Listetning - co było?

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 175
jest taka mozliwośc ze bedzie jewszcze wersja D?? bo ja zdaje dopiero w piatek
acha tam wcześniej mam błąd, miało być 1690 [ja wpisałam 1619 ble]

może być inna wersja, bo na arkuszu są do zaznaczania: A, B, C, K, J.
Z dziewczyna od gier to nie first chance, tylko zmienilo jej sie nastawianie - attitude towards studying
mam dosyć podobnie :) tylko się tak zastanawiam, o co chodziło z tea garden? w którym konkretnie to było zdaniu? :P chyba coś innego tam wpisałam, skoro nie pamiętam tego hmmm.... niech ktoś mnie uspokoi i powie mi, co to za zdanie było :D
tea garden to bylo miejsce na wzgorzu, gdzie ją taksowkarz zawiozl, czy jakos tak... ponawiam pytanie: jak napisalem dinning zamiast dining i tea-garden zamiast tea garden to uznają to za prawidlowa odpowiedz? :P

jak macie z dziewczyną od gier? attitude czy first chance?
ja też napisałam dinning... tzn. na początku miałam dining, ale potem inteligentnie musiałam to zmienić... nie zaliczą tego, bo musi być pełna poprawność. A co do tego "-", to niby powinno być podobnie, ale nie jestem pewna.


Kurczę, nadal sobie nie przypominam.. a może tak po angielsku by ktoś to zdanie napisał? :(
Mam pytanie do części 1 w teście C.
Wg mnie w 13 wieku nastąpił rozkwit a początki sięgały 8 wieku. Jesli chodzi o "fruit trees" to niestety miałem tak ale jakoś zmieniłem na ogólnie "plants". A co do ostatniego pytania to wydaje mi się, że brakowało "staircase", która została zniszczona. Co wy na to??
na początku miałam "staircase", jednak potem zmieniłam na "ladder", bo ten speaker powiedział coś takiego, że ladder was removed... oby to było poprawne...

to jak z tym tea garden? ktos mi przypomni co po angielsku bylo napisane w tym zdaniu? :(
to było chyba gdzie on usiadła i patrzyla na te ruiny

a tym pierwszym to jako jedyna napisałam 18 and 19 th century ?
a no i jako souvenira to chyba nie było a plate ??
jakis wyraz który brzmiał jak point, ale nie wiem co .
a po angielsku? :( boję się, że przypadkiem ominęłam tą lukę... ale to raczej niemo żliwe...
Słuchajcie a czy jest ktoś kto potrafiłby podać odpowiedzi na wszystkie pytania z listeningu wersji B? Pojawiła się już większość odpowiedzi ale nie wszystkie dlatego jeśli ktoś pamięta to pisać :) Pozdrawiam wszystkich i powodzenia na kolejnych częściach :D
ogólnie to większość odpowiedzi miałam tak jak piszecie....na pewno będzie ladder...najpierw też wpisałam staircase, ale ona była, tylko strasznie zniszczona,a nie było drabiny..., fruit trees,tea garden, z tym prezentem nie wiedziałam, coś na p, też usłyszałam "point" ale nie mam pojęcia co tam miało być....jeżeli chodzi o wiek, to w 8/9 nastapił rozkwit miasta, a pałac w 13, tyle, że ja żle usłyszałam i wpisałam 14:( no ale trudno, ogólnie nie było źle moim zdaniem...tylko ta 4 część trochę ciężka..
a i jeszcze ten rok w part II, ja nie wiem czy tam powinno być 1690, czy 1619...
Kasia, a co bylo z tym tea garden? :D jakie zdanie? :>
aaa... to bedzie rok 1690
nie pamiętam dokładnie, ale tam coś było takiego, że jak już przyjechała taksówka, to siedziała w tym tea garden i wąchała:P
ktos napisal ,ze MODERN STONES, ja mam marble stones! W sensie ,ze marmurowe.Reszte mam podobnie. 13 wiek, 1690, hiszpania , meksyk,fish soup. A jak macie to ostatnie o projektantce? Bo ja mam ,ze ona dalej bedzie robila te "historyczne kostiumy"
Ja mam production team. Kingo, może Ty mi powiesz, jakie zdanie było z tym tea garden - ale po angielsku, bo po polsku jakoś tego nie czaję... i nie mogę sobie przypomnieć, co ja tam wpisałam...
no ja też zaznaczyłam, że te historyczne stroje będzie dalej robić...a z tymi stones, to też nie wiem dokładnie...ja tam usłyszałam maroon stones i tak wpisałam, chociaż wtedy nie wiedziałam co to może znaczyć ale jak sprawdziłam to to by było dark brownish-red in colour, więc w miarę może pasuje...
ojej, cos, że ....she sat in..... and look at the palace.
chyba mam jakas luke w pamieci :[
A powiedzcie czy orientujecie sie w ocenianiu? Bo bylo 34 pytania a do zdobycia jest bodajże 40 pkt
prosiłbym jeszcze o jakieś odpowiedzi do testu B
dzielisz 40/34 i liczbe punktow otrzymanych mnozysz przez wynik tego dzielenia ;)
coś tam coś tam and she sat for a while in a ... {tea garden}

co do fruit trees, to ja w tym miejscu mam "climbing plants" :P
a co do staircase/ladder - mam staircase :P
hmm mam dwie prośby czy ktoś mógłby wpisać tytuł książki z części 2?
ja wpisałam 'Tasting the Past' i teraz zaczynam mieć wątpliwości, bo ktoś wyżej usłyszał 'Taste of the Past'...

i proszę jeszcze o opis części 4 :D

z kamieniami nie wiem czy było marble stones ja serio usłyszałam modern...

pozdrawiam serdecznie
hmm mam dwie prośby czy ktoś mógłby wpisać tytuł książki z części 2?
ja wpisałam 'Tasting the Past' i teraz zaczynam mieć wątpliwości, bo ktoś wyżej usłyszał 'Taste of the Past'...

i proszę jeszcze o opis części 4 :D

z kamieniami nie wiem czy było marble stones ja serio usłyszałam modern...


do zdobycia są 34 punkty... 40 to było miejsc na karcie ;)
pozdrawiam serdecznie
mi się wydaje, ze to było 'Tasting of the past' na pewno gerund
4 czesci nie opisze,bo nie bardzo pamietam !!!

A tyt ksiazki wpisalam :taste the past! w sensie ,ze posmakuj przeszlosci, ale reki sobie za to uciac nie dam;)
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 175

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie