FCE-czerwiec 2011

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 302
poprzednia |
Cześć, kto zdaje FCE w czerwcu 2011 w Warszawie?? Jak się przygotowywaliście (lub wciąż przygotujecie), czy jestescie zestresowani, czy to wasz pierwszy tego typu egzamin? :)
Ja w Katowicach :) Głownie skupiam się na Use of English i powtarzaniu gramatyki i słówek? A ty?
Ustny już 28 maja :P
Ja mam ustny 12 czerwca, chodziłam, tzn nadal chodze do konca maja na kurs przygotowywujacy do FCE i też duży nacisk kładą na use of english. Właściwie to się nie stresuje i tyle:P ciekawa jestem kto mi wypadnie na speakingu :D
Witam ;)
też zdaję FCE w czerwcu w Kielcach. Tylko mam mały problem, mianowicie nie zostałem jeszcze poinformowany o terminie ustnego (miałem to otrzymać do 13 maja), nie tylko ja, ale też kilka pozostałych osób, które znam i zdają w Kielcach. W poniedziałek wykonam telefon i się wszystko wyjaśni ;)
A co do przygotowań, moim zdaniem warto robić bardzo trudne testy i potem lepiej się zaskoczyć pozytywnie po otrzymaniu wyników ;))
ktoś jeszcze zdaje w tym terminie w Kielcach?
Witajcie
zdaje fce w Gdansku :)
na sama mysl o egzaminie zaczynam sie stresowac. teraz ucze sie i powtarzam slowka oraz robie testy use of english. czasami potrafie zrobic tak glupi blad ze az jestem zla na siebie!
Jak Wam idzie robienie testow? na ile % obecnie robicie?
No to mamy na tym forum użytkowników z całej Polski:) a ja tak chciałam,zeby odezwał sie ktos z wawy..:D
;) ja jestem w 2 gim i też zdaje w tym czerwcu, ale ja niestety z Częstochowy jestem ;)
ale jak chodzi o przygotowanie- to staram się pisać writing i czytam książki po angielsku. Niesttety mam o tyle mniej czasu o ile poświęcam go na poprawę moich ocen...
Najlepszym sposobem na nauczenie się Use of English są ćwiczenia, do tej pory zrobiłem koło 300! transformacji i na (nie)szczęście już się prawie skończyły zasoby u mojego nauczyciela ;) i widzę już znaczną poprawę
Listening to przede wszystkim filmy, muzyka, polecam też radio angielskie albo YouTube
;))
wczoraj dostalam confirmation of entry i speaking mam 12 czerwca na 9 rano. tak sie ciesze, ze wszystko w weekend sie odbedzie :)
teraz siedze nad testami.

Jak udalo Wam sie opanowac word formation? z tym mam największy problem.
Widzę, że każdy tu z innej części noga jest ;))
Jeśli chodzi o Use of English to ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia ;) też nie chciałem wierzyć nauczycielowi jak mówił mi na początku, że to jest najprostsza cześć do opanowania, ale teraz wiem, że mówił prawdę ;))
ja mam speaking za tydzień i nie cieszę się z tego za bardzo, no ale I'll do my best ;)
macie może jakąś stronkę z testami online?
Hej Creatve 7!

Ja zdaję ustny 29 maja w Katrowicach...czy są szanse na jakąś podpowiedź tematów z Twojej strony i oczywiście kilka słów jaki jest klimat samego egzaminu? Z góry dzięki i powodzenia!!!
Vobot! Ja również zdaje FCE w Kielcach. I mam ustny już 28 maja ;) Również nie otrzymałem nic od nich, co by mnie poinformowalo o moim speakingu. Dowiedziałem się to przez moją szkołę językową.
Mikołaj, a który termin dokładnie? Też mam ustny 28 o 9;00. W piątek trzeba będzie wcześnie iść spać bo ze Staszowa muszę dojechać ;)
Ja dzwoniłem wcześniej do International House i dowiedziałem się wszystkiego, ale otrzymałem też niedawno maila o terminie speakingu.
Jakaś taktyka na ustny? Termin zbliża się nieubłaganie ;))
No ja muszę dojechać ze Starachowic :) Kurcze,a ja nadal nie mam tego potwierdzenia. Ja mam speaking o 14 30 :) Żadnych taktyk po prostu idę tam, na mam nadzieję, miłą konwersację :P
To na speakingu się nie spotkamy w takim razie bo ja mam o 9:)
właśnie dzisiaj dostałem Confirmation of Entry i już wszystko jasne. A teraz do powtórek! ;)
Co do speakingu,to ja wychodzę z założenia, że w part 3(collaborative task) lepiej jest zacząc, niz zeby ta druga osoba zaczela,bo wtedy mimo wszystko trudniej jest sie wbic w rozmowe...no a reszta...zalezy od bogactwa naszego slownictwa i stresu:)
hej :D ja zdaję fce 14 czerwca pisemny a 29 maja ustny. w Warszawie ;) i nie powiem...denerwuję się :D
Ja tez zdaje ustny 29 czerwca w Wawie :) stres jest, w koncu niewiele czasu juz zostalo... najbardziej boje sie, ze pod wplywem stresu nie bede w stanie racjonalnie myslec... No ale w sumie mature z anglika rozszerzonego zdalam na 17 punktow, to chyba nie powinno byc problemu? Pozdrawiam!!!
rozmowe można poprowadzić w dowolny sposób, można nawet towarzyszowi wejść w słowo, oczywiście kulturalnie. za to też płacą w postaci punktów ;)
jak narazie zero stresu, a egzamin już za 3 dni. No ale zobaczymy co będzie jak już przywitam się z egzaminatorami ;)) najbardziej boje się czarnej dziury podczas opisywania rysunków
no wlasnie- czarna dziura, najgorzej jak czlowiek zlapie zawieche ;) ale mysle, ze az tak tragicznie nie bedzie ;p
ja się strasznie stresuje przed mówieniem, zdarza się że najprostszych słowek potrafie zapomnieć :( a egzamin już w niedziele...
Judyta22 a na ktora masz niedzielny egzamin? bo ja tez zdaje w niedziele...
zaczynam 11.28
Judyta22, piszesz 14 czerwca,tzn.wersję elektroniczna?? Mnie jeszcze stresik nie dopadł:) A tak by the way to powodzenia Creative 7 i Vobot-jako pierwsi zdajecie speaking!:)
dziękuję za wsparcie!
za dwa dni okaże się czy nauka nie poszła w las ;) trzeba będzie się dobrze wyspać, zjeść porządne śniadanie, elegancko ubrać i do boju ;))
powodzenia dla pierwszych z nas ;-)
zdjecie relacje po speakingu!
14 czerwca pisze papierową wersje bo miałam 2 terminy do wyboru: 11 i 14 czerwca no to wybrałam wtorek :P
ok dam znać jak tylko wrócę ;)
a jutro - keep your fingers crossed ! ;))
i po krzyku ;)
wydaje mi się, że całkiem dobrze mi poszło, ale oczywiście zawsze może być lepiej.
bardzo sympatyczny rudy Angol był moim egzaminatorem ;) w 3. części mieliśmy wybrać 2 obrazki, które nie 'pasują' i pewnie ze stresu żadne z nas nie zauważyło tego NIE ;) ale na szczęście miły pan nas od razu nakierował odpowiednio ;))
zaciąłem sie tylko raz przy rysunku tak na ok. 5 sek, ale dostałem nagłego olśnienia i dalej w miarę gładko poszło ;)
udało się sprzedać kilka 'bajerów' wykutych ba blachę ;D jak ktoś chce to mogę je podać.
teraz wszystkim pozostałym życzę powodzenia i przede wszystkim spokoju!
jakieś pytania dot. samego przebiegu egzaminu?
Hej! Gratuluje :) Jakie 'bajery' masz na mysli? sprzedaj kilka ;)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 302
poprzednia |

« 

Studia za granicą

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia