Listetning - co było?

Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 175
Bosche.. a ja zrobiłam totalnie głupie błędy- napsiałam: fully-booked i ledder:)) A jesli chodzi o point czy jak wy to tam usłyszeliście, to ja usłyszałam- ploit:))Ale nie pamiętam co napisałam...Natomiast wyliczylam sobie, ze nie bedzie tak źle- zdam na pewno:))
ja mam "Tasting The Past" i "modern" :)
co do staircase - schody byly zniszczone, a drabiny brakowalo, wiec ladder na 100%

modern stones - to slowo na M bylo niewyraznie powiedziane, mozliwe, ze to nie bylo modern ;]

tytul ksiazki - pomylilem sie wyzej - powinno byc Tasting the past, tak mi sie przynajmniej wydaje

plate/point - ja tam wyraznie slyszalem plate
Było Taste of the Past! I marble stones.
ja nie wpisałam plate...tez usłuszałam jakies 'pint' ....napisałam poilt :D... nie wiem co to...i czy w ogole cos takiego istnieje.i nie miałam red hot peppers tylko hot peppers. zamiast tea garden wpisałam tree garden bo w zyciu nie słysząłam o czyms takim jak tea garden...chociaz poczatkowo tez tak miałam:)zycze powodzenia wersjom k i j :D
tez mam tasting the past i modern:)
Ogólnie nieźle, jak robiłem sobie np. listeningi z książki CAE 5 (wydanej zresztą przez Cambridge University Press), to nie schodziłem raczej poniżej 90%. Ten był jednak moim zdaniem trudniejszy i pewnie będę miał więcej błędów.
A dlaczego pytasz?
aha...macie racje.ten ołówek..ja zapomniałam juz jak to jest:P...mowił koles dzis o ołówku .fakt.to trzeba ołówkiem:(
o co chodizło z tymi 'bottles' w part 2 ? jak brzmiało to zdanie?!
ok, bede monotematyczna i jeszcze raz zapytam sie o tea garden... kurde, a moze ja to wpisalam? jak ja nienawidze miech takich luk w pamieci :[ bedzie mi sie to teraz snilo po nocy, jakby mi matury bylo malo....

moze ktos pamieta cale zdanie? jakies charakterystyczne slowka z tego? bo te wymienione wyzej nic mi nie mowia :( sorry, ze tak draze ten temat... i dzieki za podpowiedzi
sluchajcie ja mysle ze tam w tym tasting była jednak ciagła forma.
ale przypadkiem nikt nie ma zamiast taxi bike bo ja usłyszałem ze najlepiej byłoby własnie rowerem ale ona odmówiła bo cos tam wiec ten gosc zaproponował jej taxi
tez mam kur... niestety DINNING zamiast jednego n
a no i nie błysnąłem piszac PALE of wood. ...wa
tam chyba speaker mowil, ze receptionist recommended her going by taxi


i jako souvenir mam "plate"
było ze wjechałą na wzgórze...and sat in a
'............' and cos tam cos tam. :)

kurde..powinno byc dining czy dinning?
żeby nie było fajnie, to też mam PALE
dining
kuz....!!!!!!!!!!!!!...w cholere by to wszytko!
;)
n arazie naliczyłam sobie max 28 ptk.
tez tak sadze :D lepiej bylo nie sprawdzac ;) znajac siebie to wejde tutaj i w srode... ech...


ale ogolnie, to zle mi nie poszlo, musze przyznac... tylko dreczyla mnie ta jedna luka z tea garden, no ale cos tam chyba wpisalam...
taaa...sroda...powodzenia:)
zdanie z bottles to bylo to, w ktorym mowili o masowej produkcji pomidorow w USA w butelkach ;]
co do roweru - bylo powiedziane, ze dotrze tam nawet na rowerze, ale on jej tego nie poleca, niech lepiej pojedzie taxi... i nastepne zdanie bylo o tym tea garden - ze dojechala na wzgorze, znalazla tea garden, usiadla w nim i widziala palac (chyba :)
jezeli ktos mi tego po angielsku nie napisze, to sobie za nic nie przypomne tego zdania. no tragedia, nawet nie macie pojecia jakie to jest wkurzajace!!! ;(
zeby zdac trzeba miec "about 60%" wiec licze na to about i ze z 58% tez zaicza bo mam kilka literówek w 1 i2 part a w 3 i4 to nie bede sie wzorował na tym co piszecie bo jest wiele rozbieznosci wiec w sumoie nie rozumiem tych którzy"sobie liczą 28 pkt" nie mając jakichkolwiek podstaw. cos mi sie zdaje ze bede mial na granicy zdania
nie wiecie czy to jest sztywne 60 % czy mniej bo tak jak nap wyzej na stronie British Council jest ABOUT
liczac 28 ptk policzyłam wszytkie moje poprawne odpowiedzi z part 1 i part 2 ...natomiast co do 3 i 4 liczyłam tak jakbym strzelała i fartem mi sie udało chociaz w połowie trafic we własciwa odpowiedz.robiłam wczesniej testy i na tej podstawie moge stwierdzic ze połowa to na moje molziwosci wynik optymalny.teraz chodze zdenerwowana po domu,bo niepotrzebnie tu zajrzałam bo faktycznie sa duze rozbieznosci.
Chyba juz ustalilism mniej wiecej jakie sa odpowiedzi wiec spoko- mozna miec 28. Mi tam wyszlo 27, ale odliczajac jakies literowki licze na 23, wiec powinnam zaliczyc.
rozumiem. Ja za duzo naprawde głupich błedów ( czyt: literówek) zrobiłem zeby byc zadowolony.
a jeszcze jedno pyt- czy ma ktos pisemne przed srodą?
Pale :-)
no i (o zgrozo) The word tomatoe was HOT PEPPER in origin
;(;( idiotka ..
ja własnie tez literówki porobiłam...podobnie np .'dinner' :)... w środe to jest the one & only termin w którym wszyscy w tym samym czasie pisza egzamin.tzn. wszyscy co znaja cae pisza w SRODE i TYLKO W SRODE reading uoe i writing wiec nie bedzie przecieków.
Czy jak ktos ma blad w literowce to jest zero pkt czy pol?? Prosze o odpowiedz bo mam sporo literowek:((
Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 175

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie