nowy system nauki słówek

Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 619
Witaj,
Mam jedna uwagę...uczę się tu z wami 2 języków hiszpańskiego i angielskiego. Chciałabym uczyć się dziennie 20 słówek 10 ang. i 10 hiszp. problem polega na tym że nie można tego podzielić w ten sposób i tak... zmiksowałam wszystkie zestawy które mnie interesuja i mam 19 słówek ang. i tylko 1 hiszp....da się to jakoś rozwiązać??? Byłoby łatwiej :-)...Poza tym stronka jest super:-) pozdrawiam
Witam.
Drobna uwaga: przeglądanie zawartości zestawów mogłoby się odbywać w nowym oknie, gdyż poruszanie się za pomocą linków troszkę spowalnia cały proces dodawania zestawów do nauki, tzn. jeśli cały proces odbywa się w jednym oknie czasem trzeba sporo czekać na załadowanie się strony, a poza tym ponownie trzeba szukać zestawu który się przed chwilą oglądało.

A tak wogóle to chciałem dodać, że serwis jest naprawdę świetny, no i co najważniejsze - jest free i cały czas się rozwija.
Pozdrawiam Pikad
Program do nauki słówek jest świetny. Czy istnieje możliwość, żeby wykorzystać go do nauki dwóch języków jednocześnie- równolegle? Stworzyłam sobie bazę do nauki ze słówek z dwóch języków, ale on mi każe przerabiać te zestawy po kolei, tj. np. teraz słówka hiszpańskie, póżniej za parę dni będą francuskie, wg kolejności ściągnięcia zestawów.
Nie wiem czy tak powinno byc ale nie podoba mi sie ze jak robie szybka powtorke z nauczonych slowek to kilka z nich pojawia sie kilkakrotnie a inne wogole i wydaje sie ze powtorka nie ma konca bo ciagle te same slowka powtarzam czekajac na te ktorych nie bylo ..... :(
uczę się hiszpańskiego i mam jedną uwagę. oznaczyłam dwa kolejne dni jako wolne i trzeciego dnia miałam już do nauczenia 30 słówek zamiast 10 przewidzianych na jeden dzień. dlaczego? czy coś u mnie nie działa prawidłowo? pozdrawiam.
SUPER, bardzo mi sie podoba!!!
tylko jedno pytanko: czy możliwe byloby przy wybieraniu zastawu slówek do nauki odrzucenie od razu tych wyrazów, których nie chcemy sie uczyć?
mam takie pytanie, co sie stało z moimi zestawami, które juz dużo wcześniej zrobiłam? juz nie d sie ich odzyskać? tak szczerze to się niexle wkurzyłam jak zobaczyłam że nie ma moich 3o zestawów z 2 lat nauki szczególnie że chciałam soie zrobic powtórenie przed maturą >:(
a tu ich nie ma:

https://www.ang.pl/slowka.php

?
uffff są :] dzieki
hej! system jest SUPER! ale czy da sie zrobic ikonke do wylogowania na stronie nauki gdzies bez powracania do strony głownej;]
DZieki za to ze dzieki ang.pl moge sei uczyc w fajny sposob;]
system jest ogolnie ok -tylko wiesza sie strasznie czesto !!!!!!!!!!! co chwile mam komunikat serwis chwilowo nie czynny sprobuj za chwile, strasznie wkurzajace !!!!!!!!!!
ja tez i przez to chyba zaniecham, szkoda czasu.
gdzie są pieczołowicie wklepywane zestawy słówek !?!?!?!?!?!!!!!!!!
trzy zestawy po maxie przecież chyba nie bede robiła tego od nowa... Tak po prostu były i nie ma. Potrzebuje na wczoraj a dzisaj widze ze ich nie ma. Po prostu genialnie. Beznadziejny jest ten nowy system skoro zjada zestawy...:/ TOTALNA PORAŻKA
System jest prawie idealny! Jedynym mankamentem jest "szybka powtórka" - słówka powinny następować po sobie kolejno (najlepiej wymieszane) tylko raz, bo przecież ma to być szybkie utwalenie. Tymczasem kilkukrotne powtarzanie się ich powoduje stratę czasu. I tak caly system działa dość wolno.
Powinna być też możliwość uczenia się z angielskiego na polski.
Poza tym genialny program! Gratuluję!
dobrze by bylo gdyby zestawe ze starego systemu byly tam dostepne jak mam jeszcze raz to wprowadzac to ja dziekuje :/ a przerobienie tego chyba nie powinno stanowic wiekszego problemu
no stronka bardzo fajna ale mam mały problem, bo jak dam zakładke "nauka" i pisze mi ze nie mam juz żadnych wyrażeń na dzisiaj to jak klikne to zeby nastepne zestawy sie uczyc to nic sie nie dzieje a na dole na tym pasku pisze "błąd na stronie" czemu to tak?
moim zdaniem system jest fajny ale mogloby byc tak ze po ukazaniu prawidlowej odpowiedzi wyraz bylby czytany przez lektora.....Teraz to samo jest kiedy wpiszemy slowko do slownika e-DICT i klikniemy na glosniczek....ale po co az tyle roboty skoro mozna umiescic ten glosniczek w nauce slowek a powtarzajac je napewno utrwali sie jego wymowe.....fajnie bylo by tak ciagle slyszec to slowko...:) pozdrawiam
mi najbardziej przeszkadza brak umlautów :((
no wiec tak:system bylby spoko gdyby nie:
1. to ze co chwile pojawia sie komunikat ze jest nieczynny i trzeba poczekac chwile, a to strata czasu (skoro ma to byc szybki system)
2. stronki wchodza bardzo wolno, (dlatego korzystam narazie z wczesniejszego systemu)
3. co chwile trzeba odrywac sie od klawiatury i wracac do myszki (a to spowalnia nauke)
4. nie mozna korzystac ze starych zestawow...( no a za duzo roboty zeby przekladac je do nowego:/)
5. no i fajnie byloby gdyby lektor przeczytal dane slowko po wpisaniu prawidlowej odpowiedzi, mysle ze to bardzo pomoglo by przy nauce wymowy....

no a tak poza tym to system jest fajny, szkoda ze ma kilka wad....;/ gratuluje i pozdrawiam....
zgadzam sie w pelni z powyzszym, gdyby tak chociaz zapis fonetyczny.... no i system szybkiej powtorki jest do dopracowania, obecne powtarzanie pojawiajacych sie w kolko tych samych wyrazow powoduje ze jest nie do uzytku a szkoda wielka, ale widze zmiany na plus :)) sa takie dni ze system rzadziej sie wiesza i nawet tak baaaardzo nie slimaczy, szkoda ze to nie standard !
choć się powtarzam to jednak zaznaczę, iż przydałby się jednak system tłumaczeń z angielskiego na polski (wiem jednak, że mogę obie poprostu we własnych zestawach wpisywać odwrotnie ale byłoby lepiej, gdybym automatycznie mógł używać już powstałych zestawów).
Ogólnie podoba mi się i korzytam niemalże codziennie.
Pozdrawiam
Mam pytanie:

Czy zamierzasz uaktualnić swoje zestawy?? Chodzi mi tu szczególnie o Word of the Day.
czy możnaby dodac zestaw słownictwa z anglistyki i "idiom na dziś"???
A nie dałoby się dorobić paru skrotow żeby usprawnić odpytywanie, np umiem-enter, chce powtorzyc ctrl c...byłoby o wiel szybciej i wygodniej, pozdrawiam. Zając Poziomka
Bardzo fajny, naprawdę świetny system. jedyne, co mi nie pasuje, to to, że wolałabym żebym mogła na przykład uczyć się trzech języków jedznocześnie: np. 5 słówek z niemieckiego, 5 z hiszpańskiego, 5 z angielskiego...
Nawet, jakbym miała zabulić za system, to bym zabuliła (a skąpa jestem strasznie). Wieeelkie gratulacje i polecam was szeroko :)
System jest bardzo użyteczny i świetnie motywuje, ale powtórki mnie dobijają. Dzisiaj testuję swoją cierpliwość wpisując kilka razy wyrażenia, które znam doskonale, zamiast pracować nad tymi, które jeszcze nie za dobrze pamiętam. Przydałaby się bardzo możliwość "ręcznego" modyfikowania powtórek podobna jak w uczeniu się słówek, bo zamiast pomagać, "szybka powtórka" zamienia się w udrękę.
Przydało by się użyć Zaimplementowane w większości nowych przeglądarek a stare z tego co wiem to ignorują. A wiele ułatwi.
Spróbuj klawiszów i .
To działa w każdym formularzu JavaScriptowym:
(obserwuj obwódki wokół przycisków:

-- "Umiem"
-- "Chcę powtórzyć"
...etc.

Może to nie skróty, ale dla mnie jest szybsze niż myszowanie.

pozdrawiam
N
Spróbuj klawiszów i .
To działa w każdym formularzu JavaScriptowym:
(obserwuj obwódki wokół przycisków:

-- "Umiem"
-- "Chcę powtórzyć"
...etc.

Może to nie skróty, ale dla mnie jest szybsze niż myszowanie.

pozdrawiam
N
System jest wspaniały! Drażni mnie tylko jedna rzecz! Nie chcę żeby ktoś sobie pomyślał, że się niepotrzebnie czepiam... Kiedy nauczę się już słówek z danego dnia pojawia się zdanie: " Nie masz zaplanowanych wyrażeń na DZIEŃ DZISIEJSZY"! "Dzień dzisiejszy" jest błędem językowym!!! (z tej samej półki co "FAKTY DOKONANE") Zamiast tego może być "na dziś"! Błagam wybaczcie mi moje zboczenie!!!
Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 619