Nowa metoda nauki słówek

Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 343
Hej,
Proszę o zestaw słówek- poziom FCE; mój mail [email]
Proszę o przesłanie zestawów słownictwa na 2 poziomy zaawansowania:
podstawowy i średnio-zawansowany. Mój e-mail: [email]
Z góry dziękuję i jednocześnie zapewniam, iż podzielą się z Panią swoją opinią na ich temat.
Proszę o zestaw FCE: [email]
z góry dziękuje:)
Proszę o zestaw na Fce i dziękuję bardzo.
[email]
Jestem zainteresowana tą nową metodą.Czy mogłabym prosić o przysłanie mi 2 zestawów:poziom podstawowy i średniozaawansowany, na adres [email]
witam.bardzo chcialabym sprobowac tej nowej metody,moja znajomosc ang. mozna okreslic jako srednia,przetlumaczylam prawie polowe ze podanych slowek.czekam na e-maila i dziekuje. [email]
Bardzo chciałabym spróbować tej nowej metody. Jestem na etapie intensywnej nauki słówek i wszystko co może pomóc jest wskazane...
najbardziej odpowiadałby mi poziom intermediate lub upper-intermediate. Z góry dziękuję

mój e-mail [email]
dwa miesiace temu przeprowadzilam sie do angli moj agielski jest sredni bardzo chetnie pretestuje Wasz system mam nadzieje ze troche mi pomoze moj email [email] Z GORY DZIEKUJE ZA PRZESLANIE WSZELKICH INFORMACJI. pozdrawiam maddy22
Proszę o zestawy [email]
Proszę o zestawy [email]
Do rasta33 ! Aż nie wierzę, że można być aż takim Kretynem...
Poproszę o zestaw podstawowy na adres [email]
witam:)
bardzo proszę o przesłanie ćwiczeń (stopień podstawowy)
mój adres_ [email]
z góry dziękuję :)
Witam,
jestem chętny do testowania nowej nauki słówek po angielsku, mój poziom jest praktycznie zerowy. Kilka razy zamierzałem nauczyć się angielskiego, ale ciągle mi to nie wychodzi. Może ta metoda pozwoli mi na poznanie tego języka przynajmiej w stopniu komunikatywnym. Pozdrawiam - Jerzy Poterek
[email]

Mój poziom to początek pre-intermediate więc chętnie spróbuje nowego sposobu jeżeli jest tak skuteczny jak opisujesz i chętnie się wypowiem na jego temat .
Z góry dziękuje-Thanks in advance.
jeśli to jeszcze aktualne to ja prosze o zestawy ( poziom CAE )tzn to nie jest jeszcze mój poziom, ale chodzi mi o coś trudniejszego niż FCE :) Wielkie dzięki , pozdrawiam
zapomniałam podać maila :)..... [email]
Witam!Jeśli to nadal aktualne to chętnie przetestuje tę metodę.Jestem na poziomie podstawowym.Z góry dziękuję.Mój [email]
hm wydawało mi sie ze dobrze sobie radze z ang a co do tych cwiczen to hmm:/ prosiłabym kilka łatwiejszych cwiczen na adres-> [email] z gory dziekuje
Czy można jeszcze prosić o przesłanie słówek? Bardzo ładnie proszę :)) dla początkujących i coś dla lepiej znających!!! Przyjmę wszystko lub cokolwiek. ;D
[email]
Witam, ja również bardzo bym prosiła o zestaw słówek do nauki:) Mój poziom to pre-intermediate, a adres mailowy to [email]
Z góry bardzo dziękuję i napewno odwdzięczę się oceną.
Jak dotąd nie otrzymałem wiadomości, tylko jeden złośliwy komentarz, mam nadzieję, że nie od........... :-) Pozdrawiam........
poziom średniozaawansowany [email]
Witam serdecznie powiem szczerze ze jestem zainteresowana wyprobowaniem nowej metody,obecnie jestem na poziomie podstawowym wiec jezeli to mozliwe przsze o przeslanie mi zestawu cwiczen na moj [email] pozdrawiam...
witam:) jestem zainteresowana tą metodą, mój mail: [email] jestem na poziomie średnim;) Pozdrawiam
w tym roku mam maturę więc przydało by się coś takiego mój mail to: [email]
Witam.Jestem bardzo zainteresowana ta metoda.Zdaje w tym roku mature- poziom rozszerzony.Moj mail [email] Z gory dziekuje :)
Witam. Ja także jestem zainteresowana ta medota, zdaje w tym roku mature poziom podatawowy moj [email]
Jestem ciekawa nowej metody. Proszę o zestaw. Poziom podstawowy. Z góry dziękuję. [email]
Dzień dobry, jestem otwarta na różne sposoby zdobywania wiedzy i prosze jesli to możliwe o przesłanie mi zestawu proponowanych ćwiczeń. Mój e-mail to [email]
Temat przeniesiony do archwium.
211-240 z 343