Listetning - co było?

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 175
poprzednia |
Proszę, wpisujcie tutaj co pamiętacie z listeningu. Z tego, co wiem, zazwyczaj są tylko 3 wersje (A, B, C) i czasem się powtarzają (ja miałem np. na FCE wersję, którą ktoś wcześniej opisał na tym forum. Ja zdaję listening 9.06 w Warszawie i na pewno podzielę się informacjami. Nie zapomnijcie wspomnieć, o jakiej wersji piszecie (zazwyczaj jest to gdzieś wywieszone).

Pomóżmy sobie nawzajem!
ja tez 9.06 w Wawie jest ktos kto ma wczesniej?
Ja mam 12.06 tez w Wawie
o to ja mam 17 :]
ja tez w wawie 09 06.... o 14 45 ktos wczesniej??;)
pozdrawiam
Ja też mam 9.06 o 15.30 w Warszawie. Fajnie by było coś wiedzieć wcześniej!
no wlasnie... znajdzie sie ktos kto ma wczesniej niz 15 dnia 9.06 ;) ? (listening oczywiscie)
Ja mam dopiero 10.06, ale Ci co mają wcześniej niech się podzielą wiedzą :)
Ja ma 10.06 o 12.45 w Gdansku. Mam wieeeeelką proźbe do osób zadających wczesniej tzn jak sie dowiedziałam 0.9.06 napiszcie jak NAJSZYBCIEJ wszystko co zapamietaliscie. Listening idzie mi wmiare dobrze, miałam mock exam (próbny) organizowany przez moja szkołe i tak sie zdenerwowałam, że nie byłam w stanie sie skupić i wszystko totalnie zchrzaniłam :-( Wiec jak juz skończycie egzamin to podzielcie sie z innymi. Bedziemy wam dozgonnie wdzięczni. Ja też podziele sie ze swoimi odp.
ja rowniez sie pod tym podpisuje i jak tylko bede bede po listeningu to napisze co mialem, pozdro
Super!Z góry thanx!Wpisujcie co mieliście na listeningu ,jaki zestaw i co zapamiętaliście !!!!Narka brahy!
proszę, wpisujcie tutaj co pamiętacie z listeningu. Z tego, co wiem, zazwyczaj są tylko 3 wersje (A, B, C)Trzymajmy się razem!Wpisujcie wszystko co pamiętacie!!!
Proszę, wpisujcie tutaj co pamiętacie z listeningu na Cae 9 czerwca!My zdajemy 10 czerwca,może to nam coś pomoże! Z tego, co wiem, zazwyczaj są tylko 3 wersje (A, B, C)Pomóżmy sobie!!!będziemy ogromnie wdzięczni!!!
Proszę, wpisujcie tutaj co pamiętacie z listeningu na Cae 9 czerwca!My zdajemy 10 czerwca,może to nam coś pomoże! Z tego, co wiem, zazwyczaj są tylko 3 wersje (A, B, C)Pomóżmy sobie!!!będziemy ogromnie wdzięczni!!!
Proszę, wpisujcie tutaj co pamiętacie z listeningu na Cae 9 czerwca!My zdajemy 10 czerwca,może to nam coś pomoże! Z tego, co wiem, zazwyczaj są tylko 3 wersje (A, B, C)Pomóżmy sobie!!!będziemy ogromnie wdzięczni!!!
Ja zdaję 09.06 o 16.45, więc plizz jak tylko napiszecie, dajcie znać co było. Obiecuję odwdzięczyć sie tym samym!!!
ja pisze jutro o 15:30 w Łodzi, ktos pisze wczesniej? widac, ze sa terminy na 10.06 na 12:30,to moze jutro tez jest cos wczesniej?;>
ja też Łódź jutro 15:30 :)
tfuuu znaczy dzisiaj i wlasnie walcze z bolem brzucha :P
Sorry, że trochę nie na temat, ale mam dosyć ważne pytanie, a nie chcę się wygłupić.Czy na te całe egzaminy trzeba się jakoś specjalnie ubierać,tzn. jakoś elegancko, czy zwyczajnie mogę iść???
tylko na speaking bo podobno tam jest to nawet punktowane, a jesli nie to mile widziane :)
To, jak się ubierzesz, nie może być punktowane. Jednak wiadomo, że jeśli ktoś wygląda niechlujnie to bardziej zwraca się uwagę na jego błędy.
Oczywiście chodziło mi o egzamin ustny.
hejka ja mam juz listening za sobą..........miałam wersję A. Na pocieszenie powiem, że nie było zadania tego rodzaju, które często jest w testach z 5 speakerami i trzeba równocześnie wpisywać ich do 2 luk....(mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi) najważniejsze że tego nie było:) trudna była dla mnie ta część, która jest tylko raz puszczana, a z resztą można było sobie jakoś poradzić. Ogólnie egz był raczej trudny, a odp podchwytliwe.....
hej:) to co bylo zamiast tych pieciu speakerow? i co masz na mysli ze podchwytliwe? A wogole o czym byly te listeningi? Ja to chyba najbardziej bym niechcial o czyms starozytnym z jakims rzadko spotykanym slownictwem... Jak mozesz to odezwij sie do mnie na [gg] , bede wdzieczny:)
wersja A ;] pierwsza czesc o jakiejs wiosce, fruga o kolesi robaicym krzesła, trzecia o konkursie dla projektantow, czwarta o ksiazkach :) odpowiedzi nie pameitam :)
a jest ktos kto pamieta odp?
ej no ludzie weźcie pomóżcie. Co jest zamiast tamtej części? Jakie słownictwo tam było?? Jakie odpowiedzi? Pomagajmy sobie nawzajem
zamiast jest 10 pytan abc ;] 5 spikerów tak jak zawsze i do kazdego dwa pytania abc ;]
a pamiętasz moze jakie słówka trzeba było wpisać w 2 częśći
jakieś bardzo wymyślne?
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 175
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie