szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
1561-1590 z 3652
Kontakt mailowy albo odp. tutaj. Jestem gotowy od zaraz
Czesc :) Pisze ten post po to aby wszystkim tym co chcą wyjechac do UK dodac troszke pewnosci siebie . Sama byłam w takiej sytuacji jak tutaj Wy . Chcialam wyjechać do Anglii ,ale nie miałam za bardzo do kogo , poniewaz ani nie miałam zadnej rodziny ,ani znajomych u których mogłabym sie zaczepić i przypadkiem trafiłam na to forum . Na początku wahałam sie co do napisania do którejś osoby stąd ,bo wiadomo nigdy nie wiadomo na jaką osobe mozna trafić ,ale napisałam . Zauważyłam komentarze dodawane przez poligon123 napisałam maila do niego i zaraz odpisal ,ze zadzwoni ,ze pogadamy co i jak . Czytałam komentarze w których sie udziela i ludzi na jego temat ,ze naprawde mozna na niego liczyć . I tak było . Po wcześniejszych rozmowach i ustalaniach odwazyłam sie i przyleciałam , wiadomo miałam pewne obawy jak kazdy z Was tutaj je ma jadąc w nic pewnego .Poligon123 odebrał mnie wziął do siebie na mieszkanie w ten sam dzien oglądalam pokoj , następnego dnia pojechałam z jego zoną do angencji , pomagaja mi ze wszystkim począwszy od założenia konta w banku , poruszania sie po Londynie , pojścia do angencji juz po dwoch dnich dzieki ich pomocy dostałam prace , dzisiaj jestem umowiona na rozmowe o numer insurance który jest bardzo wazny będą w Anglii . Przyjeli mnie , obcą sobe do swojego domu i bezinteresownie zaoferowali mi pomoc , a wiadomo początki są trudne jezeli trzeba liczyć tylko na siebie . Jestem tutaj tydzien , a juz większość spraw mam zalatwionych ! Dzięki poligonowi123 oraz jego zonie . Jeżeli chcecie wyjechać do Anglii to zaryzykujcie nic nie tracicie ,a mozecie wiele zyskać . Jezli chodzi o poligon123 to chciałam mu podziękować , jest warty zaufania .! Jak wcześniej wspominałam nadal mieszkam u poligona123 oraz jego zony, ponieważ nie moge znalezc osoby z którą mogłabym dzielić pokoj , gdyz jedynki są drogie i nie opłaca mi sie wynajmować samej , więce jeżeli jest dziewczyna , którą ogarnia mniej więcej język i jest chetna na wyjazd to proszę o kontakt . [email] .
Witam 3 marca wieczorem wylatuje do Londynu. Szukam kogoś kto tak jak ja leci w ciemno(nie koniecznie 3 marca ale w tych okolicach). Mam znajomego we wschodniej części Londynu, który przenocuje mnie na 2 dni i w tym czasie pomoze mi w znalezieniu zakwaterowania oraz załatwienia innych formalnosci (konta w banku , nin, cscs). Jesli ktos leci sam tak jak ja zapraszam na prv bądź e mail: [email] razem raźniej no i jesli chodzi o wynajem mieszkania czy pokoi im wiecej ludzi tym taniej. Mateusz 24 lat
Hej! Kamil z tej strony. Planuję wyjazd do Londynu po obronie tudzież od razu po wakacjach i szukam kogoś, kto też ma takie plany lub kogoś z Londynu, kto mógłby pomóc się tam ogarnąć. Kończę licencjat z anglistyki, więc mój angielski jest na dość wysokim poziomie. Nie mam w Londynie osób, które chętne byłyby pomóc, a trochę sam się boję, szczególnie poruszania się po mieście. Może ktoś mógłby pomóc stanąć tam na nogi raz dwa, znaleźć jakiś pokoik, żebym mógł się usamodzielnić jak najszybciej?

A jak nie ktoś do pomocy, to może ktoś też się wybiera w sierpniu/wrześniu? W grupie zawsze raźniej. :)
Cześć, jestem Mateusz, mam 19 lat, planuję wyjazd do UK, już raz byłem jednak na bardzo krótki okres czasu, gdyż miałem kilka nie pozamykanych spraw w Polsce, poszukuję chętnej osoby w moim wieku bądź zbliżonym do wyjazdu, z całym szacunkiem ale młodzież porozumiewa się w inny sposób, więc byłbym bardzo zadowolony jeżeli ktoś taki by się znalazł, mam tam siostrę, która siedzi kilka lat, jednak nie chcę siedzieć jej na głowie, gdyż ona ma swoje życie, ale jeżeli będzie potrzebna jakaś pomoc na start to nie ma najmniejszego problemu, potrzebuję osoby odpowiedzialnej i ogarniętej, nie chcę kogoś, kto byłby w stanie rzucić wszystko w jednej chwili, tylko po to aby wyjechać i zaraz wracać z płaczem, gdyż wiem jak to wygląda z boku, osobiście jestem osobą z poczuciem humoru no i jestem jeszcze gówniarzem patrząc na średnią wieku użytkowników forum dlatego zależy mi również na takiej bratniej duszy, wiadomo, że wtedy można się dogadać, zapraszam do kontaktu e-mail: [email] w e-mailu najlepiej podsyłajcie swoje konta na fb bądź skype, gdyż wtedy komunikacja jest o wiele ładniejsza, podkreślam jednak, że szukam osoby spokojnej, nie mówię tutaj, że jestem jakimś sztywniakiem, po prostu przejechałem się na wielu ludziach i nie chcę potem żadnych rozczarowań, gdy pojawią się jakieś niepotrzebne problemy, zapraszam do kontaktu: [email]
Witam ;) mam 20 lat i w czerwcu 2015r. chcialabym wyjechac do Anglii. Szukam osób, które również planują tam wyjechać do pracy. U mnie niestety jest troche kiepsko z angielskim ale mam nadzieję,że znajde pracy chociażby na pakowaniu np. Jeśli ktoś by był chętny oraz jak by się znalazła osoba, która chciałaby mi pomóc sie tam odnależć proszę o kontakt na e- mail : [email] Z góry dziekuje i pozdrawiam ;) Paulina
Szukam kompana lub kompanki planuje wylot do uk w połowie lub pod koniec marca mam 19 lat mam trochę oszczędnosci tutaj pytanie ile powinienem wziąć.ang nie jest problemem mam duże poczucie humoru dystans do siebie i innych nie boję się ciężkiej pracy wyjeżdżam ze względów iż chce się usamodzielnic zaoszczędzić trochę pieniążków i zacząć też ta młodzieńczą przygodę a jednoczesnie wejść w dorosłość pewnym krokiem . Pracy będę szukał na miejscu i na portalach może znajdę coś przed wylotem jeśli jest ktoś kto może pomóc załatwić pracę i udzielić jakieś wskazówki gdzie najlepiej się zatrzymać jakie są ceny za media Internet etc. Będę wdzięczny za kontakt i pomoc jeśli też masz zamiar wyjechać napisz nie gryze a zawsze raźniej jechać z kimś tylko zdecydowane osoby [email]
Siemanko. Łukasz z tej strony, obecnie mam 20 lat,ukończyłem szkołę średnią i również chciałbym wyjechać do Anglii.Szukam osoby chętnej do pojechania ze mną gdzieś koło połowy czerwca.Chce wyjechać do UK,ponieważ chciałbym zacząć powoli realizować swoje plany na przyszłość (dom,rodzina,praca w dużej korporacji),a jak wiadomo w Polsce jest o to bardzo ciężko.Jestem osobą:miłą ,w miarę spokojną i lubię kontakt z ludzmi.Moje zainteresowania to:Piłka Nożna (tak Premier League :D,Primira Division),Esport,Informatyka-(głównie programowanie),w wolnej chwili lubię pograć ale bez przesady.Jeśli chodzi o mój angielski to jest w miarę dobry.Szukam osoby odpowiedzialnej,która nie jedzie tylko po to żeby tam balować.Jeśli jesteś zainteresowany/a moją ofertą wspólnego wyjazdu to zapraszam do skontaktowania się ze mną.

Kontakt do mnie: [email]
Witam poszukuje jakiś dobrych ludzi którzy pomogą mi w znalezieniu pracy w Anglii,interesuje mnie praca która nie wymaga znajomośći języka angielskiego.Pozdrawiam i czekam na odpowiedz :)
E-mail : [email]
edytowany przez Loginka88: 02 mar 2015
Cytat: Loginka88
Witam poszukuje jakiś dobrych ludzi którzy pomogą mi w znalezieniu pracy w Anglii,interesuje mnie praca która nie wymaga znajomośći języka angielskiego.Pozdrawiam i czekam na odpowiedz :)
E-mail : [email]
To mnie az rozesmialo ......wszystko na tacy dla obcego człowieka...
Terri nie napisałam że praca ma być podana na tacy,tylko może ktoś o czymś słyszał i pomoże a to jest róznica !!
Witam
Jestem ze Skierniewic (Lokalizacja - między Łodzią a Warszawą)
Jestem osobą pracującą ale obecne zdecydowałem się na wyjazd (już nawet nie szukam innej pracy w tym kraju)
Co prawda mój fach to bardziej praca biurowa a jedyny język jaki znam to angielski - poziom komunikatywny. Więc pozostaje mi na chwilę obecną dowolna praca fizyczna. (Chociaż na start + nauka języka)
Nie myślę nad wylotem do UK ale raczej nad wyjazdem własnym samochodem do Niemiec? / Holandia? - widziałem dużo ofert gdzie pracuje dużo Polaków więc myślę że w pracy fizycznej bym się odnalazł. Problem w tym że nie mam żadnej rodziny na zachodzie i nie ma mnie kto wprowadzić. Samemu ciężko mi podjąć decyzję. Wysłałem już CV z zapytaniami do wszystkich agencji jakie (legalne) znalazłem. I zależy mi na czasie. Obecnie nic mnie tutaj nie trzyma. Jeżeli są osoby chętne do wyjazdu, posiadają jakieś kontakty na start i mają ochotę zostawić wszystko za sobą a nie chcą jechać same to z chęcią po nie pojadę i wyruszymy. Proszę w takim przypadku o kontakt mailowy.
Przed wyjazdem polecam każdemu przeczytać ten artykuł. Daje do myślenia oraz ostrzega nas przed popełnianiem błędów ;) https://www.przystanek-eko.pl/2015/02/zywe-domy/comment-page-1/#comment-70 Mi pomógł w podjęciu dobrej decyzji.
Witam Wszystkich :)
Nazywam Się Tomek mam 21lat i Szukam Pomocy w Znalezieniu Pracy w Anglii.
Język znam przeciętnie tylko podstawa to czego w Polskich szkołach uczą.
Jestem z Zawodu Kucharzem. Potrafię tez sporo z Budowlanki / Mogę Pracowac na magazynie/ Produkcja/Fast Food /sprzątanie itp ogólnie to co związane z Pracą Fizyczną.
Potrzebował bym również krotki spis odnośnie przygotowania do wyjazdu ile kasy najlepiej na pierwsze 2/3 tygodnie zabrac, informacje odnośnie zakwaterowania koszta itp i na co zwracac uwaga.
Jeśli jest ktoś kto mógl by mi pomoc to proszę o kontakt po przez portal lub na email [email]
Cytat: Loginka88
Terri nie napisałam że praca ma być podana na tacy,tylko może ktoś o czymś słyszał i pomoże a to jest róznica !!

A czy przypadkiem nie myślisz, ze jak ktoś cos tam słyszy o czyms tam, to najpierw pomoze swoim znajomym zanim pomoze obcemu człowiekowi....Szukaj w gogle - jest mnóstwo agencji, prac...trzeba się trochę wysilić, a nie liczyc na innych.
Terri nie bądz taki madry i nie mów mi co mam robić jak Ci nie pasuje mój post to go zignoruj ,a w necie nie ogłaszają się tylko uczciwi ludzie jest tez duzo oszustów,raz juz zostałam oszukana wiec wole sie poradzic kogos madrzejszego pomijajac Ciebie.Pozdrawiam
Witam, w połowie kwietnia wybieram się do Londynu i będę tam szukał pracy w zawodzie. Wiem że jako kierowca nie powinienem mieć większych problemów ze znalezieniem zatrudnienia. Wolałbym jednak jechać do pracy a nie dopiero szukać pracy i marnować czas. Mam miejsce zamieszkania w okolicy lotniska. Oferuję całą tygodniówkę zarobioną za znalezienie pracy jako kierowca na umowę o pracę. Dodatkowo jestem inżynierem budowy, wiec rzetelność, uczciwość i gwarancja jakości zapewniona. Oczywiście znam angielski, do tego niemiecki komunikatywnie. Mam 26 lat jestem sprawny fizycznie. Nie mam żadnych nałogów. Po przyjeździe do Londynu będę chciał od razu wymienić prawo jazdy na angielskie ( wiem że oficjalnie trzeba siedzieć pol roku w Anglii). Po około miesiącu pobytu będę szukał mieszkania :) Jeszcze nie dzwoniłem nigdzie za żadną pracą to moja pierwsza inicjatywa. Wyłącznie orientowałem się i wiem że na kierowców jest duży popyt. mail: [email]
Witam, w połowie kwietnia wybieram się do Londynu i będę tam szukał pracy w zawodzie. Wiem że jako kierowca nie powinienem mieć większych problemów ze znalezieniem zatrudnienia. Wolałbym jednak jechać do pracy a nie dopiero szukać pracy i marnować czas. Mam miejsce zamieszkania w okolicy lotniska. Oferuję całą tygodniówkę zarobioną za znalezienie pracy jako kierowca na umowę o pracę. Dodatkowo jestem inżynierem budowy, wiec rzetelność, uczciwość i gwarancja jakości zapewniona. Oczywiście znam angielski, do tego niemiecki komunikatywnie. Mam 26 lat jestem sprawny fizycznie. Nie mam żadnych nałogów. Po przyjeździe do Londynu będę chciał od razu wymienić prawo jazdy na angielskie ( wiem że oficjalnie trzeba siedzieć pol roku w Anglii). Po około miesiącu pobytu będę szukał mieszkania :) Jeszcze nie dzwoniłem nigdzie za żadną pracą to moja pierwsza inicjatywa. Wyłącznie orientowałem się i wiem że na kierowców jest duży popyt. mail [email]
Mam 20 lat i szukam chetnej osoby w podobnym wieku z wystarczającą znajomoscią angielskiego do mozliwie jak najszybszego wyjazdu. Kontakt [email]
Cytat: Damian9011
Witam, w połowie kwietnia wybieram się do Londynu i będę tam szukał pracy w zawodzie. Wiem że jako kierowca nie powinienem mieć większych problemów ze znalezieniem zatrudnienia. Wolałbym jednak jechać do pracy a nie dopiero szukać pracy i marnować czas. Mam miejsce zamieszkania w okolicy lotniska. Oferuję całą tygodniówkę zarobioną za znalezienie pracy jako kierowca na umowę o pracę. Dodatkowo jestem inżynierem budowy, wiec rzetelność, uczciwość i gwarancja jakości zapewniona. Oczywiście znam angielski, do tego niemiecki komunikatywnie. Mam 26 lat jestem sprawny fizycznie. Nie mam żadnych nałogów. Po przyjeździe do Londynu będę chciał od razu wymienić prawo jazdy na angielskie ( wiem że oficjalnie trzeba siedzieć pol roku w Anglii). Po około miesiącu pobytu będę szukał mieszkania :) Jeszcze nie dzwoniłem nigdzie za żadną pracą to moja pierwsza inicjatywa. Wyłącznie orientowałem się i wiem że na kierowców jest duży popyt. mail [email]

Hey
Jakie masz prawo jazdy (kat)?
Miejsce zamieszkania -jakie lotnisko?
Lotniska to obrzeża ,a nawet już w sumie nie Londyn.
miejsce zamieszkania koło lotniska heathrow.
Prawo jazdy C+E, czyli na każde auto ciężarowe. Z kodem 95 czyli kartą CPC. Mam di tacho kartę
Hej, poszukuje kogoś chętnego na wyjazd do pracy.. Termin około połowy czerwca, miejsce do uzgodnienia, lecz wstępnie rozważam Londyn. Nie mam jeszcze żadnych ofert na oku, na chwilę obecną moje poszukiwania skupiają się na znalezieniu towarzyszacej osoby do tej wyprawy ;) tak w ogóle to jestem Sylwia, mam 23 lata. [email]
Witam. Mam 21 lat, planuję wyjazd do Anglii od razu po świętach Wielkanocnych. Angielki umiem dobrze, myślę że bez problemów się dogadam. Szukam osób chętnych na wyjazd. Najlepiej jakby była to dziewczyna, która też nie ma problemów z tym językiem. Pracy szukam w internecie .


Jeżeli są tu osoby, które już tam są lub by chciały mi pomóc np. w pierwszym tygodniu , albo w czymkolwiek tam na miejscu byłabym bardzo wdzięczna. mój e-mail : [email]

pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia :)
Cytat: Tomek1007
Witam Wszystkich :)
Nazywam Się Tomek mam 21lat i Szukam Pomocy w Znalezieniu Pracy w Anglii.
Język znam przeciętnie tylko podstawa to czego w Polskich szkołach uczą.
Jestem z Zawodu Kucharzem. Potrafię tez sporo z Budowlanki / Mogę Pracowac na magazynie/ Produkcja/Fast Food /sprzątanie itp ogólnie to co związane z Pracą Fizyczną.
Potrzebował bym również krotki spis odnośnie przygotowania do wyjazdu ile kasy najlepiej na pierwsze 2/3 tygodnie zabrac, informacje odnośnie zakwaterowania koszta itp i na co zwracac uwaga.
Jeśli jest ktoś kto mógl by mi pomoc to proszę o kontakt po przez portal lub na email [email]
....czemu na pierwsze 2/3 tygodnie-weź tyle aby ci starczyło!
Prace wcześniej czy pózniej znajdziesz,a jak ci braknie kasy to bedzie dupa...
Koszt pokoju jednoosobowego np.Londyn wschodni 3/4 strefa to 100f/tydz plus tydzień lub dwa depozytu wiec na dzień dobry może być to 300f zanim weźmiesz pierwsza wypłatę będziesz musiał jeszcze raz albo nawet dwa razy zapłacić za pokoj,o ile znajdziesz szybko prace.
Ja osobiście bym zabrał z 700f
witam ustawilem sie troszke w angli przynajmniej mam samochod, znam angielski i mam prace tymczasowa przez agencej posrednictwa pracy chcialbym wynajac dom tu w angli potrzebuje wiecej ludzi bo sam nie zdolam oplacic calego domu a im wiecej nas tym razniej tzn nie wezme ludzi na kupe po 5 na pokuj max 2 na pokuj pary ewentualnie kto chce ale w podobnym wieku do mojego no wiadomo przez skype pogadamy wpierw nie chce zadnego zadatku bo wiem ze wielu z was wystawiono a wiec zadnych pieniedzy do przodu nie biore chcialbym pomuc sobie i komus przy okazji powiecmy ze 5 osobom pomoge moze dla trojga jaki ma z tego biznes a zaden no fakt znam angielski ale i wy znacie no trzeba wyrobic konto w banku wyrobic nin national insurance number w tym pomoge toz ja sobie biore kogos na glowe preferowal bym od 18 do 30 lat bez nalogow no fajnie bylo by zeby byly to by panie ale nie sadze zeby tak dobrze mi sie trafilo czemu panie bo panie nie stwazaja konfliktow jak faceci bo kto wie kto jest po drugiej stronie narkotyki, dopalacze, chuczne imprezy, szlugi, alkochol przeklony itp itd tego wolalbym unikanac ale do sedna przejde. pomofge znalesc prace moze podszkole z angielskiego zalezy od was dlaczego porywam sie na taki krok bo chce sie tez sam uwolnic mam 22 lata i nie zamiezam koczowac na emigracji tylko zaczac normalnie zyc jak inni polacy ktuzy sa juz tu po 15 lat jesli ktos zechce to niech napisz do mnie na gadu gadu w przeciwnym wypadku niech debile nie zwracaja na moja ortografje bo pisze z angielskiej klawiatury ok po drugie nie czepiajcie sie o takie szczeguliki bo krytykow nie potrzebuje zero oceniania i przewidywania jakies hore teorie spiskowe madry sie zgapnie ze to zaden obuz pracy, agencja towazyska ani burdel no i nie cyganie a za granica uwazac najbardziej trzeba na polaka no fakt niestety jestem polakiem tak mam w paszporcie ale tego nie zmienie niektuzy beda was zniechecac odradzac zlosliwie i zlowieszczo z zazdrosci ale to juz wasza broszka czy napiszecie czy nie ja na sile nie ciagne nikogo na sznurku wlasna wola/wybor a wiec podaje gg bo wrazie jakis gruzb czy hamskiego polskiego zachowania mozna zmienic gg numer zreszta kazdy tak robi nawet z e-mailem bo dzis juz nikt nikomu nie ufa bo polak zepsul opinnie drugiemu no a ja nie moge po was osobiscie pojechac i was za raczke przyprowadzic do odwaznych swiat nalezy tyle osub wyjezdza w ciemno nie chce obiecywac zeby nie zapeszyc ale w grupie zawsze razniej jeden za wszystkich wszyscy za jednego no cuz nie wywyzszam sie plus nie moge za was zakladac i was sponsorowac bo bylo by to glupie z mojej strony i naiwne ale smialkowie i ryzykanci zapraszam numer gadu gadu szczegulnie zapraszam zmotywowanych poukladanych i zdeterminowanych do pracy za granica nie jest trudno no trzeba znac podstawy angielskiego miec CV dwa referencje poprzednie no i co chceci do pracy/roboty NIN national insurance number konto bankowe i pare groszy na start nie muwie zebyscie mieli bug wie ile ale te 300 funtuw to tak max min dla samego siebie bo ja od was nie chce zlamanej zlotuwki jeszcze sie na tym nikt nie dorobil dla tego mam szczere intencje ale to juz wy osadzicie daje gg potem ewentualnie skype dla wybranych hamstwo przeklenstwa osady wyzwiska bluzki i cwaniactwo obelgi i pyskowanie ignoruje NR [gg]
@kierunekPracaManchaster
piszesz jak jakis psychopata, nigdy bym nic od ciebie nie wzial. Poza tym czemu zmieniles nicka?
@kierunek praca Manchester
Nie wiem, ale wnioskuje z twojego wpisu, ze nie za bardzo dobrze uczyles się z polskiego w Polsce. Tyle bledow to nawet ja nie robie :-)
a to juz wyjasniam z bledami ortograficznymi bo cwelom polskim trzeba czasem dojebac zeby scierwa mialy o czym popisac jak juz wspominalem czasem cioty zostawiajace komentaze takie musza miec czas na przeczytanie czegos i dlatego potrzebujemy siebie nawzajem :)
Planuję wyjazd do UK. Szukam osób, które byłyby uprzejme wspomóc swoim doświadczeniem. Proszę też o kontakt osoby które chcą wyjechać. Razem raźniej. Mam 22 lata, mówię po angielsku bardzo dobrze. Mieszkam w Szczecinie.
[email]
edytowany przez MateuszU: 10 mar 2015
Witam
Szukam młodej osoby chętnej na wyjazd za granicę w celach zarobkowych. Chodzi mi o wyjazd na 2 miesiące w okresie wakacyjnym. Jeśli nie chcesz jechać sam i jesteś z podkarpacia napisz: [email] Przed wyjazdem chciałbym się spotkać kilka razy, aby się lepiej poznać.
Temat przeniesiony do archwium.
1561-1590 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia