stanach USA
MAAAAASAAAAAAAAKRAAAAAA ! teamty proste jezeli chodzi o wypracowanie ale te readingi to nieporozumienie. Jakies zasrane butelki. w cholere za mało czasu !
Matko i ty pamiętasz tak literkami?

W pierwszym mam jeden błąd ze słuchu. Wiedziałam, że oni mają ogromny wpływ, ale czy najwiekszy
Dalej nie wiem:( nie pamiętam jak miałam
>a jakie 2 zdania wam nie pasowaly w tym dopieraniu zdan do tekstu???
>mi te o oleju, ktory costm jak sie pali, i te o zakazie uzywania wody
>w niektorych stanach USA

mnei tak samo
ja też uważam że było łatwe a mam sporo różnych od Twoich odpowiedzi :))
Przeciez nie uczylem sie na pamiec, spisalem sobie ;)
Pakk, ale i tak dzięki:)
>>Gówno prawda, a tolerancja 10% ?
>
>A propos tolerancji: nie tolerujemy na forum takich odzywek.
>
>Tolerancja 10% oznacza, ze jesli PRZEKROCZYSZ 250 slow, ale o mniej
>niz 10%, to zabieraja tylko 1 punkt.

NIEPRAWDA. Nie słuchać. Jak ktoś się nie zna, to proszę nie wprowadzać w błąd. Nie traci sie punktu za przekroczenie limitu do 10%, chyba że ma się inne usterki w kompozycji i innych 'kategoriach'. Jak nie, to można przekroczyć śmiało o 10% próg i mieć nawet 18pkt.
temat rozprawki był bardzo łatwy, na pewno większość osób brał rozprawkę.... Gramatyka była średnia, jak się w kółko tego uczy to się taki rzeczy wie ;] ale j oczywiscie słowotwórstwo zawaliłam ;( ;( ;(


A jak zmieniliście PUT w 2 zadaniu?????????
to co Ty mówisz to się tyczy podstawy
pakk ma rację :P
put up with
To tak można? Ja się bałam
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 151