szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
1981-2010 z 3652
[email] to jest mój e-mail pozdrawiam i czekam na e-maile :)
Szukam kogoś z kim mogę się zabrać do pracy na sezon tzn do października zagranicę. Mam 23 lata.
Pisać na mail.
Witam.Szukam kogoś z kim mógłbym pojechać za granice.Mam na imię Sebastian - wiek 24 lata.Jestem z woj. lubelskiego.Nie mam konkretnej oferty pracy.Czekam na jakieś propozycje...
Witam.Szukam kogoś z kim mógłbym pojechać za granice.Mam na imię Sebastian - wiek 24 lata.Jestem z woj. lubelskiego.Nie mam konkretnej oferty pracy.Czekam na jakieś propozycje...
wiemy, nie musici nam dwa razy powtarzac :P
Czesc, jestem Kuba 22 lata, chetnie wybiore sie na sezon wakacyjny, sezonowo do pracy - nawet od zaraz. Zgodnie z sugestia witryny moze byc Anglia, choc inne kierunki takze wchodza w gre ;) mail: [email]
Cytat: to_nie_wiem_tego
wiemy, nie musici nam dwa razy powtarzac :P

Niekiedy, to jest wina 'wyzszej sily' - mnie tez to sie zdarza. Po prostu przyciska sie raz, a wpis 2 razy wyskakuje.
Hej,
jestem Kasia, mam 23 lata, mieszkam w Warszawie. Poszukuję chętnych osób do wspólnego wyjazdu za granicę, w ciemno lub wcześniejsze znalezienie pracy przez agencję, znam angielski w stopniu komuniaktywnym (B2) . Zainteresowane osoby proszę o wiadomość: [email]
Pozdrawiam :)
Pomocnicy 340-360f na reke tydzien(bez dokumentów )
Jak bedzie to para to dziewczyna produkcja (zarobki agencyjne 200-240f/tydz)

Zbrojarz
Cieśla szalunkowy 500-700f na reke tydzien ( NIN,utr,Cscs/jak ktos bedzie znał komunikatywnie angielski to bedzie super)
[email]
edytowany przez poligon123: 07 lip 2015
Witam, mam 37 lat, poszukuję osoby do wspólnego wyjazdu do Anglii, najlepiej w podobnym wieku. Jestem ze Śląska. Angielski znam w stopniu komunikatywnym, pracowałam już za granicą lecz nie w UK. Podaję mojego maila: [email]
Czesc, czy jest ktos chetny na wyjazd w przyszlym tygodniu?:)
Zalogowalem sie by pomoc tym odwaznym co do wyjazdu.Jechac w ciemno to nie takie proste.Mieszkam tu ponad 10 lat wiec wiem.Pojedziesz i stracisz kase a co dalej.Zeby znalesc prace musisz miec gdzie mieszkac czyli podac adres bo bez tego ani rusz.Czyli musisz znalesc pokoj.REJESTRACJA tu w Agecji.Dobrze znac choc troche angielski bo musisz wypelnic dokumenty i nie liczcie ze bedzie praca z dnia na dzien.Naprawde nic od was nie chce a moge pomoc wiec jak macie ochote to pytajcie a naprawde duzo pomoge.Coz bede pisal wiecej bo i tak beda tacy co nie uwierza ze jest tu ktos taki kto moze cos zrobic bezinteresownie.Wasza sprawa.
Moje [gg] bedziecie chciali to podam tel poczte skype lub fb.Moge zyczyc tylko powodzenia smialka ktorzy pojada w ciemno i pozniej sie slyszy ze spia pod mostami na ulicach itp.Zapytac nigdy nie zaszkodzi.
Mieszkam w Weymouth jest to nad morzem-znajdziecie jak tylko ktos bedzie chcial.
Pozdrawiam Andrzej.
Cytat: katarinah8
Hej,
jestem Kasia, mam 23 lata, mieszkam w Warszawie. Poszukuję chętnych osób do wspólnego wyjazdu za granicę, w ciemno lub wcześniejsze znalezienie pracy przez agencję, znam angielski w stopniu komuniaktywnym (B2) . Zainteresowane osoby proszę o wiadomość: [email]
Pozdrawiam :)

Z czystej ciekawości zapytam dlaczego zwykle zapytanie użytkownika jest minusowane ?

Jakim trzeba byc zawistym i złośliwym a przedewszystkim przeciwnym temu ze ktos chce wyjechac do uk do pracy i ze szuka na tym forum kogoś lub pracy.

Osoba minusujaca nie moze przeżyć i przeboleć ze inna osoba chce wyjechac i zmienić swoje życie -moze na lepsze moze na gorsze .
edytowany przez poligon123: 08 lip 2015
na poligon i frajera rozstrzelać haha hehe
polska gnida za granicą najgorsze co moze spodkać radze wyprzeć się polskości bo to coś poligon to bot czysty trol co ma za dużo kasy i chce więcej pozyskując polaczków i naiwnych frajerków właśnie na zafajdanym forum bo jak wiecie im masz więcej to więcej chcesz zastanówcie się czemu ten przykładny mąż i ojciec nie pujdzie już na emeryturę wiecie czemu bo jest chciwy haha hehe polecam wam się nabierać na pseudopomocników w wyszczekaną mordą
Cytat: kierunekpracaManchester
radze wyprzeć się polskości

Twoje słowa mówią same za siebie wiec po co sie wypowiadasz na polskim forum skoro sie wypierasz
polskości i rzekomo ,,doradzasz ,, swoim rodakom.
Zareagowałeś pierwszy wiec cie dotknął ten moj post i systemy obronne sie włączyły .
Nie mozesz przeżyć ze ludzie sobie radzą a ty nie i wywalasz swoje frustracje na forum jak to zle jest w uk ale sam siedzisz tutaj i dalej narzekasz .
słuchaj polski szalony brudasie na wyspach już nie jedną polkę wydymałeś a ja nawet nie wyjechałem za granicę bo wolę polskę jaka jest ale polskich leni co w necie siedzą i sledzą wszystkie posty to na stos tylko jesteś żądny sławy i kasy ty lepiej poświęć czas sam sobie panie święty mikołaj bo za darmochę to ty byś nic nie dał chyba że się jakoś wylegitymujesz że prowadzisz firmę legalna i odprowadzasz podatki to ci wszyscy damy spokój i uwiezymy bo inaczej to nadal jesteś polski żyd i pijawka żyrująca na pustych łbach polaków nawet nie komentuj tego wielkie góru
Witam jako iż jutro wyjeżdżam ze znajomymi Do Bournemouth szukam osoby która byłaby chętna wyjechać z nami, znajomi będą mieszkać u rodziców więc tak naprawdę zostanę sam a jak wiadomo we dwoje będzie łatwiej i raźniej cokolwiek znaleźć. Jedynym problemem może być brak dostępności biletów na jutro z Łodzi do Bournemouth(autokar). Jeśli ktoś chętny pisać na [email]
Cytat: kierunekpracaManchester
witam ustawilem sie troszke w angli przynajmniej mam samochod, znam angielski i mam prace tymczasowa przez agencej posrednictwa pracy chcialbym wynajac dom tu w angli potrzebuje wiecej ludzi bo sam nie zdolam oplacic calego domu a im wiecej nas tym razniej tzn nie wezme ludzi na kupe po 5 na pokuj max 2 na pokuj pary ewentualnie kto chce ale w podobnym wieku do mojego no wiadomo przez skype pogadamy wpierw nie chce zadnego zadatku bo wiem ze wielu z was wystawiono a wiec zadnych pieniedzy do przodu nie biore chcialbym pomuc sobie i komus przy okazji powiecmy ze 5 osobom pomoge moze dla trojga jaki ma z tego biznes a zaden no fakt znam angielski ale i wy znacie no trzeba wyrobic konto w banku wyrobic nin national insurance number w tym pomoge toz ja sobie biore kogos na glowe preferowal bym od 18 do 30 lat bez nalogow no fajnie bylo by zeby byly to by panie ale nie sadze zeby tak dobrze mi sie trafilo czemu panie bo panie nie stwazaja konfliktow jak faceci bo kto wie kto jest po drugiej stronie narkotyki, dopalacze, chuczne imprezy, szlugi, alkochol przeklony itp itd tego wolalbym unikanac ale do sedna przejde. pomofge znalesc prace moze podszkole z angielskiego zalezy od was dlaczego porywam sie na taki krok bo chce sie tez sam uwolnic mam 22 lata i nie zamiezam koczowac na emigracji tylko zaczac normalnie zyc jak inni polacy ktuzy sa juz tu po 15 lat jesli ktos zechce to niech napisz do mnie na gadu gadu w przeciwnym wypadku niech debile nie zwracaja na moja ortografje bo pisze z angielskiej klawiatury ok po drugie nie czepiajcie sie o takie szczeguliki bo krytykow nie potrzebuje zero oceniania i przewidywania jakies hore teorie spiskowe madry sie zgapnie ze to zaden obuz pracy, agencja towazyska ani burdel no i nie cyganie a za granica uwazac najbardziej trzeba na polaka no fakt niestety jestem polakiem tak mam w paszporcie ale tego nie zmienie niektuzy beda was zniechecac odradzac zlosliwie i zlowieszczo z zazdrosci ale to juz wasza broszka czy napiszecie czy nie ja na sile nie ciagne nikogo na sznurku wlasna wola/wybor a wiec podaje gg bo wrazie jakis gruzb czy hamskiego polskiego zachowania mozna zmienic gg numer zreszta kazdy tak robi nawet z e-mailem bo dzis juz nikt nikomu nie ufa bo polak zepsul opinnie drugiemu no a ja nie moge po was osobiscie pojechac i was za raczke przyprowadzic do odwaznych swiat nalezy tyle osub wyjezdza w ciemno nie chce obiecywac zeby nie zapeszyc ale w grupie zawsze razniej jeden za wszystkich wszyscy za jednego no cuz nie wywyzszam sie plus nie moge za was zakladac i was sponsorowac bo bylo by to glupie z mojej strony i naiwne ale smialkowie i ryzykanci zapraszam numer gadu gadu szczegulnie zapraszam zmotywowanych poukladanych i zdeterminowanych do pracy za granica nie jest trudno no trzeba znac podstawy angielskiego miec CV dwa referencje poprzednie no i co chceci do pracy/roboty NIN national insurance number konto bankowe i pare groszy na start nie muwie zebyscie mieli bug wie ile ale te 300 funtuw to tak max min dla samego siebie bo ja od was nie chce zlamanej zlotuwki jeszcze sie na tym nikt nie dorobil dla tego mam szczere intencje ale to juz wy osadzicie daje gg potem ewentualnie skype dla wybranych hamstwo przeklenstwa osady wyzwiska bluzki i cwaniactwo obelgi i pyskowanie ignoruje NR [gg]

Wiec jak to z to jest WYJECHAŁEŚ CZY NIE WYJECHAŁEŚ ? Bo 2 posty wyżej napisałeś ze nie wyjeżdżałeś...? Masz rozdwojenie jaźni? Nie wiesz gdzie byłeś i co robiłeś? Czy moze chciałeś wyjechac i ci nie wyszło?
Chyba masz za duzo kont i nie wiesz w którym co piszesz! Pozakładaj sobie jeszcze kilka i lakuj sam siebie, bedziesz fajniejszy!!!
A moze ty jestes tym kolesiem co chciał przylecieć i chciał zeby za niego za pokój zakładać,i kasy pożyczać na życie?
I teraz próbujesz sie mścić? Próbuj, próbuj...i tak nic ci to nie da.

ROMEK -przepraszam ze cie nie wziolem do Londynu ale sam sobie byłeś winny !!! Buziaczek
Ps.a dziewczynę znalazłeś czy tez ci nie wyszło?

Pozdrawiam
edytowany przez poligon123: 08 lip 2015
Witam.!
Mam na imie Sebastian.
Jestem zainteresowany praca w Anglii i moze ktos cos wie.? Kto pomoze.? :D
Prace mógłbym zacząć od zaraz a nawet i na stałe..
Jestem młody który ma 19 lat i ma zapał do pracy,. :)
Z chęcią bym chciał pracować i wyjechać na stałe.
Język jest na poziome prób i błędów ale szybko się uczę.:)
Jestem spokojnym chłopakiem i szybko umie się dostosować..!
Szybko umie się zaaklimatyzować w nowej pracy i pracować w grupie.:)
Jestem z woj, dolnoslaskiego. Moglbym nawet z kims pojechac tak jak co nie korzy pisa na str.:) Prosze o jakies info.:)
Moj e-mail: [email]

Pozdrowienia.!:D
edytowany przez SebaBwa19: 08 lip 2015
Na potwierdzenie tego co mówi poligon ja także przyjechałem do niego w sumie w ciemno nie znając gościa.Przyjechałem jakoś do niego,ściągnął mnie dosłownie z ulicy bo nie znałem londynu,poczęstował szlugiem,kawą itd.Załatwił mi spotkanie o nin,konto bankowe,scsc,utr sam wyrobiłem przez neta.No i poszukał dla mnie pokoju w ciągu 2 godzin.Załatwił wiele razy prace na budowie jako pomocnik .Jak opowiadam czasem chłopakom w pracy do kogo tutaj przyjechałem to poprostu nie wierza że ktoś taki jest tu w londynie.Robie także z jednym łukaszem który do niego przyjechał i teraz nawet mieszka u niego bo mówi że spoko mu sie tam mieszka u niego.Także artusz szacun dla ciebie.Pozdrawiam łukasz markiewicz
Lucas moze i masz racje ale to internet takie rzeczy kazdy moze wypisywac. Jak zaloze 10 kont to moge niezly dialog ze soba prowadzic. Trzeba sprobowac i tyle. Ciezko jest wyczaic czy ktos mowi prawde czy nie. Nie ma sie co bac, wazne by jadac do UK kupic sobie bilet w obie strony i juz. Jak sie zesra to masz czym wrocic a jak znajdziesz prace to nie ma co zalowac kasy na bilet powrotny tej wydanej bo 2 dni i kasa zwrocona :)

Obawy zawsze sa. Zeby zalatwic NIN musisz miec gdzie mieszkac najpierw. Moze byc tak ze ktos obcy w UK chce wynajac mieszkanie np pan X i dal ogloszenie, teraz ja dzwonie do pana X i mowie ze chce obejrzec mieszkanie np jutro o 14:00 ( o ile zrozumie czternasta godzina haaha) a wiem ze jutro przylatuje ktos do mnie do UK. WIec jade po tego kogos mowie ze zalatwione mieszaknie, jedziemy do tego PANA X biore kase od przyjezdnego, walizki stoja na dworze i wchodzimy do mieszkania, mowie Obejrzyj sobie wejdz na gore itd. Nowy wchodzi a ja sie ulatniam. Pan X mysli ze to dopiero ktos kto sie zdecyduje czy wynajac czy nie ale juz kasy nie ma bo dal mi np 400 czy 500F. Wiec musicie uwazac na takie kwiatki. Oczywiscie sposobow na oszustwo jest uuuuaaa Panie :D mozna z tego zyc jak KROL jak ktos umie pewnie
Tez mi zycie, jak krol dzieki takim chamskim oszustwom
Poza tym mysle ze ktoregos dnia kazdy za swoje wybryki zaplaci
Cytat: wielki
witam wszystkich.szukam chetnych do wyjazdu do anglii ja równieższukam pracy.może ktos ma coś na oku zapraszam wszystkich chetny pozdrawiam
poligon po prostu broni swoich interesów ciekawę czy z kasą go pochowają tego budowlańca z wiochy zabitej dechami
Cytat: kierunekpracaManchester
poligon po prostu broni swoich interesów ciekawę czy z kasą go pochowają tego budowlańca z wiochy zabitej dechami

Zobacz co ty piszesz -wystarczy przeczytać twoje posty ,piszesz pewnie z kilku kont-w postach z początku roku (co cytowałem u góry ) piszesz ze jestes ze pracujesz itp.
--w poście z wczoraj piszesz ze nigdy nie wyjechałeś do uk
-JA SIE PYTAM JAK TO WKONCU Z TOBA JEST -wyjechałeś czy nie ,czy ci sie konta pomyliły?
Sam sie wkopujesz na minę ,nawet nie trzymasz sie tego co piszesz ,raz piszesz tak ,raz tak!!!
I dlatego twierdze ze jestes nieudacznikiem panie Romek .


Buziaczek
edytowany przez poligon123: 09 lip 2015
BUhahahha poligon przeciez ten menczester to sciema. Pisze z kilku kont i zapomnial sie przelogowac hahaahaha nigdy nie wyjechal a udaje tylko pewnie. teraz nie moze edytowac wpsiow :) ani skasowac bo go zacytowales hehhehe to nic mu nie da.
Przecież poligon to oszust i ściemniacz co było już udowodnione.
Żeruje na rodakach, którzy są zdesperowani do wyjazdu i głupi zarazem, że takiej gnidzie ufają.

Polak za granicą, a szczególnie na wyspach to najgorsza gnida właśnie taka jak poligon. Zawistna, zazdrosna, chciwa i bezczelna menda.
emigrant masz rację popieram cię bo byłem w uk i przekonałem się że polacy to zbóje a ten zafajdaniec poligon czyli asshole ma swój harem z fałszywych kont i od lat nababija w butelkę polaczków i z tego żre chleb słyszałem że ten poligon przeszedł na muzułmanizm i ma kilka kobiet ciekawe z kąd go na to stac jak nie z nabijania w butelke naszych, nawet w londynie kasa z nieba nie spada a ceny są londyńskie wielki bohatyer i pomocnik dla polski bizmesmen bez uprawnień na czarno nielegalnie pomaga jak taki dobry to po cholerę przeklina i sie złuje co może zdaje się mu że jest szefem szefów hehe
Temat przeniesiony do archwium.
1981-2010 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia