ap kraków matura

Temat przeniesiony do archwium.
511-533 z 533
| następna
jeszcze raz dziękuję za odpowiedz------>nastrajam się pozytywnie =D
hehe pan piotr juz wyczerpal temat:) nic dodac nic ujac:) na hiszpanskim jest naprawde przyjemnie:) jezli nie chcesz to za duzo nie musisz robic chociaz troche, jak zawsze, trzeba. Natomiast jesli chcesz sie nauczyc jezyka to spokojnie mozna to zrobic bo z zajec wynosi sie naprawde duzo:) niestety nie orientuje sie jak sprawa jezyka hiszpanskiego wyglada jezli chodzi o nastepne roczniki. ale generalnie bardzo polecam:)
a co do atmosfery na AP to jest ok:) naprawde przyjemne, ludzkie (jak wszedzie zdarzaja sie nieliczne wyjatki) podejscie do studenta, mila atmosferka.generalnie jest fajnie, chociaz czasem sa male problemy z organizacja ale to zdarza sie sporadycznie i nie utrdnia zycia:)
a co do p. DJ JB to hmmm..... poczekacie, zobaczycie hehe:) nie no nie jest zle:) nie zrazajcie sie:) facet jest strasznym sluzbista ale teraz, po roku przerwy od zajec z nim, moge stwierdzic, ze w gruncie rzeczy to nawet calkiem przyjemny wykladowca:) chociaz osoby majace problemy z listeningiem moga miec z nim ciezki zywot ale glowa do gory:) wszystko jest do przejscia jak sie chce:) bedzie dobrze:) powodzenia i do zobaczenia w pazdzierniku:):):)
aha------> czyli jush wiem nad czym musze popracowac w wakacje :))

dzieki za bardzo cenne wskazowki :)

.....yyyyy..... z czym jeszcze jest cizeko ?? :P
ciężko*

no dokladnie isabelka, to ciezko powiedziec, no tak statystycznie to czesc osob miala na 1 roku problemy z listeningiem i fonetyka. Ale to wszystko jest spokojnie do przejscia:) Jak juz sie ktos dostal to luzik, trzeba robic swoje i bedzie dobrze.
i tak skończyłem w NKJO UJ z czego bardzo się cieszę :) pozdrawiam
A ja razem z Klaudiuszem po Krakowie się włóczę, jest całkiem wesoło, przyznam szczerze;)
:( wszystko ma swój koniec....
Klaudo, wyjdziesz za mnie?
.... kto wie :D ale najpierw to wypadałoby wyjść na jakąś herbate czy kawe.... czy dobre wino za 4,50.... :D pozdrawiam
ale im dłużej na NKJO tym bardziej bym chciał na AP... może za rok.... :D
A Klaudiusz dalej posuwa :P Widzę, że nic się przez ostatni rok nie zmieniło. Też zamierzam za rok studiować na AP i nic nie może stanąć mi na przeszkodzie! A już na pewno nie za niskie wyniki matury ooo ;) Pozdrawiam!
:) to życzę Ci więcej szczęścia (i umiejętności) niż ja miałem... w razie jakbyś chciała zapytać o NKJO... to sie polecam :) pozdrawiam, ahoj
Klaudo, czy Twoja ciocia robi jeszcze te kopytka z Pumy?? Bo ja bym bardzo chciała złożyć zamówienie, na takie jak koleżanka w tamtym roku wspomniała, z napisem 'AP sucks' ;/
to sąsiadka je robi:D jak chcesz to podaj rozmiar, kolor, wzorek i inne szczegóły :D to Ci załatwie :D
a to przepraszam za pomyłkę - sąsiadka. Ja tam wielkich wymagań nie mam, ważne żeby były czerwone i ten napis z AP mocno wyeksponowany :D rozmiar wsio ryba, mam nadzieję że się wcisne ;p
no dobra, to teraz na gg mi napisz na jaki adres mam wysłać i będziesz miała 8896792
Heh, no proszę, a wątek nadal się kręci;)
Cześć Aolka:) to już rok minął :P
Hej Klaudo:)
Hej Aolka :D
Ciekawa jestem, czy tu zajrzysz;) Kolejny rok później...
Hej Perełko;) wszystkiego najlepszego z okazji 19+ urodzin;) tęsknię trochę...;)
Temat przeniesiony do archwium.
511-533 z 533
| następna

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Studia językowe