FCE-czerwiec 2011

Temat przeniesiony do archwium.
241-270 z 302
zgadzam się, było o dopasowywaniu twarzy modeli, o ich ustach, tak żeby na kolejnych ujęciach pasowały
w przekształcaniu wyrazów miałam: useful jako ostatnie chyba, było też difficulties, companion, embarrassing, practical, foolish chyba, ja tam zrobiłam błąd akurat...
czy tam również było accidental albo unexpected? coś mi się kojarzy
Ja wpisałam accidentally bodajże(trzeba było accidental wpisać?), unexpected też było. Wszystkie słowa co wymieniłaś/eś też tak wpisałam :) no oprócz companion... bo mi się popierdzieliło z francuska i wpisałam compagnions... bo tam liczba mnoga chyba była.
edytowany przez wesolyskrzat: 13 cze 2011
Cytat: bariba1977
czy tam również było accidental albo unexpected? coś mi się kojarzy

tak to tez bylo i mam tak samo. companion zle napisalam, nie wiem czemu napisalam companien. nowe slowo wymyslilam :)
Czy wszyscy na danej sesji piszą to samo? Czy jest kilka wersji?
ja mam pytanko w zw z tym czy egzaminatorzy chodza upierdliwie po sali podczas egzaminu? i czy strasznie pilnuja? jak to jest? da rade przemycic jakies delikatne pomoce ze zwrotami na writing? ;>
ja dalam jeszcze lepiej companiers :P nie wiem o co mi chodzilo:)ale reszte mam tak jak pozostali.
a i tez wpisalam big beast w wersji F
i jeszcze pytanie odnosnie dlugopisow. obowiązuje kolor czarny czy niebieski tez moze byc?
Wszyscy na sali piszą to samo z tego co ja wiem... A jeśli chodzi o chodzenie po sali, to chodzą cały czas, w sumie lepiej nic nie przemycać... wiesz, co z tego, że parę punktów dzięki temu możesz nadrobić, jak możesz ile stracić... Lepiej nie kombinować ze ściągami itp, takie moje zdanie. Szczerze to bardzo upierdliwie chodzili, aż mnie to rozpraszało momentami...

Długopis chyba nie ma znaczenia kolor, chociaż może lepiej czarny? ale i tak wszystkie części piszesz, zaznaczasz ołówkiem oprócz writingu oczywiście.

Hahaha, to widzę, że wszystkich włącznie ze mną zagięło słówko companion na pozór takie banalne? :) ale właśnie te banalne najłatwiej schrzanić, bo człowiek nawet się nie zastanawiac
edytowany przez wesolyskrzat: 13 cze 2011
to niemilo ze strony egzaminatorow,ze tak pilnuja;) dzieki za info w sprawie dlugopisow i o tym olowku bo bym nie wziela

A to use of english tam gdzie transformacje i slowotworstwo i open close to tez olowkiem piszemy?
edytowany przez mlooodaaa: 13 cze 2011
Tak, tak, zdziwiło mnie to, ale wszędzie ołówkiem, ale to wszędzie piszą i mówią, gdzie co i czym trzeba wpisywać. Wiesz, jakbyś nie wzięła ołówka też by się nic nie stało, bo by Ci dali :) W zasadzie to jak ja byłam, to się właśnie pytali, czy każdy ma.
oki:) dzieki wielkie;D
co było do napisania we writingu? Myślicie, że mogą się powtórzyć te formy?
Cytat: suwmiarka23
a i tez wpisalam big beast w wersji F

kiedy to bylo? jak trzeba bylo wpisac jakie zwierzeta lubi fotografowac? czy ze w indiach zrobil jemu zdjecie? w ogole nie kojarze tego
nie pamietam dokladnie ale w 2 albo 3 zdaniu,przed deer and horses chyba .
big beast było chyba w 2. luce jak mówił o swoich początkach albo osiągnięciach i wspominał coś o insects
insects bylo pozniej po deer. ale przed deer bylo zdanie ze zrobil najlepsze zdjecie .... w indiach. to moze tu? chociaz tu to festiva niby bylo. a przed tym early morning
no to trzymajcie kciuku bo jutro godzina 9 zaczynam pisanie :P ja nie wiem czy dzis usnę ;)
Trzymamy!! :) Mlooodaaa-po sali chodzą przez cały czas specjalnie zatrudnione osoby (to są te same, które sprawdzają dokumenty tożsamości i rozdają Ci egzaminy), więc raczej nie ma jak ściągnąć. Zresztą na ławce i tak możesz mieć tylko ołówek, gumkę i długopis, a nawet wodę każą Ci położyć pod ławkę :D Chociaż wiecie co...jak wchodziliśmy do sali to na korytarzu upadła komuś ściągawka i leżała sobie na podłodze...bodajże z jakąś gramatyką :D
Judyta22 powodzenia!
no to judytka jutro razem walczymy ;)
bądźmy w duchowym kontakcie :)
u mnie nie mocno nie chodizli,ale ja siedziałam wsordeczku a kolesióka gdzies przy końcu jakies dłuzsyz postój robiła, wiec luz miałam.
to piszemy dzisiaj? :D ja juz od piatej nie spie i juz sie nie moge doczekac kiedy bedzie po! trzymam za reszte kciuki! damy rade;)
przypomniało mi się to był elephant - któremu on robił zdjęcia w Idniach
nie mogl byc elephant bo przed luka bylo A a nie AN. ja tez wpisalam elephant i pozniej w domu do mnie dotarlo ze mam zle
Ja wpisałam chyba horse...
1oleka18 pomyliłaś tematy na forum. Tu jest wątek: FCE-sesja lato 2011.
witam wszystkich
jak się czujecie po dzisiejszej sesji? Przyznam szczerze, że reading paper i listening sprawiły mi najwięcej kłopotów. Obawiam się niskiego wyniku :(
Temat przeniesiony do archwium.
241-270 z 302

« 

Studia za granicą

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia