szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
1921-1950 z 3652
Okej, jak uwazacie, na przejazd mnie stac dla zainteresowanych :)
Zignorujcie w takim razie, powodzenia w UK :)
Cześć,jestem Mariolka 24 l. aktualnie poszukuję osoby która chce jechać do pracy za granicę na wakacje 2-3mies. Jak już pisało kilka osób mam ten sam problem iż znajomi nie chcą jechać do pracy na wakacje. Także jeśli ktoś też nie ma z kim jechać to proszę o kontakt. Niestety pracę dopiero trzeba znalezc- W moim przypadku.
Ponawiam ogłoszenie i zjeżdzam z ceny na 150F oferuje pokój który zwolni się po mnie i pracę w której sam robiłem , w lipcu jednak będzie praca bo ludzie biorą urlopy i potrzebują załoge . Ja wracam do PL 2 lipca najlepiej gdyby ktoś przyjechał do mnie 1lipca pokój jest bez depozytu u Angielki 68f tyg do pracy 15min rowerem (rower zostawiam) od sierpnia do Swiąt robimy godzin ile chcemy. Jak ktos się zdecyduje poproszę o pokazanie biletu , dam swój FB który mam od kilku lat , swoje konto bankowe na które poproszę o przelew więc osoba wie do kogo jedzie pozatym łatwo mnie znaleźć w necie bo miałem firme w PL i obecnie tez działalność w UK wystarczy wpisać mój nr tel i od razu sięwyświetla wszystko w google , mogę przesłać także skan dowodu ,prawa jazdy itp.. Plus taki że oferuje pokój i pracę z miejsca ,gdzie indziej wydacie na depozyt którego pewnie i tak nie odzyskacie więcej niż za moją propozycje a i praca jest praktycznie natychmiast - ponowiłem post bo czas leci a jakoś ludzie nie mogą się zdecydować kto pierwszy ten lepszy ,pozdrawiam [email]
Witam. Również planuje wyjazd do UK, a wiadomo im więcej osób tym raźniej, planuje wyjazd około 5 lipca, jeżeli ktoś też chcę wyjechać do pracy to proszę się odezwać, bądź esa wysłać - 5[tel]tomek 23 lata okolice wawy
Tez sie przypominam ze nie jestem drogi i chetnei pomoge z papierami i pierdołąmi jak sie ktos tu wybiera do UK :D jak cos to priv
Cytat: wyjadezkimsdopracydouk2015
polacy to cchujee a pakole czekaja na polki poużywać w angli mniam aż smaczka sobie narobiłem

Zalosne :D
Dobra, zadajecie mi tyle pytań że musze napisać w skrócie detale:
1. Ja moge pomóc w polnocnym yorkshire (Leed, York, Bradford, Harrogate, okolice)
2. Nie pytajcie o prace jak macie zamair przyjechać za miesiąc albo dwa
3. 500F nie wystarczy (skrajne przypadki , znajomosci albo ja moge zalatwic ze wystarczy)
4. Jezeli chcecie wyjechac to zbieracie kase siadacie sobie na lozku bierzecie walizke pakujecie najpotrzebniejsze rzeczy, siadacie do kompa i piszecie JESTEM GOTOWY/WA PRZYJECHAC JUZ!!!! wtedy dopiero mozna cos szukac bo tak to dzis praca jest a jutro juz pelno pozatrudnianych
5. Nie bierzcie kasy na styk, myslcie o tym co bedzie jak sie nie uda i za co wroce ?
6. Przed wyjazdem do UK jeszcze w PL mozna zalatwic sobie spotkanie w urzedzie po numer NIN
7. Konto bankowe tylko po przyjezdzie
8. Numer Insurance NIN spotkanie juz tu na miejscu w urzedzie
9. Mozna zarezerwowac pokoj bedac w PL jesli komus w UK dacie kase i on zarezerwuje oplaci pokoj. Wlasciciela nie bedzie interesowalo kiedy sie wprowadzisz
10. Dokumenty wszytskie jak dowod, paszport (tak paszport tu jest lepiej miec niz dowod), prawko, robicie zdj i drukujecie. doumenty trzymac w domu a w portfelu lazic z wydrukiem dowodu jesli musicie. Zgubenie dokumentu = przesrane
11. Tak jest tutaj lepiej i jest duzo pracy sredni zaroek minimalny 30--40 F dziennie do 70F nawet. przy najnizszejkrajowej.
12. Wiecej info na priv
Hej jeśli byłby ktoś zainteresowany to poszukuję osób chętnych do pracy w Irlandii z zakwateroweniem (8,65/h), jako niania albo opiekun do osób starszych. Praca przez agecję irlandzką, nazwa agencji Cara International, jeśli ktoś byłby zainteresowany to cv i list motywacyjny na [email]
Cara International to głównie agencja aupair, dlatego jakby ktoś chciał podszkolić język i przy okazji trochę zarobić (kieszonkowe min. 100€ tygodniowo) to tu jest link do grupy na fb https://www.facebook.com/groups/Caraaupairs/786475228116295/?notif_t=group_activity, można sie skontaktować z osobami które są au pair w Irlandii porzez Cara International, mail [email]
Witam! W najbliższym czasie wraz z kolegą chcemy wyjechać do Anglii. Oboje mamy po 22 lata. Nigdy nie pracowaliśmy za granicą. Czy jest ktoś kto pomógłby nam na początku? Proszę o maila [email]
Cytat: Emigrantxxx
Cytat:
naszym największym problemem jest znalezienie pokoju już w Pl.

Nie znajdziecie pokoju będąc w PL co jest chyba oczywiste.

Kto wynajmie pokój komuś kogo nawet na oczy nie widział, ani nie wie jak ta osoba wygląda.

Hmm, a co z tymi wszystkimi akrydetowanymi landlordami, którzy wynajmuja domy (czasem wiele domów) załatwiając wszystko zdalnie? Trzeba tylko dokładnie sprawdzić..
edytowany przez zipek07: 26 cze 2015
Witam, zebrałem jeszcze 2 osoby zdecydowany w 100% na wyjazd do UK, mamy jeszcze jedno wolne miejsce, planowany wyjazd to 5-10 lipca, jest ktos chce prosze o szybkie pw :) zaprosze do znajomych na fejsa i do grupy w celu ustalenia szczegolow
Ktos chetny na wspolny wyjazd (w ciagu ok 10 dni) do Irlandii by na minimum pol roku mieszkac w jednym lokum I dzielic koszty w Euro? Z mojej strony oczekuje bezproblemowego rozumienia angielskiego na poziomie zycia codziennego, elastycznosci kreatywnego I zaradnego myslenia w przelozeniu na dzialanie :) [email]
Witam, mam zamiar wyjechać na przełomie lipca,sierpnia do Anglii w poszukiwaniu pracy, mam na imię Agata i mam 36 lat, angielski u mnie na poziomie kali jeść, kali pić ale więcej rozumiem, niż umiem powiedzieć. Mieszkam w województwie śląskim. Szukam chętnych dziewczyn do wyjazdu ze mną w poszukiwaniu pracy, dzielenia kosztów wynajęcia pokoju itp., mój adres e-mail: [email]
Witam.
Jestem Adrian i tak jak wiele osób tutaj szukam kogoś z kim mógłbym wyjechać do Anglii. Mam 20 lat i szukam też osób w podobnym wieku , płeć nie ma znaczenia. Nigdy nie miałem styczności z pracą za granicą wiec będzie to mój pierwszy raz, lecz jestem pewny i zdeterminowany by wyjechać , szukam osób pewnych takich jak ja. wyjazd planuję na połowę lipca ponieważ są tanie loty do Londynu. koszt pokoju oczywiście na pół. chętne osoby piszcie : [email]
Hej Mariolka 24l odezwij sie do mnie [email]
Czy ktos ulozony jest chetny by przyjechac do mnie do UK w ten piatek by koszty dzielic w pol na dlugi czas? [email]
Ps. Moge pomoc z papierkami, bankiem, NINem itp ale podstawowej znajomosci rozumienia ang. szkolnego oczekuje. Pozdrawiam :)) K.21
Hardcore,
to gdzie Ty w końcu jesteś: w Irlandii czy UK ?
Witam,
Szkoda że jest tu brak konkretnych ludzi.Wygląda na to że sam uderzam na UK.
Od 2 lat jestem w Uk I poki co w uk zostaje ale zastanawialem sie nad irlandia :)
Mam na imie Alan, 23 lata szukam osoby która jest zdeterminowana aby wyjechac do UK. Pisz na e-mail [email]
Chcialbym pojechac do Anglii ale nie mam z kim najlepiej gdzies tak w tym tyg albo nastepnym wyjazd na dwa miesiace, jak cos to piszcie na priv albo maila [email] Jakby ktos cos znalazl to piszcie
Po co na 2 miesiące jechać do UK? Przecież nic przez ten czas nie odłożysz, a same bilety teraz są bardzo drogie?
Cytat: Emigrantxxx
Po co na 2 miesiące jechać do UK? Przecież nic przez ten czas nie odłożysz, a same bilety teraz są bardzo drogie?

Nie tylko bilety, bo przeciez trzeba gdzies mieszkac przez ten czas. Zalozmy ze nawet da sie jakas prace zlapac po miesiacu bycia w UK, to przeciez nikt nie bedzie kogos bral na 1 miesiac do pracy. To sie naprawde nieoplaca. To juz nie te czasy - that ship has sailed 10 years ago.
Hej. Jestem zdeterminowana, aby wyjechać do UK na stałe jak najszybciej, może być już. Miasto bez znaczenia. Szukam osoby, która pomoże mi znaleźć pracę (fabryka, magazyn), pokój, załatwić formalności. Oczywiście nie za darmo. Mój angielski jest słaby, dużo rozumiem, mało mówię. Jestem kobietą tuż po 30. Proszę pisać na priw, bądź na @: [email]
Cytat: Emigrantxxx
Po co na 2 miesiące jechać do UK? Przecież nic przez ten czas nie odłożysz, a same bilety teraz są bardzo drogie?

Gora na 3 miesiace, wielu ludzi tak robi i znajduja prace na te 2-3 miesiace i wylatuja z tamtad z duzym profitem, wiec nie wiem czemu niby mialoby byc inaczej w moim przypadku, wiadomo jednym sie uda drugim nie.
Cytat: remix1994
Cytat: Emigrantxxx
Po co na 2 miesiące jechać do UK? Przecież nic przez ten czas nie odłożysz, a same bilety teraz są bardzo drogie?

Gora na 3 miesiace, wielu ludzi tak robi i znajduja prace na te 2-3 miesiace i wylatuja z tamtad z duzym profitem, wiec nie wiem czemu niby mialoby byc inaczej w moim przypadku, wiadomo jednym sie uda drugim nie.

Jak mowi sie: Suck it and see.
Tesknie za Nottingham a powrot prawdopodobnie dopiero w kwietniu 2016 :( ehhhhh
Cytat: jablkominki
Hej. Jestem zdeterminowana, aby wyjechać do UK na stałe jak najszybciej, może być już. Miasto bez znaczenia. Szukam osoby, która pomoże mi znaleźć pracę (fabryka, magazyn), pokój, załatwić formalności. Oczywiście nie za darmo. Mój angielski jest słaby, dużo rozumiem, mało mówię. Jestem kobietą tuż po 30. Proszę pisać na priw, bądź na @: [email] nadal chetna ? napisalem ci na maila to odpisz a daj mi tam GG czy cos to pogadamy
Witajcie Rodacy! Poziom absurdu w Polsce dochodzi do granicy płynnego absurdu więc jak większość uciekamy.Z drugiej strony słyszę jednak,że Polacy w uk przpoczwarzają się z hiperwilki.Z tego nudnego wstepu;) czy ktoś miał by namiar na jakąś w miarę nie niewolniczą pracę w dowolnej części Wyspy dla jednego lub 2 chłopaków jeden całkiem mówi po ang, drugi postawowy( pracowci, niepalący).Pozdrawiam jeszcze z Polski;)
Temat przeniesiony do archwium.
1921-1950 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia