szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
2011-2040 z 3652
Ciekawi mnie dlaczego nikt z tych "nabitych w butelke" nic zlego nie napisal o nim...?
bo poligon z własnych kont z przeszłości sam się wspiera i popiera ma czas w końcu nie pracuje a zarabia na polaczkach bez wiedzy hehe haha
Dlaczego nikt nic zlego nie napisal!? Oprocz podejrzliwych typkow (ja tez bylem). Moze ich zabija i zjada, tak jak kiedys w zartach napisal :D poza tym muzulmanizm? Co za bzdura :D
przeciez muzlamanin to nic zlego
Cytat: to_nie_wiem_tego
przeciez muzlamanin to nic zlego

To tak jakbyś powiedział, że faszyzm to nic złego.

Co do osób wydymanych przez poligona to kilka tu pisało, wystarczy przejrzeć temat.

Jest on zwykłym oszustem, naciągaczem i pewnie jeszcze paserem.
Nie kojarze ale dobra, nie moja sprawa, jak ktos bedzie chcial to sobie caly temat przeczyta
Cytat: sciemaaa
Nie kojarze ale dobra, nie moja sprawa, jak ktos bedzie chcial to sobie caly temat przeczyta

No właśnie i ja nie kojarzę żeby taka sytuacja miała miejsce ze ktos został wydymany itp.
A tak na marginesie to ja jestes w stanie przestawić około 90 osob ktore tu przyjechały i pracuja .
Moge sie tez z miła chęcią spotkać z kims z tego forum w Londynie i w 100% udowodnić ze wpisy takich osob czy to jednej jak EMIGRANTXXX czy KIERUNEKPRACAMANCHESTER sa jedna wielka ściema.
A jak ktos chce moze przeczytać cały temat,i sami stwierdza co i jak.
Hej, mam 18 lat i jestem z Białegostoku szukam osoby do wyjazdu do Anglii w sierpniu angielski słaby mój kontakt 5[tel]lub e-mail: [email]
90 osób po 300$ za głowę bo przecież wyrobić formalności kwestie językowe i wożenie plus zakwaterowanie nono czas i poświęcenie a kiedy on pracuje aha ktoś za niego robi bo to wielki prezes a więc na początek minimalny zysk 27000 funtów szterlingów con daje nam 135000 czyli za pomoc tyle złotych mógł zainkasować ale to nie oficjalne dane czyli zaniżone a co jeśli kasuje ich po 500 na wjazd bo jak nie zapłacą to ich zostawia na lodzie czeka ich przystanek autobusowy i kartony a steropian to rarytas :)
ilu ma znajomych jak na fb bo ich dodał i go polajkują za to zmień ksywkę poligamio na święty mikołaj albo dziadek mróz
WItam, chciałbym wyjechać Do Anglii, jeśli ktoś szuka kogoś z Małopolski do wyjazdu do pracy to prosze o kontakt, szukam pracy raczej na dłużej mam 26lat, byłem już w Anglii także chociaż nr ubezpieczenia pozostał... pozdr
witam szukam pracy w londynie nalepiej wschodnim.bylem juz rok w londynie posiadam angielskie prawo jazdy uprawnienia na wozki.jesli by ktos cos iedzial badz szukal prcownika z malopolski prosze o kontakt na nr tel 5[tel].zapomnialem dodac ze z jezykiem niema problemu.
Witam szukam pracy za granicą i kogoś do wyjazdu wspólnie. Mam 23 lata. Jeżeli ktoś chętny to niech pisze
[email]
Szukam koleżanki zdecydowanej na wspólny wyjazd zagranicę praktycznie od zaraz .Od kilku lat jeżdżę zagranicę ,także bez problemu znajdę prace;-) . Proszę o kontakt osoby odpowiedzialne ,uczciwe ,bez nałogów ,z min. podstawowym językiem angielskim.
Zapraszam na e maila [email]
Witam, tydzień temu pisałem tutaj że szukam isoby do wyjazdu. Odezwała się jedną osobą z którą wyjechałem. Wyjechaliśmy obecnie siedzimy pod birmimgham w mieście dudley. Poszukujemy osoby która jedzie do Anglii szuka mieszkania pracy itd ale ma swój samochód. Obecnie mieszkamy w domu gdzie są jeszcze 2 pokoje do wynajęcia, możemy te pokoje przytrzymać. Mamy też załatwiona pracę na farmie, lecz potrzebny jest transport, więc poszukujemy osoby z autem, w zamian oferujemy mieszkanie, prace, pomoc w załatwieniu nin i konta w banku. Jeżeli znajdzie się owa osoba zainteresowana proszę o pw. Podam na siebie namiar. Czy to numer tel czy fejsa. Pozdrawiam.
hej
szukam chętnych do wyjazdu do Anglii, jak najszybciej, jestem po 30-ce, zdeterminowaną na szybki wyjazd w celach zarobkowych na dłuższy okres czasu, okolice Manchesteru mój e-mail: [email]
poszukuje osob ktore chca pojechac do UK w celach zarobkowych. Jade w ciemno ale mysle szybko cos znalezc, mam 23 lata i planuje wyjazd pod koniec nastepnego tygodnia. Razem zawsze razniej i taniej za mieszkanie wyjdzie. Szukam osob ktore nie zalamia sie przy pierwszym niepowodzeniu i wyluzowanych z ktorymi mozna wyjsc na miasto po pracy
Wrzucę taki mały wpis dla wszystkich tutaj obecnych żyjących w świecie fantasy pod tytułem,, a uda mi się w ciemno,, i weźcie to sobie do serca, to co przeczytacie .
1) szukanie przez net czegokolwiek ... nie nie nie i jeszcze raz kur...a nie mieszkanie szukać musicie będąc na miejscu przez net trafić na ochlapy których nikt nie chciał wziąć lub krętaczy robiących ba kasę zwanymi landlordami, proponuje się zastanowić co można mieć za pokój w cenie 40 /50 funtów na logikę
2) większość landlordów na ta chwile wymaga papierka z poświadczeniem od poprzedniego landlorda ze nie wyniesliscie nikomu domu ani nie okradliscie i co najważniejsza byliście wypłacalni
3) warunki mieszkań .. śmieszą mnie wpisy ludzi o niskiej cenie i wysokim standardzie . Nie komentuje brać na logikę to nie boli 4) kasa ... i tutaj się zaczyna ... mi starczyło 600 f na styk jeśli nie jedziecie z agenci tylko w ciemno samo mieszkanie o ile jakimś cudem uda się znaleźć od razu to wydatek juz 100 / 150f z depozytem żarcie , no coś trzeba jeść ceny wbrew temu co piszą są droższe a przetrwać musicie pierwsze 2 tyg bez przesady pracy . Czemu 2 tyg bo tyle trwa wyrobienie wstępnego nr nin bez którego o pracy gdziekolwiek legalnie pomarzyć sobie można. Kolejna kasa to bilety autobus itp dzienny niby niewiele bo 4.70f ale przekładając to na kilkudniowe jazdy po agencjach i pierwsze dojazdy do roboty robi się suma ... od zaczepia pracy czyli przy dobrym wietrze po 2 tyg pierwsza wypłata jest po tygodniu czyli 3 tyg bez dochodu . Wiadomo jak ktoś potrafi gospodarować to ogarnie się w tej sumie reszta bez języka wyda hajs mamy i wróci do Polisz kolejna sprawa jest nr konta .. nie czytajcie tych dupereli o cudownym wejściu do banki bez niczego i otrzymaniu karty. O nie nie na to trzeba sobie zapracować... i pomijam inne kwestie oczywiste jak wzięcie ze sobą rzeczy czy do gotowania czy spania, jedzenie , fajki itp ... wiecie mi ze jest przejeb..ne cokolwiek tu załatwić teraz ale jeśli ktoś jest zawziety ... ma kase...znakomity jezyk ang ... i trochę sprytu osiągnie swój cel życzę powodzenia i radze zastanowić się nad jazda w ciemno. Pozdr
Podobnie jak większość ja też szukm kgoś na wyjazd. Sama troche się obawiam a z kimś zawsze raźniej. Mam 24 lata, jestem z Warszawy. Pisać śmiało :)
A może jest tu ktoś 45plus też zdecydowany na wyjazd do UK ze znajomością jezyka , bez nałogow i poważna osoba , najlepiej kobieta , czekam na odpowiedź i pozdrawiam , wszystkim życzę powodzenia
Berniebernie zajrzyj na priv
UWAGA!
Poszukuję pilnie osoby do wyjazdu do uk w najbliższych 2 tygodniach mam 18 lat i jestem z Białegostoku mój numer tel. 5[tel]lub e-mail: [email]
Hej,jestem Pawel 36
lat(okolice wawy) zamierzam wyjechac do UK-planuje poczatek wrzesnia-własnym autem.Mam juz odpowiednie kwalifikacje do podjecia natychmiastowej pracy itd.Jakby co sluze pomoca lub towarzystwem. Ps.jestem normalną osobą(do weryfikacji)i unikam kontaktu z osobami z problemami typu alkohol,dragi,szukanie przygód.Cenię sobie dobre zorganizowanie,kulturę osobistą i brak wampiryzmu emocjonalnego.
edytowany przez obywatelP: 20 lip 2015
Cytat: daniello2445
Wrzucę taki mały wpis dla wszystkich tutaj obecnych żyjących w świecie fantasy pod tytułem,, a uda mi się w ciemno,, i weźcie to sobie do serca, to co przeczytacie .
1) szukanie przez net czegokolwiek ... nie nie nie i jeszcze raz kur...a nie mieszkanie szukać musicie będąc na miejscu przez net trafić na ochlapy których nikt nie chciał wziąć lub krętaczy robiących ba kasę zwanymi landlordami, proponuje się zastanowić co można mieć za pokój w cenie 40 /50 funtów na logikę
2) większość landlordów na ta chwile wymaga papierka z poświadczeniem od poprzedniego landlorda ze nie wyniesliscie nikomu domu ani nie okradliscie i co najważniejsza byliście wypłacalni
3) warunki mieszkań .. śmieszą mnie wpisy ludzi o niskiej cenie i wysokim standardzie . Nie komentuje brać na logikę to nie boli 4) kasa ... i tutaj się zaczyna ... mi starczyło 600 f na styk jeśli nie jedziecie z agenci tylko w ciemno samo mieszkanie o ile jakimś cudem uda się znaleźć od razu to wydatek juz 100 / 150f z depozytem żarcie , no coś trzeba jeść ceny wbrew temu co piszą są droższe a przetrwać musicie pierwsze 2 tyg bez przesady pracy . Czemu 2 tyg bo tyle trwa wyrobienie wstępnego nr nin bez którego o pracy gdziekolwiek legalnie pomarzyć sobie można. Kolejna kasa to bilety autobus itp dzienny niby niewiele bo 4.70f ale przekładając to na kilkudniowe jazdy po agencjach i pierwsze dojazdy do roboty robi się suma ... od zaczepia pracy czyli przy dobrym wietrze po 2 tyg pierwsza wypłata jest po tygodniu czyli 3 tyg bez dochodu . Wiadomo jak ktoś potrafi gospodarować to ogarnie się w tej sumie reszta bez języka wyda hajs mamy i wróci do Polisz kolejna sprawa jest nr konta .. nie czytajcie tych dupereli o cudownym wejściu do banki bez niczego i otrzymaniu karty. O nie nie na to trzeba sobie zapracować... i pomijam inne kwestie oczywiste jak wzięcie ze sobą rzeczy czy do gotowania czy spania, jedzenie , fajki itp ... wiecie mi ze jest przejeb..ne cokolwiek tu załatwić teraz ale jeśli ktoś jest zawziety ... ma kase...znakomity jezyk ang ... i trochę sprytu osiągnie swój cel życzę powodzenia i radze zastanowić się nad jazda w ciemno. Pozdr
Skad wzioles takie informacje? troche trafiles troche piszesz bzdury...jestem tu ponad 10 lat wiec jak nie wiesz czegos to nie pisz takich glupot.
Cytat: Jedrek-Andrzej
Cytat: daniello2445
Wrzucę taki mały wpis dla wszystkich tutaj obecnych żyjących w świecie fantasy pod tytułem,, a uda mi się w ciemno,, i weźcie to sobie do serca, to co przeczytacie .
1) szukanie przez net czegokolwiek ... nie nie nie i jeszcze raz kur...a nie mieszkanie szukać musicie będąc na miejscu przez net trafić na ochlapy których nikt nie chciał wziąć lub krętaczy robiących ba kasę zwanymi landlordami, proponuje się zastanowić co można mieć za pokój w cenie 40 /50 funtów na logikę
2) większość landlordów na ta chwile wymaga papierka z poświadczeniem od poprzedniego landlorda ze nie wyniesliscie nikomu domu ani nie okradliscie i co najważniejsza byliście wypłacalni
3) warunki mieszkań .. śmieszą mnie wpisy ludzi o niskiej cenie i wysokim standardzie . Nie komentuje brać na logikę to nie boli 4) kasa ... i tutaj się zaczyna ... mi starczyło 600 f na styk jeśli nie jedziecie z agenci tylko w ciemno samo mieszkanie o ile jakimś cudem uda się znaleźć od razu to wydatek juz 100 / 150f z depozytem żarcie , no coś trzeba jeść ceny wbrew temu co piszą są droższe a przetrwać musicie pierwsze 2 tyg bez przesady pracy . Czemu 2 tyg bo tyle trwa wyrobienie wstępnego nr nin bez którego o pracy gdziekolwiek legalnie pomarzyć sobie można. Kolejna kasa to bilety autobus itp dzienny niby niewiele bo 4.70f ale przekładając to na kilkudniowe jazdy po agencjach i pierwsze dojazdy do roboty robi się suma ... od zaczepia pracy czyli przy dobrym wietrze po 2 tyg pierwsza wypłata jest po tygodniu czyli 3 tyg bez dochodu . Wiadomo jak ktoś potrafi gospodarować to ogarnie się w tej sumie reszta bez języka wyda hajs mamy i wróci do Polisz kolejna sprawa jest nr konta .. nie czytajcie tych dupereli o cudownym wejściu do banki bez niczego i otrzymaniu karty. O nie nie na to trzeba sobie zapracować... i pomijam inne kwestie oczywiste jak wzięcie ze sobą rzeczy czy do gotowania czy spania, jedzenie , fajki itp ... wiecie mi ze jest przejeb..ne cokolwiek tu załatwić teraz ale jeśli ktoś jest zawziety ... ma kase...znakomity jezyk ang ... i trochę sprytu osiągnie swój cel życzę powodzenia i radze zastanowić się nad jazda w ciemno. Pozdr
Skad wzioles takie informacje? troche trafiles troche piszesz bzdury...jestem tu ponad 10 lat wiec jak nie wiesz czegos to nie pisz takich glupot.
Witam, podobnie jak większość osób tutaj szukam osoby do wspólnego wyjazdu do uk. Szukam osoby konkretnej ,ogarniętej, najlepiej do lat 30. K/M - bez znaczenia. Jestem z woj. małopolskiego . Ogłoszenie ważne do końca wakacji :) Więcej info na maila , [email] Pozdrawiam
Cześć jeśli jest dziewczyna która chciałby wynająć wspólnie mieszkanie w glasgow lub okolicach to proszę o kontakt mailowy [email]
Cześć. Szukam dziewczyny do wspólnego poszukania pracy i wyjazdu za granicę:) najlepiej z okolic Rzeszowa :)
Cześć, 22 sierpnia wylatuje do Anglii konkretnie Barnsley, poszukuję osoby do wspólnego wyjazdu żeby chociaż na początku mieć się do kogoś odezwać ogólnie żeby było raźniej. Mam na imię Michał mam 26 lat, mieszkam w Kujawsko-Pomorskim. Jak coś pisać [email]
edytowany przez miar89: 22 lip 2015
Trzeba mi bedzie pomocników na demolki itp .
Praca od 8-17 godzina przerwy czyli 8 godzin pracy
8 godzin *9,38f =75,04-20%tax =60f/dzien.
Jak ktos cos umie wiecej byc moze 65-70 na reke.
Wymagane konto i karta Cscs -praca na długi okres czasu .
Start około 27lipca
-jak komus mało to prosze nie pisac zbędnych komentarzy
- jak ktos zainteresowany prosze pisac na [email]
Temat przeniesiony do archwium.
2011-2040 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia