ap kraków matura

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 533
Ooo i co jeszcze wypatrzyłam. Tylko 4% ludzisk zdających rozszerzony ma wynik powyżej 92%. To mówi samo za siebie matura była rzeczywiście "banalna"..
A ile zdajacych oficjalnie nie zdalo matury i dostali ja z 'amnestii?'
Well, wyniki mowia same za siebie... ta matura banalnÄ… NIE byla... Zauwazcie, z tych 11%, co zdali ja powyzej 86%, przeciez nie wszyscy ida na anglistyke- moze jakas 1/10... Dla ogromnej wiekszosci, angielski byl po prostu jednym z przedmiotow punktowanych... co nie? dlatego- moim skromnym zdaniem progi pojda nieco w dol jak sadzicie??

Dziki Zenonie- kazdy mowi co innego, ja np slyszalam, ze w zeszlym roku ostatnia osoba co sie dostala na ap na ang z odwolania miala 86%. Ja uwazam, ze gadanie o tych progach jest w ogole bezsensu, bo rownie dobrze osoba z 75% i dobrze zdanym ustnym ma szanse sie dostac, jak osoba z maturka na 95% i nieciekawym, powiedzmy wynikiem z ustnego ich nie ma... takze to jest bardzo plynna kwestia, ze tak powiem ;))

A swoja droga, aguska18, to ja tez wczoraj bylam na dancingach ;DD ale to juz taki moj ostatni raz przed egzaminem- teraz zaczynam dbac o gardlo ;PPP
Terri: 15%, czyli 75% zdało maturę bez 'podpórki' (1[tel])

Mam pytanie do maturzystów: czy sami musicie wprowadzać punktację z matur do uniwersyteckich systemów rejestracji kandydatów na studia, np. USOS na UW, czy też dane są przesyłane automatycznie?
agusisko18 , nie aguska18- sorri ;>

z moja pamiecia do nickow jest tak jak z moja pamiecia do imion ;)- ciekawa zaleznosc, hmm ;D
mg-
dzieki.
heh aguśka też może być. tak do mnie koleżanka mówi :)) Nio ja dziś raz ostatni poświętuje na party dancing ;D jest się za co bawić :)) Ale katar oczywiście już złapałąm :/ A jeszcze mam takie pytanko. Bo wiadomo każdy z nas ma oryginał i odpis świadectwa. Ja akurat na razie złożę na 2 uczelnie. Ale mam możliwość złożenia jeszcze na trzecią do 30 sierpnia. Czy jeśli się nie dostanę na uczelnię ( 1 z tych 2 albo obydwie) to czy oni zwrócą mi to świadectwo i będę mogłA JE DRUGI RAZ PRZEKAZAĆ w ręce.. innej uczelni ?? CZy ,muszę mieć 3 egzemplarze. Każdy do innej uczelni... Hehe troszkę namieszałam ale chyba się zorienujecie o co kaman :)
Booya... może też zdarzyć się tak, że np... ktoś pójdzie na egzamin, ale nie dojdzie bo np... potknie się, przewróci, zedrze kolano i wstyd go będzie przyjść na egzamin w potarganym dresie... z Pumy... albo kogoś ochlapie tramwaj... może komuś wiatr porwac świadectwo maturalne... ja sie nabijam... a mnie też to może spotkać....szkoda że dopiero 4 lipca dają znać którego i na którą dokładnie każdy ma przyjść... bo mam do krakowa ponad 3h jazdy autobusem i o 6.08 pierwszy autobus... to na 9.00 sie nie wyrobię.. wiem wiem.. miejsca w akademiku.. ale ja wole swoje własne łożeczko...
heja.. no dla mnie to jest oczywiste, że jak nie przyjmą Cię na uczelnie to świadectwo Ci automatycznie zwracają... po co im to... skoro wzięli se i tak te lepsze :D poza tym im to jest tylko potrzebne do zrobienia statystyk, podliczenia pkt. i co tam se jeszcze nie wymyślą.. tak więc letko przed 30 sierpnia zdążysz jeszcze złożyć (chyba że sie dostaniesz na wymarzoną uczelnię) 20 lipca ogłoszenie wyników AP.

A zawsze możesz sobie skserować w szkole i dać dyrektorowi-\dyrektorce do podpisania.. ja tak se 3 skserowałem i kosztowało mnie to 60gr za ksero.. nie wszędzie chcą oryginał. pozdrawiam
Kladiusz,a Ty ciagle o tym dresie:D
do dziewczyn-ja ubiore kiecka czarna w kwiatki i jakas kremowa bluzke do tego- zastanowie sie czy z kolnierzem:P
wogole-bo ja pierwszy raz sie tu wpisuje-mam 85% z pisemnego i 100% z ustnego
Asia:)
no ale chyba raczej na pewno wiadomo, że nie będe wieśniaczył w garniaku... :D:D:D...

a jeszcze jedna ważna sprawa... bo dostałem dwa świadectwa maturalne.. z tym że na jednym pisze dużymi literami "ODPIS"... czy to znaczy, że odpisywałem albo może ktoś odemnie odpisywał??? bo troche mnie to podłamało...
ja też nie zamierzam iść w garniaku :D dobrze to ująłeś - wieśniaczenie!!

hmm... stary, z tym odpisem to mozesz mieć problem. weź lepiej to gdzie nie pisze odpis bo jeszcze sobie pomyślą, że sciągał a teraz sie na studia wybiera :D
ja mam tez takie na ktorym pisze KOPERTA. a ponoc bez koperty zdac sie nie zda...
to może każdy ma inne.... różni ludzie, różnie potrzeby, różne zestawy...
buahahahaha ;D to z koperta to pewnie sobie trzeba jakos skserowac czy cos, bo jedno na 1 uczelnie to chyba za mało ;D a nie wiadomo czy jak dasz jedna KOPERTE to np ten drugi 'wazny czlowiek' sobie zrobi ODPIS czy on moze wolałby swoja KOPERTE ;D
...a moze oczekuja cos w tej KOPERCIE?
hahaha, robi sie ciekawie ;) oj cos czuje ze ten rocznik ap bedzie wspaniala mieszanka

taka ogolna refleksja :D
eee taam ten rocznik nie bedzie wspanialy, bo mnie tam nie bedzie yh ;P:P
co do koperty, to mysle, zeby zrobic tak: dac koperte, a w srodku kartke z napisem 'ha ha jestes w ukrytej kamerze' ;d jak sie przestrasza to wszystkich przyjma nie ma bata ;d
eee ściągnąłem se tę piosenkę "Suck my motherfucking dick" niezłe :D:D:D tylko nie rozumiem co autor tekstu miał na myśli....
Dziki Zenon wiedzieć, to Dziki Zenon mówić. Gdyby Dziki Zenon nie wiedzieć, by nie pisać. Ty lepiej pomyśleć, skąd Dziki Zenon może wiedzieć.
hakuna matata al ziah siach
Co do matury to napisałam na 96% i mysle ze to wystarczy, a jesli chodzi o ubranie to biała bluzka i jeansy nie powinny chyba nikogo zrazic, prawda??
Mam tez pytanie co do daty i miejsca egzaminu. Czy te info na prawde dostaniemy dopiero 4?? Ja do krakowa mam jakies 4-5 godzin samochodem i nie chce sie na darmo zdzierac o 3 rano :/


Mam nadzieje ze przed egzaminem tez bedzie taka dobra atmosfera jak na forum :))
pozdrowionka :))
Jeansy? Kto zakłada dżinsy na egzamin? Co to, lata siedemdziesiąte? A daty i godziny egzaminu spodziewałbym się raczej 3-go.
ja zakładam jeansy!! i wcale nie mamy lat 70-tych i nie rozumiem co to ma wspólnego ale nieważne. ja już sie nie wypowiadam na temat stroju. elegancko to nie znaczy tylko w graniaku czy kostiumie.

do koleżanki powyżej:
co do tej daty to podobno ma być dopiero 4 jakas wiadomość. ale jak nie masz nazwiska na "a" to nie masz sie czym martwić bo to mam być w kolejności alfabetycznej. zresztą zawsze możesz skorzystać z akademika.

pozdrawiam!!
ja mam 98% z rozsz w tym roku, poprawialam mature
ale nie chce na ap, wybralam uj bo maja jednak szerszy program =)
fajnie... cieszę sie z waszych sukcesów... tylko działają jednak dołująco na tych którzy mają perfidnie mniej pkt :D:D:D:D życzę Wszystkim żeby sie dostali na AP.. ale także UAM UW UWr UJ i wszystkie najlepsze uczelnie w Polsce... i mam nadzieję że będe mógł podziękować za zwolnienie mi miejsca :D

Czeka mnie ważna decyzja... angielski.. czy wędka...
pozdrawiam
hej Klaudo, pytales w co sie ubrac, zeby cie komisja pozytywnie zapamietala. jak bedziesz zdawac u mnie, to sie ubierz w spodenki, koszulke rowerowa i kask i koniecznie buty spd -- za to bedziesz mial u mnie plus. ale jak trafisz do innej komisji, to moze byc gorzej. pzdr
ja to bym radzila wszystkim powyzej 88 zeby startowali na UJ, UW, UAM, UMK ... itp. i żeby nie robili sztucznego tlumu na ap ;D i innych uczelniach tych slabszych takze bo ja nie zamierzam wyjezdzac do niemiec na roboty przymusowe zeby roku w domu nie spedzic ;d;d;d;d
Metalius, wyluzuj chlopie, bo gosci bez poczucia humoru to w ogole na AP nie przyjmuja. po to jest ta rozmowa kwalifikacyjna :-))
to byla odpowiedz do wiadomosci Metaliusa z 29 czerwca.
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 533

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Studia językowe