szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
1621-1650 z 3652
siemano. plany na wyjazd w pierwszym tyg kwietnia zostały ustalone. Jade z koleszką w ciemno,ang ledwie komunikatywny ale ...porządzimy. Byłem już rok w UK. Fajnie jakby ktoś udostępnił kawałek pokoju na pierwsze dni. Jesli ktoś ma podobne plany i nie chce lecieć sam -zapraszam.W kupie raźniej;D Najlepiej osoba do 30roku życia i z angielskim perfekt;) pjona!
Witam wszystkich ,jestem Patrycja mam 19 lat szukam osoby która pomogłaby mi znaleźć pracę oraz jakieś miejsce do mieszkania za granica najbardziej myśle o Anglii, lecz nie odrzucam innych propozcji,planuję wyjechać końcówką czerwca ewentualnie początkiem lipca ,szukam też osoby która chciałaby ze mną wyjechać gdyż czułabym sie lepiej z kimś niż samemu,jesli jesteś chętna/y napisz [email]
do Joanny.40 odezwij sie na email [email]
Nadal ktoś z Was szuka towarzysza podróży? Mam 21 lat,5 miesięcy wolnego i ogromną chęć wyjazdu. W tamtym roku swoje poszukiwania zaczęłam za późno w tym roku postanowiłam zacząć nieco szybciej.
Język angielski srednio zaawansowany,niemiecki oj podstawa podstawy. Jestem mloda,komunikatywną osobą,która dąży uparcie do celu. Chciałabym wyjechac z kims,kto tak jak we wczesniejszym wpisie nie rozmysli sie kilka dni przed. Posiadam zaswiadczenie o niekaralnosci ( podobno moze sie przydac) Jestem z okolic Wroclawia,mam prawo jazdy więc jesli jestes chętny/a to napisz [email]
Jeśli chodzi o rodzaj pracy hm,nie mam duzych wymagan,sprzatczka,kfc,praca w szklarni. Jeśli ktoś dotrwał do konca mojego postu napisz albo zadzwon 724-121-146 Pozdrawiam Justyna
Cześć. Jestem Michał, mam 21 lat, angielski komunikatywny. Szukam osób chętnych do wyjazdu ze mną do Anglii do pracy w najbliższym czasie. Zależy mi na osobach Z ŁODZI, żeby móc się spotkać przed wyjazdem.
[gg] , e-mail: [email]
Hej hej,
Jakiś czas temu pisałam na tym forum, w tej chwili ponawiam ogłoszenie.jestem w Anglii od zeszłego roku od maja.
Razem z kolegą wynajęliśmy duży dom (7 sypialni), żeby pomóc rodzinie i
znajomym ze znalezieniem pracy. W tej chwili, po ponad roku, duży dom wynajął takze mój brat (8 sypialni). W tej
chwili mieszkamy w grupie około 25 osób i wszyscy pracują. Na stałe współpracujemy z kilkoma agencjami, znamy je,
mamy gotowe testy z angielskiego, znamy firmy :) nasi ludzie pracują w kilkunastu przedsiębiorstwach. Domy są w
dwóch miejscowościach: Wigan (3 domy) i Skelmersdale (niedaleko Liverpool i Manchester). Szukamy kogoś kto chciałby do nas
dojechać, bo mamy w tej chwili wolne pokoje (dwa). Jest to dla nas ważne ponieważ koszty domów są spore
więc to wszystko ma sens jeśli domy są pełne. W dużej grupie ludzi jest duzo wieksze bezpieczeństwo. Już nie raz
bywało tak, że ktoś stracił pracę i się pomagało żeby miał na jedzenie i jakoś przetrwał. Wiadomo, że w przypadku
problemów z pracą nie płaci za pokój (zawieszamy płatwności do wyrównania po ponownym podjęciu pracy) bo nie ma z czego wiec pomagamy żeby praca szybko była spowrotem.
W Anglii bardzo łatwo znaleźć pracę, ale i równie łatwo stracić wiec ważne żeby znać angielski- bez niego w tej
trudno coś znaleźć i "bezrobocie" moze sie przeciagnąć nawet do kilku tygodni. Angielski trzeba mieć komunikatywny
Na wszystkie pytania chętnie odpowiem :)

mój facebook (Michalina)
https://www.facebook.com/michalina.wlodarczyk1

[email]

tel kontaktowy do nas:
[tel](Janusz)
Hej nazywam sie Beata mam 25 lat z miłą chęcią wyjechałabym do Anglii do pracy , byłam pracowałam więc mniejwiecej wiem jak to wygląda . Jestem z Żor mała niejscowość i marzy mi się coś innego nowego . Jeśli znajdzie się ktoś kto ma podobny tok myslenia do mojego proszę o kontakt email [email]
Szukam chętnych osób lub osoby do wyjazdu do pracy w Anglii. W kilka osób zawsze łatwiej wszystko ogarnąć. Mam 37 lat, angielski na poziomie elementary, ale mam nadzieje naumieć się troszkę więcej.
Pomysł na razie jest taki, żeby jechać do jakiejś miejscowości wypoczynkowej typu Brighton lub inne i jak wcześniej w Polsce nie uda się załatwić pracy w UK to szukać na miejscu. Termin wyjazdu myślę że druga połówka kwietnia to dobry pomysł żeby znaleźć coś na sezon, a jak się uda to można by zostać na stałe lub przynajmniej na dłużej.

jak ktoś chętny to można pisać: [email]
Witam, w Anglii mieszkam od ponad 3 lat. Przyjechałem tylko na rok :) jak wielu innych.
Zanim przyjedziecie do Anglii w "ciemno" poszukajcie w internecie gdzie znajdują się agencje pracy w mieście, do którego się wybieracie. Warto również skontaktować się z takimi agencjami jeszcze przed wyjazdem. To samo dotyczy pokoi. Poszukajcie ofert wynajmu pokoi i zarezerwujcie je sobie.
Dużo osób przyjeżdża z małą ilością gotówki. To również błąd. Czasami trzeba czekać 2-3 tygodnie zanim znajdzie się prace. Pieniędzy musi Wam wystarczyć na opłacenie pokoju, jedzenie i na bilet powrotny do domu. Nie wszyscy są w stanie wytrzymać miesiąc bez pracy i bez żadnych perspektyw na znalezienie jej w krótkim czasie.
Jeżeli ktoś słabo rozmawia po angielsku powinien nauczyć się kilku podstawowych pytań i odpowiedzi, które są zadawane w każdej agencji pracy.
Trzeba umieć się przedstawić. Powiedzieć gdzie się mieszka. Jak długo jest się w Anglii. Jaka praca nas interesuje. I co najważniejsze trzeba im mówić że zna się angielski.

Powodzenia w poszukiwaniu lepszego jutra :) mi się udało więc i Wam się uda.

Jakby ktoś miał jakieś pytania to z chęcią pomogę przez email [email]
Witam , Mam na imię Mateusz mam 22 lata i również chciałbym wyjechać do pracy na dłuższy czas , angielski komunikatywny , byłby to mój pierwszy wyjazd . Wiadomo z kimś raźniej i na pewno łatwiej . Jakby ktoś był chętny to proszę pisać na e mail [email]
Hej Ludziki,ja rzucam wszystko i jade :) Jestem osoba po 30...Pracuje w zawodzie ale konczy mi sie umowa, bez mozliwosci przedluzenia i laduje na bezrobociu. Wylot do Leeds 07.04 po czym kierunek Manchester.Pojade w ciemno i bede szukac na miejscu. Zycie i tak jest pelne niebezpieczenstw.Jesli jestes zainteresowana/y dolaczyc prosze o kontakt.
Hej mam 25 lat i chcę wyjechać do Anglii do pracy :) Jeśli ktoś jest chętny i tak samo jak jak chce czegoś nowego innego podaje swojego emaila [email] Pozdrawiam :)
Polecam tą stronkę http://www.indeed.co.uk/?r=us jest tu dużo ofert pracy. Większość zamieszczana przez agencje pracy. Wpiszcie sobie miasto i jeżeli wiecie co chcecie robić to typ pracy.
Witam

Mam na imie Piotrek, lat 21 ,jestem z okolic Poznania. Szukam chętnych osob do wyjazdu do Angli do pracy. Do tej pory pracowalem mobilnie przez komputer, takze po wyjezdzie nadal moge to kontynuowac , takze na pewno nie bede obciązeniem finansowym nawet jezeli nie znajde pracy prze pierwsze tygodnie miesiace.

W celu dogadania sie [gg] lub wiadomosci prywatne tutaj

pozdrawiam
edytowany przez Piotrek2193: 24 mar 2015
Ponawiam propozycje,wyjazd planuje na lipiec na okres minimum 4 miesięcy. Mam 24 lata, język angielski komunikatywny. Wszystkich chętnych zapraszam do kontaktu droga email. [email] Pozdrawiam
Cytat: emigrant91
Witam, w Anglii mieszkam od ponad 3 lat. Przyjechałem tylko na rok :) jak wielu innych.
Zanim przyjedziecie do Anglii w "ciemno" poszukajcie w internecie gdzie znajdują się agencje pracy w mieście, do którego się wybieracie. Warto również skontaktować się z takimi agencjami jeszcze przed wyjazdem. To samo dotyczy pokoi. Poszukajcie ofert wynajmu pokoi i zarezerwujcie je sobie.
Dużo osób przyjeżdża z małą ilością gotówki. To również błąd. Czasami trzeba czekać 2-3 tygodnie zanim znajdzie się prace. Pieniędzy musi Wam wystarczyć na opłacenie pokoju, jedzenie i na bilet powrotny do domu. Nie wszyscy są w stanie wytrzymać miesiąc bez pracy i bez żadnych perspektyw na znalezienie jej w krótkim czasie.
Jeżeli ktoś słabo rozmawia po angielsku powinien nauczyć się kilku podstawowych pytań i odpowiedzi, które są zadawane w każdej agencji pracy.
Trzeba umieć się przedstawić. Powiedzieć gdzie się mieszka. Jak długo jest się w Anglii. Jaka praca nas interesuje. I co najważniejsze trzeba im mówić że zna się angielski.

///////zeby kilka tygodni szukac pracy w uk to trzeba być upośledzonym ,wiadomo praca nie czeka ,ale jest praca dla tych co chcą pracowac(szczególnie dla mężczyzn).
edytowany przez poligon123: 25 mar 2015
Cytat: poligon123
Cytat: emigrant91
///////zeby kilka tygodni szukac pracy w uk to trzeba być upośledzonym ,wiadomo praca nie czeka ,ale jest praca dla tych co chcą pracowac(szczególnie dla mężczyzn).

Praca jest i jej nie ma. Różnie to bywa. Są też martwe sezony gdzie pracy jest mniej.
Z racji tego, że jest coraz więcej obcokrajowców w UK w agencjach zaczęli robić testy z angielskiego. Dlaczego? Bo mają w czym przebierać. Jeżeli facet będzie chciał pracować a nie będzie umiał ani słowa po angielsku to gdzie go wyślą skoro nic nie rozumie? Wiadomo nie wszędzie tak jest i biorą do pracy bez języka. Nie jedna osoba nie mogła znaleźć pracy przez dłuższy czas i wracała do Polski.
mamy z kolega 3 domy w Anglii 20 sypialni wzielismy by pomoc rodzinie i znajomym z praca - mamy w nich wolne pkoje na kilka osob,pomagamy zalatwic prace - jest z nami okolo 30 osob , potrzebna komunikatywna znajomosc angielksiego - mozliwe zarobki 25[tel]funtow tydzien , dojazdy do pracy 10 funtow - pokoj 60, dobrze by ktos kto przyjedzie mial ze soba na poczatkowe koszty 400 funtow by mu sytarczylo do pierwszej wyplaty, pierwsza wyplata jest kolejny tydzin w piatek od dnia w tygodniu gdy rozpoczeto prace , nastepne co tydzien, w anglii jest duza sezonowosc i mozliwe zmiany - tel kier ang + 745-949-5080, zainteresowanym podamy namiary adresy telefony , firmy i agencje by mogly sie bezpiecznie upewnic ze to na 100 % bezpieczne i pewne, [email]
mamy z kolega 3 domy w Anglii kilkanaście sypialni wzielismy by pomoc rodzinie i znajomym z praca - mamy w nich wolne pkoje na kilka osob,pomagamy zalatwic prace - jest z nami okolo 30 osob , potrzebna komunikatywna znajomosc angielksiego - mozliwe zarobki 25[tel]funtoe tydzien , dojazdy do pracy 10 funtow - pokoj 60, dobrze by ktos kto przyjedzie mail ze soba na poczatkowe koszty 400 funtow by mu sytarczylo do pierwszej wyplaty, pierwsza wyplata jest kolejny tydzin w piatek od dnia wtygodniu gdy rozpoczeto prace , nastepne co tydzien, w anglii jest duza sezonowosc i mozliwe zmiany - tel kier ang + 745-949-5080, zainteresowanym podamy namiary adresy telefony , firmy i agencje by mogly sie bezpiecznie upewnic ze to na 100 % bezpieczne i pewne
czy ktos jeszcze chetny na wyjazd do Angli w okolicach czerwca ?
Szukam dwu osób na wyjazd pod koniec kwietnia do Glasgow (min. 6 m-cy)

Jest tam praca przez agencję 6,5f/h, przepakowanie butelek z kartonów szarych prosto z fabryki do ozdobnych, oraz na weekendy można jeszcze dorobić w Scotbeef, przy pakowaniu mięsa… też będzie praca w nowo otwieranej fabryce szkieł kontaktowych...

Dwie osoby, które miały jechać dziś zrezygnowały stąd dwa wolne pokoje jednoosobowe i praca...

Jeży to Cię zainteresowało to odpisz [email] lub na skype: raster-mario,

pozdrawiam Mariusz.
szukam chetnych ludzi do wyjazdu do Anglii w okolicach czerwca !! ktos zainteresowany ?
Mam 20 lat, angielski znam, szukam kogoś chętnego do wyjazdu najlepiej jak najszybszego. Kontakt [email] tylko zdecydowane osoby, które się po chwili nie rozmyślą!
Cytat: emigrant91
Cytat: poligon123
Cytat: emigrant91
///////zeby kilka tygodni szukac pracy w uk to trzeba być upośledzonym ,wiadomo praca nie czeka ,ale jest praca dla tych co chcą pracowac(szczególnie dla mężczyzn).

Praca jest i jej nie ma. Różnie to bywa. Są też martwe sezony gdzie pracy jest mniej.
Z racji tego, że jest coraz więcej obcokrajowców w UK w agencjach zaczęli robić testy z angielskiego. Dlaczego? Bo mają w czym przebierać. Jeżeli facet będzie chciał pracować a nie będzie umiał ani słowa po angielsku to gdzie go wyślą skoro nic nie rozumie? Wiadomo nie wszędzie tak jest i biorą do pracy bez języka. Nie jedna osoba nie mogła znaleźć pracy przez dłuższy czas i wracała do Polski.

---jeśli będzie to facet,prawdziwy facet to ja go wezme dam na start 60f-65(70)f na reke/wyrobi papiery to więcej.i może wcale nie rozmawiac po ang,
--jeśli bedzie to chłopaczek w rurkach ze znakomitym angielskim to niech idzie do agencji i robi za minimum
przez moj dom przewija sie średnio 3-4 nowe osoby na tydzień,i uwierz mi sa młodzi ludzie z super ang,i sa ludzie co maja ok 35-40 lat,ze słabą znajomością ang.ale własnie ci 35-40 radzą sobie dużo lepiej,są bardziej zaradni.Moze dlatego że zycie im pokazało jak się żyje w pl.((takie ps))
edytowany przez poligon123: 27 mar 2015
Cytat: poligon123
Cytat: emigrant91
Cytat: poligon123
Cytat: emigrant91

---jeśli będzie to facet,prawdziwy facet to ja go wezme dam na start 60f-65(70)f na reke/wyrobi papiery to więcej.i może wcale nie rozmawiac po ang,
--jeśli bedzie to chłopaczek w rurkach ze znakomitym angielskim to niech idzie do agencji i robi za minimum
przez moj dom przewija sie średnio 3-4 nowe osoby na tydzień,i uwierz mi sa młodzi ludzie z super ang,i sa ludzie co maja ok 35-40 lat,ze słabą znajomością ang.ale własnie ci 35-40 radzą sobie dużo lepiej,są bardziej zaradni.Moze dlatego że zycie im pokazało jak się żyje w pl.((takie ps))

te 60f na rękę to przez tydzień tak? Skoro przez twój dom przewija się tyle osób tygodniowo to albo masz firmę , która zatrudnia ze 100 osób, albo jest coś nie tak. O jakim wyrabianiu papierów mowa?
Szukam pracy na miesiąc sierpien jesli by ktos mial namiar na cos to chetnie pojade.posiadam prawojazdy kat b jestem silny fizycznie.szukam pracy bo tutaj kiepski pieniądz a żonę mam w ciąży i przydaloby sie cos zarobic
Mój email to [email] pilne bardzo prosze o kontakt kto by mial cos albo wiedział dziekuje
Cześć, jestem Iza, mam 39 lat i szukam osoby chętnej do wyjazdu do Anglii do pracy. We dwójkę zawsze raźniej. Mój angielski jest nie najgorszy. Pracowałam już za granicą jednak w UK jeszcze nie byłam. Dla zainteresowanych wyjazdem podaję adres: [email]
edytowany przez IZZA01: 29 mar 2015
Witam, planuje wyjazd do UK do pracy, najlepiej na stałe. Poszukuje pomocy oraz osób które też chcą wyjechać, jeśli ktoś ma namiary na jakąś pracę lub będzie wyjeżdżał i może zaoferować pomoc, będę wdzięczny. Mam 27 lat, znajomość angielskiego na poziomie podstawowym (uczę się od ok pół roku), myślę że będę potrafił porozumieć się prostymi słowami, mimo to każdego dnia pogłębiam ostro swą wiedzę w zakresie tego języka.

Proszę o kontakt na mail-a lub telefon:
[email] lub 535 162 635.
Hej nazywam się Kamila , mam 32 lata z chęcią wyjechałabym do Anglii lub Niemiec do pracy ... Może ktoś słyszał o ofertach np. pokojówek, opiekunek, sprzątaczek itp. Język angielski - mniej niż średnia znajomość.
\ kontakt email [email]
Temat przeniesiony do archwium.
1621-1650 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia