Nowa metoda nauki słówek

Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 343
Ja również prosze o zestaw słówek poziom intermediate. Dziękuję
mój mail [email]
Poziom intermediate i fce Proszę:) [email]
moglabym prosic o zestaw dla sredniozaawansowanych moj e-mail [email] z gory dziekuje
Prosiłbym o słówka na poziom pre [email]
jestem zainteresowana. prosze o poziom dla poczatkujacych. [email]
witam;) moj adres to [email] prosze o stopien trudnosci proporcjonalny do wiedzy ktora powinna miec maturzystka :D...pozdrawiam i z gory dziekuje;)
Z niecierpliwością oczekuje (jeśli można) na zestaw pytań z poziomu średniozaawansowanego i zaawansowanego. Oto mój mail: [email]
Dziękuje!
Mam nadzieje że to jeszcze [email]
[email] - bardzo proszę
a poziom nazwałabym upper intermediate. Aktualnie uczę się z podreczników Countdown przygotowujących do FCE, więc chyba będziecie wiedzieć co mi poradzić :)
jestem zainteresowany tą metodą prosze o przesłanie zestawu [email] dzękuje
jeśli można to też bym poprosił, poziom dolny-średni zaawansowany ;) mail: [email]
Jestem jak najbardziej zainteresowany ;-) prosze o poziom do matuy rozszerzonej [email]
Też jestem zainteresowana, [email]
BARDZO BYM PROSIL O PRZESLANIE I MNIE KOPII, POZIOM: PRZYGOTOWANIE DO FCE
E MAIL [email]
Z GORY DZIKUJE I POZDRAWIAM
tez bardzo bym chciala sprobowac...poziom podstawowy [email] dziekuje
Dla mnie też proszę.poziom pre [email]
prosze o przeslanie mi na adres [email] przykladowych cwiczen nauki slowek z zakresu podsawowego, dziekuje
Jestem zainteresowana. Mój poziom: FCE, a mejl: [email]

Z pewnością wyśle swoją opinię
Jestem zineresowana nowa metoda nauki slowek, jestem na poziomie podstawowym. Moj adres [email]
Z wielką chęcią chciałabym skorzystać z takiej lekcji nauki słówek, oto mój e-mail: [email]
Z góry dziękuję!
Wielkie dzięki za ćwiczonka.Są świetne chociarz trochę monotonne.Ale skutkuje.Pozdrawiam i polecam się na [email]
Wielkie dzięki za ćwiczonka.Są świetne chociarz trochę monotonne.Ale skutkuje.Pozdrawiam i polecam się na [email]
Jeżeloi to dalej aktualne to przosze zastaw FCE. [email]
Gratuluje pomusłu i czekam na [email]
Ja rowniez chcialabym sprobowac,to moj mail [email] o poziom sredniozaawansowany i zaawansowany.Dziekuje i pozdrawiam:))
Jestem bardzo zainteresowana, poziom średniozaawansowany i zaawansowany, moj mail to [email]


Pozdrawiam
Hmmm... interesujace, może warto spróbować. Mój email [email] poziom zaawansowany. Z góry dziekuję.
Jeżeli to aktualne to wpisuje się. Prosze o latwiejszy zestaw słówek. Jestem pomiędzy poziomem podstawowy/średnio zaawansowany.
Bardzo proszę o wysłanie na mój e-mail łatwego zestawu słówek. Jetsem na poziomie podstawowym/ średnio zaawansowanym. Chciałabym nauczyć sie angielskiego i opanować słówka...:) mój e-mail [email]
Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 343