szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
Witam :) Chcialabym wyjechac za granice do pracy(Holandia, Niemcy, Anglia), spróbować w koncu czegos nowego. Mam 21 lat pochodze z woj. podkarpackiego. Zawsze na poczatek z kims jest razniej wyjechac i wgl dlatego chetne osoby zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam :)
Ostrzegam polacy oszukują gliny były wzywane. straciłem, radzę przemyśleć wyjazd solo lub do nieznajomego. Właśnie straciłem dużo kasy. Podzielę się swoją przygodą żeby zaoszczędzić innym. 300 £ to chyba wystarczająca nauczka i kosztowna. Polecam zdrowy rozsądek i sprawdzone źrudła. Żal mi patologi polskiej sory ale kur...czę mam nauczkę. Mam nadzieje że oszczędzę komóś trudów. Służę poradą. Nabrany w UK na miejscu.
Cytat: kesh
Cytat: pawelzak94
Jak tutaj czytam że ludzie kalkulują że odłożą miesiecznie 3[tel]funtów. To ja sobie nie wyobrażam tego. Wyjechać za granice zarobkowo by odłożyć 2tyś zł.
ja sobie nie wyobrazam siedziec we wroclawiu. Zarabiac 2000 netto Ipo oplqceniu pokoju wyzywienia dojazdow idkladac cztery razy mniej czyli 500. Zarabiasz w polsce 3,4 tys Na reke to sie ciesz I wiedz ze wiekszosc ma 1500 I tacy wyjezdzaja. Poza tym po kilku miesiacach I jak jyz hestes dlyzej to idlizysz za granica wiecej nawet 700£ a jak masz dobry zawod to powyzej 1000£. Ja move pirownywac Bo znam realia z zycia w wielkim polskim miescie I innych krajach. Dwa tys odlizyc to zawsze wiecej o trzy czy cztery razy nuz w pl. Bedziesz pracowal w polsce Na cos przez 10 lat jak mozesz Na to zarobuc w trzy ? Nie bedziesz.

Rozumiem. Ale po co jechać do uk, skoro mozna wyjechać bliżej i odkładać 2 razy tyle. Chyba że ktoś stawia sobie jako cel nadrzędny uk, to inna sprawa. I mam tu na myśli prace bez zawodu ani kwalifikacji.
@pawelzak94 weź bo jeszcze ktoś uwierzy :>
Cytat: pawelzak94
Cytat: kesh
Cytat: pawelzak94
Jak tutaj czytam że ludzie kalkulują że odłożą miesiecznie 3[tel]funtów. To ja sobie nie wyobrażam tego. Wyjechać za granice zarobkowo by odłożyć 2tyś zł.
ja sobie nie wyobrazam siedziec we wroclawiu. Zarabiac 2000 netto Ipo oplqceniu pokoju wyzywienia dojazdow idkladac cztery razy mniej czyli 500. Zarabiasz w polsce 3,4 tys Na reke to sie ciesz I wiedz ze wiekszosc ma 1500 I tacy wyjezdzaja. Poza tym po kilku miesiacach I jak jyz hestes dlyzej to idlizysz za granica wiecej nawet 700£ a jak masz dobry zawod to powyzej 1000£. Ja move pirownywac Bo znam realia z zycia w wielkim polskim miescie I innych krajach. Dwa tys odlizyc to zawsze wiecej o trzy czy cztery razy nuz w pl. Bedziesz pracowal w polsce Na cos przez 10 lat jak mozesz Na to zarobuc w trzy ? Nie bedziesz.

Rozumiem. Ale po co jechać do uk, skoro mozna wyjechać bliżej i odkładać 2 razy tyle. Chyba że ktoś stawia sobie jako cel nadrzędny uk, to inna sprawa. I mam tu na myśli prace bez zawodu ani kwalifikacji.

Samolot do Anglii leci 2 godziny, bilety są tanie 60F w dwie strony, w Anglii używa się języka który wiele osób choćby w stopniu podstawowym zna, poza tym UK to kraj możliwości, tu bardzo rzadko pytają o dyplomy, liczy się to co umiesz i nawet jeśli w CV nabujasz to może Ci się udać. Uk to kraj możliwości.
Cytat: mailru
Cytat: pawelzak94
Cytat: kesh
Cytat: pawelzak94
Jak tutaj czytam że ludzie kalkulują że odłożą miesiecznie 3[tel]funtów. To ja sobie nie wyobrażam tego. Wyjechać za granice zarobkowo by odłożyć 2tyś zł.
ja sobie nie wyobrazam siedziec we wroclawiu. Zarabiac 2000 netto Ipo oplqceniu pokoju wyzywienia dojazdow idkladac cztery razy mniej czyli 500. Zarabiasz w polsce 3,4 tys Na reke to sie ciesz I wiedz ze wiekszosc ma 1500 I tacy wyjezdzaja. Poza tym po kilku miesiacach I jak jyz hestes dlyzej to idlizysz za granica wiecej nawet 700£ a jak masz dobry zawod to powyzej 1000£. Ja move pirownywac Bo znam realia z zycia w wielkim polskim miescie I innych krajach. Dwa tys odlizyc to zawsze wiecej o trzy czy cztery razy nuz w pl. Bedziesz pracowal w polsce Na cos przez 10 lat jak mozesz Na to zarobuc w trzy ? Nie bedziesz.

Rozumiem. Ale po co jechać do uk, skoro mozna wyjechać bliżej i odkładać 2 razy tyle. Chyba że ktoś stawia sobie jako cel nadrzędny uk, to inna sprawa. I mam tu na myśli prace bez zawodu ani kwalifikacji.

Samolot do Anglii leci 2 godziny, bilety są tanie 60F w dwie strony, w Anglii używa się języka który wiele osób choćby w stopniu podstawowym zna, poza tym UK to kraj możliwości, tu bardzo rzadko pytają o dyplomy, liczy się to co umiesz i nawet jeśli w CV nabujasz to może Ci się udać. Uk to kraj możliwości.

No to pewnie masz racje, nie wiele wiem o uk. Kiedyś miałem zamiar tam wyjechać i myślałem że sporo więcej da się tam zarobić. Różne opowieści słyszałem. Obecnie jestem w Holandii, nie dawno wróciłem po prawie dwu letniej przerwie, skończyła mi się wiekówka i jestem w miarę zadowolony. Minimalna krajowa całkiem niezła, koszty utrzymania trochę spore, no ale to nie Niemcy. Kilkaset euro trzeba wydać, zależy też od osoby bo Holandia mówi sama za siebie.
Cytat: luko23
@pawelzak94 weź bo jeszcze ktoś uwierzy :>

To dobrze, nikogo w błąd nie wprowadzę.
Zamierzam wyjechać z dziewczyną do Anglii jakoś na wakacje. Będzie to nasz pierwszy wyjazd za pracą dlatego szukamy jakieś innej pary albo osób z którymi byśmy mogli wyjechać i wynająć wspólnie mieszkanie. Najlepiej osoby 25+. Jak ktoś jest chętny to proszę o kontakt [email]
Witam, szukam dziewczyny chętnej na wyjazd do pracy do UK w pierwszej połowie 2017 roku. Mam 24 lata, skończyłam anglistykę, mieszkam 90 km od Warszawy. Zainteresowane osoby proszę o kontakt: [email]
Witam szukam ludzi do wyjazdu do Skandynawii do pracy. Zainteresowane osoby proszę o kontakt [email]
Cytat: alibabi
Zamierzam wyjechać z dziewczyną do Anglii jakoś na wakacje. Będzie to nasz pierwszy wyjazd za pracą dlatego szukamy jakieś innej pary albo osób z którymi byśmy mogli wyjechać i wynająć wspólnie mieszkanie. Najlepiej osoby 25+. Jak ktoś jest chętny to proszę o kontakt [email]
żadna agencja bez referencji i stałego zatrudnienia - payslipów z ostatnich kilku miesiecy Wam mieszkania nie wynajmnie. Niestety początki na pokoju więc jeśli jesteście parą to niestety musicie wyjechać sami.
Cytat: mailru
Cytat: alibabi
Zamierzam wyjechać z dziewczyną do Anglii jakoś na wakacje. Będzie to nasz pierwszy wyjazd za pracą dlatego szukamy jakieś innej pary albo osób z którymi byśmy mogli wyjechać i wynająć wspólnie mieszkanie. Najlepiej osoby 25+. Jak ktoś jest chętny to proszę o kontakt [email]
żadna agencja bez referencji i stałego zatrudnienia - payslipów z ostatnich kilku miesiecy Wam mieszkania nie wynajmnie. Niestety początki na pokoju więc jeśli jesteście parą to niestety musicie wyjechać sami.

Wynajmowałem przez agencję, musiałem im podać dane pracodawcy, dzwonili do niego i sprawdzali czy pracuje, następnie drukowałem wyciągi z konta bankowego i sprawdzali czy byłem wypłacalny. Stałego zatrudnienia nie miałem na papierze, nie miałem też referencji. Pewnie to też zależy od miejsca bo jeżeli w danym rejonie agencje nieruchomości znają się z agencjami pracy to wystarczy, że ta pracy potwierdzi, że ktoś pracuje i na te kilka mc w przód będzie miał zatrudnienie ale na początku to faktycznie raczej żadna agencja nie wynajmie mieszkania domu komuś kto przyjechał dzień wcześniej. Co innego prywatni ludzi, tutaj może się da to załatwić, na początek aby wynająć dom na wsi trzeba mieć z 800 na czynsz plus z 500 kaucja, no i trzeba mieć z kim to wynająć, ja niby miałem z kim ale jak przyszło co do czego to zaczęły się teksty typu "w sumie to mi się nie opłaca bo teraz mam pokój za 50 f na tydzień..." także wiecie, wszystko wychodzi w praniu. Na waszym miejscu to bym jechał we dwójkę, wynajął coś dla pary, jest taniej niż solo, potem jak wpadnie kasa to wynajął dom lub flata tylko dla siebie. Za granicą nie należy nikomu ufać to podstawa, nawet przyjaciel lub rodzina Cię oleje, tak jest niestety ,liczcie tylko na siebie. Znajdziecie pracę przeżyjecie, stracicie to wylądujecie na ulicy a potem szybką drogą do piachu, w Londynie umierają setki Polaków na ulicy z powodu wykluczenia...
Poznałem tu wiele osób ale loginów nie zdradzę. Lecz przestrzegam są tu tacy naciągacze kłamcy i kamuflujące się osobniki że nie spotkałem się z takimi ludźmi. Oznaki takich to: wyślij kasę z góry, pomóż na miejscu zapłacę, załórz za mnie, wynajmijmy razem będzie taniej, pomogę za darmo, nie chcę nic w zamian, i wiele innych. Moja rada jest jechać i pracować. Tutaj ludzie żarty sobie stroją siedzą i piszą co raz to lepszy post się pojawia. Bajko pisaże umawiają się na wyjazd poprzez obiecywanie, zapewnianie, załatwianie, ustawianie, pewniaki. Emigracja to zweryfikujie. Plus dodam polak niech na rodaka nie liczy a niech uważa, złota zasada zawsze załóż że będzie gożej bo w większości przypadków tak się staje. Jakieś pytania odpowiem w wolnym czasie.
"wynajmijmy razem będzie taniej" skad my to znamy romek czy mateusz czy jak ci tam, jak tam wspollokatorki? jak zaczynasz to skoncz i podaj loginy i dowody oszustw bo takie gadanie bez dowodow to wiadomo gdzie mozesz sobie wsadzic
krótkie do przemyślenia dla tych co szukają pokoji w Londynie...
600-800mc za pokój. Cały czas powtarzam: omijajcie Londyn!!!
Płaca minimalna jak w całej UK a na zmywaku czy w hurtowni będziecie się wokół takich pensji kręcić.
edytowany przez mailru: 12 lut 2017
dyskusja na temat cen pokoi nie ma sensu. mailru napisze 600 a na portalach jest pelno za 400-500. Wiec najlepuej niech kazdy szuka ba necie i na miejscu sam, i sprawdza przy okazji ceny. Chodzi o Londyn. Sciemaaa dawno Cie nie bylo, jak przygotowania do wylotu do Nothingam szeryfie?
pozytywnie :D
Cytat: Ewela1103
Czesc. Szukam najlepiej dziewczyny, ktora byłaby chytna na wyjazd do holandii. Na początku lutego mam rozmowę w sprawdzonym biurze (wtedy będę wiedziała wszystkie szczegóły wyjazdu) . Wyjazd miałby się odbyć na początku marca. Najlepiej ktoś z Podkarpacia ewentualnie ktoś z Wrocławia :) przed wyjazdem fajnie byłoby się spotkać . Samej trochę się boję, a wiadomo razem razniej. Najlepiej osobę odpowiedzialną pracowita i sympatyczna mam 22 lata. ;)

Hej znalazłaś kogos ? ja tez mam zamiar jechać do Holandii w najbliższym czasie ;-)
Witam, razem z chłopakiem szukamy wyjazdu za granicę (Niemcy, Anglia, Holandia). Szukamy pewnego miejsca, najlepiej praca w magazynie, na produkcji. Nasz angielski jest komunikatywny. Mamy po 29 lat. Jesteśmy z Beskidu Niskiego. Proszę o kontakt. Chętnie wyjedziemy z kimś kto już był za granicą, ma doświadczenie i kontakty.
Hej :) Planuje wyjazd za granice (do Anglii) w okolicach kwietnia i w związku z tym szukam kompana do wyjazdu :) Plec nie ma znaczenia, choć spokojna dziewczyna by była moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem. Mam 25 lat, bylem już raz w UK i chciałbym wrócić do pracy w której pracowałem wcześniej, mogę pomoc w załatwieniu jej. Więcej info na prv [email]
Pozdrawiam
Cytat: KamilRosa
Hej :) Planuje wyjazd za granice (do Anglii) w okolicach kwietnia i w związku z tym szukam kompana do wyjazdu :) Plec nie ma znaczenia, choć spokojna dziewczyna by była moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem. Mam 25 lat, bylem już raz w UK i chciałbym wrócić do pracy w której pracowałem wcześniej, mogę pomoc w załatwieniu jej. Więcej info na prv [email]
Pozdrawiam

Czy dziewczyna musi rozkładać nogi, czy wystarczy że będzie się przy tobie przebierać w pokoju?
Bo coś mi się zdaje, że załatwić to ty jej brzuch najszybciej możesz.
Cześć :) chciałabym wyjechać do pracy do Holandii. Szukam koleżanek do wspólnego wyjazdu-wiadomo zawsze raźniej :) Byłam już kiedyś tam, podobało mi się i dlatego chciałabym wyjechać jeszcze raz. Jeśli jesteś zainteresowana napisz na priv, wspólnie ustalimy jaka praca nas interesuje i jej poszukamy :) Na początek wolałabym zamieszkać na mieszkaniu firmowym, a po zakilmatyzowaniu się możemy wynająć coś :)
Witam . W marcu chcę wyjechać do pracy do UK, jeśli też masz podobny plan.. to we dwie będzie raźniej ..
Jestem osoba bez nałogów, mam 44 lat , super gdybyś była z Lubelszczyzny.. wtedy łatwiej byłoby razem wyruszyć w podróż. Jeśli jesteś zdecydowana na ten krok to mój e-mejl: [email]
Cześć :)) jestem Ania, mam 26 lat i w tym roku bardzo chcę wyjechać za granicę do pracy-Niemcy, Holandia, Anglia, wręcz jestem zmuszona, by podreperować swój budżet i język jednocześnie :)) dokładnie chodzi mi o wakacje (3 miesiące), na dłużej niestety nie mogę wyjechać ze względu na studia. Szukam osoby (najlepiej z Łodzi) która ma podobne plany, tj. by w jak najkrótszym czasie zarobić przyzwoite pieniądze. Jestem zdeterminowana i szukam też takiej osoby, żeby po 2 dniach od napisania nie zrezygnowała ;)
Zostawiam kontakt mailowy: [email]
Thomas J. Fudge's macie jakies opinie o pracy w tej firmie???
Witam, znalazłam ogloszenie o pracy w rolnictwie-Anglia. Osobiscie wolalabym takiej pracy uniknąć ale na początek?? Czemu nie. Szukam osoby do wspolnego wyjazdu, kobiety ok 25lat, pozdrawiam
Cześć forumowicze! Jestem Kamila z województwa Pomorskiego, przyjechałam do Anglii na wakacje żeby zarobić w tamtym roku. Będąc już tutaj trochę czasu zdołałam się zaaklimatyzować do tutejszego życia i chciałabym ułatwić wam ten wyjazd o którym tak tu wspominacie doradzając wam co i jak abyście nie mieli tak ciężko jak ja w początkach. Z miłą chęcią jak mam wolne od pracy odpowiem wam na wasze pytania lub doradzę jak postąpić czyli co, gdzie, jak. Podam wam jak wyrobić: NIN, konto w banku, mieszkanie wynająć, do przychodni lekarskiej się, jak freecall załatwić czyli darmowe rozmowy, cokolwiek wam przyjdzie do głowy odpowiem, a może kiedyś się wam poszczęści to spotkamy się tu na miejscu. Priv jak nie odpowiem szybko to znaczy że jestem zapracowana i postaram się odpisać w weekend.
Chodzą plotki, ze UK zamknie granice już w marcu jak rozpoczną proces wyjścia, każdy kto do tego terminu przyjedzie do UK będzie mógł zostać, po tym terminie ludzie nie będą wpuszczanie, dzisiaj na interii napisali, na razie to tylko plotki ale... Może się okazać, że za dwa tygodnie nie będzie już wjazdu do Anglii, trzeba się zbierać...
przez pewna kwestie mi przestalo zalezec na powrocie i w ogole na zyciu, ciekawe kiedy i czy w ogole to minie, w sumie moze dam sobie spokoj z powrotem, no nic zobaczymy za kilka dni bo teraz lepiej nie mowic co sie ze mna dzieje... poza tym tak mysle ze najlepszy czas na powrot tam bedzie po brexicie jak pozbeda sie wiekszosci nierobow co gnija na zasilkach i tez tak mysle ze jak zamkna granice to inne kraje powinny zrobic to samo, nie wpuszczac i wyjebac brytoli ktorzy gnija poza granicami UK, prawa musza byc takie same dla wszystkich :D wiec to raczej sie nie wydarzy. moze pisze bzdury no ale chyba tak mysle :D teraz jakos moj mozg dobrze nie pracuje chyba....
W pewnym sensie masz rację, że będzie ten rynek zamknięty bez różnej maści wątpliwej jakości ludzi ale też wizy będą dostawali ludzie po studiach medycznych czy informatycznych, bez fachu na papierze nie wjedzie się. Będzie trudno tak jak dostać się do USA, no ale Uk to nie raj, mamy jeszcze niemcy, holandie, skandynawie, irlandie, zobnaczymy jak będzie, jestem zdania, żeby Ci co chcą jechać jechali jak najszybciej. Ja przewiduje, że w Europie będzie jakaś mniejsza lub większa wojna w ciągu kilku lat. Anglia zamknie granice, już dzisiaj Unia przegłosowała, że kraje mają prawo do wprowadzenia wiz w szczególnych przypadkach, w Polsce pełno Ukraińców którzy zabierają nam pracę i zaniżają płace, jak Polacy wrócą z zachodu to będzie u nas kocioł, niekoniecznie powstały z pomocą ruskich. A Ty się nie martw kwestiami tylko patrz się na siebie przede wszystkim i swoje zycie.
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia