Matura ustna'05 - p. rozszerz.

Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 462
nie no, coś ty, 70%-dobry wynik, chyba, ze jesteś jakims znawca angielskiego , masz CPE albo 10 olimpiad wygranych:) tu na forum zrobila sie taka niezdrowa sytuacja i swego rodzaju szponcenie wynikami,a le wpisuja je z reguly ci, ktorzy zdobyli 90-100%, choc pewnie niektore wyniki są wyssane z palca, a i matura nie ejst obiektywna, bo wszystko zalezy od szkoly: w jednych wiekszosc zdobywa 20/20 co jest smieszne:] a w innych fest koszą (np. u mnie nie było za ciekawie)
Pozdrawiam
enjoy your score:)
congratulations
WORKAHOLISM - to jedno słowo
Może byc chyba zarowno workaholism jak i work holis
work holism of course, zjadlo mi jedną literkę
chyba nie

work holis??? pierwszy raz cos takiego widze????
no work holism już prędzej (czasami pisze się work-holism) ale polecam używać workaholism bo naprawde jest najczęściej uzywane
Ja mialam na maturze ustnej rozszerzonej ten temat wlaśnie i pisalo work holism. Pozdro
a ja przez całe studia jezykowe i we wszystkich ksiazkach i gazetach które przeczytałam nie spotkałam work holism :))

ps zestawy ukadają Polacy
hehe, no tak, ale my już na to nic nie poradzimy:) swoją drogą ja na egzaminie rownież po raz pierwszy zobaczyl taką formę tego wyrazu/zwrotu:) ale skoro komisja taką woli niech se jest;)
jeśli się kogoś czepiasz, sama bądź idealna

>pisze mową
>potoczna:]

haha jak można pisać mową potoczną? można pisać językiem potocznym, mową sie nie pisze.

to Ty sie przypierdalasz, chciałaś być wielce błyskotliwa ale najwyraźniej Tobie nie wychodzi. Nie wiadomo czy gorsze, nieczytanie ze zrozumieniem, czy kaleczenie języka polskiego.

>co do poprawnej
>ortografii to sie nie martw, wiem jak się co pisze i nie mam z tym
>problemów

weszłeś --> to nie błąd ortograficzny, tylko błąd w odmianie

>(a co jak ktoś jest dyslektykiem, co was to jebie
>jak kto pisze?)

idąc Twoim tokiem rozumowania: a "co cie jebie" jak kto czyta ze zrozumieniem?
weri sori, ze cie to razi :]
ide sie pociąć
>oł maj gat, ajm soł sori :(((


You make me wanna' puke...
>weri sori, ze cie to razi :]
>ide sie pociąć

no idź lepiej, bo już nie zniose tego więcej Pokemonie...
oł rili? a se rzigej wiela chcesz
podwijom keca i leca:]
Make Tea not Love !

;)
teraz bedziesz komentowac każdy moj wpis
hate&war!!
jesteś jak kundel którego sie kopnie a on nadal podskakuje...
sol łot...
jakies kiepskie porownanie:]
>teraz bedziesz komentowac każdy moj wpis

skąd mam wiedzieć co jest Twoim wpisem, skoro używasz zawsze innego podpisu?
a jakbyś wiedziała, że moj to bys nie skomentowala:>
>sol łot...
>jakies kiepskie porownanie:]

Takie małe kundelki zawsze patrzą z podziwem na dużych. Poza tym są tak zakompleksione że rzucają się na większych, te je klepną a i tak małe gówno sie rzuca.

Kumasz?
hmmm....... wiesz co, jakos to sie nijak ma do mnie:] ale uważaj se co chcesz:D
rozprawiaj sobie tutaj na temat dzisiejszej młodzieży, a ja w tym czasie ide sie napić za moje 20/20.

Miłej nocy w internecie :]
haha a se idź pij, jeszcze nie wypilaś, ja moją mature juz z 3 razy zdazylam oblać:] pewnie na łikend musisz czekac żeby sie czegokolwiek napic, pewnie lampka wina za 30 zł: wypita w gronie rodziny:P:> a ty 20/20 to szponcisz przede mna czy jak? Jakos nie czuje sie gorsza z moim 16/20, zreszta jestemz siebie bardzo zadowolona:)
HEY! ZEBRALAM WSZYSTKIE TEMATY W MIARE MOZLIWOSCI W JEDNA LISTE - DLA TYCH KTORZY BEDA ZDAWAC W TYM TYGODNIU
W PLIKU SA TEZ OPRACOWANE KROTKO NIEKTORE TEKSTY

http://mtvbase.w.interia.pl/matura topics.doc

plika nazywa sie 'matura topics.doc' - ze spacja w srodku a nie z '_'

Ja mam dopiero w piatek ale slyszalam ze wszystkie tematy sie powtarzaja - jestem z Lodzi :D
Powodzenia dla wszystkich zdajacych :*
Juleczka55,a mozesz mi je wyslac na mejla??bo ja cos tego otworzyc nie moge.... [email] zdaje w poniedzialek,jak mozesz to prosze wyslij:)
Zdawałam dziś, tak w sobotę, o 8.00 - w szkole była wtedy tylko komisja, ja i koleżanka, która zdawała po mnie i woźny;) Tematy są takie same dla całej Polski - skonfrontowałam ze swoimi i z tematami znajomych.
Moje:
1. Sporty ekstremalne (powody uprawiania; jakie znam)
2. a) Aktywne i bierne formy spędzania wolnego czasu przez młodych.
b) "Kiedy ty się śmiejesz, świat śmieje się z tobą; kiedy płaczesz, płaczesz sam" - trzeba ustosunkować się do sentencyjki.

W mojej klasie większość wylosowanych tematów była "do przełknięcia" i są tu już zamieszczone, jedna osoba trafiła na ten temat - masakrę: ONZ, konflikty zbrojne, wojna w literaturze i sztuce itp.

Pozdrawiam:) I życzę powodzenia tym, którzy są jeszcze przed:)
Iza
UWAGA!!!!!!!!!! Słyszałam, że w poniedziałkowej wyborczej zostaną wydrukowane wszystkie zestawy na ustną poszerzoną bo ktoś na górze doszedł do wniosku żeby jeszcze bardziej zmniejszyć stres maturzystom! W całej Polsce zestawy są takie same.
no bez przesady!
to moze jeszsze wydrukować odpowiedzi, żeby jeszcze bardziej zminimalizowac stres???

A co na to ci, którzy już zdawali i nie znali zestawów. Na pewno będa się cieszyć.

a krótko mówiąc : nie wierzę
Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 462

« 

Praca za granicą