Matura ustna'05 - p. rozszerz.

Temat przeniesiony do archwium.
451-462 z 462
| następna
No i co....Wszyscy co tu umieszczają swoje tematy, chwalą się że mają 100, 90 itp.% a ja czym się mogę pochwalić....mam 65%-tylko 13 pkt.I jest mi przez to bardzo smutno.....I przykro,bo myślę że na inny temat bym więcej powiedziała niż na ten mów. I na dodatek panika mnie zjadła i gadałam kompletne głupoty......
A co do tematów, to stymulus mialam o zaletach czytania- 3 zdjęcia, 5 książek i jakiś cytat którego kompletnie nie rozumiałam!!!
Na rozmowę był już lepszy temat- natural dissasters- czy ludzie przyczyniają się do ich powstawania, a drugi( i ten wybrałam)- czy komputer może zastąpić kontakty międzyludzkie. Pozdrawiam
P.S. Jestem z opolskiego(nie wiem jaki to okrąg, chyba Dolnośląski), a zestaw miałam nr5
nie zawsze ocena swiadczy o posiadanej wiedzy, wiec nie masz co sie przejmowac, SHIT HAPPENS
ja miałam 70%...ale uważam że ten egzamin wogóle nie odzwierciedla tego co umiemy...przykład?: moja koleżanka która jest naprawdę dobra z angielskiego (lepsza ode mnie) i bardzo dużo umie miała zaledwie 65%...
pierwsze zadanie: obrazki na temat róznych dziedzin sztuki... np. na ilustracjach był piosenkarz, rzeźba, balet, obraz ... była też tabelka :jak młodzi ludzie spędzali wolny czas (imrezy kulturalne) w ciągu ostatnich 12 miesięcy
drugie zadanie: pierwszy temat: our lifestyle has nothing to do with our health... jaka jest Twoja opinia.uzasadnij
2) najważniejszy Twoim zdaniem wynalazek...dlaczego? podaj powody
coś takiego....w sumie niezbyt trudne nio ale stres był górą:P
acha.... zestaw 151 z zachodniopomorskiego:)
Mam 100% z rozszerzonego :D ale sie ciesze! jest super.tematow nie mialam trudnych,stymulujacy o healthy life a prezentacja o wplywie kultury amerykanskiej na polska mlodziez... oby tak dobrze na pisemnych poszlo :))
a co powiedziec o wplywie kultury amerykanskiej na polska mlodziez???? ciooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo??????
ja mialam material stymulujacy o wojnie: okolo 5 obrazków, na pierwszym grupka zołniertzy szykujących się chyba na wojnę, mieli flagi itp., drugi to żołnierz stojący na warcie, trzeci 2 żołnierzy uciekających przed wybuchem po zrzuceniu bomby, 4 to góra ciał ludzkich, cywili, m.in. dzieci, a 5 to ziszczony blok. Pytania miałam takie: dlaczego w poprzednim stuleciu były wojny? Jak można zapobiegać wojnom i jak można pomóc ofiarom wojny? A tematy:
1. Nie wszystko złoto co się świeci. Jak rozumiesz to przysłowie. Jakie rzeczy ludzie powinni cenić w życiu.
2. Chyba coś o jedzeniu - nie pamiętam.
Ja zdobyłam 70%, woj. mazowieckie
miałam jeszcze nagłówki:
ten ogień nigdy nie zgaśnie i coś o pokoju
Jestem po angielskim i cóz mogę powiedzieć...na tle tych wszystkich osób które się tu wpisują wypadam dość przeciętnie- żeby nie powiedzieć słabo... jako jedyna z całej klasy zdawałam ustną rozszerzona i dostałam 70%... nie jest to rewelacja, sama byłam wściekła jak tylko sie dowiedzialam, bo myślałam że poszlo mi lepiej... mialam materiał o nałogach(pare zdj, wycinki z prasy, napis beverage itp) oraz dwa tematy do wyboru: 1. wpływ nowoczesnych technologii na zachowanie człowieka i na społeczeństwo,2. niektóre sporty stały się w dzisiejszych czasach mniej popularne- dlaczego? A i przy okazji dobra rada: nie nawijajcie za dużo, ja się rozgadałam, przekroczylam czas i musieli mi przerwac w 2/3 z omawianej prezentacji... z tego względu też zdązyli mi zadac tylko 1 pytanie, a 2 pozostałe punktowane przepadły... i tak się właśnie konczy jak ktos chce przedobrzyć... no ale nic, w sumie to nie jest tak strasznie źle, ważne że to juz za mną, byleby do przodu i oby pisemna poszla lepiej... trzymajcie się wszyscy "przeciętniacy";) jestem z wami, papatki=)
95% z anglika suuuper niewiem za co mendy zabraly mi jeden punkt bo bylo oki mialam proste tematy i bardzo prosty material o dzieciach:) szczescie to pol sukcesu....
No i dzięki Tobie mam pracę domową z angielskiego ;)
Dziękóweczka ;*
siemka mam prosbe poczebuje cos na temat histori jest taki temat "wymien pierwsze miasto mezopotami starozytnej " prosze o szybkoa odpowiedz na gg 3[tel]z gory dzieki pozdrawiam
Temat przeniesiony do archwium.
451-462 z 462
| następna

« 

Praca za granicą