ap kraków matura

Temat przeniesiony do archwium.
481-510 z 533
nie no teraz seryjnie- Klaudo, nie odchodz :D
don't go !!




nie ma Klauda nie ma forum ;/
Co więcej - nie dostały sie 2 osoby z wynikami matury 97%!!
Kurde, czuję się oszukany. Po egzaminie, byłem 70-ty na liście, a dzisiaj patrzę, jestem 71. Nagle z 60 miejsc zrobiło się 61, tym samym przesunięto mnie na 71 pozycję. Dla mnie ważne jest każde miejsce, a tutaj takie rzeczy się dzieją, boję się, że do 30 lipca, tych miejsc zrobi się 70, a ja będę 80-ty. Uwaga kandydaci! Lista pęcznieje :/
Ja się dostałam jeszcze :D
Ja się dostałam na AP :D
na anglistyke rzecz jasna ;)
tez bym chcial :/ Jak wskoczyć z listy rezerwowych na listę przyjętych :P?
Jak sie dowiesz, to daj mi znac:P
jeśli jesteście gdzieś zaraz pod kreską to myslę ze nie ma sie co martwić :)
a moje miejsce sie nie zmienilo... to jak pęcznieje ?? :>

Kasia, gratuluje, od pazdziernika bedziemy razem studiowac

ja mysle, ze - tak jak w zeszlym roku- z rezerwowych podskoczy jakies 15-20 ludkow :) trzymam kcikui :),

pozdro,

Iza
O ile mnie nie przyjmą na UJ... ;) A Wy składaliście na anglistyke na UJ??????
ja niee, rozne niepochlebne rzeczy slyszalam o ich anglistyce...

podobno tam ksztalca naukowcow, na AP zas normalnych- nauczycieli, tlumaczow...:D
jesli o mnie chodzi, to bardziej interesuje mnie praktyczne podejscie do jezyka :)
tłumaczy chyba powinnam napisac- a nie tłumaczów :DDD
Ja tez niestety słyszałam duzo negatywnych opinii na temat UJ i to nie tylko anglistyki, no ale jednak to jest UJ ;) Ten status mnie kusi ;P Chociaż większą sympatią zapałałam do AP :)
well.. czy naukowcow kształca na UJ..
pewnie i duzo racji w tym jest
ale ang od strony praktycznej mozna sie nauczyc
a np. na AP nie ma kilku fajnych przedmiotów jakie maja na UJ
do Wild Rose:
moze sie spotkamy ;) oby
Np jakich? Bo tak szczerze powiedziawszy to nie sprawdzałam przedmiotów, ważne jest dla mnie żeby była to anglistyka ;)
A czy są na tym forum może panowie ze sławnej ostatnio Włoszczowej(Włoszczowa?-nie wiem jak to się odmienia ;) ) których miałam przyjemność poznać po egzaminie? A może ktoś kto miał egzamin wstępny 6 lipca w sali 205 miedzy 9 a 10? :D
np. takiej fonologii nie ma
nie ma "opcji" z tego co wiem
na razie orientowalam sie na poziomie I roku ale dalej tez sa spore roznice
posprawdzaj sobie programy jesli chcesz, sa na stronach uczelni
moze i ten UJ jest troche sztywny i sformalizowany jak inni mowia ale jakos bardziej mi pasuje
Jakie miałaś wyniki z matury?? :>
Ap rządzi i tyle trzeba u powiedzieć:) ale Uj też ma dobre strony (podobno) pozdro dla przyszłych studentów nad którymi będą pastwić się nasi kochani wykładowcy ;)
hehe no to witamy kolezanki i kolegow w zaszczytnym gronie studentow AP:) nie martwcie sie:) na pierwszym roku nie bedzie tak zle:) do zobaczenia w pazdzierniku i powodzenia:):)
miss boo , a czy Ty moglabys mi wyjasnic jak jest z wyborem drugiego przedmiotu na AP?...
na innym forum (ap krakow terminy akademik stypendia) zapytalam o to samo ale odpowiedz jaka dostalam jeszcze bardziej zamieszala mi w glowie :(((
(mnie interesuje jezyk hiszpanski),

pzdr
KTO SIĘ DOSTAŁ NA UJ DO NKJO???:) No, przyznawać się drogie koleżanki i koledzy!!!:)))
nie pani boo to ja napisze:) no wiec to jest zagadnienie nieco zakrecone z tym hiszpanskim. Nasz rok, czyli od października trzeci miał tak że wybieraliśmy spośrod kilku językow. Ale chętnych było dostatecznie dużo tylko na dwa więc otworzyli grupy z niemieckim i hiszpańskim. no ale ten drugi język zaczął się dopiero od drugiego roku. Pod koniec pierwszego kazali nam wybrać sobie tenże język. No to tyle co wiem na temat wyboru języka... pzdr
dziekuje panie piotrze :)
mam tylko jeszcze taki male pytanko- czy chcac uczyc sie tego hiszpanskiego musze znac go juz na jakims poziomie?? czy musze zaliczyc jakis test przy kwalifikowaniu do grupy?? i czy nauka tego jezyka bedzie od podstaw??
a to moze jeszcze zapytam o studia na ap??

jaka jest atmosfera??

za co kochacie swoja uczelnie?? < o ile kochacie;P>

i inne refleksje jezeli chcecie sie nimi podzielic na forum :D
hej, no hiszpanski my mieliśmy od podstaw bo nikt nic nie umiał także nie ma sie co stresować. Ja polecam hiszpańaski bo w fajnej atmosferze mozna sie czegos nauczyc.
A co do studiow ogolnie to mysle ze jest calkiem przyjemnie. Uczelnia nie jest zła chociaz ma swoje wady jak kazda ale ogolnie jest fajnie, zajecia sie odbywaja w raczej luźnej atmosferze ale rzecz jasna sa wyjatki. Na 1 roku absolutnym hitem jest Mr B., ktorego niewątpliwie poznacie i zapamiętacie. Koło listopada domyslicie się o czym tutaj pisze:) No jak jakieś pytania beda jeszcze śmiało bede tu zagladal co jakiś czas to cos jeszcze napisze jak trzeba bedzie:)
aha no co do tych testow ktore miałby ludzi do czegokolwiek kwalifikowac to u nas nie było niczego takiego ale to co roku sie cos zmienia wiec ciezko przewidziec:)
Temat przeniesiony do archwium.
481-510 z 533

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Studia językowe