Najlepsze szkoły językowe w Warszawie- które ???

571-600 z 749
...bo speak-up juz nie moze zachwycic innych.
Jeżeli chodzi o Warszawę to wybór jest rzeczywiście spory. Wybierając szkołę sugerowałem się opiniami znajomych, rankingami oraz opiniami z netu. Tak właśnie trafiłem do English For You. Mój ostatni kurs prowadzony był dynamicznie zarówno przez polską lektorkę ( bardzo urozmaicała zajęcia swoimi dodatkowymi materiałami) oraz Native speakera Adama. Potrafili się uzupełniać. Ponieważ grupka była kameralna każdy miał czas aby coś powiedzieć. Native ten co chwila "wrzucał" jakąś ciekawą dyskusję, fajnie moderował tematy i bardzo zwracał uwagę na poprawność wymowy. Polecam w English For You właśnie Adama, gdyż nie tylko jest wymagający, ale bardzo zabawny. Chciało się chodzić na zajęcia, czuje spory progres, szczególnie w gadce. Teraz zapisuję na intensywny kurs w wakacje. Zobaczymy jak będzie.
Wiadomo mi od znajomych, że dobrze prowadzone kursy są w mniejszej szkole Manhatan, można liczyć tam na dobre kursy egzaminacyjne.
Cytat: terri
...bo speak-up juz nie moze zachwycic innych.

Terri nie chodziłem do Speak upa, ale wydaje mi się, że nie może być to zła szkoła z następujących powodów:
a) działają od 2002, czyli 14 lat. Jeżeli byliby tak fatalni to dawno to rynek by zweryfikował i zwyczajnie by zbankrutowali
b) mają chyba najwięcej słuchaczy w Polsce, sporo oddziałów w całej Polsce.
c) znam jedną osobę, która była zadowolna

Terri widzę, że masz dużą niechęć do tej szkoły, masz prawo, ale czasami warto zachować dystans zarówno na plus i na minus.
@Budda
Osobiscie bylam w tej szkole i dlatego nie moge zachowac zadnego distansu. Prosze przeczytac wszystkie wpisy/watki o tej szkole zanim wydasz jakakolwiek opinie.
Czy ktoś może napisać na czym dokładnie polega nauka w speak upie i na czym polega ta ich elastyczność???
Cytat: Malina107
Proszę o pomoc, czy mogę prosić o polecenie szkoły językowej, która mogłaby uczyć w szkole podstawowej na Mokotowie ? To szkoła publiczna i wiem od znajomych, że jest możliwość zorganizowania takiego kursu w szkole bez potrzeby wożenia stonki na Wolę....

Helen Doron ???
Cytat: terri
...bo speak-up juz nie moze zachwycic innych.

???
Jak ktoś szuka szkoły to dodatkowo można sobie zajrzeć w ostatni ranking szkół, zawsze to jakaś dodatkowa informacja:
www.szkolyjezykowe.zumi.pl
Cytat: koczkodan5
Jak myślicie, lepiej zapisać się do szkoły na osiedlu, czy w centrum miasta ???

Myślę, że nie ma to znaczenia, ważne na jakiego trafisz lektora oraz grupe
Cytat: terri
@Budda
Osobiscie bylam w tej szkole i dlatego nie moge zachowac zadnego distansu. Prosze przeczytac wszystkie wpisy/watki o tej szkole zanim wydasz jakakolwiek opinie.

Ja nie wydaję żadnych opinii o Speak Upie, uważam tylko że nie mogą mieć tylko wad skoro tak długo są na rynku. I tyle w temacie
Cytat: summma
Cytat: koczkodan5
Jak myślicie, lepiej zapisać się do szkoły na osiedlu, czy w centrum miasta ???

Myślę, że nie ma to znaczenia, ważne na jakiego trafisz lektora oraz grupe

Dlatego zawsze warto dowiedzieć się przed kursem kto będzie uczył i poszukać opinii
A co sądzicie o Poliglocie, dość stara szkoła ???
Cytat: summma
Jak ktoś szuka szkoły to dodatkowo można sobie zajrzeć w ostatni ranking szkół, zawsze to jakaś dodatkowa informacja:
www.szkolyjezykowe.zumi.pl

I jeszcze jeden ranking szkół w Warszawie

http://www.ocenwszystko.pl/r501,najlepsza-szkola-jezykow-obcych-w-warszawie.html
Cytat: Wilderness
Cytat: rafalello
ja chodze do speak upa i jestem zadowolony.

Fajnie jest trochę uzasadnić dlaczego.

Dokładnie jak się wydaje opinie trzeba napisać plusy lub minusy, wtedy cos wiadomo
Dobrze uzasadniona opina to cenna opinia
Cytat: kosma-nasza
Czy ktoś może napisać na czym dokładnie polega nauka w speak upie i na czym polega ta ich elastyczność???

Sporo pracy z kompem, wsparte dodatkowo lekcjami z lektorem
Moim zdaniem program komputerowy można kupić w sklepie i samu ćwiczyć naukę w domu
Cytat: maloln
A co sądzicie o Poliglocie, dość stara szkoła ???

Koleżanka z pracy miała kurs w firmie, nie narzekała.
Cytat: pafcio11
Właśnie to ryzyko sprawia, że ludzie nie dają szans mniejszym, ale z drugiej strony człowiek chce mieć pewność,że kurs wystartuje

Dlatego ryzykowne jest zapisywanie się do dużych grup, mniejsza cena ale czasami się nie mogą zebrać. Maks 6-7 osób w grupce
Cytat: summma
Jest jescze english by phone, największa konkurencja dla rapida

Kilka lat temu była moda na takie szkoły on line
Tak jest zawsze z nowinkami, najpierw bardzo modne a potem do kosza. Najważniejsza w nauce jest nasza praca
Cytat: kasadd
Cytat: pafcio11
Właśnie to ryzyko sprawia, że ludzie nie dają szans mniejszym, ale z drugiej strony człowiek chce mieć pewność,że kurs wystartuje

Dlatego ryzykowne jest zapisywanie się do dużych grup, mniejsza cena ale czasami się nie mogą zebrać. Maks 6-7 osób w grupce

Grupka mała, dobrze zgrana lepiej motywuje nawet niż lekcje face to face
Cytat: ferdal
Słyszałem od kilku osób pozytywnie o metodzie nauki w English for you w kursach semestralnych, gdzie jest nacisk na mówienie. Mam pytanie czy może ktoś chodził do tej szkoły w wakcje , gdyż chcę zrobić coś intesywnie, szkoła ma już ofertę na stronie, może polecacie także inne szkoły na wakacje ???

Nauka w wakacje w English For You jest generalnie podobna do zajęć podczas semestru z tą różnicą że jest bardziej intensywnie. Ja chodziłem na kurs 4 razy w tygodniu po 3 lekcje. Zajęcia były także podzielone miedzy lektora polskiego od teorii i native speakers. Ciekawe było to, że była jedna stała lektorka polska - przewodnik w kursie i kilku native speakers. Bardzo urozmaiciło to cały kurs. Polska lektorka nie tylko tłumaczyła czasy, ale takze przygotowywała materiały do rozmów z native speakers, wszytko do siebie pasowało. Poznaliśmy zarówno Anglików, Amerykanów, uczył także gość z Kanady i Nowej Zelandii. Dużo na tym zyskałem, zapoznałem się z różnymi odmianami angielskiego. Na zajęciach bardzo zwracano uwagę na popełniane błędy. Jeżeli użyłem podczas konwersacji nie tego czasu co trzeba zawsze native zwracał uwagę, ze powinno być inaczej. Rzeczywiście skorzystałem sporo i zdecydowanie lepiej dogaduję się po angielsku.
edytowany przez kanaka11: 18 maj 2016
Cytat: Budda_first
Cytat: terri
...bo speak-up juz nie moze zachwycic innych.

Terri nie chodziłem do Speak upa, ale wydaje mi się, że nie może być to zła szkoła z następujących powodów:
a) działają od 2002, czyli 14 lat. Jeżeli byliby tak fatalni to dawno to rynek by zweryfikował i zwyczajnie by zbankrutowali
b) mają chyba najwięcej słuchaczy w Polsce, sporo oddziałów w całej Polsce.
c) znam jedną osobę, która była zadowolna

Terri widzę, że masz dużą niechęć do tej szkoły, masz prawo, ale czasami warto zachować dystans zarówno na plus i na minus.

Według mnie przy tak dużej szkole jak Speak Up z jednoznacznymi wypowiedziami trzeba być ostrożnym. Jeden odział nie jest równy drugiemu. Z tego co się orientuję odział na Rondzie Wiatraczna w Wawie jest całkiem spoko, ale nie wiem jak jest np. w Krakowie czy Gdańsku Oczywiście nie wypowiadam się w kwestii umów o których dużo piszecie.
Cytat: terri
@Budda
Osobiscie bylam w tej szkole i dlatego nie moge zachowac zadnego distansu. Prosze przeczytac wszystkie wpisy/watki o tej szkole zanim wydasz jakakolwiek opinie.

Jest dużo wątków, które niestety głównie dotyczą umów/kredytów ze Speak Upem
Najstarszą szkołą angielskiego w Warszawie są Metodyści, mają chyba 80 lat. Dzisiaj wyrosła im spora konkurencja, ale nie wolno o nich zapominać, kiedyś były nawet kolejki ( za czasów mojego ojca) aby zapisać się do nich.
Kiedyś za PRL w Wawie było kilka szkół, dlatego nie trudno sie dziwić, że ustawiały się do nich kolejki
Cytat: lolagg
British Council to masakra! nie wiem jak bylo w 2007 ale teraz to jest po prostu porazka!!!

mega duzo osob w grupie, opierdalanie sie na zajeciach.... i czasami sie zdarza ze lektor jest polakiem!

NIE POLECAM!

najepiej poszukac sobie dobrego nauczyciela i uczyc sie prywatnie bo w british council tempo zajecia jest żółwie!

poza tym ceny;/// 25[tel]no blagam... za co?

Tak, to chyba najdroższa szkoła w Wawie
Cytat: zamek01
Już pisałem, Ursynów to wypas szkół

Dlatego, że razem z Tarchominem najwięcej ludzi ponizej 30 roku życia
Cytat: kanaka11
Nauka w wakacje w English For You jest generalnie podobna do zajęć podczas semestru z tą różnicą że jest bardziej intensywnie. Ja chodziłem na kurs 4 razy w tygodniu po 3 lekcje. Zajęcia były także podzielone miedzy lektora polskiego od teorii i native speakers. Ciekawe było to, że była jedna stała lektorka polska - przewodnik w kursie i kilku native speakers. Bardzo urozmaiciło to cały kurs. Polska lektorka nie tylko tłumaczyła czasy, ale takze przygotowywała materiały do rozmów z native speakers, wszytko do siebie pasowało. Poznaliśmy zarówno Anglików, Amerykanów, uczył także gość z Kanady i Nowej Zelandii. Dużo na tym zyskałem, zapoznałem się z różnymi odmianami angielskiego. Na zajęciach bardzo zwracano uwagę na popełniane błędy. Jeżeli użyłem podczas konwersacji nie tego czasu co trzeba zawsze native zwracał uwagę, ze powinno być inaczej. Rzeczywiście skorzystałem sporo i zdecydowanie lepiej dogaduję się po angielsku.

Dokładnie potwierdzam powyższą opinię o kursach w English For You. Po pierwsze zdecydowanie najbardziej uwaga skupiona jest tutaj na mówieniu, rzeczywiście na jednym kursie jest kilku native speakers z różnych krajów anglojęzycznych co czyni zajęcia bardzo ciekawymi. Oczywiście jest też i gramatyka z polską lektorką, która tworzy bazę do dyskusji. Po drugie zajęcia są ze sobą spójne, powiązane, uporządkowane. Jedno wynika z drugiego, dokładnie tłumaczone są tematy. Wiadomo o chodzi. Po trzecie mała grupa, można więc się wygadać. Najważniejsze, że lektorzy są czujni jak się popełnia błędy i wychwytują to w locie. Jest sporo testów i kartkówek, więc jest weryfikacja wiedzy. Podobało mi się w English For You , że co którąś lekcje przychodziła Pani metodyk i nadzorowała czy poprawnie realizowany jest materiał. Jest intensywnie, ale czas szybko płynie ze względu na podział zajęć między lektorami.

Jezeli chodzi o kursy wakacyjne chodziłem także do drugiej szkoły ANY. Podobało mi się, pracujący tam native speakers, szczególnie Chriss z USA. Bardzo fachowa obsługa w biurze, ładny wystrój szkoły. Też dużo się mówiło, też był metodyk co któreś zajęcia. Atmosfera sprzyja nauce
571-600 z 749

 »

Studia językowe