Matura ustna'05 - p. rozszerz.

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 462
poprzednia |
Hej! Chciałabym dowiedzieć się, czy są osoby, które zdają maturę ustną na poziomie rozszerzonym już 18 (i po;) kwietnia? Przygotowano ok. 50 kopert z tematami, więc prośba, jak ktoś byłby już po, niech podzieli się tutaj tym, co miał:) Obrazki i tematy do dyskusji:) Razem będzie nam łatwiej:D Zebrać się w kupę i pomóc tym, co zdają później:) Pozdrawiam:)
Jestem za! jak tylko poznam jakies tematy wpisze je tutaj.

Powodzenia
Popieram ten pomysł. Ja zdaję 19 i mam nadzieję że już 18 ktoś coś na ten temat napisze.

Pozdrawiam wszystkich i życzę zdania matury jak najlepiej.
ja tez pisze 19go - ale dla tych co pozniej beda pisac tez napisze temat, ktory wylosowalam ... ogolnie to jeszcze nic nie potrafie ale sie pocieszam faktem,ze na kierunkach, na ktore zdaje nie biora pod uwage ustnej z angl :)
ja mam mature 20 wiec fajnie bedzie jak napiszecie jakie mieliscie tematy, dzieki, pa!
ja mowie 18 to jak bede pamietał to napisze jak było :P oczywiscie poziom roz.
a ja mam 28 kwietnia :D piszcieee tematy i powodzenia dla was wszystkich :)
A zestawy są takie same w całej Polsce?? Z góry dzięki! :*
Hej! Do tych wszystkich co zdają mature z ang. na poz, rozszerzonym na początku terminów. POZBIERAJCIE TEMATY OD KOLEGOW, KTORZY ZDAWALI W TYM SAMYM DNIU!!! Wpiszcie nie tylko swoje, ale i innych zdających.
Pozdrówka i powodzenia wszystkim
żałośni jesteście!! !! !! przeciez to jest bez sensu
niby dlaczego bezsensu?
Pomysł w pełni popieram! Ja mam 20go.
Nie uważam żeby to było bez sensu. Może będą jakieś poryte tematy i zawsze będzie można się coś więcej przygotować!
Poza tym uwazam ze mamy prawo do informowania innych o tematach, jestesmy ofierami systemu!
W założeniu Nowej Matury tematy z jęz. obcego powinny być jednakowe dla całej Polski (są ustalane odgórnie, a nie przez szkoły). Prawdopodobnie zostały przesłane już do szkół, angliści mają prawo do wglądu i w mojej szkole dyrektor powiedział, że były przeglądne z wielkim przejęciem:( Ech... Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia!!! Czekam na Wasze relacje:)
presiemy o to zebyś pamietal-napisz te tematy
Włąsnie, napiszcie też jak możecie jak to wygląda. Wybiera się zestaw, czy losuje jakąś kopertę. Proszę tych którzy będą zdawać, podzielcie się tematami, napiszcie też jak wam poszło oczywiście. Za wszystkich którzy będą zdawać maturkę rozszerzoną już w pon i wtorek trzymam kciuki:) Pozdrowionka
Wniosek: biedni Ci, co zdają jutro, tj. 18 kwietnia. Trzymam za Was kciuki.
Nauczyciel
A tak w ogóle może ma ktoś jakieś opracowane wypowiedzi na ustny anglik rozszerzony?? Ja kilka mam jakby co chetnie sie podmienię.
hej, ja zdaje jutro (18.04), ale dopiero ok. 16.00, więc jeżeli ktoś będzie coś wiedział z rana, to niech pisze. Ach ta MATURA>>>>>>>> brrrr...
Właśnie sama chciałam założyć taki temat:) Najlepiej będzię jak każdy wpisze tu to co miał a nie, ze tylko poczyta co inni wpisali nie dając nic w zamian, chociaż zestawow jest bardzo duzo i to za bardzo nam nie da nic, ale zawsze jest nadzieja (kazda szkola ma 50 zestawów, ale szkoły usytuowane blisko siebie dostają inne 5o zestawów, pewnie jest ok. 5-6 taki pięćdzisiątek, więc razem moze być nawet 300 róznych zestawów-tak nam powiedział facet a on zawsze jest obeznany w tym wszystkim:/)
Teraz to najlepiej wpisujcie tylko to co mieliscie i nie zaśmiecajcie tego temtu niepotrzebnymi postami. Od jutra wpisywać tylko to co na maturze bez zbędnych komentarzy.
Pozdro.
zdaje 19 . zbiore teamty od znajomych ktorzy zdawali 18 i ze mna i zrzuce tutaj. prawdopodobnie bedzie wiele miejsc w sieci z tymi tematami warto by było je zebrac w jednym miejscu.pozdro ;) no i powodzenia;)
ja zaliczam się do tych, co "mają głupio", bo zdaję 18.04., czyli jutro... jak wroce do domu to napisze jaki mialam temat. 3majcie kciuki:)
jesli macie jakies opracowania na angol to prosze, wyslijcie mi! bede wdzieczna:)
poza tym uwazam ze to swietny pomysl z napisaniem kto co mial na ustnej. wiem to z doswiadczenia, poniewaz sama korzystalam z tego sposobu jak zdawalam fce, znalam mniej wiecej pytania i obrazki, wiec piszcie co mieliscie!:)
zycze wszystkim powodzenia!
siemka! własnie wrócilem z ang. rozszerzonego. mialem zestaw 12. material stymulujacy byl o pracowaniu w domu, byl 3 zdjecia, 3 headliny i wykers a temat (pierwszego nie pamietam bo nie mowilem o nim) dlaczego turysci przyjezdzaja do polski?? co ich przyciaga?? czy sa zawiedzeni ?? cos takiego. pozdrawiam !!!
ludzie blagam pomożcie! jesli ktos ma jakies slownictwo zwroty cokolwiek po angielsku na temat uni europejskej, integracji itp to bardzo prosze o info albo przesłanie na [email] Cos takiego mieli w naszej szkole na rozszerzonej a w tym zakresie jestem bardziej niz ciemna. Licze na was:] i z góry dzia!
powiedz mi jak poszlo ile dostałeś? jakie wrazenia po egzaminie?
z jakiego woj. jestes? zestawy byly numerowane?
ludzie no piszcie bo ja tu zaraz palpitacji serca dostane ;]
ja mam o 15.30 wyniki troche po 19 masakra duzo czekania w domku bede po 22 bo obiecalam kolezance ze do niej wpadne wiec potem napisze :)
gdyby ktos znalazl adres jakiegos forum z tematami niech zrzuci tutaj . trzeba zebrac jak najwiecej zrodel
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 462
poprzednia |

« 

Praca za granicą