FCE lato 2006!

Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 250
ak zwykle pani martunia późno się zjawia:d
może dzisiaj pogadamy - czy tez już tak ang pochłonąl CIe bez reszty:d??

jakby co to pisz -masz moje gg prawda??
już Ci coś wysłałem:d
agatkaem, ja też jeszcze nie dostałam papierów ... i też powoli zaczynam się martwić, ale poczekam jeszcze ten tydzień, a później będę dzwonić i się dopytywać.
A może ktoś wie na jakiej stronce można zobaczyć test do FCE, który był w sesji wiosennej 2006? Ja nie mogę znaleść.
też szukałam...tak się zaczynam denerwować, że śni mi się to po nocach...tak sobie wyliczyłam, że w tym tygodniu powinni już wszystkim rozesłać... . Mam jeszcze pytanko: Czy macie jakieś opracowane schematy powtarzania przed egzaminem?? I na co powinnam zwrócić uwagę szykując się do speakingu???
A, jeszcze jedno, jak ktos zdaje w Kielcach, to prosiłabym, żeby sie do mnie na gg odezwał, chciałabym porozmawiać. Oto mój numer: 4663685. Z innymi też chętnie pogadam, może macie jakieś ciekawe pomysły jak sie lepiej do tego FCE przygotować??
Jeśli chodzi o speaking to dobrze jest wziąść chociaż kilka prywatnych lekcji żeby ktoś Cię posłuchał. Ja chodzę do szkoły językowej a mimi to wzięłam parę lekcji prywatnie, żeby ktoś skupił sią tylko na mojej wypowiedzi. I dobrze zrobiłam bo okazało się że bardzo często zapominam o "s" przy trzeciej osobie. Niby podstawowa zasada, ale jak się mówi to się myśli co tam dalej powiedzieć a zapominamy czasem o podstawowych zasadach.
dostał już ktoś z Wawy to zawiadomienie o terminach? :D kiedy oni to przyśla? :D
no ja z Wawy i wlasnie dostalam terminy:)
heh dzieki moze ja tez dostane..... ja już schodze dosłownie :P pzdr :D
Zdaje ktos w Koszalinie w czerwcu ??rnMam pytanie jak to jest z ta 2. osoba co sie wchodzi, w czesci ze gadamy ze soba, moze byc tak ze ona mi nieda dojsc do glosu czy niezbyt ??rnMa ktos jakies materialy o tym co psiali powyzej te stumulujace umysł (czy jakos tak :P )! Jak tak to prosze o przeslanie na [email] I ogolnie ludzi którzy zdaja lub zdawali w koszalinie o kontakt na GG - 2569492 (zawsze niewidoczny) - wiec pisac jak bede to odpisze !! rnJa mam termin na 11 - speaking i listening a reszta na 17 !!
Tak raczej być nie może, że ta 2 osoba nie da Ci dojść do głosu. Zawsze, może i niewiele, ale musisz coś powiedzieć. W końcu ten ktoś musi odbijać tzw. "piłeczkę" i pytać Cię o Twoje zdanie. Nie martw się, będzie dobrze!! Ja na swoim egzaminie przejęłam kontrolę i jako pierwsza podjęłam rozmowę. Cały czas była wymiana zdań, i nawet nie zauważysz jak szybko minie te kilka minut :) Poza tym jeśli sie tak przejmujesz, to sama zacznij rozmowę. Na pewno Cię wtedy lepiej ocenią :D Pozdrowionka i powodzenia wszystkim!
Dziex !! Mozesz mi dac jakies namiary na siebie -chodzi mi o GG bo chcialbym cos wiecej sie jeszcze dowiedziec jak to wyglada !! Jak cos to moje [gg] zawsze niewidoczny
hej ! Kto zdaje w Wawie? Ja już mam terminy 10,06 Speaking, 17-18,06 Reading, Writing, Use of English no i Listening....rnStrasznie sie denerwuje, bym chciała miec to juz za sobą ( i zdac oczywiscie:D) Kto jeszcze piszcze w tych terminach w Wawie?
ja zdaje w Wawie i też te pisemne 17. czerwca :) zginiemy :P
hej..ja tez mam pisemny 17 czerwca...mieszkam w bialej podlaskiej i jeszcze nie doszla reszta terminow..powoli zaczynam sie denerwowac...w sumie to mnie mnie sciska jak pomysle o listeningu...juz wole chyba to piekielne pisanie:) ale miejmy nadzieje,ze jakos pojdzie i zdam....uf...wiec ide sie poprzyjaznic ze slownikiem zeby pozniej nie bylo jeku rodzicow,ze maja jakies ulomne dziecko :):):) pozdrawiam papa
no ja tez pisemny w Wawie 17 czerwca trageeeedia!!!!!
Jakiego 17? Chyba 13 czerwca ? Reszta Polski pisze 17!
Mam takie pytanie: jak wy sie przygotowujecie do listeningu? bo ja szukalam przykladowych listeningow online i doslownie NIC nie ma:( a przydaloby sie osłuchać z tym:/ macie jakieś pomysły albo linki???
aha wlasnie!! i nie dostałam jeszcze zawiadomienia o terminach:( a juz troche pozno jest:> Czy do Was wszystkich juz to doszło??
w nastepnym tyg. sory powinny juz byc na bank.
soe oczywiscie ;) przepraszam za blad ;)
no ja już dostałam swoje Statement of Entry i Reading, Use Of ... itd mam 17 czerwcza ..... w WARSZAWA CITY !
Nawet mogę napisać gdzie :D a no w jakimś LO imienia jakiegoś Lajosa Kossutha przy ulicy tym razem jakiegoś Hirszfelda :D nie ma co, ciekawe nazwy. Chyba sobie nawet sprawdza kim byli Ci ludzie o tak egzotycznych imionach :)
Aaa ! i ludzie, piszcie Kto z Was pisze jeszcze tego dnia w tym śmiesznym LO, może sie jakoś zaprzyjaznimy jeszcze przed FCE ?:P
Hej, ja też zdaje FCE w sesji letnie 2006, ale w Katowicach. Speakikng mam 4 czerwca. Leasning 11 zcerwca, a reszta 17 czerwca. Mam pytanie - czy mogłabys dać mi znać jakie miałaś tematy na speakingu i jakie pytania na leasningu. Z góry dziękuje. Mariola
Oto mój e-mail: [email]
Jak to jest z tymi papierami z terminami?One przychodzą zwykłym listem czy poleconym?Jest już 12 maj i zaczynam się martwić.
Ja zdaję w sesji letniej 2006 w Łodzi;) Pozdrówki Łodzianie:*
Pytanko do Monia17. Ja też zdaje w Łodzi. Dostałaś może terminy egzaminów, bo ja jeszcze nie.
przyjdą do środy ;) wczoraj wysłali je dopiero (tak mi miła Pani w British Council powiedziala), a w Łodzi listeningi i speakingi beda dopiero po 1 czerwca...
nie, sa dwa terminy w Warszawie, 13 lub 17
No terminy wreszcie doszły:D Czy ktoś zdaje w Gliwicach?:D Buziaaaki:*:*:*:*
Ja jednak dostałam terminy w piątek (zdaję w Łodzi). No i tak speaking mam 2 czerwca, a listening 11 czerwca.
Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 250

 »

Praca za granicą