Matura ustna'05 - p. rozszerz.

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 462
skarpetka,a czy w calej polsce sa takie same tematy??ja tez podlegam pod OKE krakow,zdaje 25,masz moze inne tematy???
czy ktos ma tematy z OKE krakow???????blaaaaaaaaagam ;]]
nie wiem, chyba każdy Okręg ma inne pytania.
wiem, że dużo było o środowisku i coś o Unii Europejskiej, ale nie pamiętam dokładnie co. powodzenia:]
"Jesteśmy zależni od samochodów, czy to ma wpływ na wieś? justify"

A nie na miasto? No sorki ale temat z deczka bez sensu... Jesli country to chodzilo o miasto ;p
te tematy sa z OKE KRAKOW. nie wiem czy oni przygotowali inny zestaw dla kazdej szkoly czy nie ale u mnie( w Mielcu) pojawily sie takie tematy:

1.Gangi wsrod nieletnich+sposoby zapobiegania
2.Unia Europejska-stosunek Polski do Uni i nastroje panujace w Uni
3.Wolność prasy-czy powinno się ja ograniczyc?
4.Doping w sporcie
5.Czy swięta Bozego Narodzenia i Wielkanoc sa skomercjalizowane?
6.Dyscyplina w szkole.
7.Mobbing
8.Zmiany klimacie
9. Woman has home while man has house
10.Zanieczyszczenia srodowiska
11. Zagrozone gatunki
12. Reklama
13.Plusy i minusy uzywania kard kredytowych
jutro jeszcze dopisze kilka bo moja klasa zdaje. 3mac kciuki od 8:-)))
POWODZENIA WSZYSTKIM!!!:-)
1 genetycznie zmodyfikowana zywnosc-korzysci i zagrozenia, 2 polarny niedzwiedz z plakatu mowi:jesli ja jestem in danger to ty tez.jak rozumiesz ten statement?dlaczego tyle gatunkow zwierzat jest zagroonych wyginieciem i jak temu zapobiegac- 85% :D
to zajebiscie
Czy tu sa same kujony?! ja sie bede cieszyc nawet z 30% :/!!
hej teamty sa ogolnie glupie ale pocieszajace jest to ze sie powtarzaja wiec czytajcie i sie uczcie bo mozecie trafic na te teamty ktore tu sa omawione.
byl durny doping w sporcie i dyscyplina w szkole a inne to bezdomnosc , shopping , being famous-adventages ang disadventages, cos o kosmosie, edukacja, bezrobotni i tyle pamietam , zycze powodzenia i latwych tematow ;)
u nas byly takie tematy:
-stress, jak radzic i zapobiegac
-wyprawy wkosmos
-mass media
-bezdomnosc
PS jestesm z łodzkeigo
Zdalem :P Stres byl maksymalny,zapomnialem polowy slowek,gadalem prawie jak jakis pierwszoklasista :P ale mam 75% :> Na obrazkach mialem jakis komiks z kolesiami co probuja cos obrabowac ,a na drugim policjantow jak kogos zwijaja . Temat wybralem jakis o korupcji w sporcie czy jakos tak,nie pamietam dokladnie :> pozdro 600
z jakiego jestes woj BTA? ten temat jest na pewno w woj. slaskim
After... 19 points ;)
I had poverty and what can we do against that ;P
Another thing was : Every generation have it's music. ... Co wpływa na charakter wybieranej muzyki czy coś takiego.. już nie pamiętam// A gadałam o renesansowych motetach, ozdobnikach w boroku i Rock& Roll'u ;)
ze slaskiego a co?
gdybys by z innego, mogłoby to oznaczac, że są takie same, albo że się powtarzają
Ludzie z poznania wpisywac tematy bitte!
Warszawa: 19/20 rozszerzony. Dla zdających: będzie ok, pamiętajcie, że oni są dla Was.
Czy numery zestawow sa takie same wszedzie??
Też po... 100% na rozszerzonym... KAtowice, zestaw jakiś nam o:
- uzależnienia - materiał stymulujący
- temat 1: coś o sensie życia
- temat 2: wady i zalety korzystania z transportu publicznego w porównaniu z samochodem.

Powodzenia :)
LUDZIE !!! JAK WPISUJECIE TEMATY TO BLAGAM WPISUJCIE WOJEWODZTWA, BO W KAZDYM JEST PO 50 ZESTAWOW !!! A TU MAMY JUZ CHYBA OK. 70 TEMATOW I NIE WIADOMO, KTORYCH SIE TAK NAPRAWDE UCZYC ! WPISUJCIE WOJEWODZTWA !!!!! Dzieki :)
A to ciekawe. U nas jest zestawów ponad 130 zestawów. Pierwszy raz słysze by gdzies miało być ich mniej.
A to ciekawe. U nas jest ponad 130 zestawów. Pierwszy raz słysze by gdzies miało być ich mniej.
u nas :) (OKE) byl ten sam temat :) wiec jednak sie powtarzaja : )
moglby mi ktos wyjasnic co to jest mobbing?
a może ktoś chce poćwiczyć przed maturką? Bo mam 2 tematy do napisania
1. The role of money in modern world. Discuss
2. A good eduction has become the key to a successful future!!
Jakby ktoś próbował to niech pisze na mejla [email]
Pozdrowienia i powodzenia!!
mobbing- w skrocie to jak pracownik jest "dreczony" przez szefa, psychicznie itp.
ja już po :DDD--->100% z rozszeronego
zestaw 17 (dolny śląsk)
miałam material stymulujacy o komputerach i interneci: wpływ na ludz, zagrozenia, kreowanie wizerunku przez internet.
a topiki:
1.zmiana klimatu (albo pogody-nie pamietam) wpływa na ludzi.
2. nic nie zastąpi satysfakcji z pracy. jak to wpływa na twoje życie.---> i na to odpowiadałam i.....dałam rady;] jeszcze jutro polski i ciao;]
No ciekawe ciekawe:] U nas jest 50 i podobno kazda szkola tyle dostaje tylko jest kilka 50siątek irożnie to potem są w szkolach. Ja niestety pomimo tego, że szkola miala 50 losowalam z 6ciu:] chcoaż zdawałam za 2 w jednym dniu, a dzien wczesniej tlyko 3 os:]
ufff wlasnie przyjechalam do domku....juz po...
90% to chyba niezle choc trafił mi sie BEZNADZIEJNY temat! O DOPINGU W SPORCIE JAKIE METODY ZAPOBIEGANIA I DLACZEGO SPORTOWCY STOSUJA . a do tego temat
!.czemu tak mało młodych os interesuje sie kultura i co mozna zrobic by temu zapobiec a ja wybralam 2. wiele ludzi mowi ze powinno sie zaostrzyc dyscypline w szkolach.czy panstwo powinno wprowadzic jakies surowsze prawo do szkol zeby ta dyscyplina w szkolach byla.justify...POWODZENIA!!
Dzieki:) Tak myslalam ale tez nie bylam pewna czy tu nie chodzi o jakies demonstracje tlumów czy cos takiego...
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 462

« 

Praca za granicą