szukam chetnych do wyjazdu do anglii

Temat przeniesiony do archwium.
1771-1800 z 3652
popatrzcie sami tylko winni się tumaczą obczajcie jak na zawołanie John Terry lub Thierry Hunry czubki i ten co mu na poligonie rozum odstrzelili cymbał pomaga za darmo aniołek polakom bo do nieba zapiernicza i musi odkupić swoje grzechy no no jacy ci polacy dobrzy ci dwaj lub jak popadło bo są anonimowi mają w cholerę czasu czytać i komentować może to stare pierdziele dziwie sie ze umieją komputer obsługiwać i że im się chce obudzcie sie że to pcy kanciaże z dobrą reputacją czas ich nauczył i doświadczenie żyć z polaków a przykrywkę mają zarejestrowana firma haha fajnie się jest napewno swój na swoim dorobić i uważać się za wcielenie istnego dobra. tylko bardzo proszę te terry i poligoniczek69 666 niech nie dodaje już swojej mądrości bo on choruje na pysznośc czyli samo zadufanie i dumę a jak wiadomo wszyscy jesteśmy tacy sami równi. a ty poligonik idz na poligon i niech cię żołnierze nauczą rozumu ty mondralo co pozjadałeś wszystkie rozumy samorytaninie ty dobry powiedz forumowiczom czy nigdy grosza czy centa czy pensa od nikogo nie wziełeś czy tylko jesteś bajkopisażem biznesmenie czy moze robin hood bez odbioru. czemu nikt inny się nie wypoiwie tyklo te dwa osobniki bo co oni żądzą hehe ja mam dość
wiem oni pracują w CITIZEN BEAURO ADVICE temu tacy hojni no to sory to wszystko wyjaśnia charytatywnie i wolontarialnie to inna sprawa całkiem szlachetne ale dziś za darmo nic nie ma za dziękuje sie nic nie kupuje wszystkie grabie grabią do siebie
Szkoda że forum zeszło na BURACTWO osób które wypisują brednie na temat ludzi których nie znają... Jeśli chodzi o poligona123 to poznałem go osobiście, miałem obawy przed wyjazdem jak chyba każdy, ale gdyby nie on nie było by mnie tutaj, jestem tutaj od nie dawna, pomógł mi z mieszkaniem, papierami i pracą jak i wielu innym, można na niego liczyć w każdej sytuacji. Jeszcze raz dzieki poligon123 !!!! A Ci którzy go nie znają niech sobie oszczędzą tych żałosnych tekstów, pozdrawiam !!
Przecież mówiłem, że ten poligon to oszust i kanciarz. Przynajmniej ktoś to teraz potwierdził.
Polaczek za granicą pomagający za darmo innym przez neta. Bajka normalnie.

A po drugie to trzeba być skończonym debilem i matołem, żeby pojechać do UK i wierząc, że jakiś gościu z forum pomoże ze wszystkim.
@emigrant
@pracamanchaster
jesteście trollami i macie juz bany
oj ludzie ludzie jacy wy jesteście naiwni,niby już dorośli a myślenie małych dzieci.Jak tak was czytam to aż mi was żal.Jedźcie do tej waszej wymarzonej Anglii.Dopóki sami nie zobaczycie to się nie przekonacie bo teraz to bujacie w obłokach marzeń o magicznej krainie zwanej UK w której funty same wpadają na konto.
"Jestem obcokrajowcem w brzydkim kraju głupich angoli, klimat jest do dupy, żarcie tragiczne - trzeba polskie kupować. Nie ma tu lasów ani jezior. Po prostu tęsknie za Polską jak większość Polaków na Wyspach."

Pozdrawiam Emigrantxxx chociaż jeden mądry i stąpający po ziemi a nie bujający w obłokach.Coś ci powiem zostaw tą dziurę zwaną UK spakuj manatki i zawiń się z tego syfu np. do Szwabii :) taka moja dobra rada.
Cytat: Emigrantxxx
Przecież mówiłem, że ten poligon to oszust i kanciarz. Przynajmniej ktoś to teraz potwierdził.
Polaczek za granicą pomagający za darmo innym przez neta. Bajka normalnie.

A po drugie to trzeba być skończonym debilem i matołem, żeby pojechać do UK i wierząc, że jakiś gościu z forum pomoże ze wszystkim.

Ze niby kto to potwierdził?
Przykro mi bardzo ze ci sie nie udało,mi sie udało i mam w dupie twoje opinie i wszyscy inni którym sie tu udało tez maja w dupie te twoje wypowiedzi.
Myslisz jak nie poradziłeś sobie w uk to gdzieś indziej sobie poradzisz-wątpliwe.
Kto jest nieudacznikiem -pozostaje nim do końca życia-zrozum to!
--ze ty nim właśnie jestes!
ooo poligamia wykupił sobie frajerów polecających go żeby inni jak magnes do tego guru ciągneli no no dobry stary sprawdzony numer stary jak świat h*j wie z kąd zaraz jakiś adwokat go broni zaraz po najeździe na naszego londyńczyka no no faktycznfia już sie zawiązała polska mafia w uk jak miło na obcej ziemi kasą przyćmione łby. jak to dobrze że pieniądze szczęścia nie dają :(
poligon to egoista i samolub obczajcie jego pisanie także bo mu się udało wypaliło to się podnieca i wypisuje jego osiągnięcia na forum jaki on to nie jest wykwintny oj ukłońcie sie przed wielkim ogromnym poligonem, już pomyślał jak to polakom załatwić dom prace zasiłki nin i konto bankowe za kaasę bo się t trudni bo ja nie znam takich wynajmuje chate i kase trzepie na polakach bez angielskiego bo ja takich to nie znam w south emsal identyczne zachowanie zachwala poleca oferuje niewiadomo co taki zangielszczony polak czysty biznes bez podatku :)
Panowie/Panie
Czy nie można jasno wyjaśnić jak wygląda ta pomoc z jednej i drugiej strony? Po co obrzucać się oszczerstwami... Wystarczy, żeby jedna strona opisała jak pomaga i czy robi to za darmo, a druga jeśli ma podstawy do polemizowania to niech wyjaśni jakie zajście miało miejsce, dlaczego pomoc się nie udała i czy rzeczywiście to kosztowało. Podajcie jakieś konkrety a nie robicie mętlik w głowach ludzi, którzy rzeczywiście zastanawiają się nad wyjazdem. Na razie to są tylko niemiłe epitety. Pomóżcie w spokojnym podejściu do tematu wyjazdu do UK, doradźcie, bo tego potrzebujemy.
To tak na biegu bo.....
Nazwy użytkownikow.....
Dam88 -czy to wczoraj utworzony profil,czy osoba szukała pracy już wcześniej -proszę sprawdzić.

Emilka1920 -czy to wczoraj utworzony profil?

monisiiaa133-czy to są nowe profile?, czy jeszcze wcześniej ci ludzie pisali ze szukają pracy,że są chętni wyjechać a potem pisali ze im się udało. Ze nikt ich nie wystawił!
Wiem bo sam odbieralem ludzi ze stratford, z victoria od poligona z tego forum,z nim też pracowalem.
Tylko co niektórzy nie mogą przeżyć ze ktoś to mógł robić bezinteresownie.
Wiec najlepiej sprawdzić stare profile.
Kobieta,23 lata, angielski na poziomie B2, ale wygląda to mniej więcej tak http://static.fjcdn.com/pictures/I+can+count+to+potato+does+this+only+happen+to_ba203a_3612429.jpg

Chcę wyjechać gdziekolwiek, byleby się stąd wydostać i coś zmienić w swoim życiu. Wyjazd planuje koło sierpnia 2015. Jak większość nie chcę jechać sama, wiec chętnie zgadam się z kimś kto ma podobne plany, z kim będę mogła się nawzajem wspierać, nie mam problemów z nawiązywaniem znajomości, czy kontaktami międzyludzkimi, wiec myslę, że każdy się ze mną dogada.
Praca pożądana od logistyki (takie wykształcenie) przez prace na magazynach, plantacjach, po kelnerowanie, czy sprzątanie.
Brak znajomości ale za to duuuuże chęci do pracy, zmiany i nowego startu :)
[email] zapraszam do kontaktu :)
Witam,potrzebuję pewnej informacji jak wygląda sprawa z NIN? Ponieważ nasluchalam się wiele teorii na ten temat, więc chciałabym zorientować się jak to wygląda czy można zacząć pracę bez tego numeru i ile się na niego ogólnie czeka? :)
Cytat: Aneczkaa92
informacji jak wygląda sprawa z NIN? ... czy można zacząć pracę bez tego numeru i ile się na niego ogólnie czeka? :)

Tak, mozesz zaczac prace bez NIN. Wtedy pracodawca uzywa 'temporary' -. Na NIN czekasz moze 2-3 tygodnie. To nie jest koniec swiata. Zawsze mozesz poszukac na gov.uk
Cześć, jestem Ola, mam 20 lat. Chciałabym wyjechać gdziekolwiek, zacząć od nowa, bo naprawdę nic już mnie tu nie trzyma. Mogłabym pracować na zmywaku, jako kelnerka, obojętnie, po prostu potrzebuję wyrwać się stąd, może nawet uciec na jakiś czas, najlepiej z jakąś bratnią duszyczką, bo wiadomo, razem zawsze, o wiele raźniej. Nikt z moich z znajomych nie zdecydował się na taki krok, więc jeśli znajdzie się ktoś w podobnym wieku, chętny na podróż życia :D, najlepiej na samym początku czerwca, zapraszam na maila: [email]
Cytat: lonleyx199
Cześć, jestem Ola, mam 20 lat. Chciałabym wyjechać gdziekolwiek, zacząć od nowa, bo naprawdę nic już mnie tu nie trzyma. Mogłabym pracować na zmywaku, jako kelnerka, obojętnie, po prostu potrzebuję wyrwać się stąd, może nawet uciec na jakiś czas, najlepiej z jakąś bratnią duszyczką, bo wiadomo, razem zawsze, o wiele raźniej. Nikt z moich z znajomych nie zdecydował się na taki krok, więc jeśli znajdzie się ktoś w podobnym wieku, chętny na podróż życia :D, najlepiej na samym początku czerwca, zapraszam na maila: [email]
Po pierwsze powiem Ci co musisz zrobić.
1. Nie korzystaj z usług oszustów jak Poligon.
2. Musisz mieć kasę. Mi starczyło 400 funtów, ale robotę miałem na drugi dzień i możliwość pożyczenia kasy na miejscu. Sam jakbym jechał to wziąłbym co najmniej 600 funtów.
3. Kup bilet otwarty z powrotem, bo może Ci nie wyjść.
4. Musisz kupić bilet na samolot i dojechać do lotniska i później z lotniska - jakieś 600 zł razem zakładam,
5. Zabierz jedzenie z Polski. Mi starczyło na 2 tygodnie.
6. Wybierz miasto i jedź. Pokój musisz znaleźć na miejscu. Przed wylotem, zapisujesz sobie numery telefonów i od razu po przylocie i kupnie karty sim, dzwonisz i szukasz pokoju - bez nawigacji w telefonie się zgubisz, chyba, że taksówką dojedziesz.
7. Jak masz już pokój to następnego dnia idziesz do wszystkich agencji się rejestrować.
8. Czekasz na robotę.

Nie jest tak łatwo jak się wydaję. Nie mając zaufanych znajomych na miejscu sam bym nigdy nie pojechał, więc śmieszą mnie takie posty na forum, że ktoś chce jechać, ale nie wie gdzie, po co i nie ma z kim.
Cytat: krzychukrzychu
To tak na biegu bo.....
Nazwy użytkownikow.....
Dam88 -czy to wczoraj utworzony profil,czy osoba szukała pracy już wcześniej -proszę sprawdzić.

Emilka1920 -czy to wczoraj utworzony profil?

monisiiaa133-czy to są nowe profile?, czy jeszcze wcześniej ci ludzie pisali ze szukają pracy,że są chętni wyjechać a potem pisali ze im się udało. Ze nikt ich nie wystawił!
Wiem bo sam odbieralem ludzi ze stratford, z victoria od poligona z tego forum,z nim też pracowalem.
Tylko co niektórzy nie mogą przeżyć ze ktoś to mógł robić bezinteresownie.
Wiec najlepiej sprawdzić stare profile.

Tylko ze ja jestem do weryfikacji przez ludzi którzy sa!!!
I ja buraku nie oferuje zadnych usług !!!
Cytat: poligon123
Cytat: krzychukrzychu
To tak na biegu bo.....
Nazwy użytkownikow.....
Dam88 -czy to wczoraj utworzony profil,czy osoba szukała pracy już wcześniej -proszę sprawdzić.

Emilka1920 -czy to wczoraj utworzony profil?

monisiiaa133-czy to są nowe profile?, czy jeszcze wcześniej ci ludzie pisali ze szukają pracy,że są chętni wyjechać a potem pisali ze im się udało. Ze nikt ich nie wystawił!
Wiem bo sam odbieralem ludzi ze stratford, z victoria od poligona z tego forum,z nim też pracowalem.
Tylko co niektórzy nie mogą przeżyć ze ktoś to mógł robić bezinteresownie.
Wiec najlepiej sprawdzić stare profile.

Tylko ze ja jestem do weryfikacji przez ludzi którzy sa!!!
I ja buraku nie oferuje zadnych usług !!!

Przecież oferujesz "bezinteresowną" pomoc. Jesteś krętacz. Podejrzewam, że siedzisz na zasiłkach w UK, albo robisz za 6.5L/h i dorabiasz sobie na naiwnych rodakach.
Emigrantxxx - właśnie jak napisał ktos przed moim postem poligon123 jest do sprawdzenia ,wystawiają mu pozytywne opinie ludzie którzy mieli tu swoje profile kilka miesięcy wcześniej,którzy szukali pomocy przy wyjezdzie przez to forum-wiec jak nie jestes ślepy to czytaj ze zrozumieniem co inni piszą !!!

Bo to wszystko co ty piszesz to jest podszyte nienawiśćia ze ktos cos moze -lecz nie ty.
Ze ktos cos ma -lecz nie ty.
Ze ktos zarabia dobrze -lecz nie ty.

Z tego co widze masz profil od miesiąca ,podejrzewam ze jeszcze zdublowany z innym profilem!

Natomiast profil poligon123 istnieje tu od 2 lat- i nie było przez żadnego użytkownika napisane ze poligon kogoś okradł albo w jakiś sposób przekręcił.

Wiec ja osobiście po przeczytaniu twoich postów i użytkownika poligon123 twierdze i jestem przekonana ze użytkownik poligon123 jest bardziej wiarygodna osoba od Ciebie!

W moim przekonaniu twój profil jest klonem innego profilu........
Co jeszcze ważne -Ty nic nie oferujesz ze swojej strony ,tylko piszesz o pierdołach wyssanych z palca .

Myśle ze twoje zachowanie jest spowodowane tym ze ktos neguje twoje wpisy ,dodam ze twoje bezsensowne wpisy,nie podajesz konkretów !!!
Piszesz stworzone w twojej głowie pierdoły aby sie dowartościować!!

A taka pomoc to odpowiedzialność ,strata czasu etc i zarazem ryzyko .
Odpowiedzialność za osobę bo trzeba jej pomoc na starcie w wielkim świecie.
Ryzyko -bo jak sie by trafiła taka osoba jak ty to by była porażka po całości!!
edytowany przez mawyc.mawyc: 13 maj 2015
Moi drodzy,

Czytam po krótce Wasze opinie na temat wyjazdu do Anglii.
Różne opinie piszecie na temat pomocy, jej braku, pieniędzy, bezinteresowności itd.
Wraz z przyjacielem przyjechaliśmy do Anglii w listopadzie 2013r. Pojechaliśmy kompletnie w ciemno. Przez długi okres było nam bardzo ciężko z racji tego, że nie było nikogo to przejawiłby chęć jakiejkolwiek pomocy w tym czasie kiedy o Kent nie wiedzieliśmy nic. Firma w której otrzymałam prace zaproponowała do zamieszkania karawan, do którego jak weszłam się rozpłakałam. Firma robiła sobie z nami co chciała. Pracowaliśmy po 17-18 godzin na dobę, po czym na 7.00 trzeba było iść znowu do pracy. I tak w kółko.
Z racji tego, że mój przyjaciel znał angielski doszedł do wniosku, że on nie pójdzie do regularnej pracy tylko stworzy firmę, która będzie pomagała Polakom przyjeżdżającym do Anglii. Praktycznie ze wszystkim od formalności, rejestracji w agencjach pracy do zakwaterowania i odbioru osób z lotniska bądź miejsc do których przyjeżdżają autokary.
Ludzie przyjęli taktykę, że jak przyjeżdżają do Anglii to Cameron z walizką pieniędzy powinien czekać na lotnisku. Ale kochani tak nie jest. Tutaj się normalnie pracuje a nie przyjeżdża żyć wyłącznie na benefitach itp.
Ja od samego początku byłam przeciwna tej działalności, bo wiedziałam, że pomimo tego że usługi naszej firmy będą płatne to i tak z ludźmi będą problemy i wieczne pretensje. Mój przyjaciel założył to firmę i do dnia dzisiejszego Polacy przyjeżdżają do nas.

Przyjaciel zajmuje się pomocą naszym Rodakom, którzy nie mają do kogo pojechać, nie mają pojęcia w przypadku braku języka co krok po kroku należy zrobić. Gdzie się zarejestrować, jak znaleźć odpowiedni pokój, jak założyć konto w banku czy cokolwiek innego.

Jeżeli jest ktoś z Państwa chętny na taki wyjazd to proszę pisać.
[email]

Pozdrawiam,

Karolina
Cytat: krzychukrzychu
To tak na biegu bo.....
Nazwy użytkownikow.....
Dam88 -czy to wczoraj utworzony profil,czy osoba szukała pracy już wcześniej -proszę sprawdzić.

Emilka1920 -czy to wczoraj utworzony profil?

monisiiaa133-czy to są nowe profile?, czy jeszcze wcześniej ci ludzie pisali ze szukają pracy,że są chętni wyjechać a potem pisali ze im się udało. Ze nikt ich nie wystawił!
Wiem bo sam odbieralem ludzi ze stratford, z victoria od poligona z tego forum,z nim też pracowalem.
Tylko co niektórzy nie mogą przeżyć ze ktoś to mógł robić bezinteresownie.
Wiec najlepiej sprawdzić stare profile.

Dokladnie, najlepiej sprawdzic :D

Cytat: mawyc.mawyc
Emigrantxxx - właśnie jak napisał ktos przed moim postem poligon123 jest do sprawdzenia ,wystawiają mu pozytywne opinie ludzie którzy mieli tu swoje profile kilka miesięcy wcześniej,którzy szukali pomocy przy wyjezdzie przez to forum-wiec jak nie jestes ślepy to czytaj ze zrozumieniem co inni piszą !!!

Bo to wszystko co ty piszesz to jest podszyte nienawiśćia ze ktos cos moze -lecz nie ty.
Ze ktos cos ma -lecz nie ty.
Ze ktos zarabia dobrze -lecz nie ty.

Z tego co widze masz profil od miesiąca ,podejrzewam ze jeszcze zdublowany z innym profilem!

Natomiast profil poligon123 istnieje tu od 2 lat- i nie było przez żadnego użytkownika napisane ze poligon kogoś okradł albo w jakiś sposób przekręcił.

Wiec ja osobiście po przeczytaniu twoich postów i użytkownika poligon123 twierdze i jestem przekonana ze użytkownik poligon123 jest bardziej wiarygodna osoba od Ciebie!

W moim przekonaniu twój profil jest klonem innego profilu........
Co jeszcze ważne -Ty nic nie oferujesz ze swojej strony ,tylko piszesz o pierdołach wyssanych z palca .

Myśle ze twoje zachowanie jest spowodowane tym ze ktos neguje twoje wpisy ,dodam ze twoje bezsensowne wpisy,nie podajesz konkretów !!!
Piszesz stworzone w twojej głowie pierdoły aby sie dowartościować!!

A taka pomoc to odpowiedzialność ,strata czasu etc i zarazem ryzyko .
Odpowiedzialność za osobę bo trzeba jej pomoc na starcie w wielkim świecie.
Ryzyko -bo jak sie by trafiła taka osoba jak ty to by była porażka po całości!!

Poligon123 walkarzu ogarnij sie :D caly ten temat to jedna wielka sciema, duzo wiadomosci pisane przez jedna osobe z roznych profili (np te zacytowane i autor poligon) :D latwo sie zorientowac po stylu pisania, kropki, przecinki, wykrzykniki itd moze jakis moderator sprawdzi ip i zbanuje kogo trzeba :D bezinteresowna pomoc polakow w uk :D uk bardzo zmienia i nawet na dobrych znajomych ktorzy mieszkaja tam od lat nie mozna polegac a co dopiero obcych :D kaska uderza, no ale tak mysle ze kiedys niektorzy beda zalowac chamstwa ktore pokazali w podziekowaniu za prawdziwa przyjazn, moja historia uk, ciezko uwierzyc ale ok, uczymy sie na bledach :D no a co do tego tematu czy ogolnie neta, to nie ufac nikomu i np bez spotkania wczesniej nie ladowac sie w wyjazd
Do "ściema" dlaczego jest w Panu tyle złości?
może w życiu mu nie wyszło
My pomimo tego że jesteśmy tutaj 1,5 roku jakoś nam pieniądze nie uderzyły do głowy. W jakiejś część pomagamy zmieniać życie innym. Żyjemy normalnie i jesteśmy szczęśliwi. To się liczy najbardziej.
Ja uważam !!!
nie zlosci tylko realizmu, poza tym wkurwia mnie jak polak polaka dyma, nie dziwne ze tak nas wszedzie nienawidza i taka mamy opinie za granica
No to się z Panem zgodzę opinii najlepszej to nie mamy jako naród ale nie każdy jest taki sam.

Życzę wszystkiego dobrego,

Karolina
Cytat: monisiiaa133
Witam, razem z narzeczonym i użytkownikiem mateusz1988i poszukujemy chętnych na wylot do UK dnia 11.12.2014 o godzinie 12:00 z Gdańska. Cena biletu liniami wizzair wynosi na dzień dzisiejszy 79zł. Ja mam lat 19, narzeczony 23, dobrze by było gdyby osoba ta była mniej więcej w naszym wieku co nie znaczy że nie może być to ktoś starszy. Ważne by była to osoba chociaż komunikatywnie posługująca się j. angielskim i nie bojąca się podjąć tak ważną decyzję jaką jest wyjazd. Chętnych proszę o wiadomość na [gg] bądź na facebook-u: https://www.facebook.com/monika.zurniewicz

czy to moj profil?
Cytat: Emilka1920
Czesc :) Pisze ten post po to aby wszystkim tym co chcą wyjechac do UK dodac troszke pewnosci siebie . Sama byłam w takiej sytuacji jak tutaj Wy . Chcialam wyjechać do Anglii ,ale nie miałam za bardzo do kogo , poniewaz ani nie miałam zadnej rodziny ,ani znajomych u których mogłabym sie zaczepić i przypadkiem trafiłam na to forum . Na początku wahałam sie co do napisania do którejś osoby stąd ,bo wiadomo nigdy nie wiadomo na jaką osobe mozna trafić ,ale napisałam . Zauważyłam komentarze dodawane przez poligon123 napisałam maila do niego i zaraz odpisal ,ze zadzwoni ,ze pogadamy co i jak . Czytałam komentarze w których sie udziela i ludzi na jego temat ,ze naprawde mozna na niego liczyć . I tak było . Po wcześniejszych rozmowach i ustalaniach odwazyłam sie i przyleciałam , wiadomo miałam pewne obawy jak kazdy z Was tutaj je ma jadąc w nic pewnego .Poligon123 odebrał mnie wziął do siebie na mieszkanie w ten sam dzien oglądalam pokoj , następnego dnia pojechałam z jego zoną do angencji , pomagaja mi ze wszystkim począwszy od założenia konta w banku , poruszania sie po Londynie , pojścia do angencji juz po dwoch dnich dzieki ich pomocy dostałam prace , dzisiaj jestem umowiona na rozmowe o numer insurance który jest bardzo wazny będą w Anglii . Przyjeli mnie , obcą sobe do swojego domu i bezinteresownie zaoferowali mi pomoc , a wiadomo początki są trudne jezeli trzeba liczyć tylko na siebie . Jestem tutaj tydzien , a juz większość spraw mam zalatwionych ! Dzięki poligonowi123 oraz jego zonie . Jeżeli chcecie wyjechać do Anglii to zaryzykujcie nic nie tracicie ,a mozecie wiele zyskać . Jezli chodzi o poligon123 to chciałam mu podziękować , jest warty zaufania .! Jak wcześniej wspominałam nadal mieszkam u poligona123 oraz jego zony, ponieważ nie moge znalezc osoby z którą mogłabym dzielić pokoj , gdyz jedynki są drogie i nie opłaca mi sie wynajmować samej , więce jeżeli jest dziewczyna , którą ogarnia mniej więcej język i jest chetna na wyjazd to proszę o kontakt . [email] .

a czy to tez moj profil?
Cytat: Dam88
Witam, mam na imię Damian 26lat jestem ze Śląska, poszukuję chętnej oraz zdecydowanej osoby najlepiej w podobnym wieku (ale nie koniecznie) która chciała by wyjechać do pracy za granicę UK - Londyn, wiadomo we dwójkę raźniej oraz tańsze mieszkanie. Szukam zdecydowanej osoby która do miesiąca czasu mogła by wyjechać, szukam osobę zdecydowaną w 100% nie jadącą z myślą wycieczki do Londynu, tylko przede wszystkim pracowaniu na dłuższy okres czasu. Jak ktoś będzie zainteresowany to proszę napisać, przed wyjazdem chciałbym się spotkać i poznać z Tobą, jeżeli ktoś nie jest zdecydowany to proszę nawet nie pisać, pozdrawiam, miłego dnia. Więcej informacji udzielę -> e-mail: [email] oraz nr [gg]

a moze to moj profil?
edytowany przez poligon123: 13 maj 2015
Temat przeniesiony do archwium.
1771-1800 z 3652

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia