nowy system nauki słówek

Temat przeniesiony do archwium.
481-510 z 619
To samo z językiem angielskim - zgłosiłem ewidentny błąd, który nie został poprawiony
Planowanie powtórek w kalendarzu nie działa. Pomimo zaznaczenia dnia jako wolny, nadal widoczne są na ten dzień słówka do nauki i powtórki.
cześć :)
zastanawia mnie jedna kwestia: dlaczego system daje mi do powtórzenia wciąż te same słówka, chociaż je umiem (odpowiadam poprawnie i klikam "umiem"), przez co gdy dochodzą nowe słówka z dziennego limitu, coraz więcej zbiera mi się potórek na kolejne dni? Do powtórki powinny trafiać chyba tylko te słówka, które sama chcę powtórzyć, klikając w odpowiednią opcję? Czy coś działa nie tak?

Poza tym wszystko super. Pozdrawiam! :)
Witam :) Program bardzo skuteczny i wygodny :)
Ale mam pytanie, czy bylaby mozliwosc stworzenia osobnej "flagi" w oknie do wybory slowek z danego jezyka, a mianowicie chodzi mi o jezyk wegierski :) tak abym mogl dodawac tam moje zestawy nowych slowek a nie do "flagi" typu rozne. I mam jeszcze prosbe czy daloby sie wprowadzic wszystkie samogloski wegierskie by tylko klikac pod spodem na nie, a nie zebym musial kopiowac z worda ;)

PS. Samogloski wegierskie niestandardowe to: á, é, í, ó, ö, ő, ú, ü, ű.
Z gory dziekuję ;)
Jejku, to przecież bardzo łatwo rozwiązać - wystarczy sobie w windowsie zainstalować odpowiednią klawiaturę (poszukaj w Panelu Sterowania) i nastepnie przełączyć (albo z Tray'a albo za pomocą skrótu klawiszowego) na czas wpisywania słówek - dużo ławtwiej niż kopiować z worda. Łatwiej też niż klikać cały czas myszką. Wszystko masz "pod palcami" :)
BTW:
Mój problem (opisany powyżej), choć naprawdę oczywiście został przez redakcję OLANY. A nawet maila napisałem...
Choć może nie do końca...Słówko zostało poprawione :).
Liczenie % zgodności powinno być zrobione JavaScriptem, wtedy działałoby natychmiastowo i poza tym odciążyłoby nieco serwer.

Troszkę irytuje mnie, że nawet jeśli nie odpowiem na pytanie to focus ustawia się na przycisk "umiem", muszę wybierać myszką albo się nawciskać Tab - to powinno być zmienione (np. zgodność powyżej 95% - focus na "Umiem", w pozostałych wypadkach focus na "Nie umiem").

Poza tym system świetny!

Pozdrawiam!
Witam, mam ten sam problem. Czy udało Ci sie jakoś to "naprawić"? u mnie cały czas wyskakuje błąd na stronie. Pozdrawiam i zcekam na odpowiedź:)
Hmmm... Czemu program nagle zaczął mnie odpytywać w odwrotną stronę? To znaczy każe tłumaczyć z francuskiego na nasze, a do tej pory było z polskiego na francuski - czyli dużo lepiej. W tę stronę to żadna filozofia! Zestaw jest ok i w ogóle...
Od dawna korzystam z tego systemu i jest świetny, ale dzisiaj wystąpił problem i nie mogłam dodać nowych zestawów? Co się stało, czy można to naprawić??
Witam, chciałbym zwrócić uwagę na bardzo wolne chodzenie stron z nauką słowek, czas miedzy zmianą strony z nowym słowkiem jest czasami bardzo długi a czasami w ogole nie chce sie zmienić.
Pocieszam Cie ja też nie mogę nic dodać
Jak długo potrwa przerwa techniczna?
przyłączam się do pytania powyżej... Dni lecą i cały system bierze w łeb.
Jak długo potrwa przerwa techniczna?
pozdrawiam
Czy ktoś kompetenty w końcu mógłby odpowiedzieć na to pytanie?
A najlepiej jak by ktoś naprawił to jak najszybciej jest to mozliwe.
chciałbym zgłosić problemy związane z systemem nauki słówek! Nie mogę usunąć zestawów z planu nauki (usunięta została część słówek). Teraz mam na jutro słówka, potem dwa dni przerwy i 1 słówko, potem 20 słówek, przerwa, 10 słówek:/ Niektóre wyrazy nie są możliwe do dodania, innych się nie da usunąć...
Mam pytanie kiedy serwis będzie działał, bo próbuje od 2 godzin i ciągle wita mnie napis spróbuj za chwilę
To samo pytanko, mnie ten napis wita od kilku dni :(
potrzebuje aby system nauki słowek był sprawny .. mam jutro kart. z fr. a tam znajduja sie te słowka ktorych potrzebuje ... ;/
prosze administratorow o odpowiedz kiedy system bedzie sprawny.
kiedy serwis będzie działał, proszę podać konkretny termin
Nasi administratorzy mają nas po prostu gdzieś cieszcie się i czekajcie i tak za darmo mały skandal .Po prostu na tą stronę nie można chyba liczyc
hej Lukar wiesz co strona jest najlepsza z wszystkich, co prawda dzis ma problemy techniczne widze ale pomijając to jest jedna rzecz, którą bym zmieniła mianowicie sposób wyszukiwania tematu, gryz w nauce słówek w zestawie #1 wszystkie zestawy są mega porozrzucane , wiesz przydałoby sie coś na zasadzie google że wpisujech hasło "family" i wyszukuje ci wszystko z tego tematu ale biorąc calokształt stronka jest super i ciesze sie ze moge z niej korzystać
pozdrawiam Hania
No mogliby podać przewidywalny termin usunięcia usterek, to znowu nie taki problem napisać wiadomość
Strona nie działa od wczoraj. Poświęciłem czas na wklepywanie tam słówek. Czy ktoś poczuwa się do odpowiedzialności za funkcjonowanie tej strony i informowanie jej użytkowników o problemach technicznych.
kurcze, kiedy to przestanie w kratke działac?
czy w tym tyg ta strona wogóle działała - ja chciałam pouczyc sie w pon to okazało sie, że klapa - dzis jest sobota i nadal NIC !!!
mam takie wrazenie, ze wbrew tytulowi
ten temat jest tylko DO REDAKCJI.

bo nikt, ale to kompletnie nikt z administracji systemu tu sie nie pojawia...
cały czas pracuję nad rozwiązaniem problemów technicznych, niestety trwa to dłużej niż przewidywałem...
Temat przeniesiony do archwium.
481-510 z 619