Matura ustna'05 - p. rozszerz.

Temat przeniesiony do archwium.
241-270 z 462
No chyba zartujesz??
Nie jestes aby pracownikiem gazety wyborczej i chcesz aby zwiększyc popyt:>
Jeśli to prawda to to jest ostre przegiecie. Jesli takie coś bedzie mieć miejsce to ja postuluje o uniewaznienie tej matury, bo to jakieś kpiny. Teraz se wszyscy mają tematy, ulozone spicze itp. Zabłysną bogactwem językowym i pięknymi zwrotami. Żałosne to jest wszystko, czy w naszym kraju nic nie moze być sprawiedliwe?? chociaż raz?
Oj chyba ten zesstaw nie moze byc taki tragiczny. Moj kolega go mial i dostal 20 punktow. Nie pamietam dokladnie co mowil ale jeden temat prezentacji byl o wplywie innych kultur na polska kulture. Podpytam sie doklandie i napisze:) Pozdrowionka i POWODZENIA wszystkim. Matura z angielskiego jeszcze przede mna:/
oj kochniutkie, nie widzę najmniejszego sensu w waszej rozmowei:| musicie zajmowac niepotrzebnie miejsce na takie pierdoły?? może byście się wymieniły numerami gg albo czym tam jeszcze... i sie obrazajcie do woli; nie wiem w ogóle dlaczego laseczka, która zaczełą odpowiadać sie czepia; {mogłąs juz podac imię} dziewczyno nudzi Ci się?? może jakies hobby sobie znajdź; zaproponuje zbieranie znaczków na dobry początek; powodzenia ;)
>Teraz se wszyscy mają tematy, ulozone spicze itp. Zabłysną
>bogactwem językowym i pięknymi zwrotam

wątpie żeby komuś sie chciało opracowywać ponad 50 tematow :)
>http://mtvbase.w.interia.pl/matura topics.doc

niestety nie działa! jeśli możesz wyślij mi na [email]
Mam do Ciebie wielka prośbe, ta strona z topicami zebranymi nie chodzi mogłabys przeslac mi to na poczte, bylabym ci niesamowicie wdzieczna mam takiego stracha przed matura ze szok podaje email [email] z gory wielkieeeeeeeeee dzieki
czy zdawał ktoś już z okręgu łódzkiego??? plisssssssssss dajcie znac jakie wrazenia i jesli mozecie to podajcie tematy...ciaoooo
Eh, są tacy którzy opracowują te tematy. Na stronach internetowych wiele osób zamieszcza gotowe opracowania tematów, wymieniają się itp. Wystarczy potem kilka razy przeczytać takie opracowanie (nie trzeba nic samemu robic tylko sobie takie opracowanie ściagnać:]), czy też po prostu stworzyc listę ciekawych słówek do opracowania tematu i w ten sposób uczeń nie zaslugujący na wysoką punktację (ze względu na swoj poziom językowy) otrzymuje 90% Uważam to za niesprawiedliwe względem osob, które zdawaly wcześniej.
Do Juleczki: Ja tez bardzo prosilabym o przeslanie tych temacikow na [email] bardzo wdzieczna.
haha, jasne, że sie bedzie chciało, ludzie są do wszystkiego zdolni. Niestety.
>uczeń nie zaslugujący na wysoką punktację (ze względu na swoj
>poziom językowy) otrzymuje 90%


a co ty myślisz ze egzaminator był w trzcinie chowany i nie słyszy jaki kto ma poziom językowy? Nikt sie przecież nie będzie uczył na pamięc wypracowań, pewnie poda podobne argumenty ale i tak słychać jaki kto poziom reprezentuję.

Przestańcie już sie podniecać tymi tematami. Uważam że takie biadolenie o niesprawiedliwości itp też jest bezsensu.
>haha, jasne, że sie bedzie chciało, ludzie są do wszystkiego zdolni.
>Niestety.


Bardzo żmudna robota.
Może coś im we łbie zostanie.

;)
>biadolenie o niesprawiedliwości itp też jest bezsensu

A co, może to jest sprawiedliwe:>
przestancie pieprzyc o niesprawiedliwosci!!! przez cale zycie bedziecie sie spotykac z niespraiwdliwoscia. a to niby dlaczego nie mozna innym udostepnic tematow??jesli ktos juz zdawal to co ma do stracenia??!!tylko pomoc innym!!!!!!!!!!!!!!!!!!
czy ktos wie moze gdzie mozna znalezc uporzadkowane tematy z rozszerzonej??plisssssssssss pomóżcie
Tak, ale sam musiał sie na egzaminie siłować z tematem ,ktory widzi pierwszy raz na oczy, a ktoś inny sobie wyklepie wyuczony spicz, bo wiem, ze już duzo osób miało tak, ze trafiło na temat, który mieli opracowany:]
To jest niesprawiedliwe, zgadzam sie z tym kto napisał tam wyzej, o!
Słuchajcie! Skończcie już z tą infantylną giełdą tematów. Jestem jednym z członków OKE (z pewnych względów nie będę podawala ktorej). Obserwujemy to i inne uczniowskie fora dyskusyjne, wnioski same się nasuwają-chyba będzie trzeba unieważnić maturę ustną. Nasza komisja chce zgłosić taką propozycję do CKE, ale jeszcze tego nie uczyniliśmy. CKE już zapowiedziało, że od poniedzialku wprowadzi do biegu nowe 20 tematów, które mają zostać wymieszane z tymi, które posiada szkoła. Wszystko dzieje się narazie "po cichu". Zapowiedziała też kontrole w wielu szkołach. Prawdopodobnie będziemy członkami komisji egzaminacyjnych i będziemy weryfikować np. nieprawidłowo oceniane egzaminy (w praktyce za wysoko punktowane zazwyczaj).
Pozdrawiam wszystkich tegorocznych maturzystów.
cooo?? no chyba was popier$%$Y^%^$
Hahaha!

nieudana prowokacja, przyznam że na początku można sie nabrać, ale koniec mowi wszystko:

>Pozdrawiam wszystkich tegorocznych maturzystów.


sorry, ale nie udało sie :)

po drugie członkowie komisji mają ważniejsze rzeczy na głowie niż przeglądanie for internetowych.
Życie jest niesprawiedliwe! raz sie jest na wozie a raz pod. Weź sie z tym pogódź bo będzie ci ciężko.
zgadzam sie w 100%. CKE jest głupia, ze nie przewidziala czegos takiego... ja zdaje w piatek, wiec mam troche czasu do przejzenia testów... :-) po za tym CKE dziala strasznie wolno i to zgraja niekompetentnych ludzi wiec nie sadze, zeby tak raz dwa trzy na poniedzialek miala nowe testy... wlasnie a po za tym nie maja czasu i checi zeby wchodzic na forum... tez dalam sie nabran na ppoczatku, ale niestety NIE UDALO WAM SIE i z tego powodu ubolewam jak jasna cholera... pozdro dla wszystkich maturzytów... :-)
wchodzisz tu i gadasz pierdoły, zacznij się zachwoywać jak dorosła osoba, to że pisać, odmieniać nie umiesz to wszyscy już wiedzą, ale daj se na luz... ludzie tu wchodzą, żeby wymieniać się zestawami... jak widać nie grzeszysz inteligencją, więc to nie forum dla Ciebie... nara
ja bym się tam cieszyła z 70 % :-) i tak do nieczego te ustne niepotrzebne :-/ i się zgadzam, że połowa ludzi sobie wyniki wymyśliła, ale dociekać nie będę. W każdym bądz razie ja mam angola w paitek na 8.15 więc 3majcie kciuki :-)
W O R K A H O L I C
zawsze tak bedzie ze jak ktos zda juz mature czy to na podstawowym cyz rozszrz to udzieli informacji czy to na forum czy swoim znajomym, przyjaciołom, nie wiem o co chodzi z ta OKE ale zawsze tak było i będzie, w starej amturze rownież maturzysci dzielili sie wrażeniami i tym co przezyli, temtami jakie mozna sie spodizewac. U nas w Lowiczu takze kto juz zdawal to swoim friends mowil co jak kiedy gdzie. to jest normalne i tak juz pozostanie zawsze....
hehehe... z tym kims z OKE - fajna prowokacja tylko troche ci nie wyszlo :D:D
Jakby to byla prawda to by nikt nas o tym nie informowal :D

Poza tym zawsze tak bylo, zgadzam sie z przedmowca, ze tematy byly sobie przekazywane... i tu nie ma czegos takiego ze ktos zda lepiej bo zna tematy - nie wiadomo ktory sie wylosuje a znajac jakie moga byc uczymy sie ich wszystkich i w ten sposob mamy wiecej do nauczenia sie i chyba wiekszego stresa od tych ktorzy maja to juz za soba...
hehe... caly czas chodzi mi po glowie temat o ONZ!!! co bedzie jak go dostane??? poprzedni nie mieli takich stresow :D

pozdrawiam, tych ktorzy jeszcze maja to przed soba :D i wywsylam tematy ktore zebralam i jakos uporzadkowalam... jakby ktos chcial... buzka :*
Juleczka55 a mogłabyś mi je przesłać, byłabym Ci bardzo wdzięczna... z góry dziękuję :-* mój adres to [email]
1.Jakos mnie nie przekonuje to co piszesz...
2.Trzeba bylo o tym myslec przed matura, to bylo normalne ze ludzie beda sie wymieniac tematami.
Jeśli nie bedzie problemem, to ja bym prosiła uporządkowane tematy:)
...w zamian mogę dosłać trochę różnych opracowań.
Mój adres: [email]
pozdrawiam
według mnie bez sensu jest to co robicie. Tematy powtarzają się -prawda. Jednak jest ich tyle, że nie można się do wszystkich przygotować. Aby być do nich przygotowanym, należało się uczyć przez 3 lata w liceum, czy na kursach
Temat przeniesiony do archwium.
241-270 z 462

« 

Praca za granicą